CORSAIR K70 RGB popravak

poruka: 8
|
čitano: 1.333
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
online
CORSAIR K70 RGB popravak

Kako i naslov kaže imam problema sa ovom tipkovnicom, ne rade mi tipke V, G, T i broj 5 (brojke iznad slova), sve istovremeno prestale raditi.

 

Jel netko zna za servis koji može riješiti ovako nešto? Jel bi mi se isplatilo to reklamirati direkt Corsairu? Tipkovnica više nema garancije, ali sve ostalo radi savršeno,

čak i RGB na tip tipkama radi bez greške.

 

Zahvaljujem na svakom savjetu i pomoći.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
CORSAIR K70 RGB popravak

Prvo probaj direktno pisati Corsairu. Ako je problem poznat, zamjenit ce ti je i izvan jamstva.

Skoro dobra podrska kao i Logitech

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: CORSAIR K70 RGB popravak
Valentin17 kaže...

Kako i naslov kaže imam problema sa ovom tipkovnicom, ne rade mi tipke V, G, T i broj 5 (brojke iznad slova), sve istovremeno prestale raditi.

 

Jel netko zna za servis koji može riješiti ovako nešto? Jel bi mi se isplatilo to reklamirati direkt Corsairu? Tipkovnica više nema garancije, ali sve ostalo radi savršeno,

čak i RGB na tip tipkama radi bez greške.

 

Zahvaljujem na svakom savjetu i pomoći.

Hej,

 

možda nije izravno vezano uz tvoje pitanje, ali je Corsair RMA politika.
Reklamirao sam im nekad davno TX650M van garantnog roka i prošao isto kao i s Logitechom.

Poslao napajanje o njihovom trošku, dobio novo.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
13 godina
online
CORSAIR K70 RGB popravak

Već sam im pisao bio, poslali su mi prvo novi firmware za hard reset, kad to nije uspjelo, pitali su za zamjenu te tražili kopiju računa,

na to sam rekao da je tipkovnica stara 4 godine te da garancije nema, tu se više nisu javljali.

Ma pomirio sam se s tim da pomoći nema, preko ICUE sam te tipke preselio na neke druge i to je to, drugi put budem Logitech uzeo.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: CORSAIR K70 RGB popravak

Ako su ti otišli switch-evi onda možeš kupit nove i odlemiti stare i zalemiti nove.

13 godina
online
Re: CORSAIR K70 RGB popravak
iMik kaže...

Ako su ti otišli switch-evi onda možeš kupit nove i odlemiti stare i zalemiti nove.

Ma četiri tipke su prestale raditi istovremeno, tipke koje se otprilike nalaze u istom redu.

Tipkovnica je kao nova iako stara 4 godine, nikada ništa nije proliveno po njoj, redovito čišćena od prašine.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
13 godina
offline
Re: CORSAIR K70 RGB popravak
Valentin17 kaže...
iMik kaže...

Ako su ti otišli switch-evi onda možeš kupit nove i odlemiti stare i zalemiti nove.

Ma četiri tipke su prestale raditi istovremeno, tipke koje se otprilike nalaze u istom redu.

Tipkovnica je kao nova iako stara 4 godine, nikada ništa nije proliveno po njoj, redovito čišćena od prašine.

 Sjecam se tih problema prije, sa skoro svim brandovima, ali specificno se sjecam Corsaira...  razlog sto nikad nisam kupio Vengeance neki...

7 godina
protjeran
offline
CORSAIR K70 RGB popravak

Eventualno narucit takva 4 switcha i dat prelemit, il sam prelemi pa vidis dal sljaka.

Nije ih tesko prelemit, imas tri kontakta i to je sve.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice