Vijest o promjenama naplaćivanja T-coma

poruka: 5
|
čitano: 3.000
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Vijest o promjenama naplaćivanja T-coma

Pred nekoliko dana dabio sam na mail izvod T-comovog računa i primijetio da nisu naveli pretplatu na ISDN. Pomislih da se radi o pogrešci, ili da su odlučili više ne naplaćivati namet na puko egzistiranje njihove linije u našim domovima. Naravno da je ova druga misao samo ironija, a ne realna mogućnost. No. Na njihovim internet stranicama pronašao sam da se radi o "Promjena načina obračuna mjesečne naknade za uslugu pristupa mreži T-coma" http://www.t.ht.hr/press/novosti_disp.asp?id=1428. U toj izjavi između ostalog kažu:

 

"Od mjeseca prosinca 2008. godine i naknada za ostvareni promet i mjesečna naknada za uslugu pristupa mreži biti će obračunavani za mjesec za koji je račun ispostavljen, nakon proteka mjeseca. Do sada se naknada za uslugu pristupa mreži obračunavala tokom tog mjeseca."

 

Znači, ako sam dobro shvatio, u veljači ćemo dobiti telefonsku pretplatu za siječanj te naknadu za ADSL promet. Ovaj mjesec ne dobivamo ni jedno ni drugo zbog promjene u sustavu.

 

Baže, Baže Online, prosvijetli nas, ili čekate da vam se T-com javi sa službenim priopćenjem (gornji link vodi u njihov press centar, pa je to već valjda službeno priopćenje)?

 

Athlon 64 X2 3800+ 2.7 GHz @ 1.425 V, Scythe Zipang, Gigabyte K8NF9-Ultra NF4 Ultra, 4 GB Corsair XMS CMX1024-3200C2 & OCZ Gold GX XTC, PowerColor Radeon PCS HD3870 X2 1 GB DDR4, 2x 80 GB Seagate 7200.9 RAID 0, 500 GB Seagate 7200.11, NEC ND-4550A, Plextor Premium, LG GDR8163B, Corsair TX650
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vijest o promjenama naplaćivanja T-coma
NE nego ovaj mjesec nečeš dobit ništa jer su ti to naplatili za 12. mjesec. Ali druge mjesece će biti sve po starom.
Вгикфмлщ Зщыфмфс
16 godina
offline
RE: Vijest o promjenama naplaćivanja T-coma

Nisam li i ja zaključio isto? U veljači ćemo dobiti pretplatu za siječanj, a ne kao do sada da u siječnju (račun za prosinac) dobijemo pretplatu za siječanj. U prosinačkom računu smo već isplatili prosinac, a ovaj smo mjesec oslobođeni nameta zbog novog načina obračunavanja.

Athlon 64 X2 3800+ 2.7 GHz @ 1.425 V, Scythe Zipang, Gigabyte K8NF9-Ultra NF4 Ultra, 4 GB Corsair XMS CMX1024-3200C2 & OCZ Gold GX XTC, PowerColor Radeon PCS HD3870 X2 1 GB DDR4, 2x 80 GB Seagate 7200.9 RAID 0, 500 GB Seagate 7200.11, NEC ND-4550A, Plextor Premium, LG GDR8163B, Corsair TX650
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vijest o promjenama naplaćivanja T-coma

haha. ma racun kao racun. opet treba sve platit. nego zna li netko hoce li i kada t-com povecati nase dragocjene downlaod brzine ili ce cak smanjiti preplatu,prije mislim da ce povect brzinu od 2 mb/s...a skida mi 200 kb/s ali nema veze to...

Proud to be adicted to WoW
16 godina
neaktivan
offline
Vijest o promjenama naplaćivanja T-coma

ja bi radje da povecaju pakete za promet, osnovna brzina od 2mbps je sasvim dovoljna

Bessie Braddock: Winston, your drunk! Churchill: Bessie, your ugly, and tomorrow morning I shall be sober
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice