Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

poruka: 5.608
|
čitano: 1.212.492
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

U krivoj temi pitaš .

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
itomic009 kaže...

U krivoj temi pitaš .

 da pitao sam i u Mi6 temi pa svi glasaju za svoje , neznam vjerovatno ću uzeti Mi6 pa ako mi se ne svidi lakše njega novog prodati nego rabljeni S7

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
nex987 kaže...
itomic009 kaže...

U krivoj temi pitaš .

 da pitao sam i u Mi6 temi pa svi glasaju za svoje , neznam vjerovatno ću uzeti Mi6 pa ako mi se ne svidi lakše njega novog prodati nego rabljeni S7

 Napiši koje su ti karakteristike najbitnije i za što bi ga najviše koristio.

13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Pa... za sve, gaming, fotografiranje gledanje filmova surfanje, povremeno PS1 emulator, dosta Teamvievera, whatsapp viber FB Instagram...nekad ću nekoga i nazvati 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
nex987 kaže...

Pa... za sve, gaming, fotografiranje gledanje filmova surfanje, povremeno PS1 emulator, dosta Teamvievera, whatsapp viber FB Instagram...nekad ću nekoga i nazvati 

 Onda si kupiš komp :D

Šalu na stranu, S7 uzmi i miran si, OLED>IPS LCD. Koliko vidim još je HD rezoluciji mi6...

16 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Sve to sto si nabrojao ce ti oba telefona raditi perfektno tako da uzmes si onaj koji mozes dobiti za manje novce 

 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Novi update.Tmobile
Samsung Galaxy S7 32GB black onyx
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

stigao vec sigurnosni patch 1.8.2017. ?

nesto je krupan, mozda ima jos nekih osjetnih izmjena?

nisam pri mob, kasnije cu vidjet jel meni sto nudi...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Odlučio sam se za Samsung galaxy S7,gdje ga najpovoljnije kupiti? Njuškalo ne dolazi u obzir, kakav je digital extreme za uzimanje, obzirom da je tamo cijena najjeftinija?

wot: maxonuniversal
 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Uzmes nov zapakiran preko njuskala i miran si.
Ja nisam poludio vise ista kupovat u trgovini od mobitela.
Samsung Galaxy S7 32GB black onyx
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Ma uzeo bih i ja, ali posto mi ovo uzima tata, a on je ljuta Paranoja u vezi njuškala, tako da ne dolazi u obzir.
wot: maxonuniversal
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

 Extreme Digital zaobiđi pa uzmi ngedje drugdje gdje je povoljno.

13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

ja ću ga vjerovatno sutra piknuti preko njuške.... još se malo dvoumim između običnog i Edge. mislim nije mi toliko do zaobljenog ekrana koliko do 600mah veće baterije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Na Edge nema previše razmišljanja o trajanju baterije. Veliki plus. Ne znam kakva je situacija na običnom S7.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ima tko da prodaje S7 ili Edge za neku normalnu cijenu a da nije razbijen, poludio više od oglasa 10/10 osim napuknuća stakla 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
nex987 kaže...

Ima tko da prodaje S7 ili Edge za neku normalnu cijenu a da nije razbijen, poludio više od oglasa 10/10 osim napuknuća stakla 

 Ti majmuni su mi najbolji. Moje S7ice su imale par crtica na straznjem staklu, par na aluminiju i shodno tome bih napisao da je stanje vrlo dobro uz pokoji znak koristenja. Ne znam kako komentirati recenicu "mobitel kao nov, 100% ispravan osim sto je ekran razbijen".

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.8.2017 13:40 (MatijaZG).
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Ja cu svoj prodavati iduci mjesec kad se budem vracao sa sezone, jer planiram uzeti S8 ili nesto drugo.
Samsung Galaxy S7 32GB black onyx
14 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Pozz ljudi, ima li ko dobru preporuku kaljenog stakla bez halo efekta i da se ne vide onaj grid tockice pod suncem, 

 

Ili mozda neki info o nano foliji tipa yootech , lensun nano .

 

Hvala

 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ovako.. brat mi ima S7 , kupio je memorijsku od 128GB, class 10 s njuskala neku, micro sd hc nebitno, i nece da radi.. prepozna je pa izbaci error nece snimat slike ni slikat, pravit foldere nit ista.. probao je stavit u drugi S7 i isti problem.. kao da prekida negdje..

No ta ista kartica radi normalno u Honor 8 i jos u dva druga moba gdje je isprobana.. 

Da li je to softwerska greska? Laptop je takodjer sasvim normalno prepoznaje , a stara micro sd od 16GB radi sasvim normalno .. pa ako netko ima sličnih iskustava ili rjesenje neka podijeli

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Kako ce S7 Exynos gurati Marshall Monitor slusalice? Kakav je u poredjenju sa LG V20?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Almin94 kaže...

Kako ce S7 Exynos gurati Marshall Monitor slusalice? Kakav je u poredjenju sa LG V20?

 Ne mogu ti reci za V20 ali ja kad ubacim Sennheiser HD598 u jack od laptopa i od s7e, razlika na laptopu je astronomska. Koliko znam niti jedan s7 nema zaseban dac tako da ako ti je to bitan faktor mozes odmah odustati od bilo koje verzije s7.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Dr. Vicko kaže...
Almin94 kaže...

Kako ce S7 Exynos gurati Marshall Monitor slusalice? Kakav je u poredjenju sa LG V20?

 Ne mogu ti reci za V20 ali ja kad ubacim Sennheiser HD598 u jack od laptopa i od s7e, razlika na laptopu je astronomska. Koliko znam niti jedan s7 nema zaseban dac tako da ako ti je to bitan faktor mozes odmah odustati od bilo koje verzije s7.

 Ne znam zasto onda svi hvale Woflsonov DAC

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
RenyDB kaže...

Ovako.. brat mi ima S7 , kupio je memorijsku od 128GB, class 10 s njuskala neku, micro sd hc nebitno, i nece da radi.. prepozna je pa izbaci error nece snimat slike ni slikat, pravit foldere nit ista.. probao je stavit u drugi S7 i isti problem.. kao da prekida negdje..

No ta ista kartica radi normalno u Honor 8 i jos u dva druga moba gdje je isprobana.. 

Da li je to softwerska greska? Laptop je takodjer sasvim normalno prepoznaje , a stara micro sd od 16GB radi sasvim normalno .. pa ako netko ima sličnih iskustava ili rjesenje neka podijeli

 Jesi ju probao formatirati dok je u s7?

http://trakt.tv/user/MjezZza
13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Znači nikad teže nisam kupio mobitel, pare u džepu i nemogu kupiti čitavi mobitel. Lik iz Vukovara prodaje S7 ali ne šalje poštom ....plaćam i poštarinu i sve ali ne...ne šalje poštom.koji q, na kraju našao preko LetGo aplikacije. Eto napokon u klubu S7. Inače ima tko uključen ovo Always on zaslon? koliko troši baterije?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

AOD ti troši možda 1% u sat vremena.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
nex987 kaže...

Znači nikad teže nisam kupio mobitel, pare u džepu i nemogu kupiti čitavi mobitel. Lik iz Vukovara prodaje S7 ali ne šalje poštom ....plaćam i poštarinu i sve ali ne...ne šalje poštom.koji q, na kraju našao preko LetGo aplikacije. Eto napokon u klubu S7. Inače ima tko uključen ovo Always on zaslon? koliko troši baterije?

 ne moras se opterecivati sa potrosnjom baterije, sta god da imas upaljeno i da radis 18 sati ce ti sigurno izgurati

 

BT, WiFi, 4G, AoD, sav bloathware, nista pogaseno od servisa, razgovaram non stop tokom dana, jer mi je to i poslovni i privatni telefon, skype, whatsup, viber, mail, office 365, twitter i 9gag konstantno koristim, doduse ne igram igre na mobitelu, i od 6 ujutro do 10 navecer mi bude na 20-30% baterija

 

 

9 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

ako si uzeo edge ne brini za bakteriju, jedna od boljih opcenito, osim ako nije ubijena...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ak ima garanciju, i da je ubijena, odnese i zamijene ju. Koliko je već slućajeva bilo da i iza godine dana zamijene bateriju, iako je službeno prošla ista za bateriju. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Uzeo običan jer svi Edge 10/10 su razbijeni, malo ću ga voziti na stock a onda vjerovatno neki ROM (preporuke?) i preporuka za neku dobru masku i kaljeno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
nex987 kaže...

Uzeo običan jer svi Edge 10/10 su razbijeni, malo ću ga voziti na stock a onda vjerovatno neki ROM (preporuke?) i preporuka za neku dobru masku i kaljeno.

 Ja koristim vec neko vrijeme S8 Port od korisnika Sac23 i prezadovoljan sam. Jedino sto u mene baterija kratko traje ali je napuhana vec odavno, a mrsko mi ici do servisa (jednom mijenjali i nakon mjesec se opet napuhala). Moram napomenuti da su problemi sa baterijom bili vec na stock ROM-u to jest napuhala se.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice