Styx Shards of Darkness

poruka: 2
|
čitano: 554
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Gameplay Igara

Pozdrav svima ljudi, evo odlučio sam počet s gaming kanalom na youtubeu. Pošto sam gejmer već pa može se reći 15 godina reko ajde da napravim kanal možda će me netko i gledat :D
Uglavnom znam da u početku to neće bit na nekom vrhunskom nivou al gledao sam mnoge veće kanale, tj njihove najstarije klipove i doslovno umirao sam jer sam mislio da čak i ja mogu bolje, al dobro to je početak, mora se odnekud počet :) Ja sam prodavao igre na Kinguinu, G2A i još nekim platformama i još uvijek prodajem, znam podosta o igrama pa sam mislio radit gameplaye s komentarom, recenzije,unboxing itd. Evo izbacio sam prvi video, pa bi Vas molio da bacite pogled lajkate ako Vam se sviđa, ostavite kritiku u komentaru i naravno najviše mi znači ako se pretplatite na kanal. To bi bilo to planiram napravit neki mini serijal novog Hitmana koji je sad izašao u full verziji pa ću napravit uskoro i te videe. Facecam će bit isto uskoro, vjerojatno se neću predomislit kad se vidim kako komentiram LOL, šalim se, ugl pogledajte video, svaki oblik aktivnosti na mom linku je dobrodošao pa čak i dislajk hah, pozdrav :D

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.3.2017 13:10 (Game.HR).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Styx Shards of Darkness

Pozdrav ljudi, evo uskoro ce i novi video, planiram snimit nakon ovoga i novog Hitmana, neki serijal. Nadam se da će Vam bit zanimljivo, ugl bacite pogled na moj kanal i pretplatite se puno bi mi značilo i uskoro ću ubacit i facecam, pozdrav ;)))

 

 

https://www.youtube.com/channel/UCJIwUJfjLiuQh-H680ZJ7aA

 

GHR
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.3.2017 9:34 (Game.HR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice