Vijesti by forumasi - ostalo zaključana tema

poruka: 14
|
čitano: 1.728
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Vijesti by forumasi - ostalo

Sto mislite o tome da se uz podforum Vijesti by forumasi napravi i podforum Vijesti by forumasi - ostalo?

 

Onda bi to izgledalo 

 

 Vijesti by forumasi

   -IT

   -Ostalo

 

Mogle bi se stavljati bilo kakve novosti, znanstvene, politicke, sportske, i tako dalje. Mislim da bi tu bilo dosta tema, a takodjer i dosta rasprava (pogledajte koliko ima rasprava u temama iz foruma ostalo na BOL-u).

 

Mislim da bi tu bilo puno tema, pa bi bilo dobro da se sortiraju po datumu, da ne bude kupus, a unutar datuma po broju postova.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.6.2010 15:47 (Dragon23288).
 
1 1 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vijesti by forumasi - ostalo

Možda ne bi bilo loše, ali to bi mogao biti još jedan korak ka pretvaranju ovog foruma u forum.hr.

14 godina
neaktivan
offline
Vijesti by forumasi - ostalo

Pa drzim da je ovdje ipak drukcija raja nego tamo..ne mislim da bi bilo glupih tema a ni glupih rasprava. Barem ne u vecoj mjeri nego na ostatku foruma, na kojem je malo glupih tema i rasprava.

 

Iako ne bi bila losa ideja da se taj dio foruma ogranici na sportske, politicke, i znanstvene vijesti.

 

Da ne bi netko kao novost postao kako je neka tamo droljica povecala usne itd.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.6.2010 16:05 (Dragon23288).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vijesti by forumasi - ostalo

Opcenito se objave u prosjeku jedna do dvije vijesti dnevno - po meni je to slab odaziv i zainteresiranost. Mislim da nema potrebe za dodatnim podforumima.

I da, slažam se da "ostalo" nije u skladu sa tematikom Bug-a.

Baš me zanima odgovor odgovornih. Dajem 10kn da ce to biti Miro. Smijeh

http://www.eveonline.com/
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.6.2010 16:08 (PureEntity).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vijesti by forumasi - ostalo
Dragon23288 kaže...

Pa drzim da je ovdje ipak drukcija raja nego tamo..ne mislim da bi bilo glupih tema a ni glupih rasprava. Barem ne u vecoj mjeri nego na ostatku foruma, na kojem je malo glupih tema i rasprava.

 

Iako ne bi bila losa ideja da se taj dio foruma ogranici na sportske, politicke, i znanstvene vijesti.

 

Da ne bi netko kao novost postao kako je neka tamo droljica povecala usne itd.

Mislim da bi definitivno trebalo to ograničiti na znanstvene vijesti i one vezane uz (visoku) tehnologiju. Ako budu političke, to je potencijalni flame war u gotovo svakoj temi. A sportske vijesti... ne znam trebaju li nam tu vijesti koji je igrač prešao u drugi klub itd., ali nemam ništa protiv.

14 godina
neaktivan
offline
Vijesti by forumasi - ostalo

To i ja sada razmisljam..

 

Bilo bi zapravo najbolje

 

Vijesti by forumasi - ostalo

 - Znanost

 - Sport

 

Naravno pod znanost ide i pseudoznanost, visoka tehnologija, i sve direktno ili indirektno povezano sa time. Sport bi isao ok, ima nekoliko sportskih tema na forumu i dosta su posjecene.

 

Za politiku se slazem..zapaljivo!

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.6.2010 16:12 (Dragon23288).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vijesti by forumasi - ostalo
Tako bi vec moglo funkcionirat, budemo vidjeli sta gospoda BUGovci imaju za rec. @PureEntity: svaki je pocetak tezak ;) Bude vec zazivio taj podforum
16 godina
moderator
offline
RE: Vijesti by forumasi - ostalo
PureEntity kaže...

Baš me zanima odgovor odgovornih. Dajem 10kn da ce to biti Miro. Smijeh

Ne može :-)

 

(Sad daj tih 10 kuna daj nekom djetetu do 10 godina za sladoled. :-))

Domagoj
14 godina
neaktivan
offline
Vijesti by forumasi - ostalo

Zasto ne moze?

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vijesti by forumasi - ostalo

Slažem se za ideju da forumaši mogu postavljati vijesti, ali neznam zašto je to toliko važno da je dobilo prvi podforum.

 

Po meni idu prvo obavijesti foruma, pa onda sve ostalo.

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me...
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Vijesti by forumasi - ostalo

A sad ozbiljno - ovo je IT forum i takav će i ostati. Ne želimo se razvodniti i gubiti fokus. Imamo, doduše, grupu foruma "Ostalo" u kojima ima raznoraznih rasprava jer postoji za time potreba, no nećemo širiti rubrike poput ove (Vijesti by forumaši) na netehničke teme.

Naravno, potpuno ste slobodni ukazivati na vijesti i iz tih područja u nekom od podforuma u Ostalo, a znanstvene vijesti ako su imalo vezane uz našu tematiku, mogu u i pod Vijesti by forumaši.

Domagoj
 
8 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Vijesti by forumasi - ostalo

Tema zakljucana.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vijesti by forumasi - ostalo
Domagoj kaže...

A sad ozbiljno - ovo je IT forum i takav će i ostati. Ne želimo se razvodniti i gubiti fokus. Imamo, doduše, grupu foruma "Ostalo" u kojima ima raznoraznih rasprava jer postoji za time potreba, no nećemo širiti rubrike poput ove (Vijesti by forumaši) na netehničke teme.

Naravno, potpuno ste slobodni ukazivati na vijesti i iz tih područja u nekom od podforuma u Ostalo, a znanstvene vijesti ako su imalo vezane uz našu tematiku, mogu u i pod Vijesti by forumaši.

Ok! Cak mislim da je i bolje tako, ali zanimalo me i sta drugi misle.

16 godina
moderator
offline
RE: Vijesti by forumasi - ostalo
Dragon23288 kaže...

Sto mislite o tome da se uz podforum Vijesti by forumasi napravi i podforum Vijesti by forumasi - ostalo?

 

Onda bi to izgledalo 

 

 Vijesti by forumasi

   -IT

   -Ostalo

 

Mogle bi se stavljati bilo kakve novosti, znanstvene, politicke, sportske, i tako dalje. Mislim da bi tu bilo dosta tema, a takodjer i dosta rasprava (pogledajte koliko ima rasprava u temama iz foruma ostalo na BOL-u).

 

Mislim da bi tu bilo puno tema, pa bi bilo dobro da se sortiraju po datumu, da ne bude kupus, a unutar datuma po broju postova.

Besmisleno za IT forum. Eventualno će biti razvrstavanja po područjima, no za sada je produkcija preskromna za više kategorija...

Mirko935 kaže...

Možda ne bi bilo loše, ali to bi mogao biti još jedan korak ka pretvaranju ovog foruma u forum.hr.

Točno. Mada širenje u druge sfere nije zabranjeno, no za sada se drži pod nadzorom u okviru podforuma OSTALO.

PureEntity kaže...

Baš me zanima odgovor odgovornih. Dajem 10kn da ce to biti Miro. Smijeh

Sorry, bio sam na putu (mada sam vidio temu na mobitelu, ali nisam imao vremena za ažurnu reakciju) Sramim se

Smooth Operator kaže...

Slažem se za ideju da forumaši mogu postavljati vijesti, ali neznam zašto je to toliko važno da je dobilo prvi podforum.

 

Po meni idu prvo obavijesti foruma, pa onda sve ostalo.

Tako je napravljeno da bi se taj podforum s vijestima afirmirao i istaknuo, mada si u pravu - da na prvom mjestu trebaju biti pravila i obavijesti. Vremenom ćemo i to korigirati...

Mentalist kaže...

Tema zakljucana.

Da? Nije bila do sada, ali evo kad si već to najavio - lock Cool

 

...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice