World of warcraft privatni serveri

poruka: 17
|
čitano: 6.706
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
World of warcraft privatni serveri

dodite igrati na wow beez najbolji privatni wow server ikada ima 8 realmova idite na stranu wow beez.com i napravite tamo acc potrazite tutoriale di  da napisite realmlist

zakon!!!!!!!!!

ja sam gey
Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
World of warcraft privatni serveri

igrao sam tamo neko vrijeme. dc svake 2-2.5 min. udes u instancu i nevidis raid membere. ne isplati se. odi na original rađe kao i ja :P xD

 

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World of warcraft privatni serveri

www.masterroot.de moj favorit :P

igram tamo godinu dana server je prilicno dobar

2.4.3 atm

moo
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World of warcraft privatni serveri

Za pravo wow iskustvo moraš igrati orginal. Sve ostalo je loša imitacija.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
World of warcraft privatni serveri

Ja bih dodao jedan "domaci" (ExYU) server: kgb-wow.com, tek je otvoren, bude 10-20 online navece, zezamo se i tako, bitno je da smo svi nasi tamo, ima Hrvata, Bosnjaka, Srba, Slovenaca, Makedonaca, Crnogoraca svega po malo pa pokusavamo da privucemo sto vise ljudi Namigiva

 

Za sada ima Instant 80 BG realm, a uskoro se otvara i Blizzlike realm, tako da ko voli nek izvoli Belji se

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
World of warcraft privatni serveri

ti tzv 8-realm (ili cak vise) su cista glupost po meni.

Trenutno igram na Magic - wow (ex Chornic domination, ex Toxic WoW) i na WoWlegacy BG serveru.

Ako ima neko da predlozi neki dobar instant 80 bg pvp server neka kaze. Ubili me bugovi na shamanu ovde =(

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.10.2009 9:46 (Arxi).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: World of warcraft privatni serveri
Xanzzu kaže...

Za pravo wow iskustvo moraš igrati orginal. Sve ostalo je loša imitacija.

100% u pravu

 

Ali trebaš $$$

15 godina
neaktivan
offline
World of warcraft privatni serveri

Ma wow beez je bezveze, jedino je tako visoko na ljestvici jer kad glasujes dobijes bodova i s tim bodovima kupuje recimo gold, one stvari za gear itd...

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
World of warcraft privatni serveri

Nije sve u igri. Ponekad se na privatnom serveru (recimo gdje se ja igram) nadje puno bolja ekipa i samim time ti je igranje bolje. Pogotovo privatni serveri sa Trinity core su da ne kazem bugless pa se vise ni o tome nemoze vajnati. Jedan od najkvalitetnijih na kojem sam igrao, nazalost samo PVP, je Arena Tournament 2.4.3. . Hrpa igraca, vecina skillana, sve radi, arena pozove odmah, jednostavno milina :D

,,Baš i nije... COD je više razbibriga u odnosu na nadmoćni BF2.'' ROFLCOPTERIMAO
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: World of warcraft privatni serveri
ukay1000 kaže...

Nije sve u igri. Ponekad se na privatnom serveru (recimo gdje se ja igram) nadje puno bolja ekipa i samim time ti je igranje bolje. Pogotovo privatni serveri sa Trinity core su da ne kazem bugless pa se vise ni o tome nemoze vajnati. Jedan od najkvalitetnijih na kojem sam igrao, nazalost samo PVP, je Arena Tournament 2.4.3. . Hrpa igraca, vecina skillana, sve radi, arena pozove odmah, jednostavno milina :D

 

/agree

 

Ekipa je najvaznija, a (OFF-TOPIC) TrinityCore (i TC2) su rame uz rame sa Mangosom, s tim sto Mangos ima mnogo jaci Dev team, TCu se Dev tim raspao (bar po meni) od kako je megamage inactive, ovi "novi" devovi kao maximus i tartalo su... eh Izlanuo se

15 godina
neaktivan
offline
World of warcraft privatni serveri

meni je neverendless najnolji 4000 igrača odjedno i obično

orks is made for two thing' fighting and winnning we are going smash hummies who isten to folk
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
World of warcraft privatni serveri

Neverendless je starno loss. Non stop te disconnectaje, ima problema sa quest helperom, ima bugova. Ja ne znam kako ljudi mogu hvalit taj server. Sad ne znam jeli bolje igrati wrath of the lich king ili ovaj prijasnji burning crusade... Crogges mi se cini jako dobar server ali je za burning crusade (barem tako mislim).

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.10.2009 18:48 (Living.Dead).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: World of warcraft privatni serveri
Rideen kaže...
ukay1000 kaže...

Nije sve u igri. Ponekad se na privatnom serveru (recimo gdje se ja igram) nadje puno bolja ekipa i samim time ti je igranje bolje. Pogotovo privatni serveri sa Trinity core su da ne kazem bugless pa se vise ni o tome nemoze vajnati. Jedan od najkvalitetnijih na kojem sam igrao, nazalost samo PVP, je Arena Tournament 2.4.3. . Hrpa igraca, vecina skillana, sve radi, arena pozove odmah, jednostavno milina :D

 

/agree

 

Ekipa je najvaznija, a (OFF-TOPIC) TrinityCore (i TC2) su rame uz rame sa Mangosom, s tim sto Mangos ima mnogo jaci Dev team, TCu se Dev tim raspao (bar po meni) od kako je megamage inactive, ovi "novi" devovi kao maximus i tartalo su... eh Izlanuo se

  TrinityCore je baziran na mangos samo sto je njih dev team popravlja bugove brze,dok mangos se razvija sporije..Uglavom ja sam igro Wow.spermik.info.Blizz like server vecina stvari radi,ali i ono sto nije radilo mogao sam zanemarit jer ekipa tamo odlicna.Isto tako server je znao radit po 24 sata bez jednog dc dok sam kod mnogih drugih servera vidio da se dc svakih 5-10min

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.10.2009 18:59 (Bili).
15 godina
neaktivan
offline
RE: World of warcraft privatni serveri
Bili kaže...
Rideen kaže...
ukay1000 kaže...

Nije sve u igri. Ponekad se na privatnom serveru (recimo gdje se ja igram) nadje puno bolja ekipa i samim time ti je igranje bolje. Pogotovo privatni serveri sa Trinity core su da ne kazem bugless pa se vise ni o tome nemoze vajnati. Jedan od najkvalitetnijih na kojem sam igrao, nazalost samo PVP, je Arena Tournament 2.4.3. . Hrpa igraca, vecina skillana, sve radi, arena pozove odmah, jednostavno milina :D

 

/agree

 

Ekipa je najvaznija, a (OFF-TOPIC) TrinityCore (i TC2) su rame uz rame sa Mangosom, s tim sto Mangos ima mnogo jaci Dev team, TCu se Dev tim raspao (bar po meni) od kako je megamage inactive, ovi "novi" devovi kao maximus i tartalo su... eh Izlanuo se

  TrinityCore je baziran na mangos samo sto je njih dev team popravlja bugove brze,dok mangos se razvija sporije..Uglavom ja sam igro Wow.spermik.info.Blizz like server vecina stvari radi,ali i ono sto nije radilo mogao sam zanemarit jer ekipa tamo odlicna.Isto tako server je znao radit po 24 sata bez jednog dc dok sam kod mnogih drugih servera vidio da se dc svakih 5-10min

 

Ja licno mnogo vise volim TC jos uvijek (jedan od frendova mi je UDB / Mangos Dev), ali kada vidis kako neki revisioni znaju biti fail kod njih zamrzis im Devove, pogotovu one koji prave IF clause bez ELSE i naravno core ne zna sta ce pa samo pukne (ozbiljan, desilo im se bar 3x do sada). Sto se tice brzine developinga, TC je bolji sto se spellova tice ali Mangos prednjaci u nekim stvarima kao sto je BLIZZLIKE AV (na TC nije blizzlike, ali je jako blizu) i slicnih stvari, sve u svemu ja bih za arena tournament server izabrao TC (iako mi se cini da je malo nestabilniji) cisto zbog kvalitetnijeg arena PvPa Osmijeh Ali da ne idem vise off-topic... server koji NAJTOPLIJE preporucam je Deathknell i njihov "Sol" Blizzlike realm koji je najblizi blizzlikeu koji sam ikada vidio, znaci "banuju" spellove, talente, zone, itd ako ne rade kako valja, samo sto im je GM tim malo... eh kako bih rekao, 2 od 3 Head GMa su imbecili najblaze receno (wow.deathknell.cc). Ja sam licno tamo igrao neke 3 godine, sada sam se prebacio na KGB WoW (www.kgb-wow.com) koji je jedini domaci WoW server sa niskom populacijom ali cini mi se da ce i njemu doci bolji dani ;)

Wasted 4 years of my life in WoW. Nadam se da niko nece ponoviti moju gresku.
15 godina
neaktivan
offline
World of warcraft privatni serveri

Evo instalirao sam TBC i sad kako cu patchat do 2.4.3? Autopatch nece da se upali a kad sam skinio i pokusao ovaj jedan s interneta kaze da nesto fali engEG...

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: World of warcraft privatni serveri

ma neverendless nevalja lag ubija tamo...a 4000 igrača sigurno nema pa znam nekad citat forume i znam doc online kako kad da vidim dal jos laga xD...

ma najbolji ti je magic-wow...nema boljeg...zna bit 4200 igraca bez laga i  disconnecta (mozda svakih 3 sata )

Nix
14 godina
neaktivan
offline
RE: World of warcraft privatni serveri

gle ove tbc patcheve....trebaju ti svi od 2.3.0 do 2.4.3 i to nadjes ovdje...strategyinformer.com/pc/patches/worldofwarcraft/patch i dolje imas mozda 12 stranica pa eto listaj xD

Nix
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice