FIFA 14 za Android

poruka: 33
|
čitano: 11.207
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "FIFA 14 za Android".
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 14 za Android

Meni javlja da uredjaj nije kompatibilan sa igrom i da ne mogu preuzeti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
FIFA 14 za Android

Meni isto

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 14 za Android

ja trenutno skidam (Galaxy Tab 2). Čitam malo dojmove da je igra odlična, čak i Ultimate Team su ubacili, a besplatna je. Tako da svakako probajte vi koji možete skidati.

 

javim vam svoje dojmove poslije {#}

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2013 16:24 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 14 za Android

Meni na s4 radi odlicno.

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 14 za Android
Jel vi to planirate novu vijest "FIFA 14 za iOS", ili je bas teško bilo napisati da je i na iOSu besplatna?
12 godina
offline
Re: FIFA 14 za Android
Almin94 kaže...

Meni javlja da uredjaj nije kompatibilan sa igrom i da ne mogu preuzeti.

  U mene kinez od 800kn (Cubot GT99) i uredno je skida.

Ne koristiš dropbox? Isprobaj ga i donesi sebi i meni 500MB bonusa. http://db.tt/6fi3NQ9
15 godina
offline
FIFA 14 za Android

Imate vani i jogurt, takoder na galaxy s2 radi savrseno fluidno :D

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 14 za Android

Ma ovo je samo demo. Nema džabe ni u..

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 14 za Android

na apkmania sam je skino radi super.

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 14 za Android

Je cijela igra, ali je zakljucana..dakle ovo nije dzabe jer za otkljucavanje trazi 6usd..

Ne koristiš dropbox? Isprobaj ga i donesi sebi i meni 500MB bonusa. http://db.tt/6fi3NQ9
Moj PC  
0 1 hvala 1
16 godina
offline
Re: FIFA 14 za Android
anto te nakanto kaže...

na apkmania sam je skino radi super.

imas i na Play-u besplatno, full legalno i bez uvaljenih virusa i ostalog sranja

 

upravo skuzil da se radi o demu

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2013 19:17 (Aldo).
15 godina
offline
Re: FIFA 14 za Android
Aldo kaže...
anto te nakanto kaže...

na apkmania sam je skino radi super.

imas i na Play-u besplatno, full legalno i bez uvaljenih virusa i ostalog sranja

 

upravo skuzil da se radi o demu

Koliko moras biti naivan da mislis da ce na google playu biti cijela fifa... ccc

14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14 za Android
bnaci kaže...
Aldo kaže...
anto te nakanto kaže...

na apkmania sam je skino radi super.

imas i na Play-u besplatno, full legalno i bez uvaljenih virusa i ostalog sranja

 

upravo skuzil da se radi o demu

Koliko moras biti naivan da mislis da ce na google playu biti cijela fifa... ccc

pa to je ea zar ste ljudi zaboravili 

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 14 za Android
Da, otključavanje cijele igre košta 6 dolara.

Ali za punokrvnu FIFU 14 to je kikiriki, ne?
U usporedbi sa konzolaškim verzijama ova čak ima i inovativni alternativni način kontrola koji je vrlo intrigantan i pomalo revolucionaran.

Inače cijela igra bi komotno mogla biti besplatna uz nekakve sitne kupnje unutar aplikacije, i kao takva bi sigurno donijela još veći profit EA-u.
Npr. sa Real Racing 3 je EA masno zaradio iako se radi o premium "freemium" igri koja je u svojoj jezgri vrhunska simulacija vožnje- znači razvoj igre je koštao milijune.
Ali samim time što joj je install baza preko 50 milijuna (daleko najviše od svih simulacija vožnje, usput), novci su zapljuštali iako je download besplatan.

To je ta nadolazeća gaming revolucija koju obećava mobilna revolucija - kada ima stotine milijuna "konzola" kao tržište, izdavač može igru ponuditi besplatno pa ma koliko ga razvoj koštao.
Pod uvjetom da je igra dovoljno kvalitetna, a IAP sistem smisleno implementiran, naravno.
Sistem u kojem su svi na dobitku.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 14 za Android
FIFA 12 po meni jedna od boljih igrica na androidu.
Ne mogu docekati da zaigram 14icu ;)
13 godina
offline
FIFA 14 za Android

još malo i download gotov full verzije {#}

Maurer
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 14 za Android

Reko frajer na gamescomu da ce biti potpuno besplatno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 14 za Android

meni se ne zeli skinut, pise samo preuzimanje i ne krece sa skidanjem.. moze neko pomoc?? ;))

Forza Fiume!
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
FIFA 14 za Android

Skinuo sam igru, kako sad da dobijem taj Gold Premium Pack?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 14 za Android
Ivan(4) kaže...

Skinuo sam igru, kako sad da dobijem taj Gold Premium Pack?

Ajde u "Play" pa u "Kick Off" i na dnu bi ti trebalo biti "Check for existing purchase".

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2013 23:16 (Hrci).
16 godina
online
FIFA 14 za Android

Hvala. Međutim, tu dobijam poruku: "Your purchase could not be completed."

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 14 za Android
Ivan(4) kaže...

Hvala. Međutim, tu dobijam poruku: "Your purchase could not be completed."

 Znam da EA nudi besplatan Gold Pack ali mislim da to automatski dobiješ kad instaliraš igru ili sa update-om igre(ispravite me ako griješim),a ovo što sam ti u prijašnjem postu objasnio je za otključavanje dodatnih stvari tipa novi modovi ali oni se plaćaju 6$. Ja sam skinuo igru s ove stranice: KLIK a video tutorial je ovdje ispod ako nekoga zanima. Nakon toga imaš kompletnu igru. Naglasio bih da nemam baš iskustva sa FIFA-om,posebno zadnjh par godina pa ti nemogu sa sigurnošću potvrditi da sam sve ispravno rekao:

Pozdrav.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.9.2013 0:40 (Hrci).
16 godina
online
FIFA 14 za Android

Mislim da sam rešio misteriju. Gold Pack je paket kvalitetnih igrača i drugih itema, dobija se kad se započne Ultimate Team, pa se ode u Store u Happy Hour sekciju.  {#}

 

Simpatična igra, kontrole dobro funkcionišu.

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14 za Android
Hrci kaže...

 Znam da EA nudi besplatan Gold Pack ali mislim da to automatski dobiješ kad instaliraš igru ili sa update-om igre(ispravite me ako griješim),a ovo što sam ti u prijašnjem postu objasnio je za otključavanje dodatnih stvari tipa novi modovi ali oni se plaćaju 6$. Ja sam skinuo igru s ove stranice: KLIK a video tutorial je ovdje ispod ako nekoga zanima. Nakon toga imaš kompletnu igru. Naglasio bih da nemam baš iskustva sa FIFA-om,posebno zadnjh par godina pa ti nemogu sa sigurnošću potvrditi da sam sve ispravno rekao:

Pozdrav.

 

ja nezz kak si ti tu uspio skinut

Forza Fiume!
11 godina
offline
Re: FIFA 14 za Android
ManOfTheMatch141 kaže...
Hrci kaže...

 Znam da EA nudi besplatan Gold Pack ali mislim da to automatski dobiješ kad instaliraš igru ili sa update-om igre(ispravite me ako griješim),a ovo što sam ti u prijašnjem postu objasnio je za otključavanje dodatnih stvari tipa novi modovi ali oni se plaćaju 6$. Ja sam skinuo igru s ove stranice: KLIK a video tutorial je ovdje ispod ako nekoga zanima. Nakon toga imaš kompletnu igru. Naglasio bih da nemam baš iskustva sa FIFA-om,posebno zadnjh par godina pa ti nemogu sa sigurnošću potvrditi da sam sve ispravno rekao:

Pozdrav.

 

ja nezz kak si ti tu uspio skinut

Nije teško,izgleda ali nije. Skine se apk file nakon toga se skine 5 data file-ova a svaki je po jedno 200MB. Dovoljno ti je otvorit part1 u Winrar-u i extractaš na desktop i automatski će ti se extractati i ostali dijelovi(part2,part3,part4,part5 naravno ako si ih skinuo) nakon toga samo prebaciš tu datoteku sa navedenim dijelovima u Android/obb i samo copy paste,nakon toga prebaciš onaj apk file s početka u Android/data, onda samo s mobitela instaliraš taj apk(klikneš na njega i install) i to je to.

14 godina
offline
FIFA 14 za Android

i sta jel se moze online igrat ili ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14 za Android
maxy0 kaže...

i sta jel se moze online igrat ili ?

da to i mene zanima, nisam vidio tu opciju u igri. Treba probat ako imaš pod friends na originu nekoga.

12 godina
offline
Re: FIFA 14 za Android
crash11 kaže...
maxy0 kaže...

i sta jel se moze online igrat ili ?

da to i mene zanima, nisam vidio tu opciju u igri. Treba probat ako imaš pod friends na originu nekoga.

Koliko ja vidim ne, i ako se imaju frendovi ja mislim da se samo po XPu i ranku rangiraju igraci.

13 godina
offline
FIFA 14 za Android

Ako neko igra nek me doda na origin Nano_Croatia {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
FIFA 14 za Android

Ima li još ko problema sa ovom igrom danas celo popodne i veče?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice