Samsung Koji display color mode koristite?

poruka: 4
|
čitano: 2.182
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Samsung Koji display color mode koristite?

Pozdrav ljudi. Zanima me koji mode boje koristite na svom Samsung mobitelu. Postoje Vivid, natural. Gdje mi je vivid malo pretjeran, a natural mi se čini da nije baš vjeran stvarnim bojama a trebao bi upravo to biti. Našao sam način da ubacim u svoj S22 i stare modove poput Amoled cinema i amoled photo putem minimal adb and fastboot, sa uključenim usb debugging. Ugl, zanimaju me vaša mišljenja koji koristite i dal mislite da je natural mode vjeran stvarnim bojama?

 
0 0 hvala 0
2 godine
online
Samsung Koji display color mode koristite?

Natural je OK, meni.

合氣道 Paradoxically, the ability to be alone is the condition for the ability to love.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Koji display color mode koristite?
Zeppelin Graf kaže...

Pozdrav ljudi. Zanima me koji mode boje koristite na svom Samsung mobitelu. Postoje Vivid, natural. Gdje mi je vivid malo pretjeran, a natural mi se čini da nije baš vjeran stvarnim bojama a trebao bi upravo to biti. Našao sam način da ubacim u svoj S22 i stare modove poput Amoled cinema i amoled photo putem minimal adb and fastboot, sa uključenim usb debugging. Ugl, zanimaju me vaša mišljenja koji koristite i dal mislite da je natural mode vjeran stvarnim bojama?

 Godinama koristim natural, ali evo na S23 Ultra mogu podnijeti i vivid. Da li su nešto mijenjali na panelu, ne znam... Nije više tako agresivan mod kao prije, čini mi se.

12 godina
offline
Samsung Koji display color mode koristite?

vivid na a52s, na s21 fe natural... valjda su drugačiji paneli

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice