HTC ipak odustaje od ICS updatea za Desire HD

poruka: 21
|
čitano: 6.726
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
HTC ipak odustaje od ICS updatea za Desire HD

Suprotno prethodnim nagađanjima, HTC je ipak odustao od ICS-a za HTC Desire HD zbog loših performansi ICS-a sa Senseom 4 na tom uređaju.

Ipak ima (sada već) stari single-core CPU na 1 GHz. Ostaje pitanje zašto Desire C sa puno lošijim komponentama dolazi sa ICS-om i Sense 4 koji se glatko izvode...

 

IZVOR: androidguys.com

Ništa od ICS nadogradnje za Desire HD Ništa od ICS nadogradnje za Desire HD
Stručnjak za paranormalne pojave
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC ipak odustaje od ICS updatea za Desire HD
Pa nemaju veze Sense 4 sa ICS-om.

On će i ovako i onako imat Sense 3.6 na ICS-u.

Također na tom linku se.ru za loše performanse na Sense 4 kad ga HTC HD2 gura jednako dobro kao i neki dualac sa tim romom.


Znači vijest nije istinita, HTC je službeno na fb (dobro poluslužbeno) objavio da samo Telus uređaji neće dobiti ICS, ostali oće.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
offline
HTC ipak odustaje od ICS updatea za Desire HD

Dok traje utakmica, nada ne zgine, pa tako niti vjera u update na ICS, bilo 3.X.Y ili 4.1.1 ni bitno!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: HTC ipak odustaje od ICS updatea za Desire HD

HTC-ova podrška = 0 bodova.

From all the things I lost, I miss my mind the most...
11 godina
neaktivan
offline
HTC ipak odustaje od ICS updatea za Desire HD

Od sada samu kupujem androide koji imaju direktne update od googlea, ovo je glupost.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC ipak odustaje od ICS updatea za Desire HD
Don Kihoty kaže...

HTC-ova podrška = 0 bodova.

Istina al za neke modele..

Ni meni nije drago sto moj Wildfire S nece dobiti ICS,a Explorer uredno radi na ICS-u a imaju iste specifikacije..

Al ne moze se reci da je samo HTC-ova podrska losa,vecina proizvodjaca androida ima losu podrsku ,a to je ono sto mi se kod WP svidja sto svi dobijaju update u isto vrijeme..nezavisno od proizvodjaca..

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-knjige-hardware/103166.aspx
15 godina
offline
Re: HTC ipak odustaje od ICS updatea za Desire HD
Ocito niste procitali vijest na bugu (koja je tocna za razliku od ove) i shvatili da DHD DOBIVA ICS SA SENSE 3.6
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
neaktivan
offline
HTC ipak odustaje od ICS updatea za Desire HD

Jedino se Nexuse isplati uzimat.

Odmah update, cisti look, bas, kako spada.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC ipak odustaje od ICS updatea za Desire HD
Intelovac123 kaže...
Don Kihoty kaže...

HTC-ova podrška = 0 bodova.

Istina al za neke modele..

Ni meni nije drago sto moj Wildfire S nece dobiti ICS,a Explorer uredno radi na ICS-u a imaju iste specifikacije..

Al ne moze se reci da je samo HTC-ova podrska losa,vecina proizvodjaca androida ima losu podrsku ,a to je ono sto mi se kod WP svidja sto svi dobijaju update u isto vrijeme..nezavisno od proizvodjaca..

Da da, wp je sjajan, platis lumiu 900 ko suvo zlato i neces ugledat wp8 koja ce bit puno bolji sustav od wp7..

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
14 godina
offline
HTC ipak odustaje od ICS updatea za Desire HD

http://www.androidcentral.com/htc-says-desire-hd-still-getting-ics-refutes-reports-update-cancellation

 

"We remain committed to providing customers with the latest software updates when possible. As such, we are pleased to confirm we are still on schedule to deliver an Ice Cream Sandwich upgrade for both the HTC Desire HD and Desire S."

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC ipak odustaje od ICS updatea za Desire HD
cecenac kaže...
Intelovac123 kaže...
Don Kihoty kaže...

HTC-ova podrška = 0 bodova.

Istina al za neke modele..

Ni meni nije drago sto moj Wildfire S nece dobiti ICS,a Explorer uredno radi na ICS-u a imaju iste specifikacije..

Al ne moze se reci da je samo HTC-ova podrska losa,vecina proizvodjaca androida ima losu podrsku ,a to je ono sto mi se kod WP svidja sto svi dobijaju update u isto vrijeme..nezavisno od proizvodjaca..

Da da, wp je sjajan, platis lumiu 900 ko suvo zlato i neces ugledat wp8 koja ce bit puno bolji sustav od wp7..

Ja govorim za WP sistem ko sistem..

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-knjige-hardware/103166.aspx
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC ipak odustaje od ICS updatea za Desire HD
cecenac kaže...
Intelovac123 kaže...
Don Kihoty kaže...

HTC-ova podrška = 0 bodova.

Istina al za neke modele..

Ni meni nije drago sto moj Wildfire S nece dobiti ICS,a Explorer uredno radi na ICS-u a imaju iste specifikacije..

Al ne moze se reci da je samo HTC-ova podrska losa,vecina proizvodjaca androida ima losu podrsku ,a to je ono sto mi se kod WP svidja sto svi dobijaju update u isto vrijeme..nezavisno od proizvodjaca..

Da da, wp je sjajan, platis lumiu 900 ko suvo zlato i neces ugledat wp8 koja ce bit puno bolji sustav od wp7..

I sam bi trebao znati da Lumia 900 kao i ostali WP 7.X mobiteli nece dobiti update na WP 8 zbog hardware-ske nekompatabilnosti jer Windows Phone 7.x je razvijan s temeljima u hibridnoj CE jezgri, dok osmica dijeli istu/sličnu jezgru sa Windowsima 8 sto je drasticna razlika koja se ne moze nadomjestiti software-ski..Razumijem sve vlasnike postojecih WP mobitela i njihovu ljutnu jer bi i ja bio ljut na njihovom mjestu (platis mobitel 5000 kn i onda te razocaraju)..No zar nije bolje da ako se WP jezgra mora drasticno mijenjati da se to ucini odmah dok WP nema neki veliki trzisni udio i veliki broj korisnika..Ipak Microsoft je barem obecao 7.8 update za postojece modele (znam da je samo vizualan update ali ipak je nesto)..Jer sa novom jezgrom WP dobiva puno toga - 1. Podrška za jači hardver , višejezgreni procesori i tri različite moguće razlučivosti ekrana (800×480, 1280×720, 1280×768) te microSD podrška.
2. Internet Explorer 10, čije su JavaScript performanse u trenutnom izdanju brže i od Safarija u iOS-u 6 ali i od preglednika na najjacim Android-ima
3. Nativni kod će omogućiti lakši i brži razvoj igara/programa za Windows Phone
4. Podrška za NFC
6. Nokia Mape su integrirane u sustav a funkcioniraju i u offline mod-u
7. Redizajnirani start ekran, kojeg je moguće prilagođavati izmjenom veličine pločica na njemu

15 godina
offline
HTC ipak odustaje od ICS updatea za Desire HD

DHD dobiva update na ICS sa Sensom 3.6. ne znam otkud vam te gluposti o lošoj podršci.

Pa xperia s je novi uređaj pa je tek nedavno dobila update na ics.

i briga me o priči za wp nadogradnje, normalno da stižu istovremeno kad je svaki wp isti, pločice.

da svi androidi imaju aosp, jako bi brzo dobivali nadogradnje.

a da sam htio aosp kupio bi nexus a ne htc, i to već drugi uređaj.

a da hoću ics, stavio bi rom na dhd

hobi:moj-android.net
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC ipak odustaje od ICS updatea za Desire HD
nsoul kaže...

DHD dobiva update na ICS sa Sensom 3.6. ne znam otkud vam te gluposti o lošoj podršci.

Pa xperia s je novi uređaj pa je tek nedavno dobila update na ics.

i briga me o priči za wp nadogradnje, normalno da stižu istovremeno kad je svaki wp isti, pločice.

da svi androidi imaju aosp, jako bi brzo dobivali nadogradnje.

a da sam htio aosp kupio bi nexus a ne htc, i to već drugi uređaj.

a da hoću ics, stavio bi rom na dhd

Možda je najvjerojatnije sa 3.6, makar čujem da postoji a neki ljudi imaju i sa nekakvim ako me ne lažu 3.7, tako da samo nek dođe, dobro je došao {#} !

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: HTC ipak odustaje od ICS updatea za Desire HD
4 sigurno nece bit
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
11 godina
neaktivan
offline
HTC ipak odustaje od ICS updatea za Desire HD

Koliko ja znam, priča je da HTC ne želi izdati ICS za DHD, ne zato što su performanse loše, već zato što bi update tražio wipe telefona (zbog promjena na particijama), što bi običnog usera pogodilo kao malj u čelo. Budući da nikome nije u interesu izgubiti  podatke sa telefona, odlučili su ne izdaju FOTA rom. Zato je potpisana peticija da HTC preda što ima xda developerima, kako bi oni mogli izdati taj rom za power usere. E pa, još malo do isteka garancije, pa udri na flešanje :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HTC ipak odustaje od ICS updatea za Desire HD

I jel izasao na kraju ics ili ne?

imam Jednog Desire Hd Na Stolu

A Imam I Problem Sa Njime

Dal Ja Zovem Ili Zove Mene Netko Uvijek Pali Speaker

I Nikao Da Skontam Sto Ga Muci

Napravio I Factory Reset

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC ipak odustaje od ICS updatea za Desire HD

da touch ne zajebava mozda?

il ti slucajno stisnes al da ne primjetis?

i koji je to vrag sa svakom rjeci da pises veliko slovo?

16 godina
offline
HTC ipak odustaje od ICS updatea za Desire HD

pisao sa blesavog tableta

kad sam postao, skuzio i ja da svaka rješim ima Veliko slovo :D

 

nitko ne dire ekran..

još i ispiše da je speaker Aktiviran

soft problem izgleda nije, pročitao hrpu toga na XDA, izgleda da je oksidiralo nešto oko usb i matične

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC ipak odustaje od ICS updatea za Desire HD
dadoremix kaže...

pisao sa blesavog tableta

kad sam postao, skuzio i ja da svaka rješim ima Veliko slovo :D

 

nitko ne dire ekran..

još i ispiše da je speaker Aktiviran

soft problem izgleda nije, pročitao hrpu toga na XDA, izgleda da je oksidiralo nešto oko usb i matične

  probaj ocistiti dio oko usb utora, desavalo se to i meni, na kraju ispalo da mi je oko usba bilo puno smeca i da se napravio neki kratki spoj koji je preopoznavao da je mob spojen na auto dock(on automatski pali speaker)

16 godina
offline
HTC ipak odustaje od ICS updatea za Desire HD

ma sve sprobao

čiščenje, komprimirani zrak, tanke igle i čačkanje

flasshanje itd itd..

jedino je moglo oksidirat nešto, a rastavaljat pa ga neču

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice