Ubacivanje titlova u mp4 film (hardcode il soft)

poruka: 10
|
čitano: 7.153
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Ubacivanje titlova u mp4 film (hardcode il soft)

Znaci trebam zalijepit titlove u mp4 filmove jer ih ocu reproducirat na mediju koji ne podrzaje titlove, pa me zanima koji je najjednostavniji moguci nacin, da mi ne mijenja format i kvalitetu i da kratko traje a filmovi su nekih 600 mb.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ubacivanje titlova u mp4 film (hardcode il sof

To zahtijeva novo reenkodiranje što znači da će utjecati na kvalitetu videa. Preporuka, možda Format Factory.

11 godina
neaktivan
offline
Ubacivanje titlova u mp4 film (hardcode il soft)

Fala prijatelju, lp!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ubacivanje titlova u mp4 film (hardcode il sof

allok vjoiner

12 godina
odjavljen
offline
Ubacivanje titlova u mp4 film (hardcode il soft)

ako se dobro sjecam handbrake ima tu mogucnost pa ja njega preporucam

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ubacivanje titlova u mp4 film (hardcode il soft)

Subresync za mjenjane formata titla, MKVmerge za dodavanje titlova u kontenjer(npr. u ssa formatu) i Handbrake za ljepljenje na video(ne može zalijepit srt! format titla(može al ne funkcionira s našim titlovima)).

 

Meni ta kombinacija funcionira bezprijekorno!

Upozorenje: Sva elektronika radi na bijeli dim, kad on ode pouzdano možemo zaključiti da je mrtva.
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.3.2013 15:44 (strit).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Ubacivanje titlova u mp4 film (hardcode il sof
Postoji li mogućnost povećat font size titlova u handbrake pri hardcode lijepljenju titlova ?
Srt. titl je samo potrebno spremiti u UTF-8 i onda su titlovi bez greške kad ih lijepiš na video, samo što nikako ne mogu povećat font size, to jest povećam ja titl u sub workshop ili sub editu ali kad ubacim titl u handbrake size ostaje isti, uspio sam podebljat font, ali nikako povećat.
13 godina
offline
Re: Ubacivanje titlova u mp4 film (hardcode il sof

U .srt formatu ne. Da bi se dobilo navedeno mora se preraditi til u recimo .ssa format, muxati u film pa dodati kao subtitle track. U teoriji.

Upozorenje: Sva elektronika radi na bijeli dim, kad on ode pouzdano možemo zaključiti da je mrtva.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Ubacivanje titlova u mp4 film (hardcode il sof
strit kaže...

U .srt formatu ne. Da bi se dobilo navedeno mora se preraditi til u recimo .ssa format, muxati u film pa dodati kao subtitle track. U teoriji.

 Možda " Aegisub " (http://www.aegisub.org/) za to? On može mijenjati stil titlova.

6 godina
protjeran
offline
Re: Ubacivanje titlova u mp4 film (hardcode il sof
Daliboris kaže...
strit kaže...

U .srt formatu ne. Da bi se dobilo navedeno mora se preraditi til u recimo .ssa format, muxati u film pa dodati kao subtitle track. U teoriji.

 Možda " Aegisub " (http://www.aegisub.org/) za to? On može mijenjati stil titlova.

 

Ma probao sam sa više programa, svi oni mogu mijenjati veličinu i izgleda fonta, ali kad dodaš u handbrake font ostane iste defaultne veličine, sve što sam uspio je malo podebljat font i to radi, a size nikako.

Malo sam guglao i izgleda da u handbrake i nije moguće dodatno podešavat veličinu fonta kod burn opcije.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice