Kaspersky IS 2011 - besplatna licenca

poruka: 17
|
čitano: 9.430
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Kaspersky IS 2011 - besplatna licenca

svi koji žele, mogu besplatno doći licence koja vrijedi godinu dana. problem je što se po licencu mora ići na kineske stranice, ali zato je sve lijepo objašnjeno ovdje. pa tko želi, neka se malo potrudi Osmijeh

Atomska bubamara
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kaspersky IS 2011 - besplatna licenca
jurluk kaže...

svi koji žele, mogu besplatno doći licence koja vrijedi godinu dana. problem je što se po licencu mora ići na kineske stranice, ali zato je sve lijepo objašnjeno ovdje. pa tko želi, neka se malo potrudi Osmijeh

Hvala!

Baš sam sad došo do ključa pa sad idem instalirat i probat.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kaspersky IS 2011 - besplatna licenca

Sve je to lijepo ,ako znate kineski! Inače ga NE MOŽETE koristiti!

Naime ,ključ vrijedi samo za kinesku verziju KIS-a i kad se jezik promjeni u engleski neće se update-at i traži reinstalaciju!

 

Uglavnom ,nije fake ,ali kao da i je!! {#}

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.11.2010 16:57 (kizo2703).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kaspersky IS 2011 - besplatna licenca
kizo2703 kaže...

Sve je to lijepo ,ako znate kineski! Inače ga NE MOŽETE koristiti! Kad se jezik promjeni u engleski neće se update-at i traži reinstalaciju!

 

Uglavnom ,nije fake ,ali kao da i je!! {#}

Dobro je što ima icone pa znam napamet di je šta pa neće bit problema jel sam jako dugo imao kasperky.

16 godina
offline
Kaspersky IS 2011 - besplatna licenca

prebacivanje s kineske na englesku verziju prema opisanom postupku ne radi ok, pa ako je autor ove teme uspio na drugi način molim korake

15 godina
offline
RE: Kaspersky IS 2011 - besplatna licenca
igy kaže...

prebacivanje s kineske na englesku verziju prema opisanom postupku ne radi ok, pa ako je autor ove teme uspio na drugi način molim korake

hh, nisam ni probao, jer trenutno nisam u zagrebu, a ovdje nemam brz internet pa ne mogu. jedva i forum učitava :(

 

kad dođem u ponedjeljak, onda ću probat :)

Atomska bubamara
16 godina
offline
RE: Kaspersky IS 2011 - besplatna licenca
jurluk kaže..

kad dođem u ponedjeljak, onda ću probat :)

onda da kažem da sam ja jučer probao i radi jedino s kineskim jezikom

ako netko uspije molim da napiše

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.11.2010 17:12 (igy).
14 godina
protjeran
offline
RE: Kaspersky IS 2011 - besplatna licenca
Skizzy kaže...
Dobro je što ima icone pa znam napamet di je šta pa neće bit problema jel sam jako dugo imao kasperky.

E svaka Ti čast ako se ti snalaziš po iconama. No što je sa podešavanjima, dodatnom konfiguracijom, u ovog programa je tako puno modula. Ajde i to bi se moglo nekako srediti, preuzeti priručnik na engleskom pa si to nekako i prevesti . Ma može se ostaviti i sve po defulltu. No ono što bi mene totalno dotuklo bilo bi iskakanje Alerta, pop-upova. Pa kako da znam što tamo piše. Rješenje bi bilo da svaki put idem po nekoga u najbliži ChinaShop ili da zaposlim honorarno prevodioca dok koristim komp. {#}

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kaspersky IS 2011 - besplatna licenca
BlackFoot kaže...
Skizzy kaže...
Dobro je što ima icone pa znam napamet di je šta pa neće bit problema jel sam jako dugo imao kasperky.

E svaka Ti čast ako se ti snalaziš po iconama. No što je sa podešavanjima, dodatnom konfiguracijom, u ovog programa je tako puno modula. Ajde i to bi se moglo nekako srediti, preuzeti priručnik na engleskom pa si to nekako i prevesti . Ma može se ostaviti i sve po defulltu. No ono što bi mene totalno dotuklo bilo bi iskakanje Alerta, pop-upova. Pa kako daznam što tamo piše. Rješenje bi bilo da svaki put idem po nekoga u najbliži ChinaShop ili da zaposlim honorarno prevodioca dok koristim komp. {#}

 

Znam morat cu ja potražit još kako stavit na eng jel samo skroz zaboravio na postavke i to

16 godina
neaktivan
offline
Kaspersky IS 2011 - besplatna licenca

odavno prozvakano kod ekipe.

fail i nista od engleskog.

Say cis again. Say cis again! I dare you! I double-dare you, motherfucker! Say cis one more goddamn time!
14 godina
neaktivan
offline
Kaspersky IS 2011 - besplatna licenca

Evo jedne: 1CD9P-3ABR8-QRXG6-HSQK3

14 godina
neaktivan
offline
Kaspersky IS 2011 - besplatna licenca

Hvala ti puno, veoma sam iznenadjen sto se daju licence   {#}

...Queter you become more able you can hear..
15 godina
offline
Kaspersky IS 2011 - besplatna licenca

Sta su to kinezi bolji od nas da im poklanjaju program na godinu dana? ili bolje receno sta su to kinezima zabrljali pa da  se mora iskupiti poklonima? {#}

blue sky
14 godina
neaktivan
offline
Kaspersky IS 2011 - besplatna licenca

Izgleda da neradi vise...

...Queter you become more able you can hear..
15 godina
offline
Kaspersky IS 2011 - besplatna licenca

evo nova prilika za ugrabit besplatnu licencu, samo za "fejsbukovce"

 

To grab a free 6-month subscription for Kaspersky Anti-Virus 2011, visit the Kaspersky Anti-Virus 2011 Malaysia-IT-Fair promotion page. Like the page, and then fill in and submit the form to receive the free activation code together with download link of Kaspersky Anti-Virus 2011 in email.

 

izvor

Atomska bubamara
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.12.2010 1:02 (jurluk).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kaspersky IS 2011 - besplatna licenca
jurluk kaže...

evo nova prilika za ugrabit besplatnu licencu, samo za "fejsbukovce"

 

To grab a free 6-month subscription for Kaspersky Anti-Virus 2011, visit the Kaspersky Anti-Virus 2011 Malaysia-IT-Fair promotion page. Like the page, and then fill in and submit the form to receive the free activation code together with download link of Kaspersky Anti-Virus 2011 in email.

 

izvor

Meni ne uspijeva nakon sto upisem adresu i posaljem javlja mi ovo "This promotion is dedicated to Facebook fans of Malaysia IT Fair in Malaysia Only"

15 godina
offline
RE: Kaspersky IS 2011 - besplatna licenca
mario1990 kaže...

Meni ne uspijeva nakon sto upisem adresu i posaljem javlja mi ovo "This promotion is dedicated to Facebook fans of Malaysia IT Fair in Malaysia Only"

eh, izgleda da opet nemamo sreće. jer po ip adresi vide da nisi iz malezije. a nije mi jasno, jer nigdje ne piše da je samo za malezijce Neodlucan

 

edit:

a ipak piše tamo na fejs stranici:

Redeemed licenses are non-transferable and non-exchangeable for cash. Redemption of 6-month licenses are only valid for Facebook fans of Malaysia IT Fair in Malaysia within the promotion period. Plac

Atomska bubamara
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.12.2010 1:12 (jurluk).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice