Za što se sve na bol-u dobije crveni karton...

poruka: 38
|
čitano: 7.545
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Za što se sve na bol-u dobije crveni karton...

Prvo, molim moderatore da ne brisu niti lockaju temu pošto je na pravom mjestu... Niti da mi daju kartone jer NIKAKO se sada nisam ogrješio o pravilnik BOL-a... Prituzba je poslana drugom supermoderatoru, iako znam da nitko nista nece napraviti... nema veze...

 

Glavno bio sam bannan 1 tjedan (nije da je to nesto strasno, ali nije pošteno) s BOL-a zbog prigovora jednom supermoderatoru... Jednostavno ne podnosim da se onako (iako malkice suptilno) vrijeđa tuđa stručnost ili inteligencija... Ne mislim da sam najpametniji na svijetu, ali isto tako mislim da se ni taj SUPERMODERATOR nema pravo ponašati kao da je popio svu pamet svijeta.

 

Post koji sam dolje napisao nije možda sasvim korektan, ali definitivno nije razlog da me se banna zbog trolanja, te mislim da nije uredu...

 

Da hoću raditi scenu, zahtjevao bih ispriku, ali ono... let it go...

 

Čisto zelim da skinem "ljagu" s imena (jer je moj nick u 100inama tema), te vam dajem na uvid post zbog kojeg sam... suspendiran...

 

Ako slucajno dobijem crni karton, znate zbog čega je...

 

LINK 

Kako lijepo Kako lijepo
In Control
14 godina
protjeran
offline
Za što se sve na bol-u dobije crveni karton...

Žalosno.

Slobodno klikni hvala ako sam ti pomogao.
15 godina
neaktivan
offline
Za što se sve na bol-u dobije crveni karton...

Gospona Dragu inače poštujem, uistinu zna pisati zanimljive vijesti, čak i kad sama vijest nije nešto zanimljiva, kad vidim da je on napisao, pročitam do kraja jer se zna fino našaliti, i Tup Pogled u Bugu mu je izvrstan, ali što jest-jest, u toj temi AMD-ATI se malo preračunao, nije mu to trebalo, no što ćeš, ljudi smo, griješimo.

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
14 godina
offline
Za što se sve na bol-u dobije crveni karton...

Što ćeš. Neki su malo bolje pozicionirani tako da mogu što hoće.

Nikad nisam igrao nijedan cod multiplayer.
15 godina
neaktivan
offline
Za što se sve na bol-u dobije crveni karton...

oho, vidi, phoenix ima avatar.

 

ot: glup razlog za suspendiranje. drži se, al nećeš dobit crni.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za što se sve na bol-u dobije crveni karton...
Mene je samo zasmetalo kako jedan supermod iliti admin ovog foruma tako vrijedjati korisnika i praviti se kao da on zna najvise (a ocito ne zna posto su mu analize manjkave)... I ako toliko ljudi iz struke govori da je to OK i ocekvan potez...

Mah... sveukupno razocaran sam...
In Control
14 godina
offline
Za što se sve na bol-u dobije crveni karton...

Dugo je ova tema izdržala. Mislio sam da će dosada biti lockana ili da će se javiti netko od moderatora.

Nikad nisam igrao nijedan cod multiplayer.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za što se sve na bol-u dobije crveni karton...
Ovo je recimo offtopic sekcija, tema je otvorena sukladno pravilima...

Ne pljujem po staffu... ono... ne bi je trebali zatvoriti...

A kad bi je zatvorili samo bi sebi nastetili i svojem kredibilitetu...
In Control
16 godina
offline
Za što se sve na bol-u dobije crveni karton...

Enlightened, postoji pravilima određen način na koji se možeš žaliti na svaku odluku bilo kojeg moderatora/supermoderatora. Svaki od nas može pogriješiti i baš zbog toga postoje načini na koji možeš tražiti objašnjenje ili ponovno razmatranje odluke.

Što se samih kartona tiče, na svakom je moderatoru ponaosob da odluči koji će karton u kojoj situaciji dati, ovisno o vlastitoj procjeni. Iako je velika većina situacija pokrivena šablonama koje koristimo sa točno definiranim razlozima.

 

Ponovno ti kažem, ako imaš primjedbu na rad moderatora javi se na za to predviđenu adresu a ne ovako javno na forumu, jer na kraju krajeva i ovako kršiš jedno od prilično jednostavnih pravila foruma.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.9.2010 21:36 (Danny_HR).
14 godina
offline
RE: Za što se sve na bol-u dobije crveni karton...
Danny_HR kaže...

 A adresa je pisma@bug.hr.

Nikad nisam igrao nijedan cod multiplayer.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za što se sve na bol-u dobije crveni karton...

Poštovani Danny...

Ja sam sve svoje primjedbe vec uljudno i lijepo napisao na vec predvidjenu adresu prije tocno 7 dana... do dana danasnjeg nisam dobio odgovor...

Ovime ne kršim nikakva pravila POŠTO pokušavam sprati sramota sa svoga imena i NICKA (koji mi je vazniji) pošto nitko ništa neće poduzeti... Ja sam samo poduzeo sve da očistim svoje ime i nadam se da to shvaćaš...

 

EDIT: TU dan jer si pristojan i lijepo rekao... Evo ja necu vise pisati u ovom topicu, ali molio bih te da ostane, bar da ljudi znaju da sam nepošteno dobio suspenziju. Hvala..

 

In Control
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.9.2010 21:40 (EnlightenedPhoenix).
16 godina
offline
Za što se sve na bol-u dobije crveni karton...

Ne vidim zašto dobivanje crvenog kartona smatraš ljagom na svom imenu. Kvragu pa i ja sam ga imao. Nikakva bitna ni velika stvar to nije. Inače imam pristup svim kartonima i vidim na koju si poruku dobio karton. Ja ti ga osobno možda nebi dao, ali nije da ga nisi dobio sa razlogom. Naime i nakon opomena i nakon brisanja poruka od strane drugog moderatora inzistirao si na oštroj diskusiji, čak si stavljao post sa skrinšotovima obrisanog posta u drugu temu, što definitivno nije bilo u redu, bez obzira na situaciju, jer tvoj je post bio obrisan sa razlogom, manje ili više dobrim - nebitno.

Odluku moderatora trebaš poštivati bez obzira slažeš li se sa njom ili ne.

 

Jednostavno nastavi kako si radio i do sada. Budi član foruma i uživaj, jer forum za to služi. Nikakav trag na tebi neće ostaviti crveni karton i zato ga ostavi iza sebe.

Ovakve teme ionako su bespotrebne jer samo uzrokuju napetost i "nemir" na forumu.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.9.2010 21:46 (Danny_HR).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za što se sve na bol-u dobije crveni karton...
Danny_HR kaže...

Ne vidim zašto dobivanje crvenog kartona smatraš ljagom na svom imenu. Kvragu pa i ja sam ga imao. Nikakva bitna ni velika stvar to nije. Inače imam pristup svim kartonima i vidim na koju si poruku dobio karton. Ja ti ga osobno možda nebi dao, ali nije da ga nisi dobio sa razlogom. Naime i nakon opomena i nakon brisanja poruka od strane drugog moderatora inzistirao si na oštroj diskusiji, čak si stavljao post sa skrinšotovima obrisanog posta u drugu temu, što definitivno nije bilo u redu, bez obzira na situaciju, jer tvoj je post bio obrisan sa razlogom, manje ili više dobrim - nebitno.

Odluku moderatora trebaš poštivati bez obzira slažeš li se sa njom ili ne.

 

Jednostavno nastavi kako si radio i do sada. Budi član foruma i uživaj, jer forum za to služi. Nikakav trag na tebi neće ostaviti crveni karton i zato ga ostavi iza sebe.

Ovakve teme ionako su bespotrebne jer samo uzrokuju napetost i "nemir" na forumu.

  Vise pitanje časti nego ičega drugoga...

 

I ne... ovo nije napravljeno da uzrokuje napetosti, i kao sto vidis ne preliva se nigdje... cak je i moj tekst pisan mirno da ne uzrokuje takvo sto...

 

Istina u pravu si jednim dijelom, ali isto tako mislim da slijepo slušanje autoriteta... ne valja... Ako cemo iskreno, pogledaj sto je s našom državom zbog takvog slušanja...

 

Ali dobro dosta više... obećao sam da neću više pisati vamo...

 

MOLIM OSTALE takodjer da budu pristojni i normalni kao što su do sada... Ovo je samo mirna, prosvjedna nota, ništa drugo...

 

EDIT: ne nisam inzistirao na ostroj diskusiji... molim te nemoj pisati to kad nisi bio u to vrijeme tamo... ja sam samo pitao zasto je moj post nestao odjednom, bez ikakvog objasnjenja, a njegov puno gori je ostao... i ponovio da nema pravo vrijeđati drugoga iako je admin...

In Control
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.9.2010 21:52 (EnlightenedPhoenix).
15 godina
moderator
offline
RE: Za što se sve na bol-u dobije crveni karton...
EnlightenedPhoenix kaže...

 Evo ja necu vise pisati u ovom topicu, ali molio bih te da ostane, bar da ljudi znaju da sam nepošteno dobio suspenziju.

 

Ovo što sam boldao,ovo se često događa ovdje al se malo ljudi žali.

 

 

http://www.f12010.co.uk/welcome::herbert.html
14 godina
protjeran
offline
RE: Za što se sve na bol-u dobije crveni karton...
Danny_HR kaže...

Ne vidim zašto dobivanje crvenog kartona smatraš ljagom na svom imenu. Kvragu pa i ja sam ga imao. Nikakva bitna ni velika stvar to nije. Inače imam pristup svim kartonima i vidim na koju si poruku dobio karton. Ja ti ga osobno možda nebi dao, ali nije da ga nisi dobio sa razlogom. Naime i nakon opomena i nakon brisanja poruka od strane drugog moderatora inzistirao si na oštroj diskusiji, čak si stavljao post sa skrinšotovima obrisanog posta u drugu temu, što definitivno nije bilo u redu, bez obzira na situaciju, jer tvoj je post bio obrisan sa razlogom, manje ili više dobrim - nebitno.

Odluku moderatora trebaš poštivati bez obzira slažeš li se sa njom ili ne.

 

Jednostavno nastavi kako si radio i do sada. Budi član foruma i uživaj, jer forum za to služi. Nikakav trag na tebi neće ostaviti crveni karton i zato ga ostavi iza sebe.

Ovakve teme ionako su bespotrebne jer samo uzrokuju napetost i "nemir" na forumu.

I pobunu :D, šalim se naravno :D

14 godina
neaktivan
offline
Za što se sve na bol-u dobije crveni karton...

naprema foruma.hr gdje te je*u u zdrav mozak i  za svaki drek dobiješ karton, ovo je raj. To mi je i zgadilo taj forum i zato nikad više tam.

Trenutno me Mafia 2 zabavlja...
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.9.2010 22:01 (Gamer71).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za što se sve na bol-u dobije crveni karton...

Ne zale se jer pisuci na ovom forumu prihvatas pravila koja odredjuju vlasnici foruma. U ovom slucaju BUG d.o.o. i zaposleni u njemu. Svaki forum je moderiran a moderatori su ljudi sa svim svojim manama i vrlinama. Uvijek imas izbor ili prhatas pravila ili pravis svoj foruma pa odredjues pravila ili ides na newse i nemas moderatora.  Ne branim nikoga niti osudjujem nikoga ali vidio sam da je covjeka nestalo a citao sam njegove postove i nije mi djelovao kao konfliktan lik pa mi je bas bilo cudno. Zaboravi na to i idemo dalje.

:)
14 godina
protjeran
offline
RE: Za što se sve na bol-u dobije crveni karton...
logic kaže...

Ne zale se jer pisuci na ovom forumu prihvatas pravila koja odredjuju vlasnici foruma. U ovom slucaju BUG d.o.o. i zaposleni u njemu. Svaki forum je moderiran a moderatori su ljudi sa svim svojim manama i vrlinama. Uvijek imas izbor ili prhatas pravila ili pravis svoj foruma pa odredjues pravila ili ides na newse i nemas moderatora.  Ne branim nikoga niti osudjujem nikoga ali vidio sam da je covjeka nestalo a citao sam njegove postove i nije mi djelovao kao konfliktan lik pa mi je bas bilo cudno. Zaboravi na to i idemo dalje.

zato su ovdje još samo klinci i ostali...i tu i tamo koji uporan lik..definitivno nije dobro biti iskren...spušiš..

15 godina
neaktivan
offline
RE: Za što se sve na bol-u dobije crveni karton...
EnlightenedPhoenix kaže...

  Vise pitanje časti nego ičega drugoga...

 

ma to je pitanje taštine, a ne časti
budi velik pa bar priznajNamigiva

16 godina
neaktivan
offline
RE: Za što se sve na bol-u dobije crveni karton...

a jbg. Mada definitivno nema vise zanimljivih rasprava. SLike hardvera i klokanje kompa definitivno nisu zanimljive teme. Znam prjeci po dvije ili tri stranice aktuelnih tema a da ne napisem nista.

:)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za što se sve na bol-u dobije crveni karton...
@Logic ipak mislim da je to za drugu temu :)

@seneka ne, nego časti... nazalost odgajan sam da se borim i da ipak ako ne mogu istjerati pravdu, kazem nesto...
In Control
15 godina
moderator
offline
Za što se sve na bol-u dobije crveni karton...

Ajd da si se žalio na nekog moderatora možda bi i uspio istjerat pravdu,al protiv supermoderatora jako teško da ćeš nešto postić.

 

Ma kao što logic kaže "najbolje je zaboravit i krenut dalje"

 

 

 

http://www.f12010.co.uk/welcome::herbert.html
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za što se sve na bol-u dobije crveni karton...
Ma zaboravljam... samo sam htio da ljudi znaju i nista drugo...

:) eto...
In Control
14 godina
offline
RE: Za što se sve na bol-u dobije crveni karton...

ja mislim da su moderatori korektni na ovom forumu bar ne brišu postove ako pročitaju nešto što im se ne sviđa,treba pripaziti da se ne pretjera s nekim stvarima da se ne dobije crveni /crni

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
protjeran
offline
RE: Za što se sve na bol-u dobije crveni karton...
..ali i nakon isteka mjesecima nisam dolazio...EnlightenedPhoenix kaže...
@Logic ipak mislim da je to za drugu temu :)

@seneka ne, nego časti... nazalost odgajan sam da se borim i da ipak ako ne mogu istjerati pravdu, kazem nesto...

ja te full razumijem...jednom sam prilikom rekao da BUG favorizira ejpla na spram drugih firmi(koje nisu lošije) i da za to uzima dobru lovu(nitko ne radi džabe)..a onda se super mod oborio na mene.. u suštini nisam rekao ništa do istine,jer su i drugi primjetili forsiranje ejpla,da bi čovjek pomislio da je pitanje života ili smrti...i bilo mi je hay-hay...jer je dotični supermod tražio objašnjenje,a ja nisam dozvolio da mi netko tko misli da je popio svu pamet svijeta drži lekciju kao nekom nadobudnom klincu...dobih karton..boja nije bitnaNamigivai nakon što je ban istekao,svejedno nisam mjesecima dolazio...i sad t ui tamo upadnem,ali nije ni bitno..slažem se da smo svi ljudi i da nas je nekad lako uhvatiti u raskoraku,ali mišljenje ljudi koje oslikava stvarnu situaciju,ne bi trebalo sankcionirati...i sad...svejedno mi niti bi me ban uvrijedio niti povrijedio čast,jer ako kažem istinu i za to budem frknut,meni je mirna savjest..ima još foruma..

14 godina
neaktivan
offline
Za što se sve na bol-u dobije crveni karton...

Phoenix,razumijem što hoćeš reći,ali nemoj pridavat takvu pozornost forumu i kartonima jer je nebitno.Tu si 2 godine i svi koji su ovdje duže znaju da si kvalitetan član jer da nisi,ne bi izdržao 2 godine.Svakome se zna zalomiti karton,bio on potkrijepljen dobrim razlozima ili ne.Toga ima na svakom forumu.

alrighty then
15 godina
offline
Za što se sve na bol-u dobije crveni karton...

Moram priznat da su Danny i Ivo jako pristojni decki, svaki put me iznenade.

 

Covjek bi reko da ce, kad dodju "na vlast", uhvatit onaj bahati stih ali moram reci da se jako dobro drzite vas dvoje.

 

Respect!

I'm going woo woo
15 godina
offline
RE: Za što se sve na bol-u dobije crveni karton...
tnakir kaže...

Moram priznat da su Danny i Ivo jako pristojni decki, svaki put me iznenade.

 

Covjek bi reko da ce, kad dodju "na vlast", uhvatit onaj bahati stih ali moram reci da se jako dobro drzite vas dvoje.

 

Respect!

Ma to ti jednostavno takav karakter, ja sam isto slične naravi, isto kad sam na jednom forumu postao moderator svi pomislimi da će mi "moć" udariti u glavu, ali ništa od toga, nastavio kako sam i prije bio hehe.

 

Ma uglavnom, treba jednostavno zaboraviti ići dalje...nema smisla trošiti dragocijeno vrijeme na prošlost, treba se okrenuti budućnosti i što nam donosi novi danOsmijeh

Stoja
16 godina
neaktivan
offline
Za što se sve na bol-u dobije crveni karton...

svi smo nekakvi,ali u konacnici decki su ok osim malo pretjerivanja ekipe oko toga koliki je svemir i jeli zakrivljen, te navodjenja jednadjbi kao dokaza.

epic fail :))

al njima je cool i nedo bog (ko zna ima li ga) da flejmate ili offtopicarite u tim temama.

 

krenimo od sebe:

 

ja sam vjerojatno skupio, 6 crvenih, kamion zutih i jedan crni.

 

da.. zaspemam, offtopicarim ponekad, uvrijedim u rukavicama ili bez njih suprotnog provokatora u temi. nikada to ne radim nicim izazvan.

svi su kartoni opravdani osim jednoga,a taj je linkan u mom potpisu ;)

 

sklon sam naivnosti da me neko isprovocira i tu nemam milosti pri niskim udarcima kako ih "oni" zovu.

 

imam 10-tak mrzitelja koji me ne podnose,ali ja im saljem pregrst cvoka u civerice :)

 

nikada niti jednom super(moderatoru) nisam poslao pm, osim veliko poglavici.

 

na kraju gospon draga rado pocastim sa picem i mezom ako dodje u dubrovnik, premda se ne slazem ponekad sa njegovim forsiranjem njegove istine i njegovim vidjenjem atmosfere sto je on ili offtopic.

nazalost, dolazilo je do situacija kao iz one stuliceve, "tko ne misli tako taj klevece i laze" ili po nasku, offtopic je.

 

glede juzera ima par bisera jako nadobudnih i prgavih koji zrace samodopadnoscu te vole pljuckat po ljudima koji nesto ne shvacaju i nisu po njihovom misljenju prelistali 67 stranica nekog topica,jer tamo se to negdje spomenulo.

 

pozdrav svima,a posebno velikom poglavici !

 

pozdrav do sljedeceg kartona. :))

ako u postu ne podrzavas misao nekih moderatora, to znaci da trolas! http://a.imagehost.org/0175/epic.jpg
15 godina
odjavljen
offline
Za što se sve na bol-u dobije crveni karton...

Sada bi ja opet nabacio jednu pjesmicu ovdje, zbog koje sam svojevremeno dobio zuti karton...

Mislim, radilo se o obicnoj sali, ali neki ne kuze sale... Sta's. Tako ti je to. Mislim, sto da se zalim, ako ne'ko ne kuzi.

Uostalom, ke pa dobio crveni, nije crni. A i da je crni, eto te opet. U ljepsem i mladjem izdanju Cool

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice