Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.786
|
čitano: 1.069.277
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
domac5 kaže...
MASVA kaže...

pogledaj na dragon-tt

 Ja sam pokušao nešto naručiti od njih i nude nekakve čudne načine plaćanja od kojih nijedan ne radi

 Da ne gledas ti neku fake stranicu? Nude paypal i kreditne kartice

 

http://www.dragon-tt.com/

16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

sigurno ne gledam

zadnje kaj sam naručio nedavno od njih je ekran za redmi note 6 pro i sve ok

MIUI HR TRANSLATOR
12 godina
odjavljen
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Usisavač za preporuku? Da može sam usisavat.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Korisnik1251 kaže...
domac5 kaže...
MASVA kaže...

pogledaj na dragon-tt

 Ja sam pokušao nešto naručiti od njih i nude nekakve čudne načine plaćanja od kojih nijedan ne radi

 Da ne gledas ti neku fake stranicu? Nude paypal i kreditne kartice

 

http://www.dragon-tt.com/

 Evo gledajte, ja tu ne vidim paypal nigdje.. Rado bi si narucio novi type c konektor za 2 starija xiaomija koji mi koriste starci al ne mogu platit sta god da odaberem

16 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

platio sam sa pbz visa karticom...

MIUI HR TRANSLATOR
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Kresaux kaže...

Sad gledam, Mi True Wireless Earphones 2 su tek najavljene i nema ih još ni na Aliexpressu.

Ovo što Smartus prodaje pod tim imenom su zapravo Mi Air 2 SE koje su vani već par mjeseci i ima ih na Aliexpressu za 20 dolara.

Links nemam pojma kaj oni prodaju, vjerojatno Air 2s makar se i za to čine preskupe.

 

Eto ja otkazao narudžbu. Teško se snać u šumi tih modela, pogotovo kad naši dućani ne znaju napisati što zapravo prodaju.

 

Došle bez beda - Mi True Wireless Earphones 2 Basic: https://www.smartus.hr/mi-true-wireless-earphones-2-1689.html

 Rade ok, sve super. :)

15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

te su one SE verzija. na global storu kostaju 160 kn, no s dostavom ispadne oko 270 kn pa je neisplativo samo to narucit. ja cekam da dodu ove "prave" u prodaju. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Iskreno ja sam malo zbunjen, ocekivao sam da ce na kutiji pisati Air2 SE, ali da ih ovi iz Smartusa prodaju kao Mi Wireless 2 Basic jer to je ime za internacionalnu verziju. Hardverski mislim da je ista stvar.

Sad ne znam da čekam novu verziju ili je to to.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

te basic kod nas su ti iste ove sto se u kini prodaju pod nazivom SE. ako je to ono sto zelis nemas sto cekat. 

prava verzija koja je tek predstavljena tek treba doci u prodaju i to ce bit bolje slusalice ali naravno vjerojatno duplo skuplje ako pogledamo kakve su cijene sad. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Smartus iz nekog razloga ima robu na lageru prije svih, nerazumijem. Kod njih je band 5 vec tu. Mozda su to te i slusalice jer su im na stranici pod "novo", zato sam i napisao neki dan ovde za njih u dobroj namjeri, nisam znao da su "fake".

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.7.2020 18:12 (Aceruser).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
MASVA kaže...

sigurno ne gledam

zadnje kaj sam naručio nedavno od njih je ekran za redmi note 6 pro i sve ok

 Ma poruka je bila namijenjena domac5 :)

domac5 kaže...
Korisnik1251 kaže...
domac5 kaže...
MASVA kaže...

pogledaj na dragon-tt

 Ja sam pokušao nešto naručiti od njih i nude nekakve čudne načine plaćanja od kojih nijedan ne radi

 Da ne gledas ti neku fake stranicu? Nude paypal i kreditne kartice

 

http://www.dragon-tt.com/

 Evo gledajte, ja tu ne vidim paypal nigdje.. Rado bi si narucio novi type c konektor za 2 starija xiaomija koji mi koriste starci al ne mogu platit sta god da odaberem

 Ne znam sto bih rekla, ja najnormalnije placala paypalom kad sam kupovala

15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
PayPal je sada se... za prodavače, pa se uopće ne cudim da ga vecina prodavača mice sa svojih stranica, makar ja sam tamo vizom kupovao.

Neznam jer se sta promijenilo u vezi toga do sada
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
3 godine
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
mar123 kaže...

te basic kod nas su ti iste ove sto se u kini prodaju pod nazivom SE. ako je to ono sto zelis nemas sto cekat. 

prava verzija koja je tek predstavljena tek treba doci u prodaju i to ce bit bolje slusalice ali naravno vjerojatno duplo skuplje ako pogledamo kakve su cijene sad. 

 

Ok, ne kužim vas s nazivima kao "fake" i kao prave i sl. Naravno, Xiaomi komplicira s nomenklaturom za poludit. Ugl, Mi True Wireless 2 Basic su one koje su najavljene ZA GLOBALNO TRŽIŠTE i zato se tako zovu. I da, to su one iz velike konferencije prije tjedan dana, na cca 50 min videa počinje o njima: 

 a kineska verzija je već vani neko vrijeme (kako i inače ide kod Xiaomia). 

 

Ovako, koliko ja znam i koliko sam imao šanse pročitati (neke i isprobati) a HR shopovi ih nazivaju kojekako... Ali u principu:

 

STARI(JI) MODELI

Mi True Wireless EARPHONES = Redmi Airdots Pro - https://www.mi.com/global/mi-true-wireless-earphones/ ,

Mi ture Wireless EARBUDS Basic S = Redmi Airdots S 

Mi True Wireless EARBUDS Basic = Redmi Airdots

 

NOVI MODELI

Mi True Wireless 2 BASIC: https://www.mi.com/global/mi-true-wireless-earphone-2-basic/   - te sam ja naručio i dobio (ono što sam htio) i da to je prava verzija

Mi True Wireless 2: https://www.mi.com/global/mi-true-wireless-earphones-2           - kakti "Pro" model 

 

2 su modela mi True wireless 2 s time da je Basic slabiji, zato i ime Basic a ne "fake". Baš zato ne volim naručivati kineske verzije iz vana jer ovako dobijem točno ono što želim.

 

13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Korisnik1251 kaže...
MASVA kaže...

sigurno ne gledam

zadnje kaj sam naručio nedavno od njih je ekran za redmi note 6 pro i sve ok

 Ma poruka je bila namijenjena domac5 :)

domac5 kaže...
Korisnik1251 kaže...
domac5 kaže...
MASVA kaže...

pogledaj na dragon-tt

 Ja sam pokušao nešto naručiti od njih i nude nekakve čudne načine plaćanja od kojih nijedan ne radi

 Da ne gledas ti neku fake stranicu? Nude paypal i kreditne kartice

 

http://www.dragon-tt.com/

 Evo gledajte, ja tu ne vidim paypal nigdje.. Rado bi si narucio novi type c konektor za 2 starija xiaomija koji mi koriste starci al ne mogu platit sta god da odaberem

 Ne znam sto bih rekla, ja najnormalnije placala paypalom kad sam kupovala

 Skuzio sam sta me mucilo, pod moj profil nisam nista upisao u tel nego odmah u mobile svoj broj mobitela a zapravo mobile moze ostat prazno polje dok tel obavezno mora bit ispunjeno iako ti to ne pise nigdje, jednostavno nemres narucit nis, stane ti kod placanja i jos ti ne pise jasno zasto nece dalje.. Paypal su izbacili tako da sam platio visom

15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

nigdje nisam ni iskoristio rijec "fejk", uopce nisam na to mislio. nego je ovo takozvana "lite" verzija, nekad ju nazovu lite, nekad SE, eto i basic, potpuno svejedno zapravo. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Jel zna ko kak da promjenim channel na wifi repeaterima? Navodno je manje smetnji kad su kanali razliciti

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
domac5 kaže...

Jel zna ko kak da promjenim channel na wifi repeaterima? Navodno je manje smetnji kad su kanali razliciti

 Ako repeater ima tu mogućnost, onda je ona negdje odmag pri početku konfiguracije.

Upiši ime svog modela na Youtube, sigurno će biti primera ako je moguće mijenjati.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Redmi Note 9S vs 9 Pro? Koliko vidim, jedina razlika je kamera, a pri tom nekako nisam siguran da je ona na 9Pro bolja: u ovom poređenju, 9S (donja slika) daje ubedljivo bolji rezultat.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Trebao bih novi ekran za MI A3.

 

Je li netko kupovao da ima za preporučiti negdje, a da cijena nije previsoka?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Imam Aqara smart hub i ne njega, izmedju ostalog, do nedavno spojenog Aqara temeperature and humidity sensor.

Od nedavno, senzor nije spojen i ne kogu ga nikako ponovno dodati. Pokusao sam sa 5 sek reset tipkom ali nista, smart hub nesto nabrlja na kineskom i to je to. Baterija je ok.

Ima li neki drugi nacin kako dodati senzor?

I kako natjerati glupi smart hub da barem progovori engleski?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Da odgovorim sam sebi, vezano uz Aqara temperature & humidity sensor.

Nakon promjene baterije (CR-2032) senzor se uspješno spojio na Mi smart hub. Zbunilo me to što je i na staroj bateriji blinkao plavo, ali očito je bila preslaba baterija za spajanje na hub.

 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ekipa, jel zna netko gdje se može kupiti xiaomi 30W wireless charger ali iz EU skladišta ili Hrvatske ?

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Dario7 kaže...

Ekipa, jel zna netko gdje se može kupiti xiaomi 30W wireless charger ali iz EU skladišta ili Hrvatske ?

 

 

honorbuy...iako mislim da postoji samo onaj od 20w

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.8.2020 15:54 (gnomisa).
10 godina
offline
5 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

i ja tražim taj...

 

ako nađeš prije negdje u eu postaj link...

9 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Trebam savjet.Kako mogu ukloniti stari mobitel sa Mi accounta ili clouda?Uzeo bi novi,starog sam stavio na factoty reset,ali i dalje prepoznaje mob,a želio bi ga izbrisati za slučaj prodaje pa da novi kupac nema problema s logiranjem.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ponovo se ulogiraj, isključi sve i odlogiraj.
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ima li netko Viomi V3 robot usisavac? Narucila za vikend, nadam se da je kod mene do petka... Prvo sam ih zaobilazila jer nisam znala da je to Xiaomiev brand

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Kupujem Redmi Router

Da li je netko naručivao, a da nije platio carinu? Može kakav link? Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ja sam naručio isti model početkom godine, ali taj store s kojeg sam uzeo više ne postoji na Aliexpress. 
Nisam platio carinu za router

Xiaomi Mi Note 10 Pro + POCO F2 Pro
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice