Vaš IQ

poruka: 271
|
čitano: 121.114
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Vaš kvocijent inteligencije

evo jedne zanimljive teme. rješite test inteligencije u 20 minuta i ovdje napišite koliko ste dobili. ali i kao dokaz stavite screenshot na kojem se točno vidi rezultat (i nema editiranja u paintu, budite iskreni). prije testiranja morate biti smireni i odmorni

15 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

Evo ovo sam na brzinu. U nekih 5 minuta, samo da vidim kako je. Sutra cu postat zapravo.

 

EDIT: Koliko je tvoj?

 

 

Intel Core2Quad Q6600@2,4GHz, Gigabyte EP35-DS3, Gigabyte GeForce 9800GT 1GB, Samsung Spinpoint F1 640GB, Kingmax 4GB DDR2, Corsair VX450W www.tutorialized.com
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.3.2009 21:38 (Moljac).
15 godina
neaktivan
offline
16 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

IQ 126 a neznaš da postoji gumb UREDI?

Ajd ga se nauci koristit

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=141038
16 godina
offline
Vaš IQ

Ja sam to jos prije rjesavo, i za 10 minuta sam rjesio i imo 150 IQ (al nazalost nema sc, usliko jesam, al nemogu ga nac sad, mozda ga najdem poslje pa cu postat). Idem sad ponovno probat rjesit.

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
online
Vaš IQ

Hahahahahaha...nisam znao(ako je ovo uopće mjerilo neko) da sam ovak "jako inteligentan"

 

Btw,niti slučajno nisam odmoran,a test sam riješio za dobrih 15-ak minuta.

 

No,da je zabavno....bogmeč jeCool

E5200/OC@3.75Mhz,GIGABYTE P-35 DS3-L,3Gb DDR2 Kingmax/OC@900Mhz,Gigabyte Radeon 4850 512Mb DDR3&Zalman cooler,HDD Seagate 320&500Gb Sata2,2x DVD Rom LG 18x,Fortron Bluestorm2 500W,Chieftec medium tower 2x120mm fan,5x92 mm fan,Lcd LG 19"-1440x900.
15 godina
protjeran
offline
Vaš IQ

Meni 'veoma superiorna inteligencija' (preko 120) prema IQ scores s Googlea dok je 140 genijalnost. Nije mi se dalo screenshooting, ali sam dobio nakon 20 min. rješavanja rezu 123...! Nisam cijeli uspio na vrijeme riješiti. Ostalo je par pitanja! Neka su podosta komplicated!

Q6600 , EX38-DS4, OCZ DDR2 4GB 1000MHz, HD4870 1G
15 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

testira san se tu ima jedno godinu dana , ispalo mi 138

Ali mislin da taj test nije bas tocan jer od nas 7-8 s faksa koji smo rjesili taj test   niko nije ima ispod 120 .

Ili je test los ili netko laze :)

16 godina
offline
RE: Vaš kvocijent inteligencije

Eh da sam stvarno ovako pametan, ne bi ja pisao poruke po bugovom forumu Smijeh

IQ IQ
Think locally, act globally...
16 godina
offline
Vaš IQ

Ovo je stvarno glupo!

edit: nije mi prebacio sliku prvi put, evo je sad:

Moj IQ :D Moj IQ :D
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.3.2009 22:29 (Assassin).
15 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

Eo moj

 

EDIT: OMG, Assassin, isto nam ispalo xD

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.3.2009 22:35 (Proz0r).
16 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

Ja sam imao 123 samo nisam napravio print screen

 

RAZLIKA JE BITI PAMETAN ILI INTELIGENTAN!

Q6600 3,25Ghz Corsair Dominator 4X1gb 1085mhz XFX 8800GTS 512mb OC
15 godina
offline
RE: Vaš IQ

Kaze IQ 129,nisam ih nekoliko rijesio,pospan...znalo je biti i 135 po nekim drugim testovima.

16 godina
offline
Vaš IQ

Sad sam umoran, rješavao sam to prije nekog vremena par puta i bilo je oko 145. Al sad je manje...

...something diabolic
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš IQ
ja sam imo 135 u skoli prema mensi imam doma cak test koj sam rijesavo i ispada 135 :D mogu slickat
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
16 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

Ma ovo je glupost! Ja stavio sve brojeve 1 i sve odgovore pod A i ono 103 ispalo! :D :D

16 godina
offline
RE: Vaš IQ
Proz0r kaže...

Eo moj

 

EDIT: OMG, Assassin, isto nam ispalo xD

heh, zanimljivo! 
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
protjeran
offline
Vaš IQ

IQ testovi su za propale studente ili za neostvarene ličnosti. Inače, testovi su napravljeni na glupu foru.

...baš je dobro vidjeti ti Vas opet..
15 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

e ja bi isto stavio ali neznam kako... idem stavim printscreen i stavim u paint... i savam i stvori mi se bit mapa ... kako ju pretovrit u jpg??

90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš IQ

Odaberi Save As kad spremas i ponudit ce ti se format u kom mozes spremiti sliku.

15 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

evo 144 iq.... nije varka... imam 14 godina...

90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.3.2009 23:07 (mihax).
16 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

evo moj score, ja sam više manje zadovoljan, uzevši u obzir da sam cijeli dan za kompom, umoran, i još mi se ekipa dere na TeamSpeaku.

Trebalo mi je 7-10 min.

myIQ myIQ
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš IQ
Luka kaže...

Ma ovo je glupost! Ja stavio sve brojeve 1 i sve odgovore pod A i ono 103 ispalo! :D :D

 Kazem vam da test nije vjerodostojan!
Covjek se ponasa inteligentnije ako misli da je inteligentniji od vecine, zato podrzavam ovo!

...Ako vas zanima tocniji IQ, prijavite se za testiranje!
16 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

Nisam rješavao to... Strah me spoznati koliko sam zapravo glup.

Mount Vision Pro
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš IQ
2029.MN4 kaže...

Nisam rješavao to... Strah me spoznati koliko sam zapravo glup.

 heheh tako sam i ja pa je na kraju ispalo da sam pametan... :D probaj nije tesko... nemoras na forum stavit... rijesi za sebe ak oces
90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš IQ
2029.MN4 kaže...

Nisam rješavao to... Strah me spoznati koliko sam zapravo glup.

 možda je si glup
ali to ne mora značiti da nisi inteligentan

Probaj test!
Q6600 3,25Ghz Corsair Dominator 4X1gb 1085mhz XFX 8800GTS 512mb OC
15 godina
offline
Vaš IQ

Najmanji IQ koji je moguc je 81, vidite sliku.

(inace meni je ispalo 81)

EDIT:lol, ovo u zagradama" inace meni je ispalo 81", nije nego 108,

a to san sve stavio pogresno, odgovore i sve,

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.3.2009 23:28 (markoal).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš IQ
markoal kaže...

Najmanji IQ koji je moguc je 81, vidite sliku.

(inace meni je ispalo 81)

 da si sve odgovore stavio 1 i sve A imao bi 102-103! :D
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš IQ
markoal kaže...

Najmanji IQ koji je moguc je 81, vidite sliku.

(inace meni je ispalo 81)

 nemoj raditi na nekim znanstvenim istraživanjimaNamigiva!
Q6600 3,25Ghz Corsair Dominator 4X1gb 1085mhz XFX 8800GTS 512mb OC
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš IQ
Gamer-gts kaže...
2029.MN4 kaže...

Nisam rješavao to... Strah me spoznati koliko sam zapravo glup.

 možda je si glup
ali to ne mora značiti da nisi inteligentan

Probaj test!
 Ovo me barem pošteno nasmijalo. Evo, riješio sam neke, ali nisam uopće potvrdio za score. Meni su inaće jako dragi zadaci sam prostornom orijentacijom, geometrijskim tijelima itd...

Ali neću, ne želim znati. Ova moja glava me dosada dobro vodila (manje više), a nisam  baš od volje i umoran sam (a je se izvlačim, ha?!) tako da ako bi dobio i 100 (prosjek) - bio bi vrhunski

zadovoljan. Ima tu pametnih - Tesle i Mozarti...
Mount Vision Pro
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice