Preporučite igre za PSX

poruka: 6
|
čitano: 4.014
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Preporučite igre za PSX

Evo, ovako, uhvatila me nostalgija, pa mi se opet igraju igre za Sony jedinicu...

Ajmo, bacajte sve koje su se vama sviđale, koje su najbolje za ovu konzolu, itd....

 

Par napomena samo:

- obožavam arkade (kao Crash Bandicoot) pa ako se sjetite koje slobodno recite,ali i ostali žanrovi su dobro došli

- sportski serijali me ne zanimaju (FIFA, PES, NBA)

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Preporučite igre za PSX

spyro! Smijeh

15 godina
offline
Preporučite igre za PSX

Twisted Metal 4

Teken 3

Driver

Crash Team Racing

Digimon 3

Bloody Roar 1 i 2

Resident Evil 1 i 2

Duke Nukem

Metal Gear Solid

Ape Escape

Worms

Parasite EVE

Chrono Cross

Final Fantasy IX

Final Fantasy VIII

Final Fantasy VII

-||- -||- Tactics

Castelvania: Symphoni Of The Night

Nightmare Creatures

Silent Hill

Driver 2

 

Ma mogu ti ih nabrojati jos mali milijun, kad sam ih imao skoro sveeee.....Joj ja bih svo PSX opet nazaddd 

 

S obzira na obzir, da tvoj obzir ne dolazi u obzir momu obziru, doci ce u obzir da je moj obzir bolji od tvog obzira...
Moj PC  
3 0 hvala 2
14 godina
offline
Preporučite igre za PSX

pola sam igro ako treba još znam ja

michael
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Preporučite igre za PSX

Sillent Hill

Resident Evil 3: Nemesis

Tenchu

Tenchu 2

Driver 2

C-12 Final Resistance

Quake 2

  Medal of Honor: Underground

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2009 16:45 (Figo).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Preporučite igre za PSX
FlyBoy kaže...

Evo, ovako, uhvatila me nostalgija, pa mi se opet igraju igre za Sony jedinicu...

Ajmo, bacajte sve koje su se vama sviđale, koje su najbolje za ovu konzolu, itd....

 

Par napomena samo:

- obožavam arkade (kao Crash Bandicoot) pa ako se sjetite koje slobodno recite,ali i ostali žanrovi su dobro došli

- sportski serijali me ne zanimaju (FIFA, PES, NBA)

Silent Hill, Tekken 3, Driver 2, Grand Turismo 2, Final Fantasy IX, Crash Bash, Crash Bandicoot, Resident Evil 3: Nemesis, Tommorow Never Dies, The World Is Not Enough, Medal Of Honor Underground, Tomb Raider Last Revelation, Alone In The Dark: The New Nightmare, Colin McRae Rally 2, Quake 2, Dino Crisis 2, Syphon Filter 3, Tony Hawk Pro Skater 1, 2 i 3, Dave Mirra Freestyle BMX, Broken Sword 2, X-12: Final Resistance, Simpsons Wrestling... nabrojao bi još više igara ali mi se neda baš :D

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice