Avira antivir and eset smart security

poruka: 6
|
čitano: 2.922
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Avira antivir and eset smart security

zanima me samo da li dobro funkcionisu ova dva mocna sugurnosna programa.da li imaju konflikte i da li su ucinkoviti zajedno.molim strucna misljenja i predloge drugih sugurnosnih programa kao dobru zastitu na internetu.unaprijed hvala i sretna svima nova 2009 godina

15 godina
protjeran
offline
Avira antivir and eset smart security

Nikad nesmiješ koristit više antivirusnih programa od jednog, zato što svaki antivirus ima rezidentnu zaštiti koja uvijek skenira hard, i sad zamisli da imaš dva antivirusa koja rade jedno te isto.Samo 1 antivirusni program!!!

Intel Celeron D331 2,66Ghz, 2GB DDR2-800Mhz RAM, nVIDIA GeForce 8400GS 256MB, Hitachi 80GB HDD, MBO MSI P4M900M2-L 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Avira antivir and eset smart security
UPDaTEa ŽeljaN kaže...

Nikad nesmiješ koristit više antivirusnih programa od jednog, zato što svaki antivirus ima rezidentnu zaštiti koja uvijek skenira hard, i sad zamisli da imaš dva antivirusa koja rade jedno te isto.Samo 1 antivirusni program!!!

 znam to ali nasao sam na forumu da neki korista vise sigurnosnih programa

15 godina
protjeran
offline
RE: Avira antivir and eset smart security
miks kaže...
UPDaTEa ŽeljaN kaže...

 

  znam to ali nasao sam na forumu da neki korista vise sigurnosnih programa

  Ma pusti ti njih.Imaš i boljih načina kako sj**** windowse:)
Intel Celeron D331 2,66Ghz, 2GB DDR2-800Mhz RAM, nVIDIA GeForce 8400GS 256MB, Hitachi 80GB HDD, MBO MSI P4M900M2-L 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
protjeran
offline
RE: Avira antivir and eset smart security
miks kaže...
UPDaTEa ŽeljaN kaže...

Nikad nesmiješ koristit više antivirusnih programa od jednog, zato što svaki antivirus ima rezidentnu zaštiti koja uvijek skenira hard, i sad zamisli da imaš dva antivirusa koja rade jedno te isto.Samo 1 antivirusni program!!!

 znam to ali nasao sam na forumu da neki korista vise sigurnosnih programa

Samo instaliraj sve moguće sigurnosne programe, imat ćeš sigurniji kompjuter, ako će raditi nešto sporije ili će ti javljati greške u radu to zanemari. Bolje spriječiti nego liječiti.

Antivirusni program pristupa nekim kritičnim dijelovima sistema, ukoliko imaš više antivirusnih programa instalirano, svaki od njih pristupa tim fileovima i može akciju drugoga antivirusnog programa detektirati kao virus i dolazi do (mogućeg) konflikta.
Developers,developers,developers...coming and coming and coming... Dao bi sto Amerika, Sve na svijetu ja bi dao Tek da sjednem na verandu Pa uz karte i bevandu brojim valove. Votka i džin to je sada in dobra lova, brza kola, ribe oko stola
15 godina
neaktivan
offline
RE: Avira antivir and eset smart security

ja koristim dva antivirusa i dva firewalla i nema konflikta među njima....KIS 2009 i MaxFlu 2009.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice