HTC planira izbaciti Android 3,0 tablet?

poruka: 13
|
čitano: 2.471
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
HTC planira izbaciti Android 3,0 tablet

Evo nešto se počelo šuškati kako google i HTC opet jako usko surađuju kako bi izbacili novi proizvod, ovoga puta u pitanju je tablet koji bi trebao biti upogonjen novim nadolazećim Androidom 3,0 kodnog imena 'Gingerbread'. Zanimljivo je da je plan izlaska uređaja u prvom kvartalu 2011. godine što je isti period kad je ove godine izašao google-ov prvi mobitel Nexus one, kojeg je također HTC bio izradio.

 

Dali ovo znači da bi to mogao biti prvi "pravi" tablet na androidu koji očekujemo? Google za sada tvrdi kako trenutna verzija androida 2.2 froyo nije prilagođena za tablete, te će to ispraviti u 3,0 verziji. Sudeći po HTC-u kako im ovo neće biti prvi put da ovako surađuju sa google-om mislim da bi ovaj tablet mogao biti vrlo dobar i dostojan da se suprostavi konkurenciji.

 

Više informacija možete vidjeti ovdje

 

 

 

Stoja
Moj PC  
2 0 hvala 6
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC planira izbaciti Android 3,0 tablet
I onda će HTC izbacit svoj tablet sličan Googleovom, ali jači. Kao što je bilo N1 - Desire... :)

Veselim se izlasku tog tableta, nadam se da će "pokopati" iPad :)
Mogli bi ga nazvati Nexus Pad
[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Don't argue with trolls - it means that they win.
15 godina
offline
RE: HTC planira izbaciti Android 3,0 tablet
Šef kaže...
I onda će HTC izbacit svoj tablet sličan Googleovom, ali jači. Kao što je bilo N1 - Desire... :)

Veselim se izlasku tog tableta, nadam se da će "pokopati" iPad :)
Mogli bi ga nazvati Nexus Pad

Pa u principu nexus one je jači od desire-a, on ima dodatni mikrofon na sebi za uklanjanje šuma u razgovoruNamigiva Razlika je jedino što desire ima fizičke tipke(koje su plus) i HTC je na njega stavio sense koji ga dosta mjenja naprema stock androidu negdje bolje, negdje lošije. 

 

Ali ako se potrude, moglo bi nešto dobro ispasti od svega toga, treba vidjeti na što će ličiti gingerbreadSmijeh

Stoja
15 godina
offline
HTC planira izbaciti Android 3,0 tablet?

3.0 nije Gingerbread  nego Honeycomb. Gingerbread bi trebao bit 2.5

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: HTC planira izbaciti Android 3,0 tablet?
nsoul kaže...

3.0 nije Gingerbread  nego Honeycomb. Gingerbread bi trebao bit 2.5

Koliko ja znam gingerbread je 3,0, jer google je izjavio da 3,0 izlazi negdje oko 11-12. mjeseca ove godine, a honeycomb će biti nadogradnja na njega. Aj ako imaš link daj di se spominje android 2,5 jer prvi put to čujemNeodlučan

Stoja
16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC planira izbaciti Android 3,0 tablet?
nsoul kaže...

3.0 nije Gingerbread  nego Honeycomb. Gingerbread bi trebao bit 2.5

Gingerbread je 3.0, Honeycomb je verzija koja će sadržavati mogućnosti koje su tijekom razvoja izbačene iz Gingerbread-a zbog različitih problema. Dakle vjerovatno Honeycomb = Android 3.1

 

http://www.techradar.com/news/phone-and-communications/mobile-phones/revealed-android-honeycomb-next-up-from-google-711132

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.9.2010 15:50 (Paolo2612).
15 godina
offline
HTC planira izbaciti Android 3,0 tablet?

uostalom vidjet ćemo, jer svako veli svoje.

ali mene samo zanima, kaj dok dođu do kraja abecede, di će onda imena uzimat ? :)

jer već su na h

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: HTC planira izbaciti Android 3,0 tablet?
nsoul kaže...

uostalom vidjet ćemo, jer svako veli svoje.

ali mene samo zanima, kaj dok dođu do kraja abecede, di će onda imena uzimat ? :)

jer već su na h

A dobro imaju još slova nisu ni do pola došliBelji se Rekli su da će kasnije ići na godišnje nadogradnje, znaći slovo po godini...takvim tempom će onda za 15-ak godina potrošiti sva slovaCool

Stoja
15 godina
offline
RE: HTC planira izbaciti Android 3,0 tablet?
Stoja kaže...
nsoul kaže...

uostalom vidjet ćemo, jer svako veli svoje.

ali mene samo zanima, kaj dok dođu do kraja abecede, di će onda imena uzimat ? :)

jer već su na h

A dobro imaju još slova nisu ni do pola došliBelji se Rekli su da će kasnije ići na godišnje nadogradnje, znaći slovo po godini...takvim tempom će onda za 15-ak godina potrošiti sva slovaCool

a dobro ak  bude godišnje, onda ok, ali svako malo 2.1 2.2 2.3 2.4 2.x 2.x 3.0 3.1 3.2 3.xxxx

pa onda mogu i alfabet grčki uzet :P

ali nema veze, glavno da mi sa svakom verzijom dobijemo nekaj novo, bilo to važno ili, ali trude se.

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC planira izbaciti Android 3,0 tablet?
nsoul kaže...

uostalom vidjet ćemo, jer svako veli svoje.

ali mene samo zanima, kaj dok dođu do kraja abecede, di će onda imena uzimat ? :)

jer već su na h

Onda će kao i dosad nizati imena slastica i kolača - samo ne abecednim nizomSmijeh

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
offline
RE: HTC planira izbaciti Android 3,0 tablet?
Paolo2612 kaže...
nsoul kaže...

uostalom vidjet ćemo, jer svako veli svoje.

ali mene samo zanima, kaj dok dođu do kraja abecede, di će onda imena uzimat ? :)

jer već su na h

Onda će kao i dosad nizati imena slastica i kolača - samo ne abecednim nizomSmijeh

da, ananas icecream, banana icecream...

15 godina
offline
HTC planira izbaciti Android 3,0 tablet?

malo starija tema, ali eto, ipak je Gingerbread 2.3 a ne 3.0

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice