Vaš IQ

poruka: 271
|
čitano: 121.246
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

Evo moj IQ:

Slika govori više od 1000 riječi... Slika govori više od 1000 riječi...
★★★★★
15 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

Nisam znao da gumene patke imaju inteligenciju...

k1.c0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš IQ

Ni ja vjeruj mi.

★★★★★
14 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

evo ga a tek sam 8.razred osnovne

evo ga a tek sam 8.razred osnovne evo ga a tek sam 8.razred osnovne
malada
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš IQ

Evo i moj : 135.

Davno još, na kraju osnovne škole sam ga i službeno miria i bia je također 135 (u sklopu testova profesionalne orijentacije).

Don't ask what you can do for your country, ask what your country can do for you
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.11.2010 16:28 (Groza).
15 godina
protjeran
offline
RE: Vaš IQ
malada kaže...

evo ga a tek sam 8.razred osnovne

I moj isto kao tebi: 129

btw iznadprosječna inteligencija sudeći prema ovom izvoru.. {#}

Rusted from the rain
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.11.2010 16:13 (stoncin3).
14 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

It's over nine thousaaaaaand!!!!!

14 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš IQ
vgetik kaže...

It's over nine thousaaaaaand!!!!!

wtf

malada
13 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

evo  8. razred

 

perodigitron
14 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

Meni oscilira , jednom sam ima 136, ali to je bilo davno :)

 

 

http://www.basketballhoopjam.com
14 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ
moj IQ bi bio -150 kad bi radio
zasto prst dole !!!! stavi barem hvala ako sam ti pomogao,,
15 godina
protjeran
offline
RE: Vaš IQ
malada kaže...

evo ga a tek sam 8.razred osnovne

 Eh da li to ovisi o starosnoj dobi..?

perodigitron kaže...

evo  8. razred

 

 Isto pitanje pod 1.?

tpg kaže...
moj IQ bi bio -150 kad bi radio

 Pa probaj, ništa te ne košta.. Samo nemoj izmišljati toplu vodu pa sve u Paintu lijepo editirati..? : D

Rusted from the rain
13 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

Ne bi ti bio -150 jer je to glupost i samo pise da nije vjerodostojno, uradi 40 puta zaredom pa ces vidjet.

Mes que un Club! FCBarcelona!
15 godina
protjeran
offline
RE: Vaš IQ
PLASMAorLCD kaže...

Ne bi ti bio -150 jer je to glupost i samo pise da nije vjerodostojno, uradi 40 puta zaredom pa ces vidjet.

 Piše samo kako to nije službeni rezultat, a ne da nije vjerodostojno.. Zašto ne bi bilo vjerodostojno ako nije službeno..?

Što znači uradi 40 puta za redom pa ćeš vidjeti..? Valjda bi bilo uvijek isto. :\

Rusted from the rain
13 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

U tome je fora, ma daj bubam 40 puta zaredom drugacije odgovore u svim pitanjima i uvijek ispadne 110+, a i samo pise da nije sluzbeno ( kako ces znati je li vjerodostojno) i pozivaju te da odes do njih gdje se to ustvari placa kao sto je svugdje.

Mes que un Club! FCBarcelona!
15 godina
protjeran
offline
RE: Vaš IQ

Ma može biti ne kažem pa da je fake reza samo ipak evo ovdje je kao probao riješiti pa nakon toga drugi screenshot je bzvz nešto odg na test..

Vidiš da ipak ima velike razlike.

O.K. on je lijepo ispod napisao da nije "retardiran" što opet ne mora značiti nešto jer se ipak na ovakvom testu gdje imaš većinom

odabrati jedan od tri-četiri ponuđena odg da "pogoditi" i ako bubaš napamet..:\

Rusted from the rain
14 godina
offline
Vaš IQ

nekad davno na mjerenju za profesionalnu orjentaciju bio 124 {#}

sada da se povećao nije sigurno

kad već nema pive i ćevapa i jedno hvala bi pomoglo .-))
14 godina
offline
RE: Vaš IQ

Meni je bio 141 kada sam rješavao taj test prije bar 5-6 godina.

 

Ali bi valjda opet bio približno takav, tješi me to što se još uvijek sjećam rezultata. {#}

Saying Java is good because it works on all operating systems is like saying anal sex is good because it works on all genders.
13 godina
protjeran
offline
Vaš IQ

men je 158 ja sam vrlo pametan

14 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš IQ
MukiMule kaže...

men je 158 ja sam vrlo pametan

 

Nisi pametan, jel da jesi onda bi znao da IQ i pamet nemaju veze jedno s drugim. 

 

http://www.basketballhoopjam.com
13 godina
protjeran
offline
RE: Vaš IQ
woodgamesfx kaže...
MukiMule kaže...

men je 158 ja sam vrlo pametan

 

Nisi pametan, jel da jesi onda bi znao da IQ i pamet nemaju veze jedno s drugim.

 

  normalno da imaju nemoze neko sa iq od 80 bit pametan... ali ljudi s vecim iq bolje razmisljaju i u vecini slucajeva su pametniji

15 godina
protjeran
offline
Vaš IQ
opet krivo..možeš imati ne znam ni koliki iQ , a opet si glup , i ne znaš ništa...
16 godina
offline
Vaš IQ

Na sluzbenom Mensinom testiranju je bio 156 - stigla kuci postom potvrda o tome.

Ovaj test na netu prije par godina mi izbacio 157, tako da je to vjerojatno to.

 

15 godina
protjeran
offline
RE: Vaš IQ

To ti je IQ, tj. kvocijent inteligencije. Inteligencija je jedna stvar za sebe, pamet, glupost, znanje su relativno povezani s njime samo opet ostaju priča za sebexD

Recimo imaš IQ natprosječni i ne ideš u osnovnu školu nez čitat ni pisat. Glup možeš ispasti i sa IQ od Einsteina ako ti nešto krivo izletim ili padne na pamet neka glupost

usred razgovora s nekime..{#}

Rusted from the rain
13 godina
protjeran
offline
RE: Vaš IQ
stoncin3 kaže...

To ti je IQ, tj. kvocijent inteligencije. Inteligencija je jedna stvar za sebe, pamet, glupost, znanje su relativno povezani s njime samo opet ostaju priča za sebexD

Recimo imaš IQ natprosječni i ne ideš u osnovnu školu nez čitat ni pisat. Glup možeš ispasti i sa IQ od Einsteina ako ti nešto krivo izletim ili padne na pamet neka glupost

usred razgovora s nekime..{#}

  ako neznas vitat ni pisat nemozes rjesit iq test... ja govorim da ti treba i malo pameti da rjesis iq test!!! nemozes sve sa inteligencijom

15 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

Evo link da se moze iz brojkice dobiti stvarno suvisla informacija.

Dobiveni broj upisite u polje kod "Cattell (sd24)" i stisnite calculate. To vrijedi za ove nove kojima u rezultatu pise da je po Cattellovoj razdiobi.


 

mensa score mensa score
Nema na čemu! --| Google is your friend |--
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.12.2010 14:46 (Zura).
13 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

1. razred matematičke-prirodoslovne gimnazije

Mjerio sam vrijeme - 8 min

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.12.2010 16:00 (XxSpiRiTxX).
15 godina
protjeran
offline
RE: Vaš IQ
Chumi kaže...
stoncin3 kaže...

To ti je IQ, tj. kvocijent inteligencije. Inteligencija je jedna stvar za sebe, pamet, glupost, znanje su relativno povezani s njime samo opet ostaju priča za sebexD

Recimo imaš IQ natprosječni i ne ideš u osnovnu školu nez čitat ni pisat. Glup možeš ispasti i sa IQ od Einsteina ako ti nešto krivo izletim ili padne na pamet neka glupost

usred razgovora s nekime..{#}

  ako neznas vitat ni pisat nemozes rjesit iq test... ja govorim da ti treba i malo pameti da rjesis iq test!!! nemozes sve sa inteligencijom

 Ah.. lol Nisam rekao da treba znati čitat i pisat pa da ide rješavati IQ test nego da to ići u školu ili NE nije relevantno po tom pitanju..

I možeš sve sa inteligencijom jer ti je puno lakše onda. Samo možeš ako hoćeš.. A ako nećeš ionako nemoš niš

Rusted from the rain
14 godina
offline
Vaš IQ

Evo bez nekog pretjeranog truda, da sam se malo bolje potrudio možda bi bio i koji poen više. A možda i nebi   {#}

 

  EDIT: nije se vidila slika

 

LINK

Ameri me poslali na mjesec, lagano sam failo putanju
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.12.2010 16:51 (mata_87).
15 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

Evo i moj:

 

 

The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice