IFA 2024: Najzanimljiviji mobiteli nadolazeće sezo

poruka: 7
|
čitano: 1.163
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "IFA 2024: Najzanimljiviji mobiteli nadolazeće sezo".
15 godina
offline
IFA 2024: Najzanimljiviji mobiteli nadolazeće sezo

Ovaj lik sa slike kao neki tehnološki lik a nahvalio one mean it telefona koji su najveće moguće smeće na tržištu.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IFA 2024: Najzanimljiviji mobiteli nadolazeće
Memphis kaže...

Ovaj lik sa slike kao neki tehnološki lik a nahvalio one mean it telefona koji su najveće moguće smeće na tržištu.

 Bitan je kontekst, najbolji mob za 100€ je i dalje krama za nas zahtjevnije korisnike, ali je činjenica da je najbolji mob za 100€.

 

Po meni, takvi uređaji ne bi trebali ni postojat jer su uglavnom e-otpad, no očito ih netko kupuje kad ih se toliko proizvodi.

15 godina
offline
Re: IFA 2024: Najzanimljiviji mobiteli nadolazeće
TibzzX kaže...
* * *

 

Po meni, takvi uređaji ne bi trebali ni postojat jer su uglavnom e-otpad, no očito ih netko kupuje kad ih se toliko proizvodi.

Pričaš gluposti!

 

Redim 13C kupio sam starijem članu porodice i za njega je to svemirski brod i to plaćen otprilike 100€. Ruku na srce i ja bi sa verzijom od 256GB pohrane bio zadovoljan u odnosu na moj trenutni telefon (Mi 8).

13 godina
offline
Re: IFA 2024: Najzanimljiviji mobiteli nadolazeće

Čitaj prije komentiranja, napisao sam UGLAVNOM, naravno da postoje iznimke.

12 godina
offline
Re: IFA 2024: Najzanimljiviji mobiteli nadolazeće
TibzzX kaže...
Memphis kaže...

Ovaj lik sa slike kao neki tehnološki lik a nahvalio one mean it telefona koji su najveće moguće smeće na tržištu.

 Bitan je kontekst, najbolji mob za 100€ je i dalje krama za nas zahtjevnije korisnike, ali je činjenica da je najbolji mob za 100€.

 

Po meni, takvi uređaji ne bi trebali ni postojat jer su uglavnom e-otpad, no očito ih netko kupuje kad ih se toliko proizvodi.

Jašta da se kupuje i to u Hrvatistanu, kad ti je plaća 500eur nemaš baš puno izbora

12 godina
offline
IFA 2024: Najzanimljiviji mobiteli nadolazeće sezo

Što je zahtjevan korisnik mobitela?! Možda onaj koji sjedi na kavi s ekipom i stalno 'drka' po mobu?! Ili na nekom koncertu i mora snimiti svaki moment neke pjesme i uopće ne uživa u događanju koje upravo prolazi pored njega...?!

Pa 90 posto ekipe koja ima iphone ili neki skupi android koriste za slanje poruka i instać/face...

Kaj za to treba 1000 i kusur ojra, a što nemreš dobiti za 100-200€?!

 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IFA 2024: Najzanimljiviji mobiteli nadolazeće

Koji ogorčeno-starački komentar, ne bi vjerovao al nismo svi isti i nemamo iste zahtjeve.

Nadalje, super mi je kako si moj komentar koji se odnosi na mobitele cijene oko 100€ protegnuo u kategoriju do 200€, znači dvostruko više. Ko da auto od 25 tisuća staviš u istu kategoriju s autima od 50 tisuća eura. Već kad banaliziraš, nigdje nisam naveo da podržavam kupnju uređaja od soma eura niti rekao da bi uređaj za zahtjevnijeg korisnika trebao koštati toliko. Štoviše, prvi sam koji će ljudima koji daju preko 500€ za mob reći da su vjerojatno bacili lovu. No isto tako ću ljudima koji kupuju uređaje do cca. 120€ reći isto, jer su za malo više mogli dobiti puno bolji uređaj.

 

Ukratko: uređaji do cca. 120€ su uglavnom krama, uređaji preko 500€ su uglavnom precijenjeni i ono što treba većini korisnika je negdje u sredini.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice