Sleeping Dogs

poruka: 449
|
čitano: 95.590
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

Snimanje je nakon misije ili iz menija ali uglavnom autosave radi posao. Sta god se pokupi ili koja god misija se odradi automatski se snima ali svaki put se krece iz kuce kada se ucita save. Ako jos imate pitanja pitajte :D

http://vgm.tv/
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

Da li je grad odmah cijeli otključan?

Zašto u filmiću nisi išao malo do mora da vidimo kako izgleda?

 

Bit će još pitanja, polako :D

MiR
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

Mislim da se otkljucava komplet nakon prve ili druge misije koje su uvodne. 

 

Eto postavite sta zelite sve da obidjem ili pokazem pa cu napraviti jedan veliki ili seriju malih snimaka :D Ovaj prosli je bio tezak 1,5GB tako da mi za upload obicno treba jedno vece :D

http://vgm.tv/
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

daj jedan video sa autima da vidim kakve aute i motore ima, i moze li se letjet avionom ako ga uopce ima? i moze li covjek plivat?:D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sleeping Dogs

Može plivat..

 

Mene zanima kako ide ovo sa policijom. Što se dogodi ako vas uhapse? Samo se respawnate i izgubite nešto ili?

http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Sleeping Dogs

meni je voznja auta totalno bezveze, ostalo se sve ok, grafika zakon, ko da su auti od kartona, u gta 4 i mafiji 2 je voznja auta bila super

to je valjda posljedica just cause 2 razvojnog tima, takva je voznja bila i u JC2

LooooooL
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.8.2012 12:19 (MARKOcVp).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

Meni baš suprotno, vožnja mi djeluje odlično i potjera sa policijom, baš nekako realno, kad policiji auto onako okrene itd..

Ali treba to probat i gotovo, lako ovako bubat..

MiR
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sleeping Dogs

Od svega viđeno jedino mi se ne sviđa vožnja, nekako je ukočena i arkadna...previše čak...sleeping dogs pokusava bit GTA SA sa boljom grafikom, ali brate mili, čak i GTA SA ima bolje vozikanje i tako to...

15 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

Plivati moze :D Sto se tice automobila i ostalih vozila cekam da odem malo dalje u igri da ih otkljucam vise pa cu onda snimiti klip sa automobilima. Sad sam snimio obilazak oko ostrva camcem i trebalo mi je oko 15 minuta da obidjem ostrvo :D Nasao sam i par tajnih lokacija usput  :D

http://vgm.tv/
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

Ajde jedva čekam filmić sa čamcem..

svaka ti čast na trudu i uploadanju toliko MB(GB) na servis..

MiR
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.8.2012 12:46 (Omerta23).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sleeping Dogs

Auti se mogu sređivat? recimo spustit, promjenit boja ili dodat kakav naljepnice po njemu da izgleda sportsko, nitro i tako to?

15 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

Vozila se samo vizuelno mogu mjenjati koliko sam primjetio. 

http://vgm.tv/
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

Jel imas nekakvo oruzje?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sleeping Dogs
barcafan12 kaže...

Jel imas nekakvo oruzje?

 

imaš...osim šaka možeš koristiti nož, a evo  upavo sam otključao pištolj, pretpostavljam da će kasnije doći puške...

 

most fun weapon dosada je riba koja izleti kada razbiješ akvarij pa s njom šamaraš protivnike {#}

 

 

My global position systems are vocally addressed
14 godina
offline
Re: Sleeping Dogs
TheDarkSide kaže...

Od svega viđeno jedino mi se ne sviđa vožnja, nekako je ukočena i arkadna...previše čak...sleeping dogs pokusava bit GTA SA sa boljom grafikom, ali brate mili, čak i GTA SA ima bolje vozikanje i tako to...

 

vožnja je skoro pa identična onoj u jc2, ali to ne kvari ukupni dojam koji je jako dobar.

My global position systems are vocally addressed
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sleeping Dogs
EraserHead kaže...
TheDarkSide kaže...

Od svega viđeno jedino mi se ne sviđa vožnja, nekako je ukočena i arkadna...previše čak...sleeping dogs pokusava bit GTA SA sa boljom grafikom, ali brate mili, čak i GTA SA ima bolje vozikanje i tako to...

 

vožnja je skoro pa identična onoj u jc2, ali to ne kvari ukupni dojam koji je jako dobar.

Znaci ne gine mi voznja u stilu JC2-a?...a dobro...jest da su mogli i to malo sredit...jer vecina nas če se vozikat gradom kad zavrsi priču...znaci bitan element igre...al dobro...close combat mi se sviđa..i priča mi izgleda zanimljiva...:)

14 godina
offline
Sleeping Dogs

Vožnja je lošije odrađena, ali je close combat predobro odrađen, fist fight mi je toliko dobro odrađen da koristim guns samo onda kada baš moram ...inače prvo vatreno oružje dobiješ tek nakon 3,4 sata igranja...

 

Po meni je ovo gta sa vrhunskim šaketanjem,odličnom pričom, i ajd, lošijom vožnjom..itekako se isplati odigrati!

My global position systems are vocally addressed
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Sleeping Dogs

ja to sigurno necu kupit, jer je voznja jedan on najvaznijih aspekata igre, a ful je shebana, igro sam jc2 i brade niakd auto nsiam mogo vozit, ko da igram vice city prije 10godina

LooooooL
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sleeping Dogs

dobro,iskreno,nikoga ne zanima oćeš ti kupit igru ili nećeš,istina u JC2 je ponašanje auta za ku*ac,al su se zato velika vozila to bolje ponašala i bila zabavna za igrat :)

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

Ovo zasigurno nije igra u kojoj je vožnja najbitnija.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sleeping Dogs
MARKOcVp kaže...

ja to sigurno necu kupit, jer je voznja jedan on najvaznijih aspekata igre, a ful je shebana, igro sam jc2 i brade niakd auto nsiam mogo vozit, ko da igram vice city prije 10godina

Drugo je JC2... to i jest arkadetina, odmah se znalo, je li realno da se zakacis za helikopter, da ljude zakacis za vozilo itd? normalno da nije, pa se odmah zna da je cista arkadetina i tu mi ne smeta toliko voznja, igra je full zabavna, dobra grafika ali nazalost losa prica... bas kao i u Saints Row-u (nesto slicno). Sleeping Dogs mi vise djeluje ozbiljnije kao GTA, a ne kao JC i SR serijal... zato mi malo i smeta voznja. GTA je ozbiljniji/realniji i ima bolju pricu, nazalost, u GTA IV nemas bas puno toga za raditi po gradu kao u npr GTA SA... sto se tice Sleeping Dogsa... nis, moram probati pa cu vidjeit.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
14 godina
offline
Re: Sleeping Dogs
thuglife kaže...

Ovo zasigurno nije igra u kojoj je vožnja najbitnija.

istina,meni su u ovoj igri tučnjava i priča najvažniji aspekti :D

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sleeping Dogs

 Sleeping Dogs mi vise djeluje ozbiljnije kao GTA, a ne kao JC i SR serijal... zato mi malo i smeta voznja. GTA je ozbiljniji/realniji i ima bolju pricu, nazalost, u GTA IV nemas bas puno toga za raditi po gradu kao u npr GTA SA... sto se tice Sleeping Dogsa... nis, moram probati pa cu vidjeit.

Pogledaj onaj video sa skakanjem s auta na auto i borbom na kotačima, eto, toliko je realna.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
13 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

A vidite, ja sam sa filmića stekao posve drugačiji dojam.. Vožnja mi se čini baš fora i realno napravljena, koliko god sada vama to smiješno izgledalo.. Kad sam vidio onu potjeru sa policijom, bilo mi je milo oko srca.. :)

 

EDIT: uostalom koja IGRA jer realna? da je realna, nebi bila igra, jel..

 

Nego, neznam kako vi, ali ja jedva čekam vidjet novi filmić od našeg kolege, koji sa čamcem dere po otoku :)

MiR
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.8.2012 19:33 (Omerta23).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Sleeping Dogs

ceka se novi gta, nadam se da ga nece uprskat kao prosli, bas steta, moglo je sve super ispast

LooooooL
Moj PC  
0 5 hvala 0
13 godina
offline
Sleeping Dogs

Ne znam.. Pogledao sam par review-eva pa i onaj cijeli video od 1h+ i svi većinom hvale vožnju. Kažu da je vožnja arkadna(što se i vidi) ,ali da se i gušt voziti po gradu. Treba probat pa vidjet.

 

Samo da ne bude skroz isto kao u JC2. Tu mi je vožnja bila užasna.

http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Sleeping Dogs
dv14 kaže...

Ne znam.. Pogledao sam par review-eva pa i onaj cijeli video od 1h+ i svi većinom hvale vožnju. Kažu da je vožnja arkadna(što se i vidi) ,ali da se i gušt voziti po gradu. Treba probat pa vidjet.

 

Samo da ne bude skroz isto kao u JC2. Tu mi je vožnja bila užasna.

pa to se i ja nadam, probat cu pirata, pa vidit jel valja, mozda se kupi kao su dobro napravili

LooooooL
15 godina
offline
Sleeping Dogs

jel ima tu aviona i letjelica ostalih?

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sleeping Dogs

Nema nista letece u igri :D

http://vgm.tv/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sleeping Dogs

aj ako neko igra "onu" verziju nek mi se javi na pp.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice