Sleeping Dogs

poruka: 449
|
čitano: 95.685
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

sad sam na misiji conflicted loyalites jos 5 misija dafuq?

Zan klo van dam
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

Main storyline je kratak, radi side misije da ti igra traje.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sleeping Dogs

Sleeping Dogs: The Zodiac Tournament Spike Impale Gameplay

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Sleeping Dogs

Sleeping Dogs -- Zodiac Tournament Trailer

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sleeping Dogs

Ova igra pati od dosta bugova, naročito miš koji svako toliko ne reagira. Ali inače je super igra!

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.12.2012 16:47 (diskDEfragmenter).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sleeping Dogs
diskDEfragmenter kaže...

Ova igra pati od dosta bugova, naročito miš koji svako toliko ne reagira. Ali inače je super igra!

Ja imam oriđiđi sa steama, i igra radi super...btw "Prodajem" je...ili mjenjam...

Proljece na moje rame slijece, Barca u finale nikad nece
14 godina
offline
Sleeping Dogs

Sleeping Dogs Year of the Snake DLC Trailer

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sleeping Dogs

HKShip.exe has stopped working, to mi se sad tek pojavilo nakon 6 sati igranja igre, probavao sam sve sto je moguce na netu, ali bezuspjesno.

 

moze pomoc ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sleeping Dogs
ProTeinZ kaže...

HKShip.exe has stopped working, to mi se sad tek pojavilo nakon 6 sati igranja igre, probavao sam sve sto je moguce na netu, ali bezuspjesno.

 

moze pomoc ?

original ili...?

It's not who u are, it's who u know.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sleeping Dogs
ProTeinZ kaže...

HKShip.exe has stopped working, to mi se sad tek pojavilo nakon 6 sati igranja igre, probavao sam sve sto je moguce na netu, ali bezuspjesno.

 

moze pomoc ?

I meni se to događa, moje rješenje je:

Sejvat igru što češće, pa ako padne, padne... 

13 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

Prvi put je preso 

Opet cu je pocet sad proslo je 9-10 mjeseci kad sam zadnju put igro :D

večeras se opet skida :D

Zan klo van dam
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.8.2013 21:35 (mad9dog).
 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sleeping Dogs
mad9dog kaže...

Prvi put je preso 

Opet cu je pocet sad proslo je 9-10 mjeseci kad sam zadnju put igro :D

večeras se opet skida :D

Samo naprijed :D Igra je vrijedna toga :D

11 godina
neaktivan
offline
Re: Sleeping Dogs
Hurki kaže...
mad9dog kaže...

Prvi put je preso 

Opet cu je pocet sad proslo je 9-10 mjeseci kad sam zadnju put igro :D

večeras se opet skida :D

Samo naprijed :D Igra je vrijedna toga :D

Imam original, presao dvaput, al sve na 100% i kako je krenulo i treci cu put haha :D

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
13 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

ja prešo 2 put 100%

Sviđa mi se.Priča odlično odrađena.Sve najbolje o toj igri nemog dočekat Watch Dogs >.<

Zan klo van dam
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sleeping Dogs
mad9dog kaže...

ja prešo 2 put 100%

Sviđa mi se.Priča odlično odrađena.Sve najbolje o toj igri nemog dočekat Watch Dogs >.<

Sleeping Dogs 2 je nazalost bio u izradi, al je odgodjen i obustavljen iz nepoznatih razloga, iako neformalno zato jer je valjda Enix imao veca prodajna ocekivanja od igre nego su se ona ostvarila. Iako nadam se da ce jednom izac nastavak i da ce se prica nekako nastavit:)

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
13 godina
offline
Sleeping Dogs

proso danas igricu,odlicna je,prica super,svakom bi preporuci od aogira ovo

 

nego,jel zna netko neku igricu slucnu ovoj? :D

var vglnk = { api_url: '//api.viglink.com/api', key: 'a187ca0f52aa99eb8b5c172d5d93c05b' };
NBA - I love this game !!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

E momci upravo snimio igru , i malo malo i mis i tipke mi ne reagiraju kako treba , tek nakon 5 sekundi proradi , ubi me , a igrica je bas ekstra .Moze neko pomoc ? 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

Jučer krenuo iz početka :D Kao da je igram prvi puta hihihi

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

mozel pomoc ako neko zna ?

Znaci juce sam je poceo igrati i sve je normalno bilo, znaci perfektno je radilo sve, i danas je igram i primjetim nesto sasvim drugacije.

Desava mi se to da kad drzim "W" da idem naprijed pjeske, znaci drzim i hodam, i kad pustim "W" on i dalje nastavi hodati nekih 7-8 koraka.

Tako i kad sam u autu ili na motoru, drzim "A" da skrenem auto nastavi ici pravo i tek nakon 2-3 sekunde skrene i u lijevu i desnu stranu, bas mi smeta, jer nmgu lijepo da se fokusiram.

Sad jel zna neko problem, nek pomogne ko zna, molim lijepo!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

Ili imaš užasan lag/mal fps ili je do lošeg kreka. Koja ti je konfiguracija?

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.1.2014 15:13 (Lopoc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

 

Graficka GeForce 210 1 GB, al jucer mi je radio perfektno, od jutros mi se to desava.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

S tom grafičkom ne možeš igrat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

Provjeri u task manageru jel su uključene obje jezgre

╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

jbga kume sa ovom grafom igram, juce igro normalno, jos sam neke jace igre igro

A gdje da odem da provjerim to ?

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

otvori task manager  i nađi proces od igre, zatim desni klik i izaberi set afinnity

╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

kako se zove proces od igre ? ako znas

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

HKShip.exe

╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

a jbte kume, nigdje ga nema

 

 
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Sleeping Dogs

Tek sam krenuo igrati igru, zbilja nije losa. U pocetku pomalo cudan gameplay dok se pomalo ne naviknes na njega onda postane super. Zarazna igra iako u prvih 2h play a nisam mislio niti da cu je nastaviti igrati. Jedino sto igra ima problema dosta povecih s optimizacijom. Nemam neki PC ali svejedno taj pad FPS a je iritantan, stovise igra mi je u prvih 3h radila random malo na 1core malo na dvije, jer osjetio sam nagli pad nekad fps a na 13-15 i usporavanje kad upalim igru a nekad ide bolje. I da onaj famozni crash svakih 10-30 minuta sam rijesio pomocu ovih savjeta.

Tako da definitivno pogledate u task u na koliko vam se igra vrti jezgra, stavite high priority i ako vam se crash a napravite ove korake step by step jer meni su rijesili sav problem s crash om.

I da nznam koliko tko ima obicaj defragati disk ali ja to radim redovno poslije svake instalacije nove igre, nznam imam feeling da mi to u jednu ruku bolje poslozi file ove i igra mi se vrti optimiziranije.

My FPS je u zatvorenijim prostorijama 30-50, na ulici kad je noc 25-40 a kad izadje onaj famozni sunlight onda zna pasti i do 18. mY PC AMD Athlon x2 2.8Ghz // 6670 DDR5 // 4GB RAM DDR2

------------------------------

1. Kill the game with Task Manager and exit Steam.

2. Now go to: "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\SleepingDogs\redist\" and delete the following files: "D3D11Install_2010.exe", "vcredist_x86.exe", "D3D11InstallHelper.dll"

3. Go to "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\SleepingDogs" and delete "HKShip.exe", "d3d11.dll" and "dxgi.dll"

4. Now start Steam, right click on "Sleeping Dogs" and select "Properties" then "Local files" then "verify integrity of game cache" and wait until finished (this step downloads and replaces the files you deleted before)

5. Go to: "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\SleepingDogs\redist\DXRedist"

6. Run "DXSETUP.exe" (this copied some files even though my directX was already latest version)

7. Go up one folder to "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\SleepingDogs\redist" and run "vcredist_x86.exe", choose "Repair".

8. Go back to "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\SleepingDogs", right click on "HKShip.exe" and choose "Properties" > "Compatibility", check "Run as Administrator" and "Run this program as: Windows 95" or "98/Me".

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2015 13:03 (L1nNk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice