20 godina Wolfenstein 3D

poruka: 16
|
čitano: 3.760
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
20 godina Wolfenstein 3D

Kako bi proslavili 20 godišnjicu legendarne igre Wolfenstein 3D, id Software i Bethesda Studios su se udružili i omogućili igranje posve besplatno portom u browser-based okruženje.

 

Zaigrajte je i sami na OVOM linku! {#}

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
Moj PC  
15 0 hvala 6
16 godina
offline
20 godina Wolfenstein 3D

preso sam je u chuku vremena :D {#}

a prije 20godina  mi je trebalo 3tj . LOL 

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: 20 godina Wolfenstein 3D
4mal kaže...

preso sam je u chuku vremena :D {#}

a prije 20godina  mi je trebalo 3tj . LOL 

 

Pričaj mi... {#}

 

 

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
15 godina
neaktivan
offline
20 godina Wolfenstein 3D

Kad sam tek dobio prvo računalo u životu nekako sam došao do ove igre, pokušao je igrati i od straha odustao nakon nekoliko minuti, kasnije sam je igrao bez većih problema ali je iz nekog razloga nikad nisam dokraja prešao.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: 20 godina Wolfenstein 3D
thuglife kaže...

Kad sam tek dobio prvo računalo u životu nekako sam došao do ove igre, pokušao je igrati i od straha odustao nakon nekoliko minuti, kasnije sam je igrao bez većih problema ali je iz nekog razloga nikad nisam dokraja prešao.

 

Pa nije li onda ovo savršena prilika? {#}

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
15 godina
neaktivan
offline
Re: 20 godina Wolfenstein 3D
vlad0 kaže...
thuglife kaže...

Kad sam tek dobio prvo računalo u životu nekako sam došao do ove igre, pokušao je igrati i od straha odustao nakon nekoliko minuti, kasnije sam je igrao bez većih problema ali je iz nekog razloga nikad nisam dokraja prešao.

 

Pa nije li onda ovo savršena prilika? {#}

Ma već sam to odradio, čim sam čuo za ovo. :D

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
14 godina
neaktivan
offline
Re: 20 godina Wolfenstein 3D
thuglife kaže...
vlad0 kaže...
thuglife kaže...

Kad sam tek dobio prvo računalo u životu nekako sam došao do ove igre, pokušao je igrati i od straha odustao nakon nekoliko minuti, kasnije sam je igrao bez većih problema ali je iz nekog razloga nikad nisam dokraja prešao.

 

Pa nije li onda ovo savršena prilika? {#}

Ma već sam to odradio, čim sam čuo za ovo. :D

 

Jedino me čudi skromni odaziv na ovoj temi. Iskreno sam mislio sam da stare gardeTM ima ipak više... (Jer prema svemu što sam vidio - današnji klinci nemaju nikakvu ideju otkuda je sve to krenulo, pa od njih niti ne očekujem da im je ovo interesantno. )

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
14 godina
neaktivan
offline
Re: 20 godina Wolfenstein 3D

Ja tek sada vidim ovu temu, nisam ni znao da je godisnjica :D

 

A sto reci, igra koja je u u biti prvi FPS (ne znam je li bas strogo gledano prvi, ali tu je negdje). Igrao davno, imao sam i Spear of Destiny. Najdrazi boss je mehanizirani Hitler u trecoj epizodi i oni njegovi leteci frikovi u haljama koji su ga cuvali. Najjezivija epizoda je druga, ona sa nekakvim zombijima kojih sam se plasio kao klinac.


Nitko nije tada ni slutio da ce ovo udariti temelje za mehanizirane kreature iz Q2 Nitko nije tada ni slutio da ce ovo udariti temelje za mehanizirane kreature iz Q2
 

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
14 godina
neaktivan
offline
Re: 20 godina Wolfenstein 3D
rustweaver kaže...

Ja tek sada vidim ovu temu, nisam ni znao da je godisnjica :D

 

A sto reci, igra koja je u u biti prvi FPS (ne znam je li bas strogo gledano prvi, ali tu je negdje). Igrao davno, imao sam i Spear of Destiny. Najdrazi boss je mehanizirani Hitler u trecoj epizodi i oni njegovi leteci frikovi u haljama koji su ga cuvali. Najjezivija epizoda je druga, ona sa nekakvim zombijima kojih sam se plasio kao klinac.

 

Dosta toga objašnjava Return to Castle Wolfenstein, ali to je već jedna posve druga tema. {#}

 

 

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
15 godina
odjavljen
offline
20 godina Wolfenstein 3D

E bas su se strgali...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: 20 godina Wolfenstein 3D

Dosta toga objašnjava Return to Castle Wolfenstein, ali to je već jedna posve druga tema. {#}

 

 

Moram se nadovazati, RTCW je prva igra koju sam "stvarno" zaigrao na PCu, i još uvijek tvrdim da je jedna jedna od najkvalitetnijih FPS igara ikad napravljenih, nešto što će se dugo pamtiti.

Kad smo već kod toga, mogao bi i nju opet odigrati ovih dana, ako ništa, pričekat ću 2021. da i ova postane besplatna. :)

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
13 godina
neaktivan
offline
Re: 20 godina Wolfenstein 3D
vlad0 kaže...

 

Jedino me čudi skromni odaziv na ovoj temi. Iskreno sam mislio sam da stare gardeTM ima ipak više... (Jer prema svemu što sam vidio - današnji klinci nemaju nikakvu ideju otkuda je sve to krenulo, pa od njih niti ne očekujem da im je ovo interesantno. )

Ma Wolf je leganda ali realno tona je novih igara vani i ljudi sigurno igraju svoje favorite online sa ekipom pa nisu u nostalgia modu ili su negdje vani na cugi itd.

 

Pokrenio sam malo bio jučer i igrao par minuta fora je bilo prisjetiti se ali mi se nije dalo udubljivati u to. Ali imam lijepa sjećanja na Wolf i Doom kad sam bio klinac. Wolf sam se još usudio igrati ali Doom mi nije bilo svejedno XD

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.5.2012 1:54 (gringo88).
14 godina
neaktivan
offline
Re: 20 godina Wolfenstein 3D
gringo88 kaže...

Ma Wolf je leganda ali realno tona je novih igara vani i ljudi sigurno igraju svoje favorite online sa ekipom pa nisu u nostalgia modu ili su negdje vani na cugi itd.

 

Pokrenio sam malo bio jučer i igrao par minuta fora je bilo prisjetiti se ali mi se nije dalo udubljivati u to. Ali imam lijepa sjećanja na Wolf i Doom kad sam bio klinac. Wolf sam se još usudio igrati ali Doom mi nije bilo svejedno XD

 

Ako sam nešto mrzio u W/S, to je onda bilo ovo (točno se sjećam F*ck, neeee! Mrš, odj*bi!! situacija):

 

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
13 godina
neaktivan
offline
20 godina Wolfenstein 3D

Da, ti psi su mi bili napeti kad sam igrao, haha. Njih se zato valjda prvo sjetim kad pomislim na Wolf3d. Sjećam se da sam malo po malo igrao tu epizodu s njima (mislim da je bio Spear of destiny) jer mi je bilo prenapeto XD

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: 20 godina Wolfenstein 3D
e da imam net mozda bi mogao i probat :(
http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
15 godina
offline
20 godina Wolfenstein 3D

Ma,kako nema starije garde na temi.

 

Em sam stariji,em sam bio gardijaner 18 godina,em sam odigrao Wolfie 3d još u ono vrijeme...dobro,lažem...

 

bilo je to '95

 

Hvale vrijedna obljetnica, za sjećanje od kud je sve krenulo. Pa poslje Doom,Quake,Unreal...

 

Sjećam se i Hexena,Blooda,Redneck Rampage,pa Đuke 3D

 

I inače su mu old school shooteri puno draži za odigrati nego ove moderne pucačine.

 

Uspio sam na vrijeme nabaviti remasterirane verzije Quake Enhanced,Quake2 Evolved,Unreal GOTY

 

Imam negdje i RTCW,zbilja odlična igra.

 

Sve to katkad i zaigram,kad me spuca nostalgija za starim (mladim) danima.

 

Morat ću opet XP instalirat na jednu particiju pa odigrat nešto....

 

 

Ali,ovo nažalost nisam odigrao ponovo, jednostavno sam prećorav da skužim tu nakupinu pixela u lošoj rezoluciji.

 

 

 

Old Insomniac
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice