Samsung Note II ili Nokia Lumia 1020?

poruka: 27
|
čitano: 8.096
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Note II ili Nokia Lumia 1020?

pozdrav ekipi...

 

posto mi je nedavno ispao iz dzepa na autoputu moj voljeni Note 1, dok sam se vozio motorom i na moje oci ga pregazio sleper{#}, sve do neki dan sam bio siguran da cu kupit novi Note 2...

 

ali od prije neki dan kad sam vidio onaj filmic o lumia 1020 kameri od 41MP, a bas nekako na note-u nisam bio najzadovoljniji sa slikama, poceo sam razmisljat da bi mozda uzeo lumiu...

 

nasao sam jedan zgodan comparison review na jubitou 

 (usporedjuje lumiju sa galaxy s4)

 

 

muci me dal bi se navikao na W8 operativni i kako bih zivio bez poznatih aplikacija i velikog ekrana...

 

ajd, bacite koju pametnu...srce mi kaze Note 2 :-)

 

 

 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Note II ili Nokia Lumia 1020?

.. za sto tocno tebi koristi note?ta ogromna cigla od mobitela?

xfact
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.8.2013 17:48 (=xfact=).
Moj PC  
0 14 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Note II ili Nokia Lumia 1020?

a imam skoro 2 metra i velike ruke, tak da mi velicina odgovara:-)

 

koristio sam ga puno za gledanje filmova, serija, surfanje po netu...

 

ali sam i dosta fotkao, a tu je nova lumia zakon...

16 godina
offline
Samsung Note II ili Nokia Lumia 1020?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Note II ili Nokia Lumia 1020?

hvala na linku, vidio i procitao zadnjih par stranica...

 

mislim da je to vise za ljude koji traze koji model moba da kupe...mene zanima iskljucivo rasprava vezana za ova 2 modela, zato sam otvorio novu temu, nadam se da nisam pogrijesio...{#}

 

ako jesam, molim admina da mi prebaci post...

12 godina
offline
Samsung Note II ili Nokia Lumia 1020?

Jedino za što je Lumia zaista dobra je snimanje videa i fotografiranje. Za konzumaciju sadržaja puno je bolji Note II koji ima puno jaču bateriju i mogućnost personalizacije te naravno s stylus.

Moj PC  
3 2 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Samsung Note II ili Nokia Lumia 1020?

Note2

 
6 2 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Note II ili Nokia Lumia 1020?
11Dado11 kaže...

a imam skoro 2 metra i velike ruke, tak da mi velicina odgovara:-)

 

koristio sam ga puno za gledanje filmova, serija, surfanje po netu...

 

ali sam i dosta fotkao, a tu je nova  lumia  zakon...

Ja bi uzeo Lumiu 1020 a ti uzmi Note II iz jednostavnog razloga, jeftiniji jer, bio si zadovoljan s Note I i ima odlične multimedijalne sposobnosti, ono što tražiš.

Ne dajem kolegama forumašima TU i TD.
10 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Note II ili Nokia Lumia 1020?
11Dado11 kaže...

pozdrav ekipi...

 

posto mi je nedavno ispao iz dzepa na autoputu moj voljeni Note 1, dok sam se vozio motorom i na moje oci ga pregazio sleper{#}, sve do neki dan sam bio siguran da cu kupit novi Note 2...

 

ali od prije neki dan kad sam vidio onaj filmic o lumia 1020 kameri od 41MP, a bas nekako na note-u nisam bio najzadovoljniji sa slikama, poceo sam razmisljat da bi mozda uzeo lumiu...

 

nasao sam jedan zgodan comparison review na jubitou 

 (usporedjuje lumiju sa galaxy s4)

 

 

muci me dal bi se navikao na W8 operativni i kako bih zivio bez poznatih aplikacija i velikog ekrana...

 

ajd, bacite koju pametnu...srce mi kaze Note 2 :-)

 

 

 

 

Jooooj.... gle ovak. Nemoj fantazirat naravno da ćeš uzet Note 2, a ne mobitel proizvođača kojeg je pregazilo vrijeme, nekoliko puta. Uzimat mobitel zbog fotoaparata je potpuno idiotski pa zato znam da to nećeš napraviti. (Nisi valjda jedan od onih koji još nije skužio da bilo koji kompaktni fotić radi bolje slike od najboljeg mobitela i da su slike s moba u biti za zajebanciju?) Postove u kojima te moroni pitaju kaj će ti tako "veliki" mobitel ignoriraj jer za drugo i nisu. To je ekipa koja nikad na mobu ne čita knjigu u pdf-u (vjerojatno ni u papirnatom obliku), ne gleda filmove i u biti ne koristi ga ni za što osim za telefoniranje i pokazivanje ekipi kak imaju najnoviji Ajfunj s jednako malim ekranom ko i prošla generacija, jer Apple zna kaj je najbolje za njih.

 

Aj uživaj i puno sreće s tvojim novim Noteom 2 (valjda ću jednom i ja skupit pare za njega:) Dobro si me nasmijao s pričom o tome kako si izgubio jedinicu, za tvoju utjehu baš sam neki dan vidio kako je ženi ispao mob na cestu dok je vozila bicikl. Ne znam kaj je bilo, al zgazio ga auto isto ko i tvoj jer je ona izgubila valjda 5 minuta dok je naslanjala bic na banderu, popravila frizuru itd, umjesto da je odmah požurila po mobitel, haha.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Note II ili Nokia Lumia 1020?

haha, hvala ti puno...

 

je, mozda stvarno fantaziram, htio sam cut sto ljudi kazu i malo me mozda ovak zasamaraju kao ti:-)

 

 

 

a osjecaj kad sam skuzio da mi je mob ispao iz dzepa u voznji je slican onom sto ljudi kazu, cijeli zivot mi je prelatio pred ocima, svi lijepi trenutci koje smo imali zajedno lol...stao sam u zaustavnu traku odma, te krenuo unazad po njega, reko da spasim sto se spasiti dade...mobitel je naravno bio na sredini ceste i sleperi su prelazili preko njega...blesav kakav jesam, zatrcao sam se izmedju 2 slepera i uzeo ga...jedino sto sam uspio spasiti je SIM kartica :-)

 

evo vam slikica da se nasmijete...

RIP Samsung Note RIP Samsung Note
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.8.2013 13:53 (11Dado11).
15 godina
offline
Samsung Note II ili Nokia Lumia 1020?

Note 3.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Note II ili Nokia Lumia 1020?
11Dado11 kaže...

haha, hvala ti puno...

 

je, mozda stvarno fantaziram, htio sam cut sto ljudi kazu i malo me mozda ovak zasamaraju kao ti:-)

 

 

 

a osjecaj kad sam skuzio da mi je mob ispao iz dzepa u voznji je slican onom sto ljudi kazu, cijeli zivot mi je prelatio pred ocima, svi lijepi trenutci koje smo imali zajedno lol...stao sam u zaustavnu traku odma, te krenuo unazad po njega, reko da spasim sto se spasiti dade...mobitel je naravno bio na sredini ceste i sleperi su prelazili preko njega...blesav kakav jesam, zatrcao sam se izmedju 2 slepera i uzeo ga...jedino sto sam uspio spasiti je SIM kartica :-)

 

evo vam slikica da se nasmijete...

 

 

I feel your pain bro, bar imaš lešinu za uspomenu:) S obzirom na to kaj je prošao još se i dobro drži:)

 

Nego, ima li ikakve šanse da mu je matična ostala čitava? Otvori ga pa vidi. Ako je matična živa, naručiš drugo kućište i ekran i prođeš puno jeftinije.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Note II ili Nokia Lumia 1020?
Starfall kaže...

 

Jooooj.... gle ovak. Nemoj fantazirat naravno da ćeš uzet Note 2, a ne mobitel proizvođača kojeg je pregazilo vrijeme, nekoliko puta. Uzimat mobitel zbog fotoaparata je potpuno idiotski pa zato znam da to nećeš napraviti. (Nisi valjda jedan od onih koji još nije skužio da bilo koji kompaktni fotić radi bolje slike od najboljeg mobitela i da su slike s moba u biti za zajebanciju?) Postove u kojima te moroni pitaju kaj će ti tako "veliki" mobitel ignoriraj jer za drugo i nisu. To je ekipa koja nikad na mobu ne čita knjigu u pdf-u (vjerojatno ni u papirnatom obliku), ne gleda filmove i u biti ne koristi ga ni za što osim za telefoniranje i pokazivanje ekipi kak imaju najnoviji Ajfunj s jednako malim ekranom ko i prošla generacija, jer Apple zna kaj je najbolje za njih.

Aj uživaj i puno sreće s tvojim novim Noteom 2 (valjda ću jednom i ja skupit pare za njega:) Dobro si me nasmijao s pričom o tome kako si izgubio jedinicu, za tvoju utjehu baš sam neki dan vidio kako je ženi ispao mob na cestu dok je vozila bicikl. Ne znam kaj je bilo, al zgazio ga auto isto ko i tvoj jer je ona izgubila valjda 5 minuta dok je naslanjala bic na banderu, popravila frizuru itd, umjesto da je odmah požurila po mobitel, haha.

ne znam zasto uopce postoje experti kad anonimusi s bug foruma znaju bolje{#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Note II ili Nokia Lumia 1020?
Starfall kaže...

I feel your pain bro, bar imaš lešinu za uspomenu:) S obzirom na to kaj je prošao još se i dobro drži:)

 

Nego, ima li ikakve šanse da mu je matična ostala čitava? Otvori ga pa vidi. Ako je matična živa, naručiš drugo kućište i ekran i prođeš puno jeftinije.

 

 

 

haha ma kakvi, na slici se ne vidi kak je zguzvan, spao je sa 10mm na list papira debljine...

10 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Note II ili Nokia Lumia 1020?
apoteka kaže...
Starfall kaže...

 

Jooooj.... gle ovak. Nemoj fantazirat naravno da ćeš uzet Note 2, a ne mobitel proizvođača kojeg je pregazilo vrijeme, nekoliko puta. Uzimat mobitel zbog fotoaparata je potpuno idiotski pa zato znam da to nećeš napraviti. (Nisi valjda jedan od onih koji još nije skužio da bilo koji kompaktni fotić radi bolje slike od najboljeg mobitela i da su slike s moba u biti za zajebanciju?) Postove u kojima te moroni pitaju kaj će ti tako "veliki" mobitel ignoriraj jer za drugo i nisu. To je ekipa koja nikad na mobu ne čita knjigu u pdf-u (vjerojatno ni u papirnatom obliku), ne gleda filmove i u biti ne koristi ga ni za što osim za telefoniranje i pokazivanje ekipi kak imaju najnoviji Ajfunj s jednako malim ekranom ko i prošla generacija, jer Apple zna kaj je najbolje za njih.

Aj uživaj i puno sreće s tvojim novim Noteom 2 (valjda ću jednom i ja skupit pare za njega:) Dobro si me nasmijao s pričom o tome kako si izgubio jedinicu, za tvoju utjehu baš sam neki dan vidio kako je ženi ispao mob na cestu dok je vozila bicikl. Ne znam kaj je bilo, al zgazio ga auto isto ko i tvoj jer je ona izgubila valjda 5 minuta dok je naslanjala bic na banderu, popravila frizuru itd, umjesto da je odmah požurila po mobitel, haha.

ne znam zasto uopce postoje experti kad anonimusi s bug foruma znaju bolje{#}

 

"Eksperti" postoje da bi snobovima rekli kaj da misle.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.8.2013 10:25 (Starfall).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Note II ili Nokia Lumia 1020?
Starfall kaže...
apoteka kaže...
Starfall kaže...

 

Jooooj.... gle ovak. Nemoj fantazirat naravno da ćeš uzet Note 2, a ne mobitel proizvođača kojeg je pregazilo vrijeme, nekoliko puta. Uzimat mobitel zbog fotoaparata je potpuno idiotski pa zato znam da to nećeš napraviti. (Nisi valjda jedan od onih koji još nije skužio da bilo koji kompaktni fotić radi bolje slike od najboljeg mobitela i da su slike s moba u biti za zajebanciju?) Postove u kojima te moroni pitaju kaj će ti tako "veliki" mobitel ignoriraj jer za drugo i nisu. To je ekipa koja nikad na mobu ne čita knjigu u pdf-u (vjerojatno ni u papirnatom obliku), ne gleda filmove i u biti ne koristi ga ni za što osim za telefoniranje i pokazivanje ekipi kak imaju najnoviji Ajfunj s jednako malim ekranom ko i prošla generacija, jer Apple zna kaj je najbolje za njih.

Aj uživaj i puno sreće s tvojim novim Noteom 2 (valjda ću jednom i ja skupit pare za njega:) Dobro si me nasmijao s pričom o tome kako si izgubio jedinicu, za tvoju utjehu baš sam neki dan vidio kako je ženi ispao mob na cestu dok je vozila bicikl. Ne znam kaj je bilo, al zgazio ga auto isto ko i tvoj jer je ona izgubila valjda 5 minuta dok je naslanjala bic na banderu, popravila frizuru itd, umjesto da je odmah požurila po mobitel, haha.

ne znam zasto uopce postoje experti kad anonimusi s bug foruma znaju bolje{#}

 

"Eksperti" postoje da bi snobovima rekli kaj da misle.

 

 

 

 

 Experti postoje da se ne bi sve baziralo na osobnim misljenjima nego i na cinjenicama.

Ako ekspert testira smece, reci ce da je smece.

Ako kupac koji da puno novca na to smece napravi review, reci ce da je OK.

Sva mudrost.

 

Ja bih preporucio Lumiu jer bih ju ja uzeo zbog OS-a i izrade, ali preporucam kupcu da isproba oba uredjaja u par navrata i da sve pregleda pa da odluci.

 

 

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
13 godina
offline
Samsung Note II ili Nokia Lumia 1020?

Kao prvo, moje iskreno saučešće zbog gubitka voljenog i vjernog prijatelja i suputnika!! 

 

Kao drugo, ja glasam za SGN II, a razloga je preko nekoliko, makar ima "samo" 8 MP kameru, radi perfektne slike, makar nema 1080p rezoluciju, gledati na njega YouTube clipove ili nogometne utakmice neprocjenjivo, gonio ga ko vrag svoju dušu nećeš moći potrošiti bakteriju za minimalno 36 sati, ako si avanturist možeš uvijek imati kraj sebe bakteriju rezerve, nije vodonepropusan ali po kiši ili većoj vlazi u zraku nemaš problema sa razgovaranjem, a to su samo detalji koji su elementarni a nadograđeni na prvi SGN!! 

 

O Nokiji nemam previše saznanja, ali ne glede izrade moba općenito ili dizajnerski, operativni sustav je po meni 0 bodova i to je to, obzirom sam ja Nokiju imao zadnje E72 ali sa relativno dobrim starim Symbianom, a sve ovo novije, jednostavno, nije moj stil i ukus!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Note II ili Nokia Lumia 1020?
chutac kaže...
Starfall kaže...
apoteka kaže...
Starfall kaže...

 

Jooooj.... gle ovak. Nemoj fantazirat naravno da ćeš uzet Note 2, a ne mobitel proizvođača kojeg je pregazilo vrijeme, nekoliko puta. Uzimat mobitel zbog fotoaparata je potpuno idiotski pa zato znam da to nećeš napraviti. (Nisi valjda jedan od onih koji još nije skužio da bilo koji kompaktni fotić radi bolje slike od najboljeg mobitela i da su slike s moba u biti za zajebanciju?) Postove u kojima te moroni pitaju kaj će ti tako "veliki" mobitel ignoriraj jer za drugo i nisu. To je ekipa koja nikad na mobu ne čita knjigu u pdf-u (vjerojatno ni u papirnatom obliku), ne gleda filmove i u biti ne koristi ga ni za što osim za telefoniranje i pokazivanje ekipi kak imaju najnoviji Ajfunj s jednako malim ekranom ko i prošla generacija, jer Apple zna kaj je najbolje za njih.

Aj uživaj i puno sreće s tvojim novim Noteom 2 (valjda ću jednom i ja skupit pare za njega:) Dobro si me nasmijao s pričom o tome kako si izgubio jedinicu, za tvoju utjehu baš sam neki dan vidio kako je ženi ispao mob na cestu dok je vozila bicikl. Ne znam kaj je bilo, al zgazio ga auto isto ko i tvoj jer je ona izgubila valjda 5 minuta dok je naslanjala bic na banderu, popravila frizuru itd, umjesto da je odmah požurila po mobitel, haha.

ne znam zasto uopce postoje experti kad anonimusi s bug foruma znaju bolje{#}

 

"Eksperti" postoje da bi snobovima rekli kaj da misle.

 

 

 

 

 Experti postoje da se ne bi sve baziralo na osobnim misljenjima nego i na cinjenicama.

Ako ekspert testira smece, reci ce da je smece.

Ako kupac koji da puno novca na to smece napravi review, reci ce da je OK.

Sva mudrost.

 

Ja bih preporucio Lumiu jer bih ju ja uzeo zbog OS-a i izrade, ali preporucam kupcu da isproba oba uredjaja u par navrata i da sve pregleda pa da odluci.

 

 

 

Pa kaj ti od prošle godine pratiš tehničku literaturu?

 

Imaš pravo, "eksperti" su inače savršeno nepristrani i redovito imaju pojma o čemu pričaju. Ne.

 

Mislim da je upravo jedan Bugov "ekspert" zvani Petrić totalno popljuvao ovu tvoju Lumiju u svom "ekspertnom" reviewu, samo na temelju toga što ima dvije jezgre. Nema veze što na mobitelu sve leti i što je savršeno fluidno, imaš dvije jezgre i neš' dobit dobru ocjenu majku ti jer moj objektivni i ekspertni lik i djelo totalno vrijeđa da u današnje vrijeme netko napravi mob s dvije jezgre. A da sam ga možda malo koristio i probao pa da vidim kako to radi neću jer kaj ja imam koristit mob s dvije jezgre.

 

Isto tako je S4 dobio nagradu kao najfluidniji mobitel s najduljim trajanjem baterije, iako mnogi koji ga imaju viču na sva usta da trza i da je baterija na S3 trajala puno dulje. Ako to kažu oni koji su dali puno para za mob, onda to ima veću težinu nego sve nagrade "nezavisnih" časopisa. Ali dobro, "Ako ekspert testira smeće reći će da je smeće", pa onda valjda nije.

 

Kaj bi možda trebalo biti ekspertno mišljenje da je Experia Z ima bolji dizajn od HTC-a One i S4, kao u nedavnom Bugovom ekspertnom usporednom testu? Onih koji ne vole kockasti dizajn barem je onoliko kao i onih kojima se to sviđa, pa onda kao "ekspert" barem budi toga svjestan i nemoj iznosit svoje osobne ukuse kao božje zapovijedi.

 

"Eksperti" i kritičari barem u 50% napisa izdrkavaju svoje frustracije u tekstovima koji bi korisniku trebali služiti kao objektivan uvid u proizvod.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.8.2013 10:49 (Starfall).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Note II ili Nokia Lumia 1020?
Starfall kaže...
chutac kaže...
Starfall kaže...
apoteka kaže...
Starfall kaže...

 

Jooooj.... gle ovak. Nemoj fantazirat naravno da ćeš uzet Note 2, a ne mobitel proizvođača kojeg je pregazilo vrijeme, nekoliko puta. Uzimat mobitel zbog fotoaparata je potpuno idiotski pa zato znam da to nećeš napraviti. (Nisi valjda jedan od onih koji još nije skužio da bilo koji kompaktni fotić radi bolje slike od najboljeg mobitela i da su slike s moba u biti za zajebanciju?) Postove u kojima te moroni pitaju kaj će ti tako "veliki" mobitel ignoriraj jer za drugo i nisu. To je ekipa koja nikad na mobu ne čita knjigu u pdf-u (vjerojatno ni u papirnatom obliku), ne gleda filmove i u biti ne koristi ga ni za što osim za telefoniranje i pokazivanje ekipi kak imaju najnoviji Ajfunj s jednako malim ekranom ko i prošla generacija, jer Apple zna kaj je najbolje za njih.

Aj uživaj i puno sreće s tvojim novim Noteom 2 (valjda ću jednom i ja skupit pare za njega:) Dobro si me nasmijao s pričom o tome kako si izgubio jedinicu, za tvoju utjehu baš sam neki dan vidio kako je ženi ispao mob na cestu dok je vozila bicikl. Ne znam kaj je bilo, al zgazio ga auto isto ko i tvoj jer je ona izgubila valjda 5 minuta dok je naslanjala bic na banderu, popravila frizuru itd, umjesto da je odmah požurila po mobitel, haha.

ne znam zasto uopce postoje experti kad anonimusi s bug foruma znaju bolje{#}

 

"Eksperti" postoje da bi snobovima rekli kaj da misle.

 

 

 

 

  Experti postoje da se ne bi sve baziralo na osobnim misljenjima nego i na cinjenicama.

Ako ekspert testira smece, reci ce da je smece.

Ako kupac koji da puno novca na to smece napravi review, reci ce da je OK.

Sva mudrost.

 

Ja bih preporucio Lumiu jer bih ju ja uzeo zbog OS-a i izrade, ali preporucam kupcu da isproba oba uredjaja u par navrata i da sve pregleda pa da odluci.

 

 

 

Pa kaj ti od prošle godine pratiš tehničku literaturu?

 

Imaš pravo, "eksperti" su inače savršeno nepristrani i redovito imaju pojma o čemu pričaju. Ne.

 

Mislim da je upravo jedan Bugov "ekspert" zvani Petrić totalno popljuvao ovu tvoju Lumiju u svom "ekspertnom" reviewu, samo na temelju toga što ima dvije jezgre. Nema veze što na mobitelu sve leti i što je savršeno fluidno, imaš dvije jezgre i neš' dobit dobru ocjenu majku ti jer moj objektivni i ekspertni lik i djelo totalno vrijeđa da u današnje vrijeme netko napravi mob s dvije jezgre. A da sam ga možda malo koristio i probao pa da vidim kako to radi neću jer kaj ja imam koristit mob s dvije jezgre.

 

Isto tako je S4 dobio nagradu kao najfluidniji mobitel s najduljim trajanjem baterije, iako mnogi koji ga imaju viču na sva usta da trza i da je baterija na S3 trajala puno dulje. Ako to kažu oni koji su dali puno para za mob, onda to ima veću težinu nego sve nagrade "nezavisnih" časopisa. Ali dobro, "Ako ekspert testira smeće reći će da je smeće", pa onda valjda nije.

 

Kaj bi možda trebalo biti ekspertno mišljenje da je Experia Z ima bolji dizajn od HTC-a One i S4, kao u nedavnom Bugovom ekspertnom usporednom testu? Onih koji ne vole kockasti dizajn barem je onoliko kao i onih kojima se to sviđa, pa onda kao "ekspert" barem budi toga svjestan i nemoj iznosit svoje osobne ukuse kao božje zapovijedi.

 

"Eksperti" i kritičari barem u 50% napisa izdrkavaju svoje frustracije u tekstovima koji bi korisniku trebali služiti kao objektivan uvid u proizvod.

 

  Petrić nije ekspert. Upravo suprotno.

On piše svoja mišljenja i zaljubljen je u Galaxy. To je u redu, ali ne zaslužuje pisati "reviewe" o mobitelima. Bar onda neka piše samo činjenice i to je to.

 

Uglavnom to i jesu subjektivna mišljenja, na žalost, ali ima i onih koji rade svoj posao kako spada.

Test naprave i to je to. Iznesu činjenice i napišu ponešto o tome.

To su "revieweri", ne ovi koji kažu što misle o mobitelu.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
14 godina
offline
Samsung Note II ili Nokia Lumia 1020?

BTW. prava recenzija nije ona, kad se mobitel izvadi iz kutije, pa se napiše mešto o njemu.

Prava recenzija je ona, koja se piše nakon tjedan/dva/mjesec korištenja.

Jer u tom slučaju, čovjek sazna mane/vrline samog uređaja/hardvera/i dr.

 

Tako da pola tih ''recenzija'' , ustvari je mazanje očiju.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
online
Samsung Note II ili Nokia Lumia 1020?

Moja preporuka je Note II, ako si bio zadovoljan sa Note I onda ćeš biti još zadovoljniji sa Note II. Prednost Note II ima OS (Android), nije los WP ali jednostavno nema hrpu mogućnosti kojih ima android od personalizacije pa do hrpe aplikacija koje su besplatne, za razliku od WP koji ima puno manju ponudu i većina onih koje valjaju se moraju kupiti. Inače WP je puno brži i fluidniji sustav, ali na žalost tu sve staje barem što se mene tiče, žena mi je imala godinu dana nokiu lumiu 710 i njoj je bila ok, ali meni se totalno nije svidio sustav, jednostavno pre malo toga nudi, barem za sada. Osobno imam Note II i mobitel je predobar i ništa ne trza niti zastajkuje. Slike sa kamere su također dobre, tako da svakako preporuka.

Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Note II ili Nokia Lumia 1020?
hvala svima na savjetima i raspravi...

mislim da je nokia otpala...

trenutno sam na sezonskom gastarbajterstvu u italiji, pa cu kad se vratim u 9tom najvjerojatnije probat na njuskalu ubost neku jeftiniju note 2...

osim ako u medjuvremenu nece izac trojka i bit ne puno skuplja...naisao sam na par sjajnih linkova o trojci...

http://www.gottabemobile.com/2013/06/26/why-you-should-wait-for-the-samsung-galaxy-note-3/
http://www.gottabemobile.com/2013/06/28/why-you-shouldnt-wait-for-the-samsung-galaxy-note-3/
http://www.gottabemobile.com/2013/08/07/samsung-galaxy-note-3-features-5-potential-game-changers/
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Note II ili Nokia Lumia 1020?
MasterOfDisaster kaže...

Moja preporuka je Note II, ako si bio zadovoljan sa Note I onda ćeš biti još zadovoljniji sa Note II. Prednost Note II ima OS (Android), nije los WP ali jednostavno nema hrpu mogućnosti kojih ima android od personalizacije pa do hrpe aplikacija koje su besplatne, za razliku od WP koji ima puno manju ponudu i većina onih koje valjaju se moraju kupiti. Inače WP je puno brži i fluidniji sustav, ali na žalost tu sve staje barem što se mene tiče, žena mi je imala godinu dana nokiu lumiu 710 i njoj je bila ok, ali meni se totalno nije svidio sustav, jednostavno pre malo toga nudi, barem za sada. Osobno imam Note II i mobitel je predobar i ništa ne trza niti zastajkuje. Slike sa kamere su također dobre, tako da svakako preporuka.

ja argumenta, personilizacija, bas je svakome stalo do dotjerivanja

wp8 ima novi ui, i sigurno ce mu dobro doci za promjenu

 

na njemu je da odluci, koji god da izabere nece pogrijesiti

 

i da, wp7  i wp8 su dva razlicita os.a, bez obzira sto isto izgledaju

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Note II ili Nokia Lumia 1020?

Nakon ovog videa, moj sljedeci izbor mobitela ce bit Jedna Od Nokia Lumia, Android mi nikako nije lego to štekanje i zatrzavanje, koliko god jak mobitel sam uzeo, opet bi šteko Android.  neznam dali ce to u buducnosti ikad usavršit, ali ova Lumia 920, je pre pre dobra. {#}

 

Rappy
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Note II ili Nokia Lumia 1020?

Kao sto nas kolaga urednik moderator Petrić kaze, lumia ima samo 2 jezgre, a to nije dovoljno za mobitel. Ako nema barem 16 jezgri, 16 gb rama i ssd od 256 gb nije to dobar mobitel. Znaci odaberi Note jer Lumia ima malo jezgri.

 

Ko je njemu da da se bavi novinarstvom.

 

 

Evo ti jedan video od lika koji je andrioidaš i objasnjenje zasto je isa na Lumiu 1020. USto i zabavan video.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.8.2013 0:33 (Zajeb).
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Note II ili Nokia Lumia 1020?

Dali zna tko kad bi mogla doc kod nas u prodaju Nokia Lumia 1020

Rappy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Note II ili Nokia Lumia 1020?
rappy kaže...

Dali zna tko kad bi mogla doc kod nas u prodaju Nokia Lumia 1020

Moja pretpostavka sredinom jeseni, no Nokia nije nešto entuzijastična oko prodaje u Europi.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice