Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.321
|
čitano: 14.106.674
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
stef_zg kaže...

Bok ljudi,

 

Spremam se na promjenu televizora nakon što sam šest godina imao LG od 109 cm.

 

Televizor koristim isključivo za igranje playstationa, netflix, hbo i gledanje nogometa na onome što naši operateri nazivaju HD kanalima. Prioritet mi je da televizor bude kompatibilan s playstationom 5 koji izlazi na jesen, odnosno da ima HDMI 2.1 ulaze koji omogućavaju najveće preformanse iz konzole, da ima visoki refresh rate i da je sve u svemu optimalan za plejku.

 

Razmišljao sam o LG C9 od 55 inča, ali mi se pojavila opcija da bih sad ovih dana kad izađe mogao po nabavnoj cijeni dobiti CX koji mi se čini kao stvarno dobra opcija. Ima li neki bolji TV za gore navedeno za taj novac od LG-ja? Razmišljao sam možda o Sonyju nekom budući da je PS Sonyjev pa tu vidim neku vezu, ali Sony mi se čini dosta skuplji, očito zbog Androida. 

 

Gledam TV s otprilike tri metra, tri i pol i razmišljao sam o 65-ici, ali nisam siguran hoće li mi biti prevelika i  da li mi se isplati za golemu razliku u cijeni. Znam da današnje nove tehnologije više nisu bitne dijagonala u odnosu na udaljenost, ali možda je malo ipak prevelika razlika u cijeni.

 

Da li uzeti taj CX ili čekati neko vrijeme da padne cijena starom C9 pa njega uzeti...

 

Nisam pametan, a znam da vi jeste :D

 

Hvala svima unaprijed

 

Za tri metra 65" je taman. Na tebi da je odlučiš da li se isplati ili ne. C9 i B9 je već sad teško naći na stanju kod nas tako da se nemoj previše nadati da ćeš ga dobiti puno jeftinije kad dođe X serija u Hrvatsku.ž

Ako ih imaju na stanju to je većinom jedna veličina, osim naravno mall.hr koji naručuje direktno od dobavljača.

 

Pogledaj par reviewa i vidi da li ti se isplati čekati i koliko bi platio C9, a koliko CX. Ne može ti nitko na ta pitanja odgovoriti, jedino ti znaš što se isplati ili ne isplati.

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Lac95 kaže...

Pozdrav, 

 

u planu mi je kupiti novi TV (trenutno imam plazmu iz 2011.). 

TV bi se primarno koristio za PS (ps5 kad izade), koja igrica s kompa kad ga spojim na tv, Netflix i smart mogucnosti, ovisno o OS-u (Tizen mi izgleda nekako najzanimljivije trenutno?)

Ugl, TV verzija je mali milion i ne snalazim se u ovim buzzwordsima... 

Zanima me bi li trebao sada uloziti veci iznos i kupiti neki posten TV (tipa ovaj LG C9) ili cu biti zadovoljan s necim kao:

https://www.sancta-domenica.hr/televizori/led-tv/led-tv-samsung-ue55ru7092-uhd.html

ili
https://www.sancta-domenica.hr/televizori/led-tv/led-tv-samsung-ue55ru7402-uhd.html
ili

https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-samsung-ue55ru8002-uhd.html?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

ili pak kad sam dosao vec do te cifre (4200 koliko dode ovaj zadnji) pa da odem jos gore i uzmem neki QLED... 

Nisam pametan... Jesu li razlike stvarno toliko ogromne? Hoce li mi gaming / movie iskustvo biti toliko razlicito ako investiram sada u nesto skuplje / bolje ? 

Znam da ce ovo biti kupnja koja ce trajat 3-4-5 godina, samo eto, vrijede li te cijenovne razlike taj benefit koji navodno donose ?

EDIT:
55inch model me zanima

 neces biti zadovoljan sa nicim osim OLED tv ako si imao plazmu

ja sam svoju Panasonic 50GT30 zamjenio sa prvo LG OLED 55B7 i nakon dvije godine je prodao i kupio LG OLED 65C9 i to je jedino sto me zadovoljilo po kvaliteti prikaza

pozz

SAMSUNG NOTE 10+
5 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav ekipa,

nisam dugo bio na forumu, jako dugo, a sad bi trebao nabaviti neki mali led tv od 32 incha...e sad, ne treba mi nista drugo osim da se može gledat normalan tv i da nije kompliciran, znači ono stisnes gumb i da se upali tv, a ne da se očitava softver il kaj već, za starce jel...

 

i dosao sam do ovog tv-a

 

https://www.smartus.hr/xiaomi-mi-tv-4a-hd-32-televizor-1313.html

 

pa ako netko ima kakvu riječ ili dvije o tome...hvala

 

također, jako bitna stvar, da li tv podražva signal od tv-a, da ne moram još kupovati neke dodatne kutije il kaj...

 

hvala

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
lesonitka kaže...

Pozdrav ekipa,

nisam dugo bio na forumu, jako dugo, a sad bi trebao nabaviti neki mali led tv od 32 incha...e sad, ne treba mi nista drugo osim da se može gledat normalan tv i da nije kompliciran, znači ono stisnes gumb i da se upali tv, a ne da se očitava softver il kaj već, za starce jel...

 

i dosao sam do ovog tv-a

 

https://www.smartus.hr/xiaomi-mi-tv-4a-hd-32-televizor-1313.html

 

pa ako netko ima kakvu riječ ili dvije o tome...hvala

 

također, jako bitna stvar, da li tv podražva signal od tv-a, da ne moram još kupovati neke dodatne kutije il kaj...

 

hvala

 Po meni je taj TV, s obzirom na ono što tražiš, jako loš izbor. Android OS s 1 GB RAM, da ne govorim o HD ready rezoluciji koja je bila aktualna prije 10-12 godina. Imaš dosta full HD modela za te novce koji nemaju Android, a ja bih u tom cjenovnom rangu svakako izbjegavao Android. LG i Hisense mi prvi padaju na pamet.

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Hvala na odogovoru,

a onda ovaj? 

 

https://www.nabava.net/televizori/xiaomi-mi-tv-4s-v57r-televizor-cijena-43-110-cm-led-ultra-hd-104841851

 

ključna stvar je kaj to ht ima u ponudi, uz to se dobije mobitel xiaomi note 8t

 

verzija 32 sa mobom košta 1550kn, verzija 43 košta cca 2500kn sa mobitelom...vjerujem da je ovaj 43 bolji, nije hd ready nego je 4k i mislim da ima 2gb rama...kaj misliš o toj opciji onda?

hvala

3 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pozdrav, trebam pomoc pri odabiru tv, trazim nesto do 4500 kn, oled ili qled, za playstation i filmove, okvirno 120 cm, zamolio bi vas za savjet i pomoc.
Hvala.
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
lesonitka kaže...

ključna stvar je kaj to ht ima u ponudi, uz to se dobije mobitel xiaomi note 8t

 

verzija 32 sa mobom košta 1550kn, verzija 43 košta cca 2500kn sa mobitelom...vjerujem da je ovaj 43 bolji, nije hd ready nego je 4k i mislim da ima 2gb rama...kaj misliš o toj opciji onda?

hvala

 Aha, nisam znao da gledaš neku HT ponudu. Gle, ako baš želiš riješiti preko njih, onda ti je ovaj skuplji bolji izbor.

 

edit: ali računaj da je ovo baš "pravi" smart TV s Android OS-om, dakle sa svim njegovim prednostima i manama. Prednosti instalacije raznih aplikacija tvoji roditelji vjerojatno neće koristiti, a moguće nedostatke (nešto duže bootanje TV-a, eventualna sporost pri odazivu na komande, eventualni reseti) će itekako osjetiti. Nemam pojma kakvi su ti Xiaomi TV-i, tak da možda ti nedostaci neće biti izraženi. Žena ima Xiaomi mob i fakat radi super.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2020 9:51 (BigD_Cro).
7 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ne može se putovati van države, pa je većini jako važno dal postoji dostava, ili se mora biti u AT, pa ako nije problem, i to napiši.

 

A što se tiče ponude, ne prigovaram, samo nastavi :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
7 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Dolazi postom iz Madjarske i u HR i u AT.

Spedicije rade i za vrijeme Covid19.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Vidio sam .at i uopće nisam primijetio edigital, sorry! Mislio sam neki lokalni dućan.

 

Daj mi pronađi neki high end 75" (oled, qled) a da ne košta 20-30.000kn. može i prošla generacija.

 

Ja tražim već tjednima i ništa...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
7 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Uzmi 65" i neces platiti 4000€ vise za 10".

https://geizhals.at/?cat=tvlcd&xf=33_65%7E3952_OLED

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
CyberDemonVZ kaže...

Vidio sam .at i uopće nisam primijetio edigital, sorry! Mislio sam neki lokalni dućan.

 

Daj mi pronađi neki high end 75" (oled, qled) a da ne košta 20-30.000kn. može i prošla generacija.

 

Ja tražim već tjednima i ništa...

 

75" OLED odnosno 77" nećeš lako naći ispod 4000€ mada je sad baš situacija za to najbolja budući da se pojavio novi 77CX koji ima puno nižu prodajnu cijenu (4999) u odnosu na 77C9 koji je krenuo s 7999. Nedavno je negdje na mydealz.de bila akcija mislim cca 3700€ za 77C9 što je nikad niža cijena za jedan aktualni 77" OLED. Znači da bi se lako mogao naći i za cca 3500 ubrzo, ovisno o situaciji i padu cijena. Ono što je izvjesno da ako ih još bude do kraja godine da bi mogli dosegnut dream price od 2999€što bi bilo fantastično:)

 

C9 je možda i bolja kupnja jer novi CX više ne podržava DTS.

 

S druge strane imaš trenutačno možda i najpovoljniji 75XG9505 za cca 1899€ s popustima u MM/Satutn. To je ziher best buy 75" u ovom trenutku.

 

https://www.mydealz.de/deals/sony-kd75xg9505-dank-300-rabatt-bei-mediamarkt-und-saturn-1588116

 

Ili ako hoćeš pričekat pa ići na najnoviji 75XH9005 koji kreće sljedeći mjesec (cca 8.lipnja) ali koji će u početku imati vrlo visoku cijenu (2499€ MSRP) ali to će ziher past dosta u sljedećih par mj. Taj model je zanimljiv jer ima podršku i HW za HDMI 2.1 za razliku od XH9505. Čudno al to je tako, japanci malo poludili

 

Znači ak je kupnja odmah onda 75XG9505 bez razmišljanja, ak je cilj best of the best onda lovit LG 77C9 na nekoj extra akciji a ak je cilj povoljni future proof fald za manju lovu onda pričekat da cijena 75XH9005 padne na street price ispod 1800 što ne bi trebalo dugo čekat, možda i još tijekom ljeta vidjet ćemo.

 

 

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
SrKi kaže...
stef_zg kaže...

Bok ljudi,

 

Spremam se na promjenu televizora nakon što sam šest godina imao LG od 109 cm.

 

Televizor koristim isključivo za igranje playstationa, netflix, hbo i gledanje nogometa na onome što naši operateri nazivaju HD kanalima. Prioritet mi je da televizor bude kompatibilan s playstationom 5 koji izlazi na jesen, odnosno da ima HDMI 2.1 ulaze koji omogućavaju najveće preformanse iz konzole, da ima visoki refresh rate i da je sve u svemu optimalan za plejku.

 

Razmišljao sam o LG C9 od 55 inča, ali mi se pojavila opcija da bih sad ovih dana kad izađe mogao po nabavnoj cijeni dobiti CX koji mi se čini kao stvarno dobra opcija. Ima li neki bolji TV za gore navedeno za taj novac od LG-ja? Razmišljao sam možda o Sonyju nekom budući da je PS Sonyjev pa tu vidim neku vezu, ali Sony mi se čini dosta skuplji, očito zbog Androida. 

 

Gledam TV s otprilike tri metra, tri i pol i razmišljao sam o 65-ici, ali nisam siguran hoće li mi biti prevelika i  da li mi se isplati za golemu razliku u cijeni. Znam da današnje nove tehnologije više nisu bitne dijagonala u odnosu na udaljenost, ali možda je malo ipak prevelika razlika u cijeni.

 

Da li uzeti taj CX ili čekati neko vrijeme da padne cijena starom C9 pa njega uzeti...

 

Nisam pametan, a znam da vi jeste :D

 

Hvala svima unaprijed

 

Za tri metra 65" je taman. Na tebi da je odlučiš da li se isplati ili ne. C9 i B9 je već sad teško naći na stanju kod nas tako da se nemoj previše nadati da ćeš ga dobiti puno jeftinije kad dođe X serija u Hrvatsku.ž

Ako ih imaju na stanju to je većinom jedna veličina, osim naravno mall.hr koji naručuje direktno od dobavljača.

 

Pogledaj par reviewa i vidi da li ti se isplati čekati i koliko bi platio C9, a koliko CX. Ne može ti nitko na ta pitanja odgovoriti, jedino ti znaš što se isplati ili ne isplati.

 

C9 je u ovom trenutku bolja kupnja, ne samo zbog cijene nego i činjenice da novi CX ne podržava DTS a koliko sam vidio CX ima drukčiji HDMI 2.1 chip koji pušta samo do 40 gbps dok C9 ide punih 48 gbps.

 

55C9 je ispod 10K, 65" oko 15K a novi CX koji su se upravo pojavili kod nas imaju visoke cijene međutim puno niže od onih s kojim su krenuli C9.

 

55CX cca 12000 (55C9 je prije godinu dana krenuo s 18000) 65CX cca 18000 (65C9 je bio oko 25000)

 

https://www.nabava.net/search.php?q=CX+OLED

 

Vidjet ćemo s kojom će cijenom krenuti i dosta očekivani 48" odnosno 48CX, prema ovome što vidimo lako moguće i ispod 10K kao prvom cijenom što je dobra najava za sve koji trebaju baš 48":)

3 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Molio bih pomoć oko kupnje tv-a
65 tica, ps4, kasnije ps5 i IPTV se najčešće vrte na tv-u.

Ne tražim neku perfekciju samo neki best buy.

hvala

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2020 15:53 (maki79).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav.

Pitanje za znalce Lg 55B9PLA za 8666kn ili Lg 55C9PLA

za 10200kn?Da li ovaj drugi vrijedi te razlike u cijeni?

Uzimam na rate pa su mi to najniže cijene.

Hvala.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2020 18:04 (igor001).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
55C9 za 9600? u sancte, iako nije ni to možda vridno, c9 je vise gamerski... najveća razlika
6 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
maki79 kaže...
Molio bih pomoć oko kupnje tv-a
65 tica, ps4, kasnije ps5 i IPTV se najčešće vrte na tv-u.

Ne tražim neku perfekciju samo neki best buy.

hvala

Mislim da trenutno ne vrijedi kupovati TV ako ćeš kupovati PS5 iz razloga što će petica, po svemu sudeći, imati podršku za VRR, a za to ti treba HDMI 2.1. Dodatno, Sony navodno cilja na 4K @120 fps - ne znam koliko je to istina, ali tu onda vrijedi uzeti i 120 Hz TV.

13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

U dogledno vrijeme u narednih godinu dvije dana ću se preseliti u novi nešto veći stan, gdje ću primarno izabrati prostor za televizor današnjih ultratankih dimenzija, gdje neću ići ispod 65' minimalno 

Obzirom bih gledao programe iz recimo ravni fotelje ili nekog trosjeda, koristio bih ga primarno za nogomet na dostupnim programima ( MAX TV ako ne budu serkali sa optičkim signalom za internet, ili neki drugi provider sa boljom onda ponudom ), kao i F1, možda jednom 24h LeMansa, filmovi, pokoja krim serija, možda i nešto u stilu PS5 ili takvog, pregled slika sa foto aparata, je u principu za mene kao osnovno. 

Koji su mi osnovni prioriteti u izboru specifikacija danas, obzirom na LED/OLED/POLED ili kakve već zaslone u toj dijagonali?! 

Što se cjenovnog ranga dotikavle, neka donja cijena, još ako je na nekom popustu tim bolje, bi bila od 15.000.00 kuna. 

U principu, ako bi netko mogao preporučiti NAJBOLJE u ponudi, a koliko sam uočio cijene, one idu do nekih 35.000.00 plus/minus kuna cijenom. 

Uz SONY, SAMSUNG, LG, koji brend uzeti u izbor za gledati još?! 

 

Hvala na svakom konciznom odgovoru! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
stef_zg kaže...

Bok ljudi,

 

Spremam se na promjenu televizora nakon što sam šest godina imao LG od 109 cm.

 

Televizor koristim isključivo za igranje playstationa, netflix, hbo i gledanje nogometa na onome što naši operateri nazivaju HD kanalima. Prioritet mi je da televizor bude kompatibilan s playstationom 5 koji izlazi na jesen, odnosno da ima HDMI 2.1 ulaze koji omogućavaju najveće preformanse iz konzole, da ima visoki refresh rate i da je sve u svemu optimalan za plejku.

 

Razmišljao sam o LG C9 od 55 inča, ali mi se pojavila opcija da bih sad ovih dana kad izađe mogao po nabavnoj cijeni dobiti CX koji mi se čini kao stvarno dobra opcija. Ima li neki bolji TV za gore navedeno za taj novac od LG-ja? Razmišljao sam možda o Sonyju nekom budući da je PS Sonyjev pa tu vidim neku vezu, ali Sony mi se čini dosta skuplji, očito zbog Androida. 

 

Gledam TV s otprilike tri metra, tri i pol i razmišljao sam o 65-ici, ali nisam siguran hoće li mi biti prevelika i  da li mi se isplati za golemu razliku u cijeni. Znam da današnje nove tehnologije više nisu bitne dijagonala u odnosu na udaljenost, ali možda je malo ipak prevelika razlika u cijeni.

 

Da li uzeti taj CX ili čekati neko vrijeme da padne cijena starom C9 pa njega uzeti...

 

Nisam pametan, a znam da vi jeste :D

 

Hvala svima unaprijed

 C9 neće padati cijena nešto značajno jer se više ne proizvodi tako da sve što imaju trgovine na lageru su zadnje količine. Pratio sam mjenjanje cijena od C7 do C9 i obično su najugodnije cijene oko 11-12 mjeseca za nove model.

Ali ako možeš dobit CX po "nabavnoj" cijeni nemaš šta razmišljat, jedino ako nabavna nije niža od 1.200 eur.

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
igor001 kaže...

Pozdrav.

Pitanje za znalce Lg 55B9PLA za 8666kn ili Lg 55C9PLA

za 10200kn?Da li ovaj drugi vrijedi te razlike u cijeni?

Uzimam na rate pa su mi to najniže cijene.

Hvala.

 

 uzimaj C9 vrhunski model

SAMSUNG NOTE 10+
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
neces sa B9 pozalit ako nisi gejmer, ne bacaj pare u vitar, i rtings kaze da su razlike premale da bi placao C9 vise.
PS imam C9 koji je u trenutku kupovine bio jeftiniji od B9, da sam dao 500 kn vise za njega od B9 žalio bi...
3 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Na koje parametre da pripazim onda kod kupnje. 

 

Trenutno imam neki lg 47 star 6-7 god i u principu radi ok i iptv i ps4, ali bi zamijenio za 65. Dnevni mi je 4,5 x 5 m

 

hvala

16 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Imam jedno pitanje.

Naime imam LG UK 6950 i ne želi mi reproducirati video MP4 sa njegovim playerom.Da li je to samo meni ili i drugima.To su neki dokumentarci skinuti sa hostova.

Da li uopće ima opcija nadogradnje playera u tv-u i ako ima ja to ne mogu naći.

Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
robogo kaže...
maki79 kaže...
Molio bih pomoć oko kupnje tv-a
65 tica, ps4, kasnije ps5 i IPTV se najčešće vrte na tv-u.

Ne tražim neku perfekciju samo neki best buy.

hvala

Mislim da trenutno ne vrijedi kupovati TV ako ćeš kupovati PS5 iz razloga što će petica, po svemu sudeći, imati podršku za VRR, a za to ti treba HDMI 2.1. Dodatno, Sony navodno cilja na 4K @120 fps - ne znam koliko je to istina, ali tu onda vrijedi uzeti i 120 Hz TV.

 Najbolje onda cekat nadsljedecu generaciju TV i onda cekat pad cijene te generacije kad izađe novija od te, pa sacekat black friday jer je hdmi 2.1 bitan.. ne vrijedi kupovat sada , mozda sacekat hdmi 2.2..

 

Zar stvarno ima ljudi koji misle da ce PS5 vrtiti igre u 120fpsa na 4k ? Znate li kakvu grdosiju od kompa trebate za to? 

12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
alfi kaže...

Imam jedno pitanje.

Naime imam LG UK 6950 i ne želi mi reproducirati video MP4 sa njegovim playerom.Da li je to samo meni ili i drugima.To su neki dokumentarci skinuti sa hostova.

Da li uopće ima opcija nadogradnje playera u tv-u i ako ima ja to ne mogu naći.

Hvala unaprijed

 Desno ti je najnoviji firmware za tvoj TV.

https://www.lg.com/hr/podrska/proizvod/lg-50UK6950PLB

Uz njega su ti i upute.

 

 

MP4 je samo "kontejner". U njemu može biti na više načina spremljeni podaci.

Jednostavni, "no brain" test: probaj s neta skinuti puno vrsta MP4 fajlova.

Ako ni jedan ne radi, onda TV ne može puštati nikakve MP4 datoteke.

Ako neki rade, onda možda update pomogne, ali i postoji mogućnost da je baš taj dokumentarac kodiran u nekom nestandardom obliku.

Ako je: ili prekodiraj s nekim programom, ili skini ponovo s nekog drugog mjesta.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
bik kaže...
...

 

Zar stvarno ima ljudi koji misle da ce PS5 vrtiti igre u 120fpsa na 4k ? Znate li kakvu grdosiju od kompa trebate za to? 

 A gle, čak i da renderira u 1080p, napravi upscale u 4K, 120FPS, imat ćeš tisuće ljudi koji će se buniti zašto oni ne mogu to podesiti, zašto nisu čekali HDMI 2.1...

Pa im ti probaj objasniti da je to samo upscale :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Jednostavno im objasnis da se prvo obrazuju na temu upscalinga ili im prodas skupi tv i konzolu te svi sretni i zadovoljni ;)
7 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Kako ide narucivanje od tamo iz njem?? Sto ako nesto ne stima, posalju mi vec otpakirani tv itd

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.5.2020 18:32 (fromilid).
7 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Greska

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.5.2020 20:06 (fromilid).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice