Fiskalna blagajna - preporuka

poruka: 3
|
čitano: 4.258
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Fiskalna blagajna - preporuka

Ako sam promašio temu, molim moderatora da premjesti topic na odgovarajuće mjesto.

 

Molio bih vas savjet: što biste preporučili kao rješenje za fiskalizaciju za kafić koji radi sezonski? Ne radi se o nekom velikom prometu. Zasad nema proveden internet, samo telefon. Wi-fi od susjeda nije opcija. Ne postoji nikakvo računalo, pa, slijedom, ni predkupljena licenca Windowsa. Prema tome, potrebno je potpuno rješenje, i računalo, i pisač, i internet, i aplikacija. 

11 godina
offline
Re: Fiskalna blagajna - preporuka

DIGITRON kasa D110 - D120 GPS vidite koja vam se vise svidja... rade na SIMkaricu koja se ubaci i njih i tako su povezane s internetom, pisač je u njima tako da sve sto cete imati na stolu je samo blagajna...

 

druga opcija FISKAL1, trebati cete kupiti usb HUB u kojeg cete ukljuciti pisač i USBinternet kojeg cete kupiti u t-com, vip ili gdje vec želite... na stolu cete imati FISKAL1 tablet, pisač i USB hub u kojeg ce biti uključeni pisač i USBinternet stick

11 godina
offline
Fiskalna blagajna - preporuka

Pozdrav!

Da ne otvaram novu temu, molio bih vas da mi predložite jeftino rješenje za fiskalizaciju, otac mi se bavi građevinskom limarijom te me zanima drži li ova moja terija vodu :) znači za pristup internetu koristio bi obični android mobitel koji bi sližio kao hotspot, e sad bi mi trebala fisklana kasa, samo me muči softwer dali ga je problem isprogramirati? Molio bih nekog da mi pojasni malo kako to sve ide.

Zahvaljujem

Posao oslobađa.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice