Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

poruka: 5.608
|
čitano: 1.211.786
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Problem s Gmail sinkom je do Googlea, tj. do dozea a Gmail.app nema pristup pushu u tom stanju. Možda poprave u Androidu O.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
5220 kaže...

Jutros mi se pojavi notifikacija da je stigo novi update, stisnem na to i ništa, piše da nema updejta, da je instalirana posljednja verzija. Ko tu koga?

 Ovo se i meni upravo dogodilo. Probao restart i opet ništa.🤔

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Tako i ja. I vise puta ali jos uvijek nista. Mozda su povukli update?
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Ima li netko problem sa skidanjem boje sa home tipke, riječ je o zlatnom modelu, pokriva li to GARANCIJA? Počeo me i senzor otiska zezati jer se već dosta oljustilo?
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Vidio sam da se par ljudi žali na skidanje boje sa FP sensora. Ja svoj preko godinu dana imam i nista se nije oljuštilo niti ogrebalo.
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
josipst kaže...
Ima li netko problem sa skidanjem boje sa home tipke, riječ je o zlatnom modelu, pokriva li to GARANCIJA? Počeo me i senzor otiska zezati jer se već dosta oljustilo?

Meni je gornja polovica home tipke oljuštila. Nije toliko primjetno, vidi se tek na suncu i pod određenim kutom.

Sumnjam da to ulazi pod garanciju.

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
I meni je dosao notification za update, a kad pokrenem: banana, nema update-a. Postoji li neko rjesenje ili cekamo?
Home tipka mi se ne guli, ali kas pogledam onak sa strane, pod kutom, vidi se da je zgrebana.. dosta je "osjetljivija" od stakla, sto ne cudi obzirom na gorilla glass.
Why so serious?
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Ja sam jucer skinuo i usnimio neki software update od 270mb bez problema, sad ne znam mislite li na taj... A sto se tice home tipke, nakon nekih god dana je kao nova.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
deepshitcro kaže...
Ja sam jucer skinuo i usnimio neki software update od 270mb bez problema, sad ne znam mislite li na taj... A sto se tice home tipke, nakon nekih god dana je kao nova.

Je, i meni je došao jučer nakon što sam napravio factory reset jer mi baterija u zadnje vrijeme jedva izdržala cijeli dan. 

Piše da je to sigurnosna zakrpa za mjesec svibanj. Inače sam na tele2 i oni su skoro uvijek zadnji s tim update-ima.

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Je li bolje napraviti upgrade na S7 ili ici na Nexus 6P?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Crljo kaže...
deepshitcro kaže...
Ja sam jucer skinuo i usnimio neki software update od 270mb bez problema, sad ne znam mislite li na taj... A sto se tice home tipke, nakon nekih god dana je kao nova.

Je, i meni je došao jučer nakon što sam napravio factory reset jer mi baterija u zadnje vrijeme jedva izdržala cijeli dan. 

Piše da je to sigurnosna zakrpa za mjesec svibanj. Inače sam na tele2 i oni su skoro uvijek zadnji s tim update-ima.

 Od tog uptejta su već dva izašla, za lipanj i ovaj što se spominje na zadnjim stranicama koji još nismo svi dobili, za srpanj.

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
5220 kaže...
Crljo kaže...
deepshitcro kaže...
Ja sam jucer skinuo i usnimio neki software update od 270mb bez problema, sad ne znam mislite li na taj... A sto se tice home tipke, nakon nekih god dana je kao nova.

Je, i meni je došao jučer nakon što sam napravio factory reset jer mi baterija u zadnje vrijeme jedva izdržala cijeli dan. 

Piše da je to sigurnosna zakrpa za mjesec svibanj. Inače sam na tele2 i oni su skoro uvijek zadnji s tim update-ima.

 Od tog uptejta su već dva izašla, za lipanj i ovaj što se spominje na zadnjim stranicama koji još nismo svi dobili, za srpanj.

Ma krivo sam napisao. Dobio sam za srpanj, ne za svibanj.

Razina Andorid sigurnosne zakrpe: 1. srpanj 2017.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Pozdrav, imam s7 vec tri meseca i od juce mi se pojavio problem sa zvukom, kada pustam muziku malo radi pa prestane. U cemu je problem ako neko zna. Unapred hvala.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
nikola961 kaže...
Pozdrav, imam s7 vec tri meseca i od juce mi se pojavio problem sa zvukom, kada pustam muziku malo radi pa prestane. U cemu je problem ako neko zna. Unapred hvala.

Pretpostavljam da si ga probao ugasiti i upaliti.

Ako jesi i ako dalje ne radi, nosi ga odmah na servis. 

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Kolko dugo je garacija na punjac za s7
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Ja sam taj problem rijesio paljenjem stednje baterije,mobitel se ponekad malo ugrije ali ako ga dugo koristim i nije se do sada nikako restartovao,tj. Pevise pregrijavao da bi se sam ugasio
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Samo da javim da je zamijenjen kompletan lcd , uz dosta muke i pregovora, priznat pod garanciju jer home tipka se sama ne moze prominit...osobno sam odnio uređaj u ovlasteni samsung servis u Splitu, ne preko operatera..
Naime to se priznaje pod garanciju, ali uređaj mora biti netaknut, tj.ne smije imati niti jednu drugu ogrebotinu ili oštećenje po rubovima, a na mom uređaju je bilo jedno oštećenje na rubu maske pa su pregovori malo bili otežani ali na kraju ipak se sve sretno završilo...
9 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Jeli još nekome zadnji update zeznuo S8 weather widgeta? Ne mogu ga više instalirati. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ja nikako ni da dobijem zadnji update. Sad već dva puta sam dobio notifikaciju da imam novi update a kad idem pod software update ne nudi ništa nego piše da imam posljednji.

 
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Danas mi se desio sledeci problem, pozadina mi se smanjila i bila je samo mala slicica u gornjem desnom uglu i pisalo je problem pozadine, dok je sve ostalo bilo na svom mjestu, pokusala sam da restartujem mobitel, al se nije htio upalit, samo pise samsung i onda je tako ostalo, vise ga nisam mogla ni ugasit, i poceo je da se grije
Da li neko zna u cemu je problem?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Jel postoji neka eksterna baterija s kojom mogu fastcharge-ati s7? npr neka sa ebay-a

#fsb
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Ekipa dali ima tko Edge bez zaštite na zaslonu? Zanima me dali je zaslon otporan koliko toliko na grebanje, uređaj najčešće nosim u hlačama u džepu
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
sveupitni kaže...

Jel postoji neka eksterna baterija s kojom mogu fastcharge-ati s7? npr neka sa ebay-a

Originalan Xiaomi mi 10000ma lupa fast kod mene

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

  Mislim uzet A5 2017 koji ima sličan panel kao ovaj iz teme. Do sada sam godinama na IPS LCD panelima i ne sjeda mi Samsung amoled s tim prezasićenim bojama. Pogotovo recimo crvena. Jel se igra tko s postavkama i uspio podesit da boje budu prirodne ?

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Privikavanje ti traje 2 dana, kasnije ti je lcd cudan..
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Kod mene je edge bez zaštite na displeju. Nosim u hlačama u džepu. Pazim da nikad nemam ništa drugo u istom džepu (naročito ne ključeve)
Nemam nikakvih ogrebotina ni po displeju ni po tipkama, ni po lajsni.
morrisoN
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
itomic009 kaže...

  Mislim uzet A5 2017 koji ima sličan panel kao ovaj iz teme. Do sada sam godinama na IPS LCD panelima i ne sjeda mi Samsung amoled s tim prezasićenim bojama. Pogotovo recimo crvena. Jel se igra tko s postavkama i uspio podesit da boje budu prirodne ?

odes u opcije zaslona, i podesis boje na osnovno.

i onda kad vidis kako je to "obicno" i dosadno, vratis na ovo kako je bilo :)

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Koristim svoj edge vec preko godinu dana, nikada nisam imao na njemu zastitu za staklo i nemam niti jednu ogrebotinu ali jesam pazio sa cime ga stavljam u dzep. Otporan je na ogrebotine ali znam dosta raje koja je razbila display od padova.
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

odes u opcije zaslona, i podesis boje na osnovno.

i onda kad vidis kako je to "obicno" i dosadno, vratis na ovo kako je bilo :)

  Ma imam sad pri ruci Honor 8 koji ima po meni odličan zaslon i dobre boje. Nikad nisam bio ljubitelj amoleda jer razmišljam da na mobu želim vidit boju i sliku onako kako ju i vidim u prirodi a ne da sve svijetli . Ne kažem da amoled ne valja kad ga hvale na sve strane ali meni to ovako na prvu baš i ne izgleda prirodno. Za par dana bi mi vjerojatno bilo

13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Uzeti Xiaomi Mi6 ili Samsung S7

 

2 Xiaomi Mi6
22 Samsung S7
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice