Vaš IQ

poruka: 271
|
čitano: 121.253
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš IQ
2029.MN4 kaže...
Gamer-gts kaže...
2029.MN4 kaže...

Nisam rješavao to... Strah me spoznati koliko sam zapravo glup.

 možda je si glup
ali to ne mora značiti da nisi inteligentan

Probaj test!
 Ovo me barem pošteno nasmijalo. Evo, riješio sam neke, ali nisam uopće potvrdio za score. Meni su inaće jako dragi zadaci sam prostornom orijentacijom, geometrijskim tijelima itd...

Ali neću, ne želim znati. Ova moja glava me dosada dobro vodila (manje više), a nisam  baš od volje i umoran sam (a je se izvlačim, ha?!) tako da ako bi dobio i 100 (prosjek) - bio bi vrhunski

zadovoljan. Ima tu pametnih - Tesle i Mozarti...
 ako si stvarno umoran tada ćeš stvarno imat manji score

zaboravio si spomenuti STEPHEN HAWKING-a

najpametniji čovjek koji još živi

ima IQ oko 280!!!!!!!!!!!!
samo ima neku bolestMršti se...

Q6600 3,25Ghz Corsair Dominator 4X1gb 1085mhz XFX 8800GTS 512mb OC
15 godina
protjeran
offline
Vaš IQ

Jos kad bi IQ znacio onoliko koliko neki misle heh..u svakom slucaju uvijek zanimljiv izazov

Intel C2Q q8200 @3 GHz/Gigabyte EP35-DS3/ Sapphire HD 4870 512 Mb/ 4GB OCZ Platinum @ 1000MHz/ HDD Seagate 500 GB,7200.10, 32Mb /OCZ StealthXStream 500W/ Chieftec midi tower BH-02B-B-B/ Samsung SM2233BW
16 godina
offline
Vaš IQ

Ja sam to davno probao i IQ mi je bio oko 156.

92% tinejđera sluša turbo folk.Ako si ti među onih 8% koji slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Gigabyte EP35-DS3 | Intel C2D E8200 @3.2 GHz | Gigabyte HD4850 | 2 GB Kingmax 800MHz | Chieftec 550 W (\__/) (='.'=) (")_(") Copy & paste Bunny into your sig to help him gain world domination
15 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

WTF?! Jel ovo neka tehnička greška ili...? (al ozbiljno)

 

PArdon nešto mi neće uploadat sliku....

PSN: alien2710 MGO ID: AI.Alien
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.3.2009 23:36 (Hex).
15 godina
offline
Vaš IQ

imam od prije rezultate koji su obavljeni

veoma profesionalni po ovim postovima vidim

ako i krivo napišeš imaš inteligenciju od većine

ljudi s kojima sam radio u vatrogascima

bez uvrede

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

oko 141....Pa to je dost dobro koliko znam.

Core 2 Quad Q6600, Gigabyte radeon HD4870, 4Gb DDR2 Kingmax 1066MHz, Gigabyte EP45 DS3, OCZ StealthXstream 600w, Pioneer 216D, Antec Three hundred, Seagate Baracuda 500Gb 32Mb cache, Samsung T220
15 godina
offline
RE: Vaš IQ
ma vidi, vidi. nisam mislio da će vas to toliko zanimati...
16 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

Koliko vas zna što je to inteligencija? Inteligencija 1

 

                                                           Inteligencija 2 

 

I što je najgore - ljudi nisu svjesni svoje inteligencije. Inteligentnom čovjeku se jednostavno "upali lampica" kad rješava neki zadatak, problem itd. Spada li u svijest ili podsvijest, the question is now?!

                                        Inteligencija je zakon!

Mount Vision Pro
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš IQ
jurluk kaže...
ma vidi, vidi. nisam mislio da će vas to toliko zanimati...
 Ma di ne bi?! Haha, znam ja šta ću! Natjerat ću svoj Core2Duo da mi riješi test, hahah!
Mount Vision Pro
15 godina
offline
Vaš IQ

Ma,debilana od testa....prvo sam upisao nasumične brojeve u kategoriji 1(nema veze s mozgom),

 

zatim sam u ostalim kategorijama stavljao odgovore  a) ili b) ili c) ili d) i to  u nizu nekoliko istih

 

za redom.Belji se

 

 

P.S.prvi screenshot je taj rezultat,sljedeća 3 su dokaz da sam bubao bezveze,

 

a zadnji je rezultat koji dobih kad sam se zbilja potrudio(fakat sam glup) LoLSmijeh

E5200/OC@3.75Mhz,GIGABYTE P-35 DS3-L,3Gb DDR2 Kingmax/OC@900Mhz,Gigabyte Radeon 4850 512Mb DDR3&Zalman cooler,HDD Seagate 320&500Gb Sata2,2x DVD Rom LG 18x,Fortron Bluestorm2 500W,Chieftec medium tower 2x120mm fan,5x92 mm fan,Lcd LG 19"-1440x900.
15 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

Evo mog rezultata Ispalo 111

Ma pametniji  sam ja bio, neznam šta je ovo.. hehehhe Smijeh

Nijedno pravilo bez iznimke!!
15 godina
offline
Vaš IQ

Zadnji put mi bio 108, i sad racunam ponovit cu ali cu barem malo bolje promislit, i evo 126, heh, jos da nisam nervozan(nemogu veceri, vidit cu oce li u jutro biti bolje, lol)

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.3.2009 0:45 (markoal).
15 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

evo

mb:ga-ma790x-ds4; cpu:amd athlon64x2 6000+; vga:nvidia gtx260; power:Chieftec power supply 650W,
15 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

144

16 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš IQ
markoal kaže...

Zadnji put mi bio 108, i sad racunam ponovit cu ali cu barem malo bolje promislit, i evo 126, heh, jos da nisam nervozan(nemogu veceri, vidit cu oce li u jutro biti bolje, lol)

 Test da bi bio valjan smijes rjesiti jednom u 2 godine! Tako ti je na testiranju, koriste iste testove da imaju isti rezultat pa smijes svake druge pristupit!
16 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

-

LOL @ http://www.youtube.com/watch?v=Y_uCjnuY9D4
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.3.2009 16:03 (naxeem).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš IQ

Od sada si ti moj idol Cool

15 godina
offline
Vaš IQ

I moj isto. I to iz 3 razloga:

 

Poradi odličnog avatara,Sramim se

 

superiornog rezultata na IQ testuCool

 

i zato kaj si bubamara na steroidimaBelji se

E5200/OC@3.75Mhz,GIGABYTE P-35 DS3-L,3Gb DDR2 Kingmax/OC@900Mhz,Gigabyte Radeon 4850 512Mb DDR3&Zalman cooler,HDD Seagate 320&500Gb Sata2,2x DVD Rom LG 18x,Fortron Bluestorm2 500W,Chieftec medium tower 2x120mm fan,5x92 mm fan,Lcd LG 19"-1440x900.
15 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

Moj trenutni IQ je 126.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
16 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

Ma onaj rezultat je nerealan. Ne mogu nikako imati toliko. To je dobrano iznad razine genijalnosti, a vidim da su mnogi tu genijalci pa malo sumnjam u realnost rezultata jer su šanse da je baš na ovom forumu i u temi 5 genijalaca, nikakve.

 

Za pravi test fino platite 100 kuna, nije puno i rezultat zadržite za sebe.:)

LOL @ http://www.youtube.com/watch?v=Y_uCjnuY9D4
15 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

Naxeem zar nisi znao da je ovaj forum rasadnik talenata?!Cool

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
15 godina
offline
RE: Vaš IQ
naxeem kaže...

Ma onaj rezultat je nerealan. Ne mogu nikako imati toliko. To je dobrano iznad razine genijalnosti, a vidim da su mnogi tu genijalci pa malo sumnjam u realnost rezultata jer su šanse da je baš na ovom forumu i u temi 5 genijalaca, nikakve.

 

Za pravi test fino platite 100 kuna, nije puno i rezultat zadržite za sebe.:)

 a nemoj mi sad uništavat temu... Neodlučan dobro jekrenula
15 godina
offline
RE: Vaš IQ
naxeem kaže...

Ma onaj rezultat je nerealan. Ne mogu nikako imati toliko. To je dobrano iznad razine genijalnosti, a vidim da su mnogi tu genijalci pa malo sumnjam u realnost rezultata jer su šanse da je baš na ovom forumu i u temi 5 genijalaca, nikakve.

 

Za pravi test fino platite 100 kuna, nije puno i rezultat zadržite za sebe.:)

 Kojih jos testova ima, vidm da si govorio u prijasnjem postu da ne uzima dob ni godine( i da ti je u proslim bio manji IQ), znaci da si bio na nekom testiranju, aj ako more link pa da i mi provjerimo.
15 godina
offline
RE: Vaš IQ
markoal kaže...
naxeem kaže...

Ma onaj rezultat je nerealan. Ne mogu nikako imati toliko. To je dobrano iznad razine genijalnosti, a vidim da su mnogi tu genijalci pa malo sumnjam u realnost rezultata jer su šanse da je baš na ovom forumu i u temi 5 genijalaca, nikakve.

 

Za pravi test fino platite 100 kuna, nije puno i rezultat zadržite za sebe.:)

 Kojih jos testova ima, vidm da si govorio u prijasnjem postu da ne uzima dob ni godine( i da ti je u proslim bio manji IQ), znaci da si bio na nekom testiranju, aj ako more link pa da i mi provjerimo.

ovdje ima više testova
15 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

144...Nije loše za 16 godišnjaka

Vir prudens non contra ventum mingit...
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.3.2009 2:14 (MaterAos).
16 godina
moderator
offline
Vaš IQ

U 2h ujutro postignem 156 :)

Jos da sam naspavan... :)

 

 

EDIT: Bio je na mensinoj stranici prije link na ostale IQ testove, izmedju njih i neki finski, ako se dobro sjecam. Tu je IQ bio dosta nizi nego na ovom testu. Sad ga ne vidim, mozda sam pospan :)

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.3.2009 2:11 (DrNasty).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš kvocijent inteligencije
SupremeCommander kaže...

Eh da sam stvarno ovako pametan, ne bi ja pisao poruke po bugovom forumu Smijeh

  Da si tako pametan, ne bi koridtio IE
Vir prudens non contra ventum mingit...
15 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

hihih plavuša Smijeh

16 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš IQ
naxeem kaže...

Ma onaj rezultat je nerealan. Ne mogu nikako imati toliko. To je dobrano iznad razine genijalnosti, a vidim da su mnogi tu genijalci pa malo sumnjam u realnost rezultata jer su šanse da je baš na ovom forumu i u temi 5 genijalaca, nikakve.

 

Za pravi test fino platite 100 kuna, nije puno i rezultat zadržite za sebe.:)

 Ma ajde čovjeće - šta se žališ! Recimo da je greška ok 15 - 20 (možda nije, možda je). Opet si na negdje 150. Das ist sehr gut, sehr, sehr gut!
Mount Vision Pro
16 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

Evo ispalo 132. S tim da sam jako umoran, a i skoro 4h ujutro je.

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17"; "Gravitacija je *učka"
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice