Sleeping Dogs

poruka: 449
|
čitano: 95.682
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Sleeping Dogs

Kako mozes usporedivati SR serijal s ovim?' pa oni su i ciljali na totalno nerealnu igru.... igre su razlika nebo i zemlja (jedina slicnost je open world i TPS zanr).

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sleeping Dogs
lovac82 kaže...

Kako mozes usporedivati SR serijal s ovim?' pa oni su i ciljali na totalno nerealnu igru.... igre su razlika nebo i zemlja (jedina slicnost je open world i TPS zanr).

Pa upravo to sam i usporedio.. Nigdje drugdje nisam spomenuo ništa.. Čitaš površno kolega..

 

EDIT: GTA žanr (open world i TPS)..

MiR
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.9.2012 9:04 (Omerta23).
15 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

Mislio je na atmosferičnost sandbox igre, i da, igra je po tome totalno ok, više od suhoparnog sr3ce.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sleeping Dogs

Jel ovo patch tezak 7 gb skoro verzija 1.5 ? Vidim 1.4 nije ni priblizno toliko tezak bio,jel se isplati skidati 7 gigabajta tezak patch ili je to igra dolazi sa tim patchem ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

Zavrsija ovu perverznu zabavu od igre, pohvale na apsolutno sve. Grafika, grad, prica, prezentacija, melee combat, gunplay, atmosfera, ugodjaj grada, sve odusevljava! Tako san malo ocekiva, a tako puno dobija :). Btw. skupija sve health shrinove, melee upgrade, drug bust misije, i ono, dosta stvari, trebalo mi je oko 23 sata. Vgg Square Enix, vgg.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Sleeping Dogs

Imam skid verziju i onaj patch 1.5 i igra mi se ne želi upaliti...skinem na glavni .exe i ništa...

 

Igra je blokirana u firewall-u...imam zadnji dx, drivere za zvuk, grafu...

 

Ideje??

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sleeping Dogs
Doctor Freak kaže...

Imam skid verziju i onaj patch 1.5 i igra mi se ne želi upaliti...skinem na glavni .exe i ništa...

 

Igra je blokirana u firewall-u...imam zadnji dx, drivere za zvuk, grafu...

 

Ideje??

i ja imam sličnih problema što me prilično živcira, ne znam šta da napravim. gdje god skinem ''ono'' pojavi mi se neka nova poruka ili igra uopće ne reagira kao da je totalno mrtva

13 godina
protjeran
offline
Sleeping Dogs

Meni je kak veliš totalno mrtva, nikakavi errori ni ništa...

 

Izgleda da je 3dm ovaj put svojim bajpasom pobijedio skida...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sleeping Dogs
Doctor Freak kaže...

Meni je kak veliš totalno mrtva, nikakavi errori ni ništa...

 

Izgleda da je 3dm ovaj put svojim bajpasom pobijedio skida...

mora postojati neko riješenje, ako radi ljudima koji imaju lošije kompjutere onda mora raditi i nama. samo tko zna u čemu je stvar, nemam više nikakve ideje.

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.9.2012 14:49 (hrki).
12 godina
offline
Re: Sleeping Dogs
meni radi fluidno na mojoj slaboj konfi (moj komp)
1280x1024 , sve low.. grafika mi je za svaku pohvalu..
14 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

dođe mi da odustanem od igrice ali ne mogu, jednostavno mi izgleda pre privlačna a ne znam šta da više radim... ako netko ima nekakvu ideju što bi moglo bit i što da napravim neka pomogne

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

Skini verziju sta se zove nesto v1.5 + 12 DLC (ENG, RUS...), instaliraj, propusti i exe i buddha.dll u antivirusnom programu i trebalo bi radit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sleeping Dogs
hrki kaže...

dođe mi da odustanem od igrice ali ne mogu, jednostavno mi izgleda pre privlačna a ne znam šta da više radim... ako netko ima nekakvu ideju što bi moglo bit i što da napravim neka pomogne

Ja sam ti napiso par stranica prije,skini Sleeping Dogs limited edition by vansik,ama bas nikakvih problema nisam imo,nista ne trebas iskljucivat anti-virus,vamo tamo,samo instaliras i krenes igrat.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Sleeping Dogs

evo što mi se pojavljuje

http://i45.tinypic.com/2qwfytj.jpg

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.10.2012 23:41 (hrki).
13 godina
offline
Sleeping Dogs

Gdje mogu provjeriti verziju igre? I donose li novi patchevi malo bolje performanse?

http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

Kad je pokreneš na onome press start screenu ti piše, po sredini ekrana.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sleeping Dogs

Ja to nigdje ne vidim. {#}

 

Nikako da sredim ovu igru. Skinem jednu verziju, normalno radi ,ali je patch 1.0 ili 1.1. Skinem onaj veliki patch 1.5 i igra se uopće neće da pokrene.

Skinem drugu verziju igre, isto se neće pokrenuti. Ako netko ima neki dobar link sa igrom i 1.5 patch-om, molio bi na PM. {#}

http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

Pozdrav svima


Skinuo sam ovu novu verziju igre (Sleeping Dogs.v 1.5 + 12 DLC...), i sve radi odlicno, instalacija bez problema, samo nemogu promijenti jezik (koji je po defaultu ruski). U instalacijskom folderu postoji launcher kojim se mijenja jezik, ali kad promijenim u engleski i kliknem "save and launch", igra se svejedno pokrece na ruskom. I kad izadem i ponovno pokrenem launcher, opet stoji ruski kao zadani jezik. Probao i sam i language changer od Skidrowa ali ne pomaze. Ima li itko kakvo rijesenje?

Hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sleeping Dogs
hrki kaže...

evo što mi se pojavljuje

http://i45.tinypic.com/2qwfytj.jpg

Normalno kada imas arrr verziju, samo jos trebas napraviti takozvani "exclude files from scans" za taj file...:

 

dv14 kaže...

Ja to nigdje ne vidim. {#}

 

Nikako da sredim ovu igru. Skinem jednu verziju, normalno radi ,ali je patch 1.0 ili 1.1. Skinem onaj veliki patch 1.5 i igra se uopće neće da pokrene.

Skinem drugu verziju igre, isto se neće pokrenuti. Ako netko ima neki dobar link sa igrom i 1.5 patch-om, molio bi na PM. {#}

klik (1.5 Patch)

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.10.2012 17:48 (lovac82).
14 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

Moze li mi neko reci koliko Sleeping Dogs zauzima prostora na Hard Disku ?

 

Hvala ! :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sleeping Dogs
Almin94 kaže...

Moze li mi neko reci koliko Sleeping Dogs zauzima prostora na Hard Disku ?

 

Hvala ! :)

9.81 GB sa DLC-om i 1.5 Patchem (multilanguage odnosno nikakva izrezana verzija).

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.10.2012 22:06 (lovac82).
12 godina
offline
Re: Sleeping Dogs
meni zauzima 9,70GB
dlc 1.4
14 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

 

 

meni radi!!

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.10.2012 19:11 (hrki).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sleeping Dogs

prije nego što pokrenete setup morate promijenit ime foldera u kojem se igrica nalazi kad ju skinete s neta

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.10.2012 22:52 (hrki).
13 godina
offline
Sleeping Dogs

Meni nešto nije u redu sa driverima ili sa igrom. Probao 12.8 i 12.9 ali uvijek ista stvar. 99% GPU usage u IDLE-u. Prije instaliranja Sleeping Dogsa sve normalno radilo.

http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sleeping Dogs

 

meni radi!!

Nebi ti bilo zgorega manknuti ovaj link.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
13 godina
offline
Sleeping Dogs

Skužio sam u čemu je stvar. svchost.exe je krivac. Kada sam ga ugasio u task manageru, GPU usage se odmah spustio na normalno i temperatura je pala sa 55 na 42.

Samo ne kužim kakve veze ima Sleeping Dogs s tim.

http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

Ja imam problem sa zvukom , ustvari nemam jer nema zvuka nikako , pa mi i nije bas zanimljivo tako igrati . imali neko rijesenje za to :D

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

eto samo da javim da sam uspio rijesit sve , sad radi perfektno :D bez problema :D 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sleeping Dogs
moze reci i kako si riješio :)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice