Pozivnice za privatne torrent trackere izdvojena tema

poruka: 5.090
|
čitano: 1.486.168
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
15 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

ako nekom treba IPT  imam 3 pozivnice :) mail u pp

10 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

takoder imam pozivnicu za IPT

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2020 21:20 (kurjeoko).
14 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Da li netko ima možda pozivnicu za crnu berzu?

Mogu ponudit u zamjenu jednu od *HR

Hvala!

6 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Pozdrav, može netko poslat pozivnicu za CrnaBerza nudim IPtorrents pozivnicu
14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Pozdrav. Ima netko pozivnicu za dobar ebook tracker? Imam proof sa THR i IPT.

Hvala
just when i thought i got out they pull me back in
5 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Koju korist THR ima od toga sto mi udjemo u onaj IRC chat i svaki sat proveden za njemu dobijamo po 20 karma poena? 
Koji je razlog biti tu i sta vlasnici imaju od toga pa da daju poene za provedene sate npr preko noci ostavis...?

14 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Trazim pozivnicu za torrent hr

 

Ako netko ima, neka mi se javi u privatne poruke.

12 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
keks99 kaže...

Koju korist THR ima od toga sto mi udjemo u onaj IRC chat i svaki sat proveden za njemu dobijamo po 20 karma poena? 
Koji je razlog biti tu i sta vlasnici imaju od toga pa da daju poene za provedene sate npr preko noci ostavis...?

 A eto skupljas karmu pa sa njom mozes skidat upozorenja, bump svog torrenta.... Inace prije je bio chat puno aktivniji, bile su igre ukljucene npr za uskrs si morao naci torrent sa jajima na slici, sa radiom je bilo bas fora. 

5 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ja bih zamolio nekog pozivnicu za torrenthr

nisam bas aktivan clan foruma, niti nekih privatnih trackera ali redovno sidam i na free trackerima po principu: dobijem pa podijelim i ja.

Nije mi seed problem buduci ne brisem torrente a racunalo mi se rijetko kad i gasi, uvijek ga ostavljam upaljenog pa mi nije porblem niti da torrent seeda u pozadini.

16 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav ekipa, ima li tko možda pozivnicu za https://extremebits.net/ - specijalizirani za filmove iz domene ekstremnih sportova.

 

Hvala unaprijed!

12 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ako netko ima pozivnicu za Crnu Berzu bio bih zahvalan. Nemam ništa za ponuditi jer su na THR pozivnice ukinute, a na IPT nemam pozivnica.

 

Inače sam oko 10 godina već na THR i IPT, a uredan sam član i na Partisu.

11 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Krivo , brisi

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 12:01 (azzie).
16 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Mirkopoter kaže...

Ako netko ima pozivnicu za Crnu Berzu bio bih zahvalan. Nemam ništa za ponuditi jer su na THR pozivnice ukinute, a na IPT nemam pozivnica.

 

Inače sam oko 10 godina već na THR i IPT, a uredan sam član i na Partisu.

 

Kako se onda regati na THR ako su ukinute?

 

Ja tražim način isto kako se vratiti tamo, i ako ima tko za torrentday pozivnicu?

12 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Torrenthr vec su odavno ukinute pozivnice,vjerovatno da se isfiltriraju losi korisnici te da se vidi stvarno stanje korisnika koji se pridrzavaju pravila i koji su aktivni. Po meni je ovo najbolji privatni torrent jer sve domace i sinkronizirani crtici se nalaze na njemu, izvrstan i brz upload svega novog. Bio sam na raznim privatnim torrentima ali uvjek sam najzadovoljnjiji sa ovim.
16 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
nike098 kaže...
Torrenthr vec su odavno ukinute pozivnice,vjerovatno da se isfiltriraju losi korisnici te da se vidi stvarno stanje korisnika koji se pridrzavaju pravila i koji su aktivni. Po meni je ovo najbolji privatni torrent jer sve domace i sinkronizirani crtici se nalaze na njemu, izvrstan i brz upload svega novog. Bio sam na raznim privatnim torrentima ali uvjek sam najzadovoljnjiji sa ovim.

 ja generalno držao sam se pravila... ali 3 mjeseca se nisam ulogirao i oni gase account... kad god sam nešto skinuo sam pravilno odseedao itd... 

15 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Na većini torrent siteova bi ti nakon mjesec dana ukinuli account.
Nisi koristio account, dakle ne trebaš ga.
15 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Zato i postoji opcija parkiranja računa...

16 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Hrky kaže...
Na većini torrent siteova bi ti nakon mjesec dana ukinuli account.
Nisi koristio account, dakle ne trebaš ga.

 Pa baš i ne, privremeno ga nisam koristio, a definitivno mi treba... no nebitno više...

13 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav svima, ako netko ima pozivnicu za THR bio bi zahvalan. 

Najviše mi treba za download domaćih povijesnih knjiga i dokumentaraca (ili postoji i neki bolji torrent tracker za to?)

 

Ništa ne ostavljam nezavrš
11 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozivnice za THR su ZATVORENE po 100-ti put.

 BTW -

Privatni tracker TorrentSeeds danas ima otvorenu registraciju uz kod: Winter2021

https://torrentseeds.org/signup.php

16 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
azzie kaže...

Pozivnice za THR su ZATVORENE po 100-ti put.

 A kako se može registrirati? Postoji li neki drugi način? Može li se uplatiti nešto pa dobiti kod ili???

12 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
lllnuclearlll kaže...
azzie kaže...

Pozivnice za THR su ZATVORENE po 100-ti put.

 A kako se može registrirati? Postoji li neki drugi način? Može li se uplatiti nešto pa dobiti kod ili???

Na THR je zadnji korisnik ušao 31.3.2020., a pozivnice su zatvorene od 1.4.2020. tako da mislim da nema drugog načina za ući osim pričekati da se pozivnice ponovno otvore. 

12 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
lllnuclearlll kaže...
Mirkopoter kaže...

Ako netko ima pozivnicu za Crnu Berzu bio bih zahvalan. Nemam ništa za ponuditi jer su na THR pozivnice ukinute, a na IPT nemam pozivnica.

 

Inače sam oko 10 godina već na THR i IPT, a uredan sam član i na Partisu.

 

Kako se onda regati na THR ako su ukinute?

 

Ja tražim način isto kako se vratiti tamo, i ako ima tko za torrentday pozivnicu?

 Ne može se. Baš sam pitao za kolegu na forumu postoji li kakva mogućnost da ga ubacim nekako tamo, ali nema šanse. Pun im je k dvotjednika jer 95% registriran to ne shvaća ozbiljno. Dođe, vidi šta ima, ako vidi šta zanimljivo skine, odmah pobriše torrent i tjt ili dođe, skine sinkronizirane crtiće koje želi, pobriše torrent i doviđenja.

 

 

16 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Mirkopoter kaže...

 Ne može se. Baš sam pitao za kolegu na forumu postoji li kakva mogućnost da ga ubacim nekako tamo, ali nema šanse. Pun im je k dvotjednika jer 95% registriran to ne shvaća ozbiljno. Dođe, vidi šta ima, ako vidi šta zanimljivo skine, odmah pobriše torrent i tjt ili dođe, skine sinkronizirane crtiće koje želi, pobriše torrent i doviđenja.

 

 

 Frend ima prek 100 000 karme i može kao "kupit" pozivnicu... pa će mi probat kreirat, s tim da nisam siguran da će to funkconirati ako su ih zatvorili kako kažete.

12 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
lllnuclearlll kaže...
Mirkopoter kaže...

 Ne može se. Baš sam pitao za kolegu na forumu postoji li kakva mogućnost da ga ubacim nekako tamo, ali nema šanse. Pun im je k dvotjednika jer 95% registriran to ne shvaća ozbiljno. Dođe, vidi šta ima, ako vidi šta zanimljivo skine, odmah pobriše torrent i tjt ili dođe, skine sinkronizirane crtiće koje želi, pobriše torrent i doviđenja.

 

 

 Frend ima prek 100 000 karme i može kao "kupit" pozivnicu... pa će mi probat kreirat, s tim da nisam siguran da će to funkconirati ako su ih zatvorili kako kažete.

 

Invitation failed!
Nije vam dozvoljeno kreiranje pozivnice! Pozivnice su do daljnjega zatvorene!
11 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

e jebemu kad vas slušam, išao sam provjerit i bez veze potrošio 100k karme
uglavnom, izgleda da ipak nisu zatvorene

 

16 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
ervin121 kaže...

e jebemu kad vas slušam, išao sam provjerit i bez veze potrošio 100k karme
uglavnom, izgleda da ipak nisu zatvorene

 

 eto, sad ju pokloni nekoj zaboravljenoj duši 

15 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
ervin121 kaže...

e jebemu kad vas slušam, išao sam provjerit i bez veze potrošio 100k karme
uglavnom, izgleda da ipak nisu zatvorene

 

 Ajd ju sad molim te probaj nekome dat pa javi rezultate, kaj mislis da mi tu iz ciste zlobe pisemo da su zatvorene.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.1.2021 23:16 (R4zOR229).
12 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
ervin121 kaže...

e jebemu kad vas slušam, išao sam provjerit i bez veze potrošio 100k karme
uglavnom, izgleda da ipak nisu zatvorene

 

 :) ocito nekima radi onda, barem kreiranje

13 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

možete kupiti pozivnice ali ih ne možete proslijediti nikome.....

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice