Vanjska WI-FI nadzorna kamera

poruka: 4
|
čitano: 10.918
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Vanjska WI-FI nadzorna kamera

Pozdrav,

 

planiram kupiti jednu kameru za jedan objekat pored kuce, koristio bi ju preko wi fi-a, udaljenost od kuce do objekata je nekih 15 metara.

odlucio sam se za HikVision > https://edigital.hr/kamere/hikvision-ds-2cd2121g1-idw1-ip-vanjska-kamera-2mp-28mm-h265-ip66-ir30m-icr-dwdr-sdaudio-wifi-p725465

sad me najvise zanima dal ce slika bit jasna posto mi se 2mp cini malo ,a ne razumijem se bas u kamere, druga stvar koja me zanima je snimanje nocu dal moze dobro snimati u mraku ili treba kakvo osvjetljenje, znam da ima

ove IR diode al me strah da slike ne bude jasna..

 

Unaprijed vam hvala na odgovorima, i ako mozete cim prije odgovoriti jer mi je dosta hitno.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Vanjska WI-FI nadzorna kamera

Bilo ti je na bug.hr portalu test Reolink rlc-410-5mp kamere i reolink lumus.

Ja sam uzeo prvo ovu rlc-410-5mp a sad čekam još da dođe lumus i prezadovoljan sam.

 

Na aliexpressu na njihovom ovlaštenom dućanu su najbolje cijene. Lumus koja je wifi i tebi odgovara je <40€ s dostavom iz njemačke, dođe za par dana.

Treba ti samo struja i wifi.

 

15 godina
offline
Re: Vanjska WI-FI nadzorna kamera
Planiram postaviti vanjsku kameru za nadzor dvorišta pa me zanima jesam li po zakonu dužan postaviti neko upozorenje da je dvorište pod video nadzorom ?
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vanjska WI-FI nadzorna kamera

Ne moraš stavljati obavijest, ali moraš paziti da je kamera postavljena tako da ne snima javnu površinu (Zakon o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka, čl.32).

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice