Tko je za iWatch?

poruka: 19
|
čitano: 3.054
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tko je za iWatch?".
16 godina
offline
Tko je za iWatch?

Odanost kompaniji kao razlog kupovine? Vrlo pohvalno!

Gledam te!
 
18 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tko je za iWatch?

Ameri bi kupili i g**** na šibici da je pod potpisom od Applea {#}

 
27 5 hvala 0
15 godina
online
Re: Tko je za iWatch?
Veliki Brat kaže...

Odanost kompaniji kao razlog kupovine? Vrlo pohvalno!

gledo sam nekoliko dokumentaraca na tu temu i u globalu glavni cilj kompanije je stvoriti pozitivni image o sebi jer onda više nije toliko bitno što prodaju. Zbog toga nas šopaju marketingom koji povezuje kompaniju  (ne više sam proizvod već cijeli brand) sa nekom osobinom, stereotipom, osjećajem itd.

na kraju imamo za rezultat fanatike koji kupuju zbog "odanosti kompaniji" što je u globalu jednaki "refleks" kao i potreba za pripadnošću čopora što kompanije očito (zlo)upotrebljavaju

 

btw. jada mi se kompić da nemože sa svoh iphonea 4 proslijediti svoju poslanu poruku na neki drugi broj mobitela (radilo se o pokušaju prosljeđivanja parkirne karte poslane prvo na 103 a potom ju je trebao poslati na 106). toliko o omjeru cijene, funkcionalnosti i odanosti kompaniji...

13 godina
neaktivan
offline
Tko je za iWatch?

R.I.P. zdrav razum

 
8 1 hvala 0
16 godina
offline
Tko je za iWatch?

.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.4.2013 10:11 (lllnuclearlll).
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tko je za iWatch?
Jay Pritchett kaže...

Ameri bi kupili i g**** na šibici da je pod potpisom od Applea {#}

 

" I'll Buy Anything If It's Shiny and Made by Apple. "

 

" I like how the Email automatically says, sent form a MacBook Wheel. That way people know you have one. "

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.4.2013 9:37 (nkdz).
12 godina
protjeran
offline
Tko je za iWatch?
došao sam uskočiti u karma vagon i napisati negativan komentar o apple- u. apple cucla. molio bih zaslužene goreglase
 
2 5 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Tko je za iWatch?
Ges kaže...
Veliki Brat kaže...

Odanost kompaniji kao razlog kupovine? Vrlo pohvalno!

gledo sam nekoliko dokumentaraca na tu temu i u globalu glavni cilj kompanije je stvoriti pozitivni image o sebi jer onda više nije toliko bitno što prodaju. Zbog toga nas šopaju marketingom koji povezuje kompaniju  (ne više sam proizvod već cijeli brand) sa nekom osobinom, stereotipom, osjećajem itd.

na kraju imamo za rezultat fanatike koji kupuju zbog "odanosti kompaniji" što je u globalu jednaki "refleks" kao i potreba za pripadnošću čopora što kompanije očito (zlo)upotrebljavaju

 

btw. jada mi se kompić da nemože sa svoh iphonea 4 proslijediti svoju poslanu poruku na neki drugi broj mobitela (radilo se o pokušaju prosljeđivanja parkirne karte poslane prvo na 103 a potom ju je trebao poslati na 106). toliko o omjeru cijene, funkcionalnosti i odanosti kompaniji...

 

Nije greska iPhonea to sto se tvoj kolega ne zna sluziti istim. Forward poruka je tako jednostavna i banalna stvar da nikako ne moze biti jednostavnija.

15 godina
offline
Tko je za iWatch?

Ne vjerjujem da postoji velik broj ljudi kojima pokraj mobitela treba i sat, budučnost je povezati nešto takvo s naočalama koje će pokzaivati informacije na večem ekranu od mobitela. 

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tko je za iWatch?
rjakopec kaže...

Ne vjerjujem da postoji velik broj ljudi kojima pokraj mobitela treba i sat, budučnost je povezati nešto takvo s naočalama koje će pokzaivati informacije na večem ekranu od mobitela. 

iGlass bi bio prava stvar. trebalo bi patentirat dok se netko drugi ne sjeti.

Potpis!
12 godina
offline
Re: Tko je za iWatch?
rjakopec kaže...

Ne vjerjujem da postoji velik broj ljudi kojima pokraj mobitela treba i sat, budučnost je povezati nešto takvo s naočalama koje će pokzaivati informacije na večem ekranu od mobitela. 

Nekad sam citao o buducnosti bez naocala a sad citam o buducnosti sa naocalama?!

Ne zelim nositi naocale.

15 godina
online
Re: Tko je za iWatch?
BlueMax kaže...

Nekad sam citao o buducnosti bez naocala a sad citam o buducnosti sa naocalama?!

Ne zelim nositi naocale.

ne želiš nositi naočale? pardon kolega, možda se nismo dobro razumijeli, no da li bi želio raditi neki klasno gledajući ok posao ili se zadovoljavaš pozicijom pekača hamburgera u McDonaldsu? Ne? Onda ćeš ne samo nositi naočale, već i ugraditi iRDIF čip pod kožu, imati iFaceGoogle profil za bilježenje tvoje cijele povijesti, a u budućnosti planiramo i iButplug te iPenis

jer mi znamo bolje od tebe što tebi treba u životu a ti želiš pokazati kako si odan kompaniji, zar ne?

Srdačan pozdrav, vaš Apple

14 godina
offline
Tko je za iWatch?

Kako mogu reci da bi kupili nesto ako neznaju ni kako ce izgledati??

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tko je za iWatch?
Ges kaže...
BlueMax kaže...

Nekad sam citao o buducnosti bez naocala a sad citam o buducnosti sa naocalama?!

Ne zelim nositi naocale.

ne želiš nositi naočale? pardon kolega, možda se nismo dobro razumijeli, no da li bi želio raditi neki klasno gledajući ok posao ili se zadovoljavaš pozicijom pekača hamburgera u McDonaldsu? Ne? Onda ćeš ne samo nositi naočale, već i ugraditi iRDIF čip pod kožu, imati iFaceGoogle profil za bilježenje tvoje cijele povijesti, a u budućnosti planiramo i iButplug te iPenis

jer mi znamo bolje od tebe što tebi treba u životu a ti želiš pokazati kako si odan kompaniji, zar ne?

Srdačan pozdrav, vaš Apple

Ne, to sve sto si nabrojao je za cobane i luzere. Face rade ovako:

15 godina
online
Re: Tko je za iWatch?
EZY-E kaže...

Kako mogu reci da bi kupili nesto ako neznaju ni kako ce izgledati??

odanost kompaniji čini čuda...

12 godina
protjeran
offline
 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Tko je za iWatch?

to me podsjeća na "zlatnu kunu" i sl. marketinške fore za onoga tko plati više za takvu reklamu jer očito nekima i to znači prilikom odabira kompanije kojoj će biti odani...

12 godina
protjeran
offline
Re: Tko je za iWatch?
Ges kaže...

to me podsjeća na "zlatnu kunu" i sl. marketinške fore za onoga tko plati više za takvu reklamu jer očito nekima i to znači prilikom odabira kompanije kojoj će biti odani...

 

mda, vjerojatno ima i u tome nesto. i pitao sam se kako je Samsung dospio tako visoko sa obzirom da im valja 70- 80 % trzista otpada na low- spec sparate na Gingerbread- u. a imao sam takve u rukama:s
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tko je za iWatch?
Ges kaže...
btw. jada mi se kompić da nemože sa svoh iphonea 4 proslijediti svoju poslanu poruku na neki drugi broj mobitela (radilo se o pokušaju prosljeđivanja parkirne karte poslane prvo na 103 a potom ju je trebao poslati na 106). toliko o omjeru cijene, funkcionalnosti i odanosti kompaniji...

Tipka Edit, klikni na poruku i odaberi forward.

 

rjakopec kaže...

Ne vjerjujem da postoji velik broj ljudi kojima pokraj mobitela treba i sat, budučnost je povezati nešto takvo s naočalama koje će pokzaivati informacije na večem ekranu od mobitela. 

I jedno i drugo. Naočale mi je glupo nositi ako ih ne trebam osim sunčane. Ako ću nositi sunčane leće na Google glasses onda ću ih skinuti u prostoriji i onda će mi ostati sat. I jedno i drugo je korisno.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice