Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

poruka: 391
|
čitano: 153.633
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

S ovim novim updateom, rootom i brisanjem tvorničkih gluposti i onih par tweekova paar postova iznad mobitel je san! Ti pomisliš, a on leti!

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Daj molim te napiši što si sve promijenio. Stavio sam https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rs.autorun&feature=search_result  autorun manager ali nemam pojma što da sve pogasim. Pogasio sam receivere od Facebooka, Google play i par gluposti ...

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Moze li mi neko reci probao sam da se vratim sa 4.1.2 na 2.3.6 ali posle instalacije stoji na samsung gt9070 ekranu sta moze biti?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Ljudi kako napraviti update preko kiesa sa ovom najnovijom verzijom? Imam trenutno PLZ verziju koju sam preko odina nabacio i kad ga spojim na kies i kliknem "Nadogradnja i inicijalizacija programske opreme" pojavi se poruka: "Stavka GT-I9070 ne podržava inicijalizaciju." Ludim već sa JB na ovom uređaju. Spor je i zamrzava kod videa i slika. Čitao sam negdje da update na JB za ostala tržišta stiže 18-og. Jel tko zna nešto više o tome?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Pokusaj preko odina skini Firmware LQ4 i instal vece kako se radi 

http://hotfile.com/dl/193262895/1455098/Samsung-Updates.com-GT-I9070-SER-I9070XXLQ4-1358760349.zip.html

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Evo baš si skidam tu novu verziju da ju preko odina nabacim. Ovaj puta ću vratiti na tvorničke postavke u recovery modu a ne u postavkama i pobrisati sve pa ćemo vidjeti kako će onda raditi.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Mislim da nebi trebao vise imat problema ,kod mene je ta verzija i zasad je dobra.

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Evo instalirao LQ4 verziju preko Odina i nakon toga u recovery modu napravio wipe cache i wipe data/factory settings i sve radi kako treba. Puno bolje nego u prijašnjoj verziji. Nema više onakvih lag-ova i pri videozapisima se ne zamrzava. Za sada sam zadovoljan. Vidjet ću kako će se dalje ponašati pa se javim, ako bude problema...hvala svima na forumu. Zajedno smo jači {#}

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Ja sam isto instalirao I9070XXLQ4 ali desava se da zablokira iz cista mira danas kad sam pricao na viberu blokirao je, ja ipak mislim da se mora sacekat jo koji updejt da bi sve funkcionisalo kako treba sta vi mislite?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Pa ima jos sitnica koje treba popravit tipa alarm koji se sam ugasi poslije 1 sec il scren capture koji uopste nema al ovo ostalo je dobro ja imam 60 aplikacija install i nije mi jos cisto nako zaledio mada na prijasnim verzijama se to desavalo .Tacno treba jos popravki al moze se to trpit :).meni je JB i vako bolji od GB mada je GB bio stabilniji al nekako siromasan.

14 godina
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Pozdrav, jel treba uključit usb debugging prije stavljanja u dowload mode tj. bilo prije čega radit ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

nemas potrebe, bar ja nisam imao

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

je, perfektno radi odlično !

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Kad če službeni update za Hrvatsku?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

I mene zanima kada će službeni update? Ima li tko informaciju'

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Ljudi ja sam se vratio na GB i moj mob je zvjer dere guzo.....e a na JB je se patio stekao video samo ako pokrenes gotovo a stavio sam sve naj zadnje update sto postoje tako da znate da ste sa ovim mobitelom na ovoj verziji JB kao u Ferariu bez goriva a susjed se vozika u Golfu. Vracajte se i uzivajte u ovom strava mobitelu....ja sam se preporodio. 

 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

kako si vratio GB i ja bih, gdje si ga skinuo i kako stavio?

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2100642

 

 

 

sve mi je proslo glatko. samo je za 8GB mobitele i poslije ga rootovao laganao i sad uzivam 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Uspješno sam ga vratio na GB.  jel mi netko može objasniti kako rootati galaxy advence i kako skidati custom romove za njega? Hvala unaprijed..

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

pozdrav svima..

je istina je da jelly bean malo zeza i ima nekih problema, ali večina tih problema je riješena u JB romovima.. ne kužim zake njih ne isprobate.. lagani su, večina bloatwarea je maknuta, deodex, teme su različite, tweakova kolko očeš...

preporuka za rom je definitivno chuky bean rom, ima več 9 verzija, različitih tema i funkcija aplikacija.. ima i novi aosp rom, isto je ok.. probajte, flashanje roma je fakat jednostavno, ak neko zapne nek pita, rado pomogem.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2120956

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2170925

 

root jb:: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2087424

kernel:: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2140597

teme :: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2152667

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

napravio sam update, sve super samo mi nije jasno zašto kad upalim maps i gps, ne prepoznaje mi mob, učita trenutnu lokaciju i to je to, vozim se s mobom u autu i uopće me gps ne prati, a drugi problem je da kad pokrenem video, toliko mi šteka i zamrzne se  mob da ni ne gledam više ništa, bilo sa youtubea ili slično... u čemu je problem??

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Mislim da je stigao službeni update...ja sam jos prije stavio JB (ovaj tu) i mob mi je katastrofa.. {#}

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

ako imas daj nam adresu nove verzije da je proguglamo ako nije dobro preradjena ja ne idem sa GB

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Još jedna stva koju sam tek sad primjetio da se dešava s ovim ruskim firmwareom... svaki treći dan alarm umjesto cijele zvonjave zazvoni na 1,5 sekundi i ugasi se sam od sebe! Da li se to nekome dogodilo možda?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Zna netko možda kada je predviđeni službeni update za HR tržište? ne da mi se prčkati sa ovom ruskom verzijom...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Za sad jos uvjek nema naznaka kad ce doci update za HR. ):

 

Jedino nabaciti drugi poboljsani rom ili vratit se na GB.

Ako ima zainteresiranih mozemo tutorial sloziti da si sami

nadogradite novi Rom ili vratiti na GB.

Ali ima u prethodnim pos... linkovi kako to uraditi (nije problem).

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Danas je pušten novi firmware za ovaj uređaj!

 

Samsung S Advance New Firmware

GT-I9070 Version: I9070XXLQB (4.1.2)

OS: 4.1.2

BUILD DATE: 26.02.2013

 

Stavljen i isproban SVE OK! Zasad (Preko Odina, postupak kao tutorial)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.3.2013 16:44 (mserfezi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Sa  Odinom  sve  isto  kao  u  tutorialu.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 Jelly Bean

Ajde, molim te, daj link na tutorial da znamo koji je postupak onaj pravi. Jel ovaj Jelly Bean dobar? Ima li HR? Ostaju li svi podaci u telefonu ili se izbrišu?

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.3.2013 18:45 (pc2005).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice