[TUT] Kako napraviti Hackintosh računalo

poruka: 581
|
čitano: 202.478
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: [TUT] Kako napraviti Hackintosh računalo
ttaby kaže...
Molim Vas pomoć! Zanima me da li mogu instalirati mac OS i koji?! Na ovo računalo: HP pavillion hdx9130el dragon. Ovo su spec:.cpu intel core 2 duo t7500, matična:intel 30d4 chipset pm965, RAM: ddr2 - 4gb i grafička: ati mobility radeon HD 2600 xt. U biosu uopće nemam nikakvih postavki ..??!! Pokušala sam instalirati leoparda ali mi izbacuje kernel kao na slici...

 da ti nije stvar u ahci postavkama za diskove evo ti

pa kemijaj

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
8 godina
neaktivan
offline
Re: [TUT] Kako napraviti Hackintosh računalo
Probaj ću i jedno i drugo ugl ahci vidim na device manageru ali to u biosu ne mogu jer nemam opcije skoro nikakve u biosu.. Čudno ali istinito.. Hvala u svakom slučaju valjda će nesta uspjeti instalirati..
8 godina
neaktivan
offline
Re: [TUT] Kako napraviti Hackintosh računalo
Probaj ću i jedno i drugo ugl ahci vidim na device manageru ali to u biosu ne mogu jer nemam opcije skoro nikakve u biosu.. Čudno ali istinito.. Hvala u svakom slučaju valjda će nesta uspjeti instalirati..
8 godina
neaktivan
offline
Re: [TUT] Kako napraviti Hackintosh računalo
Stavljala sam preko transmaca u win7 raw Yosemite i nije se desilo apsolutno ništa kad sam pokušala bootat sa usb-a kao da nista nije ni ustekano a satima se prebacivalo to sa transmacom...ne kuzim više kako da instaliram kad preko transmaca očito ne ide...ne kuzim kako je nekima uspjelo ima hrpa videa na you tubu...molim vas pomoć! SAD Skidam retail capitana..
8 godina
neaktivan
offline
Re: [TUT] Kako napraviti Hackintosh računalo
Ljudi molim Vas ima li negdje način za napraviti bootabilni USB bez mac-a i bez transmac-a u win7 a da funkcionira?! Sprzila sam CD-ova,ništa,SAD sa stickom ništa ne učitavanja this is non-sistem disc tako nesta i ne ide nikako.Skinula sam iatkosml2 i ne znam kako više i sta da radim da nesta pokrene instalaciju.nemam BIOS i ne mogu ulaziti bi u kakve postavke.i za capitana ne znam opet treba boot USB i treba mac koji nemam za skinut capitana da bi ona opcija bez ahci išla...molim vas pomagajte!!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: [TUT] Kako napraviti Hackintosh računalo
ttaby kaže...
Ljudi molim Vas ima li negdje način za napraviti bootabilni USB bez mac-a i bez transmac-a u win7 a da funkcionira?! Sprzila sam CD-ova,ništa,SAD sa stickom ništa ne učitavanja this is non-sistem disc tako nesta i ne ide nikako.Skinula sam iatkosml2 i ne znam kako više i sta da radim da nesta pokrene instalaciju.nemam BIOS i ne mogu ulaziti bi u kakve postavke.i za capitana ne znam opet treba boot USB i treba mac koji nemam za skinut capitana da bi ona opcija bez ahci išla...molim vas pomagajte!!!

 postoje ti več gotove virtalne mašine sa nekimos os x prouči si to, pa preko virtalke napraviš bootabilni usb, makat mislim da ti je največi problem kaj neremš uč u bios

 

edit;

makar mi je čudno da se nemre uči u bios, jel moš ikak snimit kamerom, al da bude dobra snimka i postavit na yt da vidim kaj se pokže

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2015 11:18 (mrakky).
14 godina
offline
[TUT] Kako napraviti Hackintosh računalo

Kao prvo oprostite što u temu upadam ovako iznebuha. Naime, zanima me dali ima tko s konfiguracijom sličnoj mojoj, a da je uspjeo napraviti funkcionalan hackintosh? U biti radi se o sljedećim komponentata (navesti ću samo krucijalne):

 

CPU: i7

MBO: ECS Z97I-DRONE

VGA: Gainward GTX 770 2 Gb Phantom

 

Dakle, nekakav minimalizam tj. MBO je mini-itx u istom takovom lianli kućištu. Dakle, bio bi to zgodan hackintosh, ako se uspije osposobiti.

 

U biti, po vašem iskustvu, ima li gdje za skinuti potrebne kextove, već gotove, za dotične komponente? Osim toga, cilj mi je neko vanilla okruženje, dakle, bez puno petljanja i twekanja poput niresh i sličnih "distribucija", a gdje su autori išli na mjenjanje grafičkih elemenata i sličnih stvari, a vjerujem samo radi toga da bi oni dokazali da oni to mogu, jel'...

 

Uglavnom, hvala svima i oprostie ako mekoga uzrujavam s ovim pitanjima.

 

Pozdrav!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: [TUT] Kako napraviti Hackintosh računalo
Jehonan kaže...

Kao prvo oprostite što u temu upadam ovako iznebuha. Naime, zanima me dali ima tko s konfiguracijom sličnoj mojoj, a da je uspjeo napraviti funkcionalan hackintosh? U biti radi se o sljedećim komponentata (navesti ću samo krucijalne):

 

CPU: i7

MBO: ECS Z97I-DRONE

VGA: Gainward GTX 770 2 Gb Phantom

 

Dakle, nekakav minimalizam tj. MBO je mini-itx u istom takovom lianli kućištu. Dakle, bio bi to zgodan hackintosh, ako se uspije osposobiti.

 

U biti, po vašem iskustvu, ima li gdje za skinuti potrebne kextove, već gotove, za dotične komponente? Osim toga, cilj mi je neko vanilla okruženje, dakle, bez puno petljanja i twekanja poput niresh i sličnih "distribucija", a gdje su autori išli na mjenjanje grafičkih elemenata i sličnih stvari, a vjerujem samo radi toga da bi oni dokazali da oni to mogu, jel'...

 

Uglavnom, hvala svima i oprostie ako mekoga uzrujavam s ovim pitanjima.

 

Pozdrav!

 

Ja sam frendu složio hackintosha (yosemite) na e5200, tako da bi i tebi radilo bez beda, a kako si složit hackintosh vidi ovdje.

 

http://www.macbreaker.com/2014/10/install-os-x-yosemite-on-your-pc-with-unibeast.html

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2015 0:08 (Cryogenic).
14 godina
offline
[TUT] Kako napraviti Hackintosh računalo

Da. Sve OK. Već učinjeno. Samo, gledaj gdje zapinje . Probah sve. Skinuo par instalera. Jednostavno, ne prolazi. Čak sam zamijenio i datoteke unutar instalera, a koje su opet unutar poddirektorija _CodeSignature i _MASReceipt sa ispravnima. Jednostavno, dakjer od ovoga ne ide. Bar ne sa UniBeast aplikacijicom. Moram probati pješke. Eto, ako imaš neki prijedlog, reci... Hvala!

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
[TUT] Kako napraviti Hackintosh računalo

Malo sam se igrao i uz put napisao ovaj tut, možda nekom pomogne.

How to make a Chameleon boot USB drive for your Hackintosh (from Windows!)


Kako napraviti USB koji se boot-a i pokreće instalaciju iz drugog USB-a na kojem je Hakintosh iATKOS ML2 (Mac OS X Mountain Lion 10.8.2) na Windozu


http://www.macbreaker.com/2013/07/chameleon-boot-usb-drive-on-windows.html

 

Radnja počinje pripremom mape na desktopu imena "Chameleon_BS" bez navodnika, u nju se premjesti sve iz "Chameleon_BS.zip"


Tad se formatira USB (dovoljan je i od 1GB) pomoću "USBFormat" na početnu vrijednost FAT32 Quik Format


Pomoću START dugmeta - desni klik i na padajućem izborniku "Command Prompt as administrator"
otvara se CMD u koji se zalijepi komanda (bez navodnika)


"cd \Users\"Username"\Desktop\Chameleon_BS"


sa time da se "Username" zamjeni sa vašim Windows username-om i onda ENTER
nakon toga ide komanda (bez navodnika)


"makeusb X:"


umjesto X: stavite slovo kojim je imenovan vaš USB


Još samo premjestite iz "Extra.zip" mapu Exstra na USB kao i dokument "boot"
To je to, prvi USB je spreman

 

Drugi USB (8GB i više) pripremi se pomoću programa "TransMac" koji je potrebno instalirati na PC


TransMac-kom se formatira i ubaci iATKOS ML2 na USB
Adresa za TransMac:
http://www.acutesystems.com/scrtm.htm

Oba USB-a spoje se na PC na koji se želi instalirati Mac OS X Mountain Lion
U bios-u se postavi da boot krene sa prvog USB-a, nakon toga počinje priprema za instalaciju.
Na ovoj adresi sve ima:
http://www.macbreaker.com/2012/07/install-mountain-lion-unibeast.html

napomena: u biosu obavezno AHCI
______________________________________________________________________________________________________________
Moja kanta je žalost pa ne radi glatko ali meni je bio cilj natjerati samo da proradi.
I proradilo je :-)

Computer: BIOSTAR Group P43-A7
CPU: Intel Core 2 Duo E8500 (Wolfdale-H, E0)
3166 MHz (9.50x333.3) @ 3156 MHz (9.50x332.2)
Motherboard: BIOSTAR Group P43-A7
Chipset: Intel P43 (Eaglelake-P) + ICH10 Consumer
Memory: 4096 MBytes @ 398 MHz, 6.0-6-6-15
- 2048 MB PC6400 DDR2-SDRAM - Kingston 99U5429-007.A00LF
- 2048 MB PC6400 DDR2-SDRAM - Kingston 99U5429-007.A00LF
Graphics: NVIDIA GeForce 6600, 128 MB DDR SDRAM
Drive: Seagate Barracuda 7200 120 GB, Serial ATA 3.5Gb/s
Drive: TSSTcorp CDDVDW SH-S223F, DVD+R DL
Sound: Intel ICH10 - High Definition Audio Controller [A0]
Network: RealTek Semiconductor RTL8168C/8111C PCI-E Gigabit Ethernet Adapter

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: [TUT] Kako napraviti Hackintosh računalo
felicija kaže...

Malo sam se igrao i uz put napisao ovaj tut, možda nekom pomogne.

How to make a Chameleon boot USB drive for your Hackintosh (from Windows!)

 Ovdje ti je laksi tutorijal, uz nesto vise koraka, a ujedno ti i hackintosh navjerojatnije šteka jer nisi koristio multibeast kao u ovom tutorijalu, ja sam po ovom tutorijalu kako sam i prije rekao složio hackintosh frendu na e5200 i gt 8600 i radi normalno i glatko.

 

Hackintosh Yosemite

 

Poslije instalacije i update systema, ne upgrade'ati yosemite na el capitana bez uputstava sa iste stranice.

11 godina
neaktivan
offline
[TUT] Kako napraviti Hackintosh računalo

Cryogenic kaže...

 Ovdje ti je laksi tutorijal, uz nesto vise koraka, a ujedno ti i hackintosh navjerojatnije šteka 

 

Sigurno je tut na koji ukazuješ kompletniji i pametniji, ali kod mene je problem

da engliš ne stoji baš naj bolje i još ne kužim kako stvoriti boot-abilni USB,

a imam samo windoz na laptopu i kantu na kojoj nema ništa. Možda moj tut

nije dobar pa izazove nekome štetu, ja se izvinjavam i neću se više petljat

gdje mi nije mjesto. Ajde bok!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: [TUT] Kako napraviti Hackintosh računalo
felicija kaže...

Cryogenic kaže...

 Ovdje ti je laksi tutorijal, uz nesto vise koraka, a ujedno ti i hackintosh navjerojatnije šteka 

 

Sigurno je tut na koji ukazuješ kompletniji i pametniji, ali kod mene je problem

da engliš ne stoji baš naj bolje i još ne kužim kako stvoriti boot-abilni USB,

a imam samo windoz na laptopu i kantu na kojoj nema ništa. Možda moj tut

nije dobar pa izazove nekome štetu, ja se izvinjavam i neću se više petljat

gdje mi nije mjesto. Ajde bok!

 Imas google translate :), a tvoj tutorijal nemoze nikom nikakvu stetu napravit, bez brige, inace i svaka cast, potrudio si se za svoj tutorijal, lp

14 godina
offline
[TUT] Kako napraviti Hackintosh računalo

Pozdrav.

 

Vec duze vrijeme sredjujem Hackintoshe (od Asus K70IO do Gigabyte GA-X48T-DQ6, pa do 2011-v3 PC konfe kolegi za audio potrebe)....

 

Ja sam dosad si nabavio:

 

Mobo:     ECS® Z97I-DRONE™ (V1.0A)

CPU:      Intel® Core™ i5-4690

Graphics:  Sapphire® HD6970™ 2GB Dual Fan

Memory:   Corsair® Vengeance LP™ 2x8GB 1600MHz (9-9-9-24) DDR3

 

Dakle jos planiram uzeti SAMSUNG 850 250GB SSD (ili 120GB), 1TB (ili 2TB WD Green)...ali neznam koje kuciste da uzmem...

htio bih nekvo malo crno da je malih dimenzija, dakle mini-ITX kuciste....nasao sam par njih na netu ali nemaju za graficku karticu mjesta....kao npr ovo (Streacom F1C) ali je napajanje malo i daje max 150W sto bi zadovolilo bez AMD graficke kartice.

Naletio sam i na ovo mini itx kuciste gdje stanu diskovi i graficka i normalno napajanje (Thermaltake Core V1-pre veliko) i jedino sto je minijaturno da osgovaraju diskovi AMD graficka kartica je - Fractal Node 304 Black (250 x 210 x 374 mm)

Ovo kuciste mi najvise lici ma Mac Pro - BITFENIX Phenom Mini-ITX crno ali je ogromnooo.

 

Moje pitanje je dali postoji i ima gdje za kupiti mini itx crno kuciste da lijepo izgleda (slicno cim vise mac miniju) a da je malih dimenzija i da u njega odgovara AMD graficka kartica i 2,5" i/ili 3,5" diskovi?

 

I drugo pitanje koju graficku da uzmem ova HD6970 2GB trosi TDP 250W  i ima OpenGL 4,1.... gledao sam HD6950 ima na njsukalu i trosi max 150W a sporija je 10-15%...ali mi je bita cim manja potrosnja i grijanje zgob mini itx kucista. Koju AMD karticu preporucujete da ima TDP 100W i da je  nativno podrzana za El Capitan?

 

Sve cu napraviti kako sam dosad i radio preko SSDT i DSDT...dakle preko DSDT opisem komponente i napravim kod bootanja OSX-a injecting DSDT pa apple OS prepoznaje kao da su originalne apple komponente...a preko SSDT radim speedstepping pa mi je AppleCPUManagment sve vanila...dakle koristim samo FakeSMC.kext koji dekriptira instalacijske filove kod isntalacije OSX-a i jos k tome simulira fake chip koji se nalazi na originalnim apple maticnim plocama (logic board).

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2016 18:42 (roby84).
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
[TUT] Kako napraviti Hackintosh računalo

Dali se neko susretao sa ovim i kako riješit ?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
[TUT] Kako napraviti Hackintosh računalo

Pozdrav.
 
Hteo bih napraviti Hackintosh računalo a od komponenata imam sledeče djelove:
 
Matična Ploča.
Gigabyte GA-965P-DS3P
Supports Intel® Core™2 Extreme Quad-Core / Core™2 Duo / Intel® Pentium® Extreme/ Intel® Pentium® D processors
Supports DDR2 800/667/533 memory
Dual Channel architecture support up to 8GB by 4 DIMM slots
Northbridge: Intel® P965 Express Chipset
Southbridge: Intel® ICH8R
Gigabit LAN Controller (Marvell 8056)
Realtek ALC888 8 Channel Audio Codec
 
Ostalo:
 
Podaci o procesoru: Intel® Core™2 Duo Processor E6750
4M Cache, 2.66 GHz, 1333 MHz FSB
Procesor če biti verovatno Quad-Core na koji budem naišao.
Konkretno imam ovaj koji sam naveo.
Memorija :
8 Gb DDR2 800 MHz
Hard Disk:
HDD 320 Gb Western Digital Caviar Blue
DVD Pržilica LG 24 X
Grafička kartica:
NVidia Quadro FX 580/ 512 Mb - Quadro FX 1800/ 768 Mb
 
Konkretno me zanima što mogu uraditi sa postoječim hardwerom koji OSX bi najbolje išao uz njega.
Napominjem da mi mi treba OSX sa pc komponentama a samo računalo za svakodnevni rad ništa specjalno.
Pa vas molim za odgovore.
Unapred hvala na odgovorima.
Držim se one Ko zna a zna da zna prati ga.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.2.2016 23:20 (boki970).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: [TUT] Kako napraviti Hackintosh računalo

Mislim da ti se ne isplati išta raditi sa tom pločom jer jer češ teško osposobit mrežnu koja nikako nije podržana a grafička nebude išla.

kova
12 godina
neaktivan
offline
[TUT] Kako napraviti Hackintosh računalo

Pozdrav ekipa, 

malo sam čitao, guglao, međutim brdo informacija, brdo ovih verzija, pa me sad zanima da li bi mogao ovaj sistem koristiti na ovom laptopu,

i jos jedan problem imam, kad udjem u bios nikako nema onih postavki "achi" i ono da mijenjam, ko je koliko strucan i ima volje pomoći, slikat ću mu bios i poslati fotografiju da vidi o čemu je riječ, bukvalno rečeno imam bios neki simple sa 3-4 opcije.

 

Trenutno koristim win10, bilo bi dobro kada bi mogao uraditi dual boot.

 

 

Svako dobro, i unaprijed hvala na odgovorima.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
[TUT] Kako napraviti Hackintosh računalo

Stavio sam El Capitan na laptop pod moj PC. Bilo je dosta problema, za sleep i zvuk sam morao patchirat DSDT. GPU je također stvarao probleme (integrirka), nvidiu sam morao onemogućit kroz DSDT. Ako neko želi uputstva (alate, kextove i patcheve za DSDT) ili ima sličan laptop nek se javi na PM.

 

Uglavnom radi:

 

GPU

HDMI izlaz (zvuk i slika)

Zvuk (Slušalice i mikrofon također)

Sleep

Trackpad

USB 3.0

 

Ne radi:

 

Kontrola svjetline (al mislim da sam i za ovo našao način, moram uvatit vrimena za pokušat)

WIFI (nabavio usb wifi od 50 kuna, radi ko sat)

Bluetooth

Info o bateriji

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
[TUT] Kako napraviti Hackintosh računalo

Pozdrav, mogu li upogoniti štogod na ovoj konfiguraciji, a da koliko toliko uredno radi (uključujući wifi)? Hvala!

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
[TUT] Kako napraviti Hackintosh računalo

Dal mogu staviti El capitan na svoje računalo?

 

Intel Core i3 - 6100 @3.7GHz

Asus H110M

8gb Kingston DDR4 2133MHz HyperX Fury

1Tb HDD 7200 SATA III

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
[TUT] Kako napraviti Hackintosh računalo

El ima kakve šanse staviti Mac na AMD? Komp pod Moj PC

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
[TUT] Kako napraviti Hackintosh računalo

Na Google-u češ najprije dobiti odgovor čini mi se!

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
[TUT] Kako napraviti Hackintosh računalo

Pozdrav forumašima. Uspio sam instalirati Mac Osx Yosemite 10.10. na Asus Zenbook UX31E laptop, ali imam jedan problem.

Naime nikako mi ne uspjeva povećati vram grafičke kartice.

Na slici u privitku vidi se trenutna situacija.

Hvala unaprijed na pomoći.

Lp

sabadosz
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: [TUT] Kako napraviti Hackintosh računalo
sabadosz kaže...

Pozdrav forumašima. Uspio sam instalirati Mac Osx Yosemite 10.10. na Asus Zenbook UX31E laptop, ali imam jedan problem.

Naime nikako mi ne uspjeva povećati vram grafičke kartice.

Na slici u privitku vidi se trenutna situacija.

Hvala unaprijed na pomoći.

Lp

 

kak radi s 5mb vram?

7 godina
neaktivan
offline
Re: [TUT] Kako napraviti Hackintosh računalo
Šteka. U biti sustav prepoznaje Gpu i grafička radi ali kao da nema akceleracije i piše no kext loaded, a pokušavao sam staviti sve kextove koje sam nasao za tu grafičku

sabadosz
13 godina
neaktivan
offline
Re: [TUT] Kako napraviti Hackintosh računalo

aha, mislio sam da mozda samo pokazuje krivo pod about this mac a da sve mozda radi normalno..

14 godina
neaktivan
offline
[TUT] Kako napraviti Hackintosh računalo

Ima li još nekoga ovdje tko se bavi ovime? :) 

 

Imam složeno Hackntosh računalo na kojemu sam vrtio El Capitan. U selidbi sam izgubio SSD disk na kojemu je bio instaliran OS X i od onda koristim Windows na računalu. Sada ponovno želim vratiti OS X, aktualnu verziju Sierra, ali imam problem s instalacijom. 

 

Za početak, resetirao sam BIOS i opet postavio postavke koje su preporučene(UEFI). Bez obzira na to, BIOS još uvijek pamti Clover kao boot option(iako sam izvadio sve diskove osim potpuno praznog i novog SSD-a). Kreirao sam USB stick za Sierru prema uputama na: https://www.tonymacx86.com/threads/unibeast-install-macos-sierra-on-any-supported-intel-based-pc.200564/

 

Probao sam nebrojeno puta s nebrojeno različitih flagova(-v, -x, -f, maxmem=4096, GraphicsEnabler=Yes i vjerojatno kombinaciji svih tih) , uvijek završavam na erroru: 

imac.local com.apple.xpc.launchd[1] (org.ntp.sntp.149) Service exited with abnormal code: 1

 

Moja konfiguracija:

GA-H87-D3H

i7-4770

16GB RAM

250GB Samsung EVO pro SSD

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.2.2017 13:47 (Dava).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: [TUT] Kako napraviti Hackintosh računalo
Dava kaže...

Ima li još nekoga ovdje tko se bavi ovime? :) 

 

Imam složeno Hackntosh računalo na kojemu sam vrtio El Capitan. U selidbi sam izgubio SSD disk na kojemu je bio instaliran OS X i od onda koristim Windows na računalu. Sada ponovno želim vratiti OS X, aktualnu verziju Sierra, ali imam problem s instalacijom. 

 

Za početak, resetirao sam BIOS i opet postavio postavke koje su preporučene(UEFI). Bez obzira na to, BIOS još uvijek pamti Clover kao boot option(iako sam izvadio sve diskove osim potpuno praznog i novog SSD-a). Kreirao sam USB stick za Sierru prema uputama na: https://www.tonymacx86.com/threads/unibeast-install-macos-sierra-on-any-supported-intel-based-pc.200564/

 

Probao sam nebrojeno puta s nebrojeno različitih flagova(-v, -x, -f, maxmem=4096, GraphicsEnabler=Yes i vjerojatno kombinaciji svih tih) , uvijek završavam na erroru: 

imac.local com.apple.xpc.launchd[1] (org.ntp.sntp.149) Service exited with abnormal code: 1

 

Moja konfiguracija:

GA-H87-D3H

i7-4770

16GB RAM

250GB Samsung EVO pro SSD

 Kad se javi ta greška? Jel prođe apple logo? 

14 godina
neaktivan
offline
Re: [TUT] Kako napraviti Hackintosh računalo

Nop, za vrijeme Apple logo-a. Ne dolazim do OS X Installera. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice