OnePlus 5

poruka: 614
|
čitano: 161.672
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
OnePlus 5

https://oneplus.net/launch

 

Krenulo live.

 

iiiii sve su rekli. 

 

Snapdragon 835

6 GB LPDDR4X RAM + 64 GB UFS 2.1, 8 GB LPDDR4X RAM + 128 GB UFS 2.1

16 mpix + 20 mpix kamera s telefoto objektivom

3300 mAh + DASH Charge

5.5" 1080p AMOLED

3.5 mm jack

 

EDIT: sve specifikacije i cijena - 499€ za 6/64 - 559€ za 8/128 - su na https://oneplus.net/5

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.6.2017 18:40 (robogo).
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: OnePlus 5
a jesu ga stavili da vodi nije ni za k...c.... sve taman za zamrt dok gledas....jedino je Emili dobra :D.... i 1080p, mislio sam da ce ovaj put ic na vise...al dobro....
VenAtoR#2231
16 godina
odjavljen
offline
Re: OnePlus 5
robogo kaže...

https://oneplus.net/launch

 

Krenulo live.

 

iiiii sve su rekli. 

 

Snapdragon 835

6/8 GB LPDDR4X RAM

16 mpix + 20 mpix kamera s telefoto objektivom

3300 mAh + DASH Charge

5.5" 1080p AMOLED

3.5 mm jack

 Jos ono najvaznije - cijena :)

 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 5

Pa cijena je 499€ napokon se zna.

15 godina
offline
OnePlus 5

origin: mrxa
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

evo cijena 499eura 6GB/64GB te za 8GB/128GB 559 eura

 

early-drop code je Clearer Photos

 

isto tako nemojte zaboraviti za referral https://oneplus.net/hr/referral

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
OnePlus 5

Ah..jos im fali onih 0,99 :) 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
OnePlus 5

Za 100 eura više se može naći s8...ipak ta dva telefona se ne mogu porediti...

Moj PC  
0 4 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

Ništa od ip68 ni na oneplus 5? Koja je razlika između zaslona 3t i 5?

Vjerujem da je kamera dobra, ali mislim da su ipak mogli više.. Pogotovo zato što mi s prednje strane izgleda isto kao 3t

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

ja mislim da nije nikakva razlika u ekrenu pa i po predstavljanju se vidjelu da sve bacaju na kameru te se orijentiraju na širu masu ljudi 

 

evo usporedbe na gsmarena http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8647&idPhone2=8416

 

malo je duži malo je uži ispada da je gore bumb nego iphone lol 

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.6.2017 18:54 (Jim Carrey).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: OnePlus 5
nez... nije me bas nis posebno dojmilo a tolko sam ceko....ali opet treba cekat testove da budem sto posto siguran...al bice on ili s8.... i zivcira me sto naplacuju dodatke tolko i bumper...da je pravi karbon nebi a reko al 30 eura je previse...
VenAtoR#2231
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: OnePlus 5

Kad prije JerryRigEverything, haha! :D

 

Više-manje isti rezultat kao OP3, osim ekrana.

16 godina
offline
OnePlus 5

http://www.gsmarena.com/oneplus_5-review-1623p10.php

 

Ok mob, kamera je solidna, baterija jako dobra...

Sve je ok, osim same cijene, tu će bit dost rasprave oko toga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
OnePlus 5

Ipak cu preskociti ovaj..OP3 jos uvijek predobro radi i prelazak samo radi kamere mi se ne isplati . Nisam neki power user pa nekakav benefit zbog novog chipset-a ne bi osjetio . Meni je onako..meh . Ali o ukusima nema smisla raspravljati . 

 

Evo i Linus se docepao jednog 

 

 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.6.2017 19:11 (unimatrix001).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 5
Zna li itko postoji li mogucnost da se op5 naruci u hrvatsku u dolarima obzirom da je cijena 479$ a u eurima je 499€?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus 5

Ekipa, kakva su vam iskustva s ovim early drop kupovinama? 
Bude sve ok? Vidim shipping priority i sve što bi mi odgovaralo. Meni osobno ne smeta što nije veliki upgrade u odnosu na 3T jer imam SGS6 i meni je svakako ogroman upgrade pa razmišljam uzeti odmah sad pa bi dobro došao neki savjet da se ne zaletim s kupovinom. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

Ok mob no ne vidim opravdanje za dizanje cijene. Zbog kamere? I drugi su stavili bolje kamere pa su im cijene ostale u rangu starijih modela. Kvaliteta izrade? Sigurno ne, dobar je kao i prosli...

Jednostavno si to mogu dozvoliti i to je to. 500€ nije puno onima koji su OP kupovali ako gledamo normalne drzave. Tamo su i tako cijene top telefona duplo vece. To sto se mi vadimo da ovaj nas je3 gdje zivimo je druga stvar :)

Kod nas jedino ima smisla raditi usporedbu sa cijenama iz oglasa.

Osobno bih volio da naprave OP5mini sa 5-5.2 displayom kojemu bi i cijena bila povoljnija. Ovaj je prevelik za svakodnevi rad jednom rukom.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.6.2017 19:17 (robee1).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: OnePlus 5
d1234as kaže...
Zna li itko postoji li mogucnost da se op5 naruci u hrvatsku u dolarima obzirom da je cijena 479$ a u eurima je 499€?

 

To nema veze sa valutom nego lokacijom. Amerima je 479 dolara, kod nas ne možeš dobiti u dolarima, samo euri...kao i sve ostalo, i tu Ameri opet plaćaju manje...mada mislim da je njihova cijena bez poreza, pošto ga oni ne moraju plaćati odmah (koliko sam upućen).

 

OP5 nije neki upgrade u odnosu na OP3T...jasno tu je jači proc, grafa i nešto bolja kontrola RAM-a...ali maknuše OIS, ostali na 1080p (iako ajde nije to neki minus), nisu pokušali barem splash-proofat uređaj...

Meni je u odnosu na smećetinu koji imam sada i koja ima UVIJEK slobodno samo 200tinjak mb RAM-a ovo san (jer kad nemreš prebacit između dvije aplikacije, a samo su ti one upaljene ili ako ti kamera trza kao mutava, a samo je ona upaljena, onda nešto ne valja), ali vjerujem da nekom prosječnom OP3T korisniku i nije oduševljenje...za njih super, 500eura više u džepu.

origin: mrxa
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.6.2017 19:22 (mrxa1).
14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 5
d1234as kaže...
Zna li itko postoji li mogucnost da se op5 naruci u hrvatsku u dolarima obzirom da je cijena 479$ a u eurima je 499€?

 i kekse domaćice?

15 godina
offline
OnePlus 5

GSM Arena odradila i review već.

origin: mrxa
 
0 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
online
OnePlus 5

Tresla se brda, rodio se miš ! 

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 5

Meni osobno 3T ispada osjetno bolja kupnja od petice, čak i sada... 

The most interesting information comes from children, for they tell all they know and then stop.
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 5

 ništa novo za par dana će se dosta ljudi ohladiti koji su bili nahajpani od 3/3t te 5 ide za one koji nemaju para za iphone pa kupuju klonove sa emily instagram kamerom 

14 godina
offline
Re: OnePlus 5
pa šta onda tražiš u ovoj temi?uživaj u svom iPhoneu,vrlo jednostavno...
9 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

Sta grizes odmah :)

Covjek je jednostavno opalio komentar. Zar je zabranjeno?!

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: OnePlus 5
argumentirano ok,ali padobranac uleti i lupeta bezveze....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 5

padobranac veliš ha

 

ja velim komentar a na tvoje mali ego povrijeđeni 

12 godina
online
Re: OnePlus 5
vepar kaže...
argumentirano ok,ali padobranac uleti i lupeta bezveze....

 

baš 3.14zdis bzvze.. kakvi ti jos argumenti trebaju? malo poboljsana kamera i cijena skocila na stotinjak eura od samsunga.

 

da ne govorim da se nađe s7edge na njuskalu sa 36 mjeseci garancije u sancta domenici po 2500 - 2800kn a i po kameri, displayu i drugim fičurima jos debelo našamara oneplus koji niti jedan novitet osim te kamerice nije donio i roknuo cijenu na 500 eura. bi li ti rade dao sto eura vise i imao 2-3 godine garancije i domaci support u kvartu te renomirani brend i flagship ili kineza za iste pare!? ne budi smijesan.

 

oneplus je i uspio zato sta je predstavljen kao flagship killer koji je za znatno nizu cijenu davao gotovo sve sta i samsung i apple uz par iznimaka. a sad nit je flagship nit je flagship killer sa cijenom.. to je kao da renault megane rs obojas u crveno nabrijes na 600 konja i nazoves ga ferrari killer a onda ga prodajes po cijeni ferrarija.  bome ja za iste novce nebi vozio nikakvog killera nego ferrarija.

 

zadnjih par postova skaces na svaku kritiku op brenda ko kakav fanboj od 15 godina.

 

mobitel je ove godine promasen cijenom i gotovo, pa sad se ti na glavu postavio to se nece promijenit.

13 godina
offline
Re: OnePlus 5
d1234as kaže...
Zna li itko postoji li mogucnost da se op5 naruci u hrvatsku u dolarima obzirom da je cijena 479$ a u eurima je 499€?

 ovo i mene zanima :)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice