AVG Antivirus pitanja i odgovori....

poruka: 194
|
čitano: 45.363
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
AVG Antivirus pitanja i odgovori....

Evo u ovoj temi mozete pisat sve o AVG Antivirusu....Ja ga koristim vec 1 g i najbolje mi se pokazao do sada....Jednostavan i učinkovit...{#}

13 godina
offline
AVG Antivirus pitanja i odgovori....

odličan je, zasad, malo ova nova verzija poslije scana oduzme malo više memorije no sve u svemu je doista dobar

14 godina
neaktivan
offline
RE: AVG Antivirus pitanja i odgovori....
fighterZu kaže...

odličan je, zasad, malo ova nova verzija poslije scana oduzme malo više memorije no sve u svemu je doista dobar

Meni je zasad preedobar...Rijesava svu gamad s kompa---.... {#}   I najvise sto mi se sviđa kod AVG-a je Link Scanner....{#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.11.2010 17:39 (Softwer).
14 godina
neaktivan
offline
AVG Antivirus pitanja i odgovori....

- {#}{#}-

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.11.2010 17:52 (Softwer).
13 godina
offline
AVG Antivirus pitanja i odgovori....

sad neznam kao misliš izašla nova verzija, jer ja koristim avg 2011 version 10.0.1153

14 godina
neaktivan
offline
AVG Antivirus pitanja i odgovori....

Pardon greskom sam to napisao molim te oprosti.....Izasao je novi AVG Internet Security 2011...Odlican protiv sve gamadi koja vam prijeti....{#}

14 godina
neaktivan
offline
AVG Antivirus pitanja i odgovori....

Ima jedan  problem sto ima ljudi skinu staru verziju AVG-a i onda ga nemogu napravit uptade antivirusa...Onda je potrebno skinut najnoviju verziju Antivirusa a postojecu izbrisat....

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.11.2010 17:57 (Softwer).
13 godina
offline
AVG Antivirus pitanja i odgovori....

Evo i ja koristim AVG antivirus bas zbog svoje funkcionalnosti, a i besplatan je...

Jos nisam imao niti jedan napad virusa...{#}

http://www.speedtest.net/result/837433126.png
13 godina
offline
AVG Antivirus pitanja i odgovori....

da, ima i takvih, ali naravno to je novi edition, s avg9 na avg 2011 i normalno da se mora skinut novi, jedino ako netko želi ostat pri starom iako zbog novih nadogradnji baze to nije preporučljivo, a i sam program je besplatan. No i drugi antivirusi su dobri

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.11.2010 18:03 (fighterZu).
14 godina
neaktivan
offline
AVG Antivirus pitanja i odgovori....

Kao sto sam napisao skroz je jednostavan Antivirus i automatski pravi update nista netreba rucno....

14 godina
neaktivan
offline
RE: AVG Antivirus pitanja i odgovori....
fighterZu kaže...

da, ima i takvih, ali naravno to je novi edition, s avg9 na avg 2011 i normalno da se mora skinut novi, jedino ako netko želi ostat pri starom iako zbog novih nadogradnji baze to nije preporučljivo, a i sam program je besplatan. No i drugi antivirusi su dobri

Jesu ali tu kod mene ne spada NOD32 to je preeeekompliciran antivirus skroz.....Zato koristim AVG koji je besplatan i jednostavan... :D

14 godina
neaktivan
offline
AVG Antivirus pitanja i odgovori....

A ja vam avgeoljupcima poklanjam par službenih licenci za AVG antivirus 2011(onu plaćenu verziju)

pa se javite na pm - da ne propadne!

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.11.2010 18:33 (brixy).
14 godina
neaktivan
offline
AVG Antivirus pitanja i odgovori....

Ok..... U mene je vec licenciran ali eto kad vec nudis sto da ne..... {#}

13 godina
offline
RE: AVG Antivirus pitanja i odgovori....
brixy kaže...

A ja vam avgeoljupcima poklanjam par službenih licenci za AVG antivirus 2011(onu plaćenu verziju)

pa se javite na pm - da ne propadne!

PM poslan...

http://www.speedtest.net/result/837433126.png
14 godina
neaktivan
offline
AVG Antivirus pitanja i odgovori....

Evo link sluzbene stranice gdje mozete preuzet  AVG Antivirus i Internet Security 2011....    http://www.avg.com/ww-en/homepage

14 godina
neaktivan
offline
AVG Antivirus pitanja i odgovori....

Zar nitko vise ne koristi AVG Antivirus---..???

15 godina
neaktivan
offline
AVG Antivirus pitanja i odgovori....

Mi smo korstili orginalni anti-virus AVG do lani i zamjenili ih s Kaspersky. Lošima su se pokazali, posebno na nekim računalima.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
14 godina
neaktivan
offline
RE: AVG Antivirus pitanja i odgovori....
Smooth Operator kaže...

Mi smo korstili orginalni anti-virus AVG do lani i zamjenili ih s Kaspersky. Lošima su se pokazali, posebno na nekim računalima.

A tbog čega su se pokazali lošima???...

14 godina
odjavljen
offline
RE: AVG Antivirus pitanja i odgovori....
Softwer kaže...

Zar nitko vise ne koristi AVG Antivirus---..???

Teško da će ga koristiti, iako se vidi značajan pomak u detekciji.

Nestabilnost, usporavanje, loše čišćenje malwarea.

Link scanner je loš, WOT je tu puno bolji.

Gotovo sva opremljenost je loša tako da jedino isplativo je koristiti besplatnu verziju AVG-a.

...
14 godina
protjeran
offline
RE: AVG Antivirus pitanja i odgovori....
Softwer kaže...
Smooth Operator kaže...

Mi smo korstili orginalni anti-virus AVG do lani i zamjenili ih s Kaspersky. Lošima su se pokazali, posebno na nekim računalima.

A tbog čega su se pokazali lošima???...

zbog svega. definitivno najgori is ikad. ne bi uklonio zarazu ni pod prijetnjom oružja, detekcija koma. scan predug, morao sam mbam-om rješavati infekcije avg is nije mogao. dno dna. btw softwer jesi ti njihov zastupnik za hrvatsku?

kingmedo kaže...
Softwer kaže...

Zar nitko vise ne koristi AVG Antivirus---..???

Teško da će ga koristiti, iako se vidi značajan pomak u detekciji.

Nestabilnost, usporavanje, loše čišćenje malwarea.

Link scanner je loš, WOT je tu puno bolji.

Gotovo sva opremljenost je loša tako da jedino isplativo je koristiti besplatnu verziju AVG-a.

sve potpisujem osim zadnje rečenice. ni nju.

May justice be done though the heavens fall
13 godina
neaktivan
offline
AVG Antivirus pitanja i odgovori....

Kupljena licencija za AVG 2011 , prezadovoljan sam zasada .

Slobodno klikni Hvala . Besplatno je . Trollovi , get a f*ckin' life !!!
13 godina
offline
RE: AVG Antivirus pitanja i odgovori....

Meni ju je pokloni brixy...{#}

Jos jednom mu zahvaljujem...

http://www.speedtest.net/result/837433126.png
15 godina
neaktivan
offline
RE: AVG Antivirus pitanja i odgovori....

Loša detekcija, radi tog smo ih promjenili...

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
14 godina
neaktivan
offline
RE: AVG Antivirus pitanja i odgovori....
Intel&ATI kaže...

Meni ju je pokloni brixy...{#}

Jos jednom mu zahvaljujem...

A ljudi udarate njemu hvala, a ne meni{#}

Ima ih još... mislim licenci!{#}

14 godina
neaktivan
offline
RE: AVG Antivirus pitanja i odgovori....
karakteran kaže...
Softwer kaže...
Smooth Operator kaže...

Mi smo korstili orginalni anti-virus AVG do lani i zamjenili ih s Kaspersky. Lošima su se pokazali, posebno na nekim računalima.

A tbog čega su se pokazali lošima???...

zbog svega. definitivno najgori is ikad. ne bi uklonio zarazu ni pod prijetnjom oružja, detekcija koma. scan predug, morao sam mbam-om rješavati infekcije avg is nije mogao. dno dna. btw softwer jesi ti njihov zastupnik za hrvatsku?

kingmedo kaže...
Softwer kaže...

Zar nitko vise ne koristi AVG Antivirus---..???

Teško da će ga koristiti, iako se vidi značajan pomak u detekciji.

Nestabilnost, usporavanje, loše čišćenje malwarea.

Link scanner je loš, WOT je tu puno bolji.

Gotovo sva opremljenost je loša tako da jedino isplativo je koristiti besplatnu verziju AVG-a.

sve potpisujem osim zadnje rečenice. ni nju.

Ma izgleda da se popravljaju http://www.av-comparatives.org/images/stories/test/dyn/wholedynamic2010.pdf

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.11.2010 2:44 (brixy).
14 godina
neaktivan
offline
AVG Antivirus pitanja i odgovori....

Pa normalno da cemo koristiti besplatnu verziju AVG-a zasto placat kada ima besplatno.... {#}

14 godina
protjeran
offline
RE: AVG Antivirus pitanja i odgovori....
Softwer kaže...

Jesu ali tu kod mene ne spada NOD32 to je preeeekompliciran antivirus skroz.....Zato koristim AVG koji je besplatan i jednostavan... :D

Što je to u korištenju NOD 32 AV "preeeekomplicirano". ?????{#}

14 godina
odjavljen
offline
RE: AVG Antivirus pitanja i odgovori....
BlackFoot kaže...
Softwer kaže...

Jesu ali tu kod mene ne spada NOD32 to je preeeekompliciran antivirus skroz.....Zato koristim AVG koji je besplatan i jednostavan... :D

Što je to u korištenju NOD 32 AV "preeeekomplicirano". ?????{#}

Ja sam NOD smatrao jednim od najjednostavnijih antivirusa, tj. antivirusa s najpreglednijim sučeljem.{#}

...
14 godina
neaktivan
offline
RE: AVG Antivirus pitanja i odgovori....
BlackFoot kaže...
Softwer kaže...

Jesu ali tu kod mene ne spada NOD32 to je preeeekompliciran antivirus skroz.....Zato koristim AVG koji je besplatan i jednostavan... :D

Što je to u korištenju NOD 32 AV "preeeekomplicirano". ?????{#}

Kompliciran je program,nema vise onog tko ce me nagovorit da ga koristim,,,......

14 godina
protjeran
offline
RE: AVG Antivirus pitanja i odgovori....
Softwer kaže...
BlackFoot kaže...
Softwer kaže...

Kompliciran je program,nema vise onog tko ce me nagovorit da ga koristim,,,......

Tvoja stvar hoćeš li ga koristiti ili nećeš. No hajde nabroji neke stvari koje su su komplicirane u njegovom korištenju. Iz ovog tvog rečenog proizlazi da je to neki "bauk" od AV programa,a što jednostavno ne stoji i nije točno. Druga je stvar ako si ti nešto petljao po konfiguraciji unutar programa, dodatno podešavao a pojma nisi imao što i kako. I opet da si i tamo nešto izmjenio pa ti nešto nije dobro radilo opet si mogao jednim klikom jednostavno vratiti sve na početne postavke što je i najbolji način postavki gotovo za sve korisnike ovog programa. {#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice