Nije trebalo dugo čekati: Google u rezultata pretr

poruka: 9
|
čitano: 5.668
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nije trebalo dugo čekati: Google u rezultata pretr".
16 godina
offline
Nije trebalo dugo čekati: Google u rezultata pretr

Debili. Svi bi progutali oglase da su maleni i nenametljivi, ovo gdje ti zauzme 50% ekrana je samo još jedan razloga za zaobići ih.

Gledam te!
 
5 0 hvala 0
6 godina
offline
Nije trebalo dugo čekati: Google u rezultata pretr

Ja to ne koristim. 

A od nedavno niti Bing zato što ubacuje svaku pretragu u Clippy, a Clippy je iritantan. Nemožeš ga isključit.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2024 11:24 (gpd).
 
0 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Nije trebalo dugo čekati: Google u rezultata p
Ah taj google, tražim prave tenisice za trčanje on meni baca reklame na neke opanke sa temu. Ili oni oglasi gdje je Đesika 3 km od mene i traži zagondžiju? Eee taj oglas je već relevantan 😜

Uglavno odvratno ponašanje googla s tim reklamama, čak ti reklamirani proizvodi postanu mi odbojni, kao da mi tijelo stvara inat i revolt, poput obrambenog mehanizma.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.5.2024 0:00 (ajimerej).
 
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Nije trebalo dugo čekati: Google u rezultata pretr

Jel vrijeme za DuckDuckGoGo?

Moj PC  
4 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Nije trebalo dugo čekati: Google u rezultata p

Već neko vrijeme koristim DDG i navikao sam se. Rezultati nisu toliko dobri kao kod gugla ali prilagodiš upite i sve okej. Trenutno ne rade (to mi se prvi put dogodilo u nekoliko godina koliko ga koristim), tako da sam pretragu obavio preko gugla. Jbg.

Gledam te!
6 godina
offline
Re: Nije trebalo dugo čekati: Google u rezultata p
Također koristim duck, duck go ali rijetko zatrebam Google i za to imam kraticu u tražilici namještenu na Google, jedan klik i hop.
6 godina
offline
Nije trebalo dugo čekati: Google u rezultata pretr

Točno, DDG trenutno ne radi. (meni svejedno, jer ne koristim niti DDG)

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.5.2024 11:26 (gpd).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nije trebalo dugo čekati: Google u rezultata pretr

Sustav može raditi ili na temelju reklama, ili na temelju pretplate ili na temelju ograničene besplatne inačice koja je reklama plaćenoj inačici. Kome to nije jadno taj je budala. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nije trebalo dugo čekati: Google u rezultata pretr

searx.be (ili bilo koja druga SearxNG instanca, .be je trenutno najbrza i najposjecenija)

 

I google i DDG i Bing i..... sve na jednom mjestu, a zasticeni ste jednostavnom metodom "krda", ili "od sume ne vidi drvo".

 

 

We live in a society exquisitely dependent on science and technology, in which hardly anyone knows anything about science and technology.
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.5.2024 11:49 (syncmaster245b).
 
2 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice