Sleeping Dogs

poruka: 449
|
čitano: 95.589
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

za 6 mjeseci DLC

Square Enix have revealed there is an “extensive”Sleeping Dogs DLC plan for at least the next six months. Content will start appearing on Steam when the game is released later this week and will include “the 80′s-inspired Retro Triad Pack, a killer old school outfit with its own player buffs and funky kung-fu van,” according to the publisher.

Details are scarce but there’s more planned for September in the form of a “high-speed Racing Pack” and an “explosive SWAT Pack”. It’s not hard to imagine what they might consist of.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

Pogleda taman IGN i Gamespot review, izgleda perverzno dobro! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sleeping Dogs

Ne znam jel itko stavio, pa evo. Gamespot Video Review

 

 

Izgleda zanimljivo ,ali ima i stvari koji mi se ne sviđaju. Malo mi je bezveze car hijack tj. skakanje iz svog vozila u vožnji u nečije drugo vozilo ,a i vožnja mi izgleda previše arkadno.

http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sleeping Dogs

Znaci ukratko... mijesavina Saints Rowa (prearkadno), GTA (gambling i sl), JC2 (car jacking) al bome i Matrixa/Max Payne i POP/AC-a (usporavanje vremena, pentranje itd).....

 

Slazem se, previse baca na arkadu (voznja) i nekako igra djeluje prelagano, ovo soranje je ok ali nista vise... 1 vs 1 (drugi cekaju na red), nez nije mi bas nesto.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.8.2012 23:09 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

Soranje je dosta slicno Batman AA, a tamo je bilo vrhunski izvedeno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sleeping Dogs

Igra djeluje prelagano na ovim gameplay-ima (tucnjava), sto je tu toliko zabavno? (ne mislim na animacije, fiziku, detalje itd), tako isto i u Godfatheru i sl. igrama. Kakav je to challange kada ih samo ti soras bez ikakvog problema, a oni samo ko na traci cekaju na red (sredis jednog, sredis drugog, treceg....), hmm samo ti njih tamanis, oni tebe ne. (prema pokazanome, tako je).

 

Usput, da... kopirali su i Punisher xD, nije da je lose sto kopiraju, ali voznja mi fakat malo smeta.... prelako skrecu auti, svi se nekako ponasaju isto.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

Klipovi koji su prikazani su iz samog pocetka igre. Sto se napreduje vise to su protivnici tezi. U par navrata tokom live stream-a devovi su dobijali postene batine XD

http://vgm.tv/
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

Ne može se puno suditi preko video zapisa, možda je difficulty smanjen ili kao što reče kolega iznad da je većina video zapisa sa početka igre pa je logično da je lakše. Igra se čini zanimljivom, ali ne u tolikoj mjeri da bi je hvalio. Tek je na njoj da se dokaže :D

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

e kak instalirat ovu steam verziju?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

ja samo čekam da izađe download od nekog tipa reloaded da skinem a s ovim tamo nekim verzijama bez kreka u to se ne želim ni upuštat 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

Mislim da ocjene sve govore. Igra dobija uglavnom ocjene izmedju 8 i 9 na svim platformama i u jednom se sve recenzije slazu a to je da je igra iznenadni hit koji je iz prikarajka cekao da iskoci :D Jutros sam uspio natjerati i da mi se preloaduje HD Texture Pack tako da cu biti spreman nakon otkljucavanja igre u potpunosti :D

http://vgm.tv/
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

Mpže li mi netko reći da li je igra dobro optimizirana. Na Gamespotu je Gamerscore trenutno 7.1 pa zato pitam.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sleeping Dogs

Čitao sam nešto po službenom forumu i igrači pričaju da je optimizirano. Koliko će to sve skupa biti zahtjevno, treba vidjeti.

http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sleeping Dogs
intel97 kaže...

ja samo čekam da izađe download od nekog tipa reloaded da skinem a s ovim tamo nekim verzijama bez kreka u to se ne želim ni upuštat 

Kako mislis? cekas reloaded, a neces se upustati bez u one bez cracka? svi su oni isti k, samo sto jedni druge tu i tamo ispravljaju, svi crackaju istu kopiju originala... cloneDVD npr. je samo cista kopija originala bez cracka naravno, tu ce i crackati ako hoce i samo ga staviti u isti rar file.

 

xrel

 

Tamo ti pise, ides search (nema downloada da nebi bilo), ako tamo nema .NFO-a onda je FAKE.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.8.2012 15:23 (lovac82).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sleeping Dogs

 ne nego čekam te malo kvalitetnije ekipe da izađe i onda sam siguran da će radit a ne sad od tamo nekih i to oće neće 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Sleeping Dogs
Mind Control kaže...

Mpže li mi netko reći da li je igra dobro optimizirana. Na Gamespotu je Gamerscore trenutno 7.1 pa zato pitam.

Još nemožemo znati, ali po pričama developera PC verziji je predana posebna pozornost.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sleeping Dogs
Nadam se da cekpointi nece biti predugacki kao kod gta.
Volio bi da budu recimo kao kod Saints Row 3.
Moze necija potvrda ovoga?
MiR
15 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

Igre se doima previše laganom da bi mario za checkpointove, u ovakvim igrama izazov nije forsiran.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sleeping Dogs
E to je to, bitno da se zabava forsira, poput JC 2 i SR 3.
MiR
15 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

E ovako nakon pola sata igre da kazem utiske :D Igra je zabavna, fino izgleda i borba vec na pocetku nije pretjerano laka. Napada vise protivnika odjednom i mora se koristiti counter da se odbrani ali nestigne se svaki put :D 

http://vgm.tv/
Moj PC  
0 0 hvala 5
13 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

Fizika vozila, oštećenje vozila, veličina mape, izgled grada?

Thx

MiR
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

Polako tek sam krenuo igrati :D U toku dana cu nadam se odigrati malo duze pa cu ostale utiske da iznesem :D

 

 

Igra na mojoj konfiguraciji radi fluidno sa svim podesavanjima na maksimumu osim AA-a koji je na moze se reci medium. 

 

E sad utisci :D

 

Pozitivno:

 

- grad zaista izgleda fino (a postoji sansa za napredak ako se moderi malo kativiraju :D)

- borba je zaista dobra i u zavisnosti sa kim se borite takva je i tezina. Ja sam dobio batine dva puta od protivnicke bande iako ih je bilo samo dva ili tri.

- borba je zanimljiva i u zavisnosti koliko puta i koliko dugo drzite pritisnute tastere takvi ce i udarci biti. Zabijanje protivnika u okolinu je super, tokom borbe ako vas protivnik uhvati morate pritisnuti odredjeni taster da se odbranite.

- voznja je sasvim solidna (arkada cista) i osjeti se razlika kada se voze razlicita vozila

- misije su sasvim ok kako triad tako i policijske. Tu je brdo sporednih misija kao i stvari za skupiti tako da je igra definitivno za duze staze

- meni licno je glasovna gluma dobra iako likovi u cut scenama izgledaju malko plastcno

- mapa je sasvim solidne velicine

- tona gluposti se biljezi u statistici i mozete da sve to poredite sa prijateljima ili sa svim korisnicima

 

Negativno:

 

- iako je draw distance dobar stavljen je blur za udaljene objekte sto je po meni mana

- u sta god se zabili vozeci motor necete imati nikakve posljedice

 

 

To je za sada :D

 

http://vgm.tv/
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.8.2012 12:18 (dex3108).
Moj PC  
4 0 hvala 4
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sleeping Dogs

Reci koja ti je konfa i samo graficke postavke, to je jedino sta me zanima, da se znam ravnat, i ako znas broj FPS-a...iako sam vidio da ima built in benchmark...mozes li ga odradit pa postat rezultate? TO mi je najbitnije da se znam ravnat sa svojom konfom :)

12 godina
offline
Sleeping Dogs

Ako vas zanima gameplay i ostalo najlakše je pogledati walkthrough

ja gledam ovdje

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sleeping Dogs

malo detaljniji pogled na igru od strane totalbiscuit-a

 

It's not who u are, it's who u know.
13 godina
offline
Sleeping Dogs

Baš sam sad malo gledao taj video i vidim da ima dosta sitnica koje treba optimizirati za PC. Nadam se da će to u patchevima sredit.

Mene bi živciralo ovo skakanje/trčanje sa istom tipkom i malo previše arkadna vožnja. Auta nemaju svoju težinu. Onaj veći kombi je okretan isto kao i prosječan auto.

http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sleeping Dogs
TheDarkSide kaže...

Reci koja ti je konfa i samo graficke postavke, to je jedino sta me zanima, da se znam ravnat, i ako znas broj FPS-a...iako sam vidio da ima built in benchmark...mozes li ga odradit pa postat rezultate? TO mi je najbitnije da se znam ravnat sa svojom konfom :)

Moju konfiguraciju imas na profilu mome pod Moj PC :D Graficka podesavanja su sva na maksimumu osim AA-a koji je na medium. Igra se sigurno vrti na oko 30 FPS-a stabilnih. Mozda kasnije odradim benchmark :D

http://vgm.tv/
15 godina
offline
Re: Sleeping Dogs
Obi Wan kaže...

malo detaljniji pogled na igru od strane totalbiscuit-a

 

Sto je taj Biscuit drugo nego AVGN... samo je razlika sto jedan recenzira ili bolje receno, u vecini slucajeva "pljuje" starije igre/sisteme, a drugi novije igre, samo je ovom Biscuitu u pola te price spika koja nije direktno vezana za igru, a pola vezano za igru (predugacak video), ne znam hocu li pregledati uopce (prije na preskakanje) jer mi se neda bas, sve je to mogao puno vise skratiti. Bez obzira na nedostatke koje navode inace...  bez obzira sto se u 90% slucajeva slazem s njima, to ne znaci da je nuzno igra losa i da nema pozitivnih stvari, da ne vrijedi odigrati itd (nema savrsene igre, nisam naletio na takvu). Zato mi je najbolje da probam sam, da ne citam/slusam samo tuda misljenja, recenzije itd...... zelim i ja malo.

 

Nisam igrao ali po videnom... mene najvise smeta ta pretjerana arkadnost jer je pretjerivanje. Voznja jer djeluje prelagano i ono uklizavanje kada preskaces neki objekt lol (vec sam gore iznad spomenuo), to je po meni malo previse jer je igra s jedne strane ozbiljna, a s druge cista arkada (bas nesto izmedu Saints Row-a i GTA, kao da su namjerno htjeli kopirati ponesto od svakoga), shvacam da je arkada ali to je malo previse, animacije/pokreti su PREBRZI... teksture nekada nestaju (xbox360 ili PC gdje je vjerojatno port), glupo mi je ono dan/noc  i "svjetla" (vidi se na jednom video-u, grafa mi je inace ok). Zanemariti cu to ako su borbe zbilja "ostrije" nego sto trenutno mislim/vidim, ako su misije raznolike, ako je radnja dobra, ako imam sto raditi po gradu i sl (ovo si ne zelim spoilati sto se tice price i sl.).... onda prolazi, takoder, kopirali su od mnogih igara ponesto, originalnost je setting heh.... eto, niti igrao, a vec je pola toga ocito (a vidim da je pola toga i potvrdeno od drugih). Svejedno, probat cu jer mi ipak igra ne djeluje toliko lose.....

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
15 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

Evo 20 minuta moje igre :D Nema spoiler-a zezao sam se po gradu

 

http://vgm.tv/
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

Svaka čast, fenomenalna igra mi se čini. Ne samo vožnja i to, već i igrivost sa likom, kao da ne igraš "gta" žanr već max payne ili nešto slično :)

Baš mi se čini odlično zaokružena igra, sa brdom sitnica i detalja, komentirao sam ti na Ju Tjub :)

 

Daj mi samo reci, kako je sređeno save-anje? Svaki put treba otić u "kuću" ili?

MiR
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.8.2012 11:42 (Omerta23).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice