Kako dobiti novi grip za G9 zaključana tema

poruka: 426
|
čitano: 93.147
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Kako dobiti novi grip za G9

Poštovani korisnici koji imate Logitech G9 gaming mouse i imate problema sa guljenjem glatkog gripa,logirajte se na WWW.Logitech.com,unesite podatke tj serijski broj miša,i onda pošaljite pritužbu na Logitech suport.com i u roku 24 sata dobit čete odgovor i u njemu da če vam u roku deset dana  besplatno isporučit novi grip! Ja sam ga dobio u roku 48 sati!

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.10.2008 1:47 (SPLICO212).
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti novi grip za G9

Hvala na ovom korisnom infu  Osmijeh

 

Prvi put da sam procito nekaj kaj nisam znao na ovom forumu. Ima još nade za ovaj forum, mozda se ipak ne pretvori u leglo spama Smijeh

MORTAL, CAN YOU FEEL THE FORCE OF DARK SIDE... I ROCK YOU LIKE A HURRICANE^^
 
0 8 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako dobiti novi grip za G9
Darth Punisher kaže...

Hvala na ovom korisnom infu  Osmijeh

 

Prvi put da sam procito nekaj kaj nisam znao na ovom forumu. Ima još nade za ovaj forum, mozda se ipak ne pretvori u leglo spama Smijeh

 A i ti sereš li ga sereš
Ovo je jako dobar i kavlitetan forum,a ako ti misliš da je leglo spama šta uopće radiš ovdje
Ima jako korisnih temi i tutova tako da ne seri
Intel Core 2TM Duo E4400-2Ghz nVidia 8600GT@701Mhz/1.6Ghz/1Ghz ASUS P5LD2-X 2Gb Crucial Ballistix 19" ASUS WV Western Digital WD2500JS-22NCB1
16 godina
offline
RE: Kako dobiti novi grip za G9

Dobro,dobro ne morate se vrijeđat!

16 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti novi grip za G9

Hvala na informaciji. I da, btw ovaj forum nije leglo spamma. Uopće, ako tako misliš zašto ga onda posjećuješ?

"An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field." - Niels Bohr
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kako dobiti novi grip za G9

Da li je netko dobio grip,tj osim mene naravno?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako dobiti novi grip za G9

mozes malo bolje objasniti kako si dobio novi grip?

JURGOLINHO
16 godina
offline
RE: Kako dobiti novi grip za G9

Ajde na logitechovu stranicu i onda klikni customer support i tamo posalji poruku da ti se guli glatki grip!

15 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti novi grip za G9

jel samo ja iam problema sa registracijom proizvoda il ima još neko..

ne želi mi prikazat listu proizvoda kad odaberem kategoriju miš tako da ne mogu otić ni na sljedeću stranicu...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kako dobiti novi grip za G9

Probati cu pa ti javim.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kako dobiti novi grip za G9

Morate se prvo registrirat,i onda unijeti serial number,production number i opisat koji problem imate!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako dobiti novi grip za G9
SPLICO212 kaže...

Morate se prvo registrirat,i onda unijeti serial number,production number i opisat koji problem imate!

 razumijem sve to.. samo mi ne želi pri samoj registraciji zadnje polje odnosno polja di bi trebo odabrat koi je proizvod ne izbacuje ništa...
i onda ne mogu preć na sljedeću stranicu, ne znam zašto... :S
16 godina
offline
RE: Kako dobiti novi grip za G9

Probaj prvo kategoriju u koju spada proizvod,gaming ili mice!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako dobiti novi grip za G9

bilo koju kategoriju odaberem padajući meni za proizvod ne izbacuje ništa... ne znam zašto.. probao sam i na drugim mjestim se spoit na net i registrirat i ne želi :S

16 godina
offline
RE: Kako dobiti novi grip za G9

Aj probaj ovako kad dodes na njihovu stranicu lipo podi na customer support i tamo podnesi prituzbu i tamo ce ti dat da se logiras!

15 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti novi grip za G9

e jel bi mogo dat link ako nie problem jer kad odem na hr korisničku podršku ne mogu se baš snać a na eng ne mogu čak ni nač... nešto sam nesposoban :S

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kako dobiti novi grip za G9

Ma jednostavno ti je ali ako ne znas engleski potrazi neciju pomoc!

15 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti novi grip za G9

eo da javim svima koi su sumljali ko ja u logitech da neće poslat grip ako se žališ....

ne samo da će poslat novi grip nego će to bit novi grip u paketu s cijelim mišem... :D:D:D:D:D:D

ako želite nešto od logitecha go for it.... :DD

 

Jutros pristigla pošta :D Jutros pristigla pošta :D
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako dobiti novi grip za G9
Shokree kaže...

eo da javim svima koi su sumljali ko ja u logitech da neće poslat grip ako se žališ....

ne samo da će poslat novi grip nego će to bit novi grip u paketu s cijelim mišem... :D:D:D:D:D:D

ako želite nešto od logitecha go for it.... :DD

 

 Jel vrijedi i za G5? :D
Intel Core 2 Duo E8500 i SCYTHE Mine, ATi Radeon HD3870 x2, DDR2 4Gb (2x2Gb) Corsair 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair 520w, Creative Labs X-Fi Xtreme Game
16 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti novi grip za G9

Pa kako si uspio dobiti drugi miš?

 

I mene zanima ako se to može izvesti sa G5 mišem

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kako dobiti novi grip za G9

da,ovo je sve istina.jedan moj prijatelj je isto poslao LOGITECHU mail da mu je grip otisao na g9 i dobio novi postom

to se zove customer support :)

svaka cast logitechu :)

definitivno se isplati biti njihov kupac

What is the difference between Windows xp and Windows vista? A:Approximate 7 years
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako dobiti novi grip za G9

od sad samo logitech kupujem...

 

čuo sam slučaj kad je neko dobio mx revolutionary umjesto nekog starijeg miša koi se ne proizvodi više..

čak ti daju i novi miš u slučaju da ti je ovaj riknio a da nemaš garanciju više...

svakako se isplati poslat koi mail da bi dobio tako neš...

jutros kad mi je došo poštar bio sam najhepi xD

16 godina
offline
RE: Kako dobiti novi grip za G9

SHOOOKREEEEEEEEEEEEEEEE  hocu pola miša?Cool

15 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti novi grip za G9

hahhahha... može daj 150 naku xD i dobiješ maske i kutiju i cd... ostalo ostaje meni.. hehe Namigiva

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kako dobiti novi grip za G9

Kao zacetnik ove teme mislim da bi bilo posteno !Cool  E vidis ja sam dobio samo grip, na koju shemu si ti užicam cijelog mišonju?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako dobiti novi grip za G9

pa ja sam napiso da mi pošalju grip ako može jer ovaj mi je stvarno oguljen jako.. i živcira me.. reko sam da sam razočaran da miš u tom cjenovnom rangu ima takav problem.. i to.... očekivo sam samo grip jer tako su u mailovima i napisali...

i danas dođe poštar preuzmem ja to i neš meni to teško.. ja reko papiri.. kad ono cijeli miš :DDD

16 godina
offline
RE: Kako dobiti novi grip za G9

Neka svaka cast i pohvalno od njih,jer ja sam za tu shemu saznao na jednom engleskom PC forumu i nisam mogao virovat kad su mi poslali Grip!

15 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti novi grip za G9

onda znaš kako je meni bilo kad sam otvorio kutiju a ono miš hahahahaha....

sviđa mi se ta njihova politika... od sad sve logitech kupujem ne razmišljam proć jeftinije s ničim drugim...

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti novi grip za G9

Samo da kažem,da sam i ja dobio novi miš.Čini mi se da ovo ne vrijedi ni za jedan drugi miš,jer nemaju izmjenjive gripove.Logitech ovo radi, jer je kod "prve generacije" G9 miševa došlo do "greške" u proizvodnji gripova (onog velikog gripa).

Dakle, oni brojevi koje Logitech traži se nalaze na kablu blizu USB utora.Znači ne skidati markicu.

Treba im poslati u mailu račun sa garancijom (skenirati dotični),i treba im poslati fotografiju miša.Uglavnom kad se javite službi za korisnike,oni će vam poslati detaljne upute što treba dalje raditi.

 

Inače kad pišem prva generacija G9 miševa,mislim na miševe koji su se mogli kupiti u roku par mjeseci od izlaska na tržište.

 

Što se tiče dobivanja novih miševa umjesto novog gripa,čini mi se da je "problem" u tome što se ti gripovi ne mogu kupiti u Hrvatskoj,a ni u EU (za Eu nisam siguran).Oni najvjerojatnije kontaktiraju lokalno predstavništvo koje pošalje novi miš (ja sam miš dobio za tri dana),jer je nekako glupo otvarati kutiju da se samo pošalje grip,a ostatak da stoji negdje u kutu.

Failure is never an option
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.12.2008 20:30 (MegaMass 2000).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice