W7 dva monitora i dva desktopa, neovisna-virtua??

poruka: 3
|
čitano: 1.374
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
W7 dva monitora i dva desktopa, neovisna-virtua??

Znači imam dva monitora i W7 i htio bih dva desktopa jedan neovisan o drugom, da na jednom destopu recimo pustim film, a na drugom normalno surfam ili radim nešto... jel to moguće i kako tj postoji li neki program i koji !?

 

Hvala

nema gaaa...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
W7 dva monitora i dva desktopa, neovisna-virtua??

mozda ovakvo nešto traziš?

 

Ako samo zelis podijeliti monitore, tj sto ti pokazuje na svakom pojedinačno, desna tipka na desktop-screen resolution, kliknes na monitor broj 2, dole pod Multiple Displays staviš opciju Extend these displays.

 

Ako ti ne pokazuje 2 plava prozočica sa monitorima , prvo klikni Detect pa onda Identify da znas koji je koji itd.

 

Na jednom npr surfas, na drugi monitor odvučeš player sa kojim gledaš film ili neku drugu aplikaciju i to je to.

 

Dole si jos stavi kvačicu na Make this my main display kada izabereš monitor gore na slicicama za kojeg zelis da ti bude primarni monitor tj gdje da ti se nalazi taskbar traka sa startom ( u Win 8 su stavili da je taskbar na oba)

 

Ako zelis imati taskbar na oba monitora u isto vrijeme na win 7 (tj start tipku) onda skini programcice poput display fusiona,Ultramon, Dexpot.

 

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: W7 dva monitora i dva desktopa, neovisna-virtu
Colossus7 kaže...

mozda ovakvo nešto traziš?

 

Ako samo zelis podijeliti monitore, tj sto ti pokazuje na svakom pojedinačno, desna tipka na desktop-screen resolution, kliknes na monitor broj 2, dole pod Multiple Displays staviš opciju Extend these displays.

 

Ako ti ne pokazuje 2 plava prozočica sa monitorima , prvo klikni Detect pa onda Identify da znas koji je koji itd.

 

Na jednom npr surfas, na drugi monitor odvučeš player sa kojim gledaš film ili neku drugu aplikaciju i to je to.

 

Dole si jos stavi kvačicu na Make this my main display kada izabereš monitor gore na slicicama za kojeg zelis da ti bude primarni monitor tj gdje da ti se nalazi taskbar traka sa startom ( u Win 8 su stavili da je taskbar na oba)

 

Ako zelis imati taskbar na oba monitora u isto vrijeme na win 7 (tj start tipku) onda skini programcice poput display fusiona,Ultramon, Dexpot.

 

 

 

Ovaj link koji si stavio to je baš ono sto mi treba  a vidim da je super program... a ovo ostalo sto si napisao to znam, jedini i najveći problem je taj što su monitori različite rezolucije tako da mi onda ovo što si link stavio i nije neka prednost ... a ovo kad staviš Multiple Displays onda svaki ekran kao ima "svoj desktop" i u njemu radiš neovisno jel tako !?

nema gaaa...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice