Arma2 Operation Arrowhead

poruka: 150
|
čitano: 38.174
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
RE: Arma2 Operation Arrowhead
Pronađi fajl arma-e *.rpt, otvori ga sa notepadom i pročitaj "skroz pri kraju" zašto se skršio gejm.
Moglo bi ti pomoći.
Jedini hrvatski ArmA2 klan! Prijave za regrutaciju na www.mrcine.org -
16 godina
offline
RE: Arma2 Operation Arrowhead
Mrljavi kaže...
Pronađi fajl arma-e *.rpt, otvori ga sa notepadom i pročitaj "skroz pri kraju" zašto se skršio gejm.
Moglo bi ti pomoći.

Evo zadnjih par redaka:

 

Registers:
EAX:00000000 EBX:00000000
ECX:00C1F564 EDX:2AD7FCE3
ESI:00000000 EDI:00000000
CS:EIP:001B:7C809750
SS:ESP:0023:2AD7FBFC  EBP:2AD7FC18
DS:0023  ES:0023  FS:003B  GS:0000
Flags:00010206
=======================================================
note: Minidump has been generated into the file C:\Users\Dorjan\AppData\Local\ArmA 2 OA\arma2OA.mdmp

Lako je čovjeka sprdati, al aj mu daj 100kn BC2 ingame: Dorjan_CRO
14 godina
offline
RE: Arma2 Operation Arrowhead

Na žalost, po ovome, ja ne mogu (ne znam) iščitati grešku.

Da ne spamam(o) temu, pogledaj na ovom linku kako izgleda "raport fajl" i što se iz njega može zaključiti. Vjerujem da imaš oriđiđi gejm, pa ne bi bilo loše poslati fajlove "majstorima"( support@bistudio.com ) da vide kakav problem imaš. Ovdje ti je još malo info-a...

 

Žao mi je što nisam uspio pomoći...Sorry!

Jedini hrvatski ArmA2 klan! Prijave za regrutaciju na www.mrcine.org -
14 godina
neaktivan
offline
RE: Arma2 Operation Arrowhead
Dodinho kaže...

Evo zadnjih par redaka:

 

Registers:
EAX:00000000 EBX:00000000
ECX:00C1F564 EDX:2AD7FCE3
ESI:00000000 EDI:00000000
CS:EIP:001B:7C809750
SS:ESP:0023:2AD7FBFC  EBP:2AD7FC18
DS:0023  ES:0023  FS:003B  GS:0000
Flags:00010206
=======================================================
note: Minidump has been generated into the file C:\Users\Dorjan\AppData\Local\ArmA 2 OA\arma2OA.mdmp

 

Jao, register dump. Smijeh

Jel ima nesto malo informativnije u tom fajlu? Koliko ima redova? Mozda da ga cijelog stavis ako nije predugacko?

Pathogenic fundamentals clearly indicate that homogenous populations are most vulnerable.
14 godina
odjavljen
offline
Arma2 Operation Arrowhead

Svakako prije slanja izvještaja updateaj zadnje drivere za grafičku te Patch za igru

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Arma2 Operation Arrowhead

Stavljam patch, pa ćemo vidjeti...

Lako je čovjeka sprdati, al aj mu daj 100kn BC2 ingame: Dorjan_CRO
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Arma2 Operation Arrowhead
Dodinho kaže...

Stavljam patch, pa ćemo vidjeti...

Javi, imam isti problem :S

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
14 godina
neaktivan
offline
Arma2 Operation Arrowhead

 I ja imam isti problem igram 1-2 minute i igra pukne ako neko moze pomoci evo reporta

 

  Application Name:   arma2OA.exe
  Application Version:   1.51.71.83
  Application Timestamp:   562b029a
  Fault Module Name:   StackHash_0a9e
  Fault Module Version:   0.0.0.0
  Fault Module Timestamp:   00000000
  Exception Code:   c0000005
  Exception Offset:   7c809750
  OS Version:   6.1.7600.2.0.0.256.48
  Locale ID:   5146
  Additional Information 1:   0a9e
  Additional Information 2:   0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
  Additional Information 3:   0a9e
  Additional Information 4:   0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

Read our privacy statement online:
 http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0409

If the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline:
  C:\Windows\system32\en-US\erofflps.txt

elvirb
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Arma2 Operation Arrowhead
Pa taj kod i kratki opis problema samo proslijedi ekipi Bohemia. Imaju teh. support.
A prije toga, znaš sve ono: novi graf. drajveri, DirectX, update Windowsa...
Jedini hrvatski ArmA2 klan! Prijave za regrutaciju na www.mrcine.org -
14 godina
odjavljen
offline
Arma2 Operation Arrowhead

Ova igra je jako zanimljiva. Nakon što sam novi windows odradio, ponovno instalriah igru i neradi. Shader Complexity eror. Klasično za Bohemiju Interactive, nisu u stanju napraviti igru koja radi.

Ni 1.52 Patch nepomaze.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians - By James Gastovski ]
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.8.2010 21:19 (Weky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Arma2 Operation Arrowhead

Jesi bacio oko na forum sa problemima? Možda ima što slično...
http://forums.bistudio.com/forumdisplay.php?f=83

 

Probaj smanjit efekte i detalje, sve na normalu ili ispod toga.

 

(Btw, koju grafulju imaš?)

Jedini hrvatski ArmA2 klan! Prijave za regrutaciju na www.mrcine.org -
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.8.2010 10:37 (Mrljavi).
14 godina
odjavljen
offline
RE: Arma2 Operation Arrowhead
Mrljavi kaže...

Jesi bacio oko na forum sa problemima? Možda ima što slično...
http://forums.bistudio.com/forumdisplay.php?f=83

 

Probaj smanjit efekte i detalje, sve na normalu ili ispod toga.

 

(Btw, koju grafulju imaš?)

  nvidia gtx 260

 

gle čuda, instalirao igru u safe modu windowsa i radi. Oduvjek mi je bila čudna taj Bohemia.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians - By James Gastovski ]
16 godina
offline
RE: Arma2 Operation Arrowhead

Imam dva problema

Kad igram mp od OA BattlEye mi uvijek javi da nemam os privilegije i onda me kicka.Uvijek sam log na  admim accountu od wind 7

Drugi problem je da mi u normalnoj ARMA 2 kad pokušam ući u mp match on mi normalno sve ulovda a onda me baci ponovno  natrag u browser,a da ne dobijem nikakvu poruku zbog čega sam izbaćen

oba dvije igre su kupljene preko stema.

14 godina
offline
RE: Arma2 Operation Arrowhead
Možda ti je zblokan BE sa firewallom (?) ili nekim av softverom. Port?...
To mi pada na pamet.
Jedini hrvatski ArmA2 klan! Prijave za regrutaciju na www.mrcine.org -
14 godina
offline
Arma2 Operation Arrowhead

Danas sam instalirao Arma 2 Operation Arrowhead, sve je bilo u redu sa instalacijom, ali kada pokrenem igru nakon 2-3 minute igra se sruši i pokaže "arma2OA has stopped working".

Zna li itko rješenje?? Driveri od grafičke su atijevi 10.7, arma2OA patch 1.52 sam probao instalirati ali mi pokazuje grešku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Arma2 Operation Arrowhead

A Google? Ništa, a?

Ja sam tvoje pitanje u par sekundi zapejstao u Google i, "vidi vraga - ima rezultata! Cool

 

Recimo, na ovom linku ima odgovora a dalje sam kopaj.

Jedini hrvatski ArmA2 klan! Prijave za regrutaciju na www.mrcine.org -
14 godina
odjavljen
offline
RE: Arma2 Operation Arrowhead
Mrljavi kaže...

A Google? Ništa, a?

Ja sam tvoje pitanje u par sekundi zapejstao u Google i, "vidi vraga - ima rezultata! Cool

 

Recimo, na ovom linku ima odgovora a dalje sam kopaj.

  Ma nema mu tu pomoci. To je FADE. Nek kupi original, ja sam imao isti problem, odmah sam opalio unistal i cekam nize cjene da ubodem original.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OPF Fan
14 godina
offline
RE: Arma2 Operation Arrowhead
Thnx za info!
Nisam znao da je FADE u pitanju nego sam (mu) samo stavio link na kojem se raspravlja o istom problemu.

Ako je tako, ne kužim kaj se uopće javljaju likovi sa kreknutim gejmovima.
Jedini hrvatski ArmA2 klan! Prijave za regrutaciju na www.mrcine.org -
15 godina
online
RE: Arma2 Operation Arrowhead

FADE se kod patcha 1.52 može blokirati tako da blokirate portove od 207.38.11.0 do 207.38.11.225 u vašem firewallu ( ja imam Comodo IS ).

We are nothing but the stones to pave the way...
14 godina
odjavljen
offline
Arma2 Operation Arrowhead

Ma igra je totalno super. Došao sam negdje do 3-4 misije, ugl. SP je dosta brzi i agresivnij nego ArmA II što je veliki plus. Svida mi se sve u igri.

 

VIse sam vremena proveo uz mission editor i predobri Apache AH64, al klasicno Bohemia opet nezna optimizirat igru i neke stvari vuku jos iz proslih igara (glupi voice actign...).

 

A sam mission editor se nimalo nije promjenio u odnosu na prvi Opf.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OPF Fan
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Arma2 Operation Arrowhead

Uspio sam riješiti problem sa OA sad mi mp radi bez problema,bio me je zezao kaspersky.

Jedino što još uvijek u ARMA II nisam riješio problem kada mi se mp mapa završi lovdanje on me uvijek izbaci natrag u game broswer,a da nedobijem nikakvu poruku u ćemu je problem

14 godina
neaktivan
offline
RE: Arma2 Operation Arrowhead

ja instaliro i trening mi da igrat a singpley me odmah izbaci u windovse

14 godina
offline
RE: Arma2 Operation Arrowhead
Wolf88 kaže...

Uspio sam riješiti problem sa OA sad mi mp radi bez problema,bio me je zezao kaspersky.

Jedino što još uvijek u ARMA II nisam riješio problem kada mi se mp mapa završi lovdanje on me uvijek izbaci natrag u game broswer,a da nedobijem nikakvu poruku u ćemu je problem

 

 

Vjerojatno nemaš mod koji je u dotičnoj misiji.
Naime, kada se radi misija, u nju se mogu implementirati neke stvari iz modova. Kad se takva misija stavi na server, svi koji se spoje moraju imati "uključene" one modove koji su i u misiji. U protivnom, server te šutne van.

 

U *.log fajlu ugre pogledaj što je zapisano. Piše da te izbacilo iz gejma radi "missing...".

Jedini hrvatski ArmA2 klan! Prijave za regrutaciju na www.mrcine.org -
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.9.2010 10:37 (Mrljavi).
15 godina
offline
RE: Arma2 Operation Arrowhead
Ad4pt3r kaže...

FADE se kod patcha 1.52 može blokirati tako da blokirate portove od 207.38.11.0 do 207.38.11.225 u vašem firewallu ( ja imam Comodo IS ).

Da li ovo funkcionira kod 1.54 patcha?

A life? Where can I download one of those?
16 godina
offline
RE: Arma2 Operation Arrowhead
Mrljavi kaže...
Wolf88 kaže...

Uspio sam riješiti problem sa OA sad mi mp radi bez problema,bio me je zezao kaspersky.

Jedino što još uvijek u ARMA II nisam riješio problem kada mi se mp mapa završi lovdanje on me uvijek izbaci natrag u game broswer,a da nedobijem nikakvu poruku u ćemu je problem

 

 

Vjerojatno nemaš mod koji je u dotičnoj misiji.
Naime, kada se radi misija, u nju se mogu implementirati neke stvari iz modova. Kad se takva misija stavi na server, svi koji se spoje moraju imati "uključene" one modove koji su i u misiji. U protivnom, server te šutne van.

 

U *.log fajlu ugre pogledaj što je zapisano. Piše da te izbacilo iz gejma radi "missing...".

Izbacuje me jer nema ACE a preko Sixupdater ga više nemogu updatati za ARMU nego samo OA.Jel netko zna gdje mogu skinuti ACE za ARMU II i kako se on rućno stavlja.

14 godina
offline
Arma2 Operation Arrowhead

Download A.C.E.-a, na ovom linku! a instalacija preko six updater-a.

 

Ako ti je jednostavnije za skinuti možeš i sa ovih linkova:

 

Download ACE 1.3 v.373

http://fileshare.simjunkies.org/AlarmedBread/Arma%202%20Addons/_ACEX_v1.3.0.252.7z
http://fileshare.simjunkies.org/AlarmedBread/Arma%202%20Addons/_ACEX_SM_v1.3.0.47.7z
http://fileshare.simjunkies.org/AlarmedBread/Arma%202%20Addons/_ACE_v1.3.0.373.7z
http://fileshare.simjunkies.org/AlarmedBread/Arma%202%20Addons/CBA_v0-4-2.7z

 

 

 

Korištenje ACE-e moda je najjednostavnije pokreneš li ArmA2 prpgramom ArmA2 Launcher (recimo verzija 3 ili viša). Nakon instalacije, Launcher je prepoznao koje sve modove imaš instalirane i dovoljno je selektirati ih te kliknuti "run ArmA2"....Možeš sejvati profil odnosno trenutne postavke kako slijedeći puta ne bi morao ponovo klikati po opcijama. Program podržava i OA.

 

Namigiva

 

 

p.s.

A lijepo sam ti rekao da dođeš k nama u klan. Tamo se ArmA i ACE pokažu u punom sjaju a zabava - zagarantirana. Cool

 

 

 

Moj ArmA2 Launcher:

 

 

 

 

 

Jedini hrvatski ArmA2 klan! Prijave za regrutaciju na www.mrcine.org -
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.9.2010 12:09 (Mrljavi).
Moj PC  
1 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Arma2 Operation Arrowhead

Jeli mi može netko reći kako da napravim sam svoju bazu u editoru, dali je to moguće.

Pitanje se odnosi i na Arma 2 i na Arma 2 OA.

Znam postavit zgrade dok vidim kartu, al dal se to može drukčije, 3D, dok vidim mapu, da sve razmjestim di želim da šta bude.... Ak se to može, dal se i vozila mogu tako rasporediti?

 

Dal mi možete preporučiti neke dobre modove za ARMA 2 ?

 

 

______________________________________________________________________________________________

 

 

Nedavno je izašao DLC (za Arma 2 OA) Arma 2 British Armed Forces, a uskoro dolazi Arma 2: Private Military Company.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.10.2010 17:58 (Tsar).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Arma2 Operation Arrowhead
Tsar kaže...

Jeli mi može netko reći kako da napravim sam svoju bazu u editoru, dali je to moguće.

Pitanje se odnosi i na Arma 2 i na Arma 2 OA.

Znam postavit zgrade dok vidim kartu, al dal se to može drukčije, 3D, dok vidim mapu, da sve razmjestim di želim da šta bude.... Ak se to može, dal se i vozila mogu tako rasporediti?

 

Dal mi možete preporučiti neke dobre modove za ARMA 2 ?

 

 

______________________________________________________________________________________________

 

 

Nedavno je izašao DLC (za Arma 2 OA) Arma 2 British Armed Forces, a uskoro dolazi Arma 2: Private Military Company.

 

 

U glavnom izborniku pritisni ALT+E (ili CTRL+E, nisam siguran), odaberi mapu te ćeš u otvorenom editoru imati opciju 3D view. Ne sjećam se točno ali mislim da je bilo nekakvih problema sa takvim načinom editiranja. Naravno, sve što postaviš bi trebao moći i pomicati, rotirati itd... Btw. SHIFT klik je koliko znam kratica za rotiranje, nisam već dugo radio u editoru pa sam pozaboravljao XD

E i thx za info za OA DLC-ove.

3D Designer
14 godina
neaktivan
offline
Arma2 Operation Arrowhead

Meni je u Armi editiranje najzabavnije, sam si slažem misije.... baš je fora.

Sad ću kupit Arma 2 OA, a kasnije i ova dva DLC-a.

 

Daj mi preporuči neke super modove.

 

 

Jel ima koji mod sa hrvatskim vojnicima ili neki u kojem ima Mi Mil 171sh?

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.10.2010 18:16 (Tsar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Arma2 Operation Arrowhead

Editor je još kod starog OFP-a bio fenomenalna stvar.... A u Armi je samo usavršen i još poboljšan dodatnim sitnicama, te sam editor postaje jedna od vecih stvari koje su fenomenalne u igri.

Operation Flashpoint
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice