Kupnja (ebay) - grafička kartica

poruka: 7
|
čitano: 8.655
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Kupovati na ebay-u
14 godina
neaktivan
offline
Kupnja(ebay)

Novi sam na forumu pa se ispričavam ukoliko tema već postoji. Zanima me kupnja grafičke preko ebaya,znaci da li ikako moze proci bez carinjenja ili koje kakvog dodatnog naplacivanja...Molim iskustva onih koji su kupovali ili koji znaju .Hvala!

BunGee
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kupnja(ebay)

možda ovo pomogne...

Atomska bubamara. | http://tinyurl.com/erepNA
14 godina
neaktivan
offline
Kupnja(ebay)

Hvala,pomoglo je,ali ja bih htio komentar od nekoga tko je konkretno preko ebaya naručio grafičku ako može.

BunGee
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kupnja(ebay)

eh dah bih ja komentar, ali nikad nisam kupovao preko ebay-a, a valjda nisu i ovih 100 koji su pročitali temu... čekaj, naići će neko...  Osmijeh

Atomska bubamara. | http://tinyurl.com/erepNA
15 godina
offline
RE: Kupnja(ebay)
BunGee kaže...

Novi sam na forumu pa se ispričavam ukoliko tema već postoji. Zanima me kupnja grafičke preko ebaya,znaci da li ikako moze proci bez carinjenja ili koje kakvog dodatnog naplacivanja...Molim iskustva onih koji su kupovali ili koji znaju .Hvala!

Evo ja dosta često kupujem u zadnje vijeme preko ebay-a ali dosad kad su bile veće vrijednosti od 60 $ nisam uspio izbjeći carinske troškovo nijednomPlač, tako da teško da ćeš nešto uštedit pogotovo ako se radi o grafički, jer će te carinik ako plaćaš preko Pay pala ili direkt putem neke katice (Mastercard, Visa itd) tražiti izvadak ( nekad se uspije bez da ta carina uopće kontaktira)  o plaćanju navedenog što si kupio bez obzira ako ti bude račun od onog što si kupio za navedeno umanjen ( npr. ti si platio 100 $ a pošiljatelj ti napravi račun na  50 $ )  A ako kupuješ od neke privatne osobe na Ebayu onda ćeš morat carini 100% predočit izvadak plaćanja navedenog.Namigiva

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kupnja(ebay)
BunGee kaže...

Novi sam na forumu pa se ispričavam ukoliko tema već postoji. Zanima me kupnja grafičke preko ebaya,znaci da li ikako moze proci bez carinjenja ili koje kakvog dodatnog naplacivanja...Molim iskustva onih koji su kupovali ili koji znaju .Hvala!

Kad kupujes preko ebaya dobijes na kucnu adresu obavijest da ti je stigla roba. Dodjes na salter carinarnice i vidis da u pozadini dvije tetkice otvaraju sve pakete takve vrste i uz njih prilazu poslanu dokumentaciju. Carinik ti se obrati, pogleda tvoju robu i dokumentaciju, ti mu pokazes tvoj izvadak o uplati za doticni proizvod te ako je proizvod skuplji od 400 kn moze(i ne mora)  ti naplatiti cca 25-30% vrijednosti robe. Sve ovisi koliko je raspolozen i o kojem se proizvodu radi. Ako muljas sa dokumentacijom o uplati, brko vadi nekakvu katalosku cijenu proizvoda i to moze biti pogubno za tvoj novcanik.... :)

14 godina
neaktivan
offline
Kupnja (ebay) - grafička kartica

U redu,hvala puno...znači definitivno se ne isplati :)

BunGee
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Kupovati na ebay-u
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice