Nintendo umanjio očekivanja

poruka: 52
|
čitano: 4.533
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nintendo umanjio očekivanja".
14 godina
offline
Nintendo umanjio očekivanja

To je bome opaki fail u usporedbi sa zaradom od milijarde dolara. Mislim da bi bili sretni da su i na nuli. Wii U je totalni promašaj.

Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Nintendo umanjio očekivanja

Lopata od kontrolera i nemoćni cpu/gpu u konzoli, recept za 'smanjivanje očekivanja'.GG Nintendo !

Moj PC  
7 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nintendo umanjio očekivanja

Jako tužno. Obožavam Nintendo, ali to što rade mi se nikako ne dopada. Iako je Wii bio donekle uspješan, jednostavno nije bio u rangu X360 i PS3, a o Wii U da ne pričam. Šteta jer Nintendo ima na pretek fantastičnih igara, da je normalan kontroler i da imaju grafiku otprilike na nivou PS4/X1 te dobar 3rd party support vjerujem da bi prodaja bila daleko bolja.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nintendo umanjio očekivanja

Ja ne znam da li ste vi probali uopće wii u ali gamepad je odličan bolji mi je od ps3 dualshocka iz više razloga...

 

Također dodatno se može nabaviti ovaj http://www.algoritam.hr/?m=5&p=proizvod&kat=798&id=156109 ako nekom ne paše standardan.. i btw nije sve u hardveru...

 

super mario 3d je bolji od 90% igara koje ce izaci ili su izalse na ps4 i xbox one a još bolje nikad ne dosadi.. da ne pričam o zeldi i ostalim naslovima za konzolu..

 

Meni je konzola prvo zabava a zatim sve ostalo...

 

 

 

 

https://www.g2a.com/r/mnik987
Moj PC  
4 4 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo umanjio očekivanja
apollo kaže...

Jako tužno. Obožavam Nintendo, ali to što rade mi se nikako ne dopada. Iako je Wii bio donekle uspješan, jednostavno nije bio u rangu X360 i PS3, a o Wii U da ne pričam. Šteta jer Nintendo ima na pretek fantastičnih igara, da je normalan kontroler i da imaju grafiku otprilike na nivou PS4/X1 te dobar 3rd party support vjerujem da bi prodaja bila daleko bolja.

Više nego očito riješenje je - izbaciti next gen konzolu koja je jača od PS4/X1, samim tim bi stvorili interes i od strane igrača i uzročno tome ulogača.

 

Imaju novaca, ali izgleda i previše 'velikih' umova...

 

Prvi bi stajao u redu za nintendovu konzola koja je zbilja next gen, za razliku od Wii koji je bio reklamiran za kućanice i predškolsku djecu i sad Wii U koji je u najboljem slučaju on pair sa PS3/X360, konzolama starim SEDAM godina.

15 godina
offline
Re: Nintendo umanjio očekivanja
Branimir82 kaže...
apollo kaže...

Jako tužno. Obožavam Nintendo, ali to što rade mi se nikako ne dopada. Iako je Wii bio donekle uspješan, jednostavno nije bio u rangu X360 i PS3, a o Wii U da ne pričam. Šteta jer Nintendo ima na pretek fantastičnih igara, da je normalan kontroler i da imaju grafiku otprilike na nivou PS4/X1 te dobar 3rd party support vjerujem da bi prodaja bila daleko bolja.

Više nego očito riješenje je - izbaciti next gen konzolu koja je jača od PS4/X1, samim tim bi stvorili interes i od strane igrača i uzročno tome ulogača.

 

Imaju novaca, ali izgleda i previše 'velikih' umova...

 

Prvi bi stajao u redu za nintendovu konzola koja je zbilja next gen, za razliku od Wii koji je bio reklamiran za kućanice i predškolsku djecu i sad Wii U koji je u najboljem slučaju on pair sa PS3/X360, konzolama starim SEDAM godina.

i kaj fali wii u? hardver za što točno? Da bi imao iste igre kao ps4 i xbox one?

https://www.g2a.com/r/mnik987
16 godina
offline
Nintendo umanjio očekivanja

wii-u ima jako dobar hw nex gen kolko god neki trubli da nije ,imao sam priliku imat ga kod sebe 10 dana i moghu rec stvarno inovatan pomalo futuristican

pristup gamingu, doduse kad sam ga ja testirao nije bas bilo nekih igara ali sad se nakon skorom godinu dana dosta toga popravilo a i dobre igre ce izac ove godine

samo preskup je kod nas a to je radi bezobrazne politike algoritma(milim da je neki kolega na forumu pricao o istom i da ce poslat mail u nintedo office da upozore algoritam!)

samo jedan primjer u super mario world koji je nedavno izasao ima odlican blur efekat kojeg nema toliko izrazenog u xbox-u/ps3-ci {#}

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.1.2014 9:31 (4mal).
Moj PC  
2 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo umanjio očekivanja
4mal kaže...

wii-u ima jako dobar hw nex gen kolko god neki trubli da nije ,imao sam priliku imat ga kod sebe 10 dana i moghu rec stvarno inovatan pomalo futuristican

pristup gamingu, doduse kad sam ga ja testirao nije bas bilo nekih igara ali sad se nakon skorom godinu dana dosta toga popravilo a i dobre igre ce izac ove godine

samo preskup je kod nas a to je radi bezobrazne politike algoritma(milim da je neki kolega na forumu pricao o istom i da ce poslat mail u nintedo office da upozore algoritam!)

samo jedan primjer u super mario world koji je nedavno izasao ima odlican blur efekat kojeg nema toliko izrazenog u xbox-u/ps3-ci {#}

 

slažem sa sa tobom.. ali wii u niti netreba hw.... pa pogledaj igre koje ima su sasvim super i dobile su visoke ocjene svugdje..

 

gamepad je inovatan i fora je jer na njemu vidiš nešto što na tvu ne vidiš... tipa zombiu mapa backpack a igras na tvu predobro...

 

fora kod mario 3d.. pazi ima senzor na puhanje u gamepad.. npr imas nivoa gdje trebac podici kocku koja na sebi ima vent i vent se pocne vrtit kak ti puses u gamepad... ma odusevljenje.

fučka mi se što neko sere kako je wii u slab i za k... nikad nisu niti probali konzolu i ocekuju da ce igrati Battlefied 4 na njemu na full postavkama i slično, konzola nije tako niti zamisljena i za takve igre imate ps4 i xbox one... btw AC 4 na nintendoo wii u izgleda bolje nego na ps3 i xbox 360... naravno na ps4 je bolji ali tako je konzola i napravljena.

https://www.g2a.com/r/mnik987
15 godina
offline
Nintendo umanjio očekivanja

i da najgore mi je kad netko kaže da je wii u za djecu... ljudi da li vi to ozbiljno??

 

što sam ja to imao na ps3 i xbox 360??????? dve tipke za stiskat i hrpu krvi i igru prodes za 5 sati maks...

 

da li je netko od vas probao proci koji super mario ili zeldu?? gdje gameplay traju duze od 30 sati..

 

monster hunter 4 traje i puuuuno duze.... no nema veze... Vi imate svoju ps4/xbox one konzolu za odrasle a ja imam za malu djecu..

 

fala bogu imam kcer koja kada skuzi sto ima bit ce odusevljena i nedaj boze da joj lupim na ekran razno razna sranja iz GTA V naslova i slično...

https://www.g2a.com/r/mnik987
Moj PC  
5 3 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Nintendo umanjio očekivanja

Imam Wii U konzolu i Nintendo mi ima neku čar koju inače ne nude druge konzole. Istina da je po specifikacijama konzola inferiornija ali to toliko i nije bitno, bitno je koliko će bit dobih naslova za samoj konzoli. Inače ako želite igrat arkade sigurno nema bolje konzole od ove tu je još jedna prednost jer Nintendo ne naplačuje multiplayer kao ostale konzole. Nintendo ima puno svojih naslova koje nigdje drugdje nemogu odigrati mada ima tu mala zamjerka jer su igre podjenjene na regije tako da neke igre uopće ne dođu recimo u Europu. Dali će wii U imati uspjeha pokazat će vrijeme ono čemu Nintendo treba poradit je da 'third part' developeri počmu pisat naslove za konzolu te onda neće nedostajat prodajnih rezultata.

 

Moj PC  
3 2 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Nintendo umanjio očekivanja

O čemu vi pričate ? Wii nije za djecu ? Wii U nema inferioran hardware ? 

 

Zašto je SVAKI marketing od strane Nintenda usmjeren ka predškolskom uzrastu i kućanicama ? Zašto SVAKA third party AAA current gen igra zaobiđe Wii U zbog slabih perfomansi konzole ? 

 

Nintendo je jedini krivac za nastale probleme u poslovanju jer im fan base pada, AAA naslov možete igrati na PS3/PS4/X360/X1/PC, ali ne možete na Wii U jer nitko od izdavača ne želi raditi igru za konzolu koju nitko ne želi.

Već pri samom dizajniranju konzole svi su inžinjeri primjetili da je CPU nemoćan ali Nintendo je rekao da 'to nema veze', očito ima jer čak i BF3 ne može ići na 720p.Napraviti konzolu koja je nemoćna vrtiti i jedan port sa drugih platformi, i nadati se da će ljudi navaliti na super marie, to je bio plan Nintenda, kapa doli na količini arogancije i nepromišljenosti.

 

http://www.ign.com/boards/threads/iwata-confirms-wii-u-has-weak-cpu-and-is-difficult-to-program-for.452573935/

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.1.2014 9:59 (Branimir82).
Moj PC  
1 5 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nintendo umanjio očekivanja
Wii u je za djecu.
15 godina
offline
Re: Nintendo umanjio očekivanja
Branimir82 kaže...

O čemu vi pričate ? Wii nije za djecu ? Wii U nema inferioran hardware ? 

 

Zašto je SVAKI marketing od strane Nintenda usmjeren ka predškolskom uzrastu i kućanicama ? Zašto SVAKA third party AAA current gen igra zaobiđe Wii U zbog slabih perfomansi konzole ? 

 

Nintendo je jedini krivac za nastale probleme u poslovanju jer im fan base pada, AAA naslov možete igrati na PS3/PS4/X360/X1/PC, ali ne možete na Wii U jer nitko od izdavača ne želi raditi igru za konzolu koju nitko ne želi.

Već pri samom dizajniranju konzole svi su inžinjeri primjetili da je CPU nemoćan ali Nintendo je rekao da 'to nema veze', očito ima jer čak i BF3 ne može ići na 720p.Napraviti konzolu koja je nemoćna vrtiti i jedan port sa drugih platformi, i nadati se da će ljudi navaliti na super marie, to je bio plan Nintenda, kapa doli na količini arogancije i nepromišljenosti.

 

http://www.ign.com/boards/threads/iwata-confirms-wii-u-has-weak-cpu-and-is-difficult-to-program-for.452573935/

koga briga za BF3 i slične igra na nintendu? pa mi koji ga imamo nismo ga kupili da igramo razno razne fpsove na njemu nego zbog određenih igara...

 

hebe se meni što je on hardverski slabiji od ostalih nex gen konzola...

 

Ja imam 26 godina i kažem ti igre koje sam igrao na njemu nisu samo za malu djecu i nisu lagane a niti ne izgledaj retardirano.

 

Zašto se uopće opterečivati da li je Nintedno u plusu ili minusu isto tako vrijedi i za Sony ako sve radi i funkcionira??

 

Ljudi su zabrijali da nintendo mora vrtjeti BF I COD samo tako... e pa nemora i molim boga da se to ne dogodi niti sad niti ikad... tako cu bar znati koju konzolu kupiti..

 

Imao sam high end pc i vrtio sve naslove na max postavkama ukljucujuci crysis 3, metro last light, battlefield 4 i sve to znas kolko me oduševilo?  0.1% i nisam bio sretan sa igrama koje imam u ponudi za pc..

 

Prodao sam pc, kupio laptop i mislio sam kupiti ps4, ali u cekanju sam isao uzeti ps3 (prije sam imao xbox 360) znaš li koliko sam sati proveo za ps3? 5h pa sam ga prodao dalje.

 

I opet krenuo sam u nabavku ps4 i reko stani... Dati cu opet love i stajat ce mi skupljat prešinu jer naslovi koje imam ne njemu mi nisu zanimljivi...

 

Znaš li koliko sam zabave već proveo na nintendo wii u? Preko 50h a imam ga vrlo kratko...

https://www.g2a.com/r/mnik987
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo umanjio očekivanja
toxic kaže...
Branimir82 kaže...

O čemu vi pričate ? Wii nije za djecu ? Wii U nema inferioran hardware ? 

 

Zašto je SVAKI marketing od strane Nintenda usmjeren ka predškolskom uzrastu i kućanicama ? Zašto SVAKA third party AAA current gen igra zaobiđe Wii U zbog slabih perfomansi konzole ? 

 

Nintendo je jedini krivac za nastale probleme u poslovanju jer im fan base pada, AAA naslov možete igrati na PS3/PS4/X360/X1/PC, ali ne možete na Wii U jer nitko od izdavača ne želi raditi igru za konzolu koju nitko ne želi.

Već pri samom dizajniranju konzole svi su inžinjeri primjetili da je CPU nemoćan ali Nintendo je rekao da 'to nema veze', očito ima jer čak i BF3 ne može ići na 720p.Napraviti konzolu koja je nemoćna vrtiti i jedan port sa drugih platformi, i nadati se da će ljudi navaliti na super marie, to je bio plan Nintenda, kapa doli na količini arogancije i nepromišljenosti.

 

http://www.ign.com/boards/threads/iwata-confirms-wii-u-has-weak-cpu-and-is-difficult-to-program-for.452573935/

koga briga za BF3 i slične igra na nintendu? pa mi koji ga imamo nismo ga kupili da igramo razno razne fpsove na njemu nego zbog određenih igara...

 

hebe se meni što je on hardverski slabiji od ostalih nex gen konzola...

 

Ja imam 26 godina i kažem ti igre koje sam igrao na njemu nisu samo za malu djecu i nisu lagane a niti ne izgledaj retardirano.

 

Zašto se uopće opterečivati da li je Nintedno u plusu ili minusu isto tako vrijedi i za Sony ako sve radi i funkcionira??

 

Ljudi su zabrijali da nintendo mora vrtjeti BF I COD samo tako... e pa nemora i molim boga da se to ne dogodi niti sad niti ikad... tako cu bar znati koju konzolu kupiti..

 

Imao sam high end pc i vrtio sve naslove na max postavkama ukljucujuci crysis 3, metro last light, battlefield 4 i sve to znas kolko me oduševilo?  0.1% i nisam bio sretan sa igrama koje imam u ponudi za pc..

 

Prodao sam pc, kupio laptop i mislio sam kupiti ps4, ali u cekanju sam isao uzeti ps3 (prije sam imao xbox 360) znaš li koliko sam sati proveo za ps3? 5h pa sam ga prodao dalje.

 

I opet krenuo sam u nabavku ps4 i reko stani... Dati cu opet love i stajat ce mi skupljat prešinu jer naslovi koje imam ne njemu mi nisu zanimljivi...

 

Znaš li koliko sam zabave već proveo na nintendo wii u? Preko 50h a imam ga vrlo kratko...

Super argumentirano, uopće nije fanboy rant, gg na objektivnosti.

15 godina
online
Re: Nintendo umanjio očekivanja
apollo kaže...

Jako tužno. Obožavam Nintendo, ali to što rade mi se nikako ne dopada. Iako je Wii bio donekle uspješan, jednostavno nije bio u rangu X360 i PS3, a o Wii U da ne pričam. Šteta jer Nintendo ima na pretek fantastičnih igara, da je normalan kontroler i da imaju grafiku otprilike na nivou PS4/X1 te dobar 3rd party support vjerujem da bi prodaja bila daleko bolja.

Pa kaj je problem ako ti ne odgovara ovaj kontroler kupiti normalan kojeg proizvode i ničim se ne razlikuje od postojećih za PS3 i xbox?

15 godina
online
Re: Nintendo umanjio očekivanja
toxic kaže...

Ja ne znam da li ste vi probali uopće wii u ali gamepad je odličan bolji mi je od ps3 dualshocka iz više razloga...

 

Također dodatno se može nabaviti ovaj http://www.algoritam.hr/?m=5&p=proizvod&kat=798&id=156109 ako nekom ne paše standardan.. i btw nije sve u hardveru...

 

super mario 3d je bolji od 90% igara koje ce izaci ili su izalse na ps4 i xbox one a još bolje nikad ne dosadi.. da ne pričam o zeldi i ostalim naslovima za konzolu..

 

Meni je konzola prvo zabava a zatim sve ostalo...

 

 

 

 

Nakon 15 godina igranja zelde i maria zar ne misliš da je vrijeme da ponude još ponešto od igri? Pa ne mogu kupovati svaku novu nintendo konzolu i imati uz nju samo zeldu i marija xy epizodu.. dosadi..

 

15 godina
offline
Re: Nintendo umanjio očekivanja
Branimir82 kaže...

Super argumentirano, uopće nije fanboy rant, gg na objektivnosti.

Nisam sigurno fanboy, samo branim napadnuto i ono što imam sa argumentima koja ja imam i iskustva kakva imam..

 

kada se više nema što za reći odmah fanboy.. ma daj... bio sam fanboy svega i svačega ali najviše svoje žene.

https://www.g2a.com/r/mnik987
15 godina
offline
Re: Nintendo umanjio očekivanja
movie kaže...
toxic kaže...

Ja ne znam da li ste vi probali uopće wii u ali gamepad je odličan bolji mi je od ps3 dualshocka iz više razloga...

 

Također dodatno se može nabaviti ovaj http://www.algoritam.hr/?m=5&p=proizvod&kat=798&id=156109 ako nekom ne paše standardan.. i btw nije sve u hardveru...

 

super mario 3d je bolji od 90% igara koje ce izaci ili su izalse na ps4 i xbox one a još bolje nikad ne dosadi.. da ne pričam o zeldi i ostalim naslovima za konzolu..

 

Meni je konzola prvo zabava a zatim sve ostalo...

 

 

 

 

Nakon 15 godina igranja zelde i maria zar ne misliš da je vrijeme da ponude još ponešto od igri? Pa ne mogu kupovati svaku novu nintendo konzolu i imati uz nju samo zeldu i marija xy epizodu.. dosadi..

 

Zelda i Mario su igre koje traju i takve trebaju i ostati. Ponuda je dakako veća i postoji samo što su ove dvije igre bolje i treba ih spominjati jer su to i zaslužile..

 

Mario 3d ima hrpu inovacija i nije samo novi Mario.

https://www.g2a.com/r/mnik987
15 godina
offline
Re: Nintendo umanjio očekivanja
danijel0000 kaže...
Wii u je za djecu.

Ok. Razumijem..

 

Reci mi samo zašto i argumentiraj? Zato što Nintedno stavlja reklame u kojima cilja prodati konzolu kao "obiteljsku" ?

 

Ili zato što sve izgleda prešareno i preveselo? Fali ti krvi?

 

Reci mi razlog zaštio misliš da je konzola za djecu??

 

Na Lego kockama piše za 8 godina ali bogami i puno stariji imaju velikih problema sa sastavljanjem i treba im vremena..

https://www.g2a.com/r/mnik987
13 godina
neaktivan
offline
Nintendo umanjio očekivanja

Konzola je sama po sebi dobra. Nije potreban nikakav ultra napredan hardware da pogoni sasvim kvalitetne naslove. Ali ta touchscreenizacija svega i svačega. To je katastrofa. Ne znam što je njima u Nintendu lupilo u glavu. Cijeloj toj postavi koja je tako nešto osmislila - otkaz!! Biti originalan je ok, al ovo im je bio totalan promašaj.

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nintendo umanjio očekivanja
toxic kaže...

koga briga za BF3 i slične igra na nintendu? pa mi koji ga imamo nismo ga kupili da igramo razno razne fpsove na njemu nego zbog određenih igara...

Pa očito one koji ga zbog toga nisu kupili, a takvih je očito puno.

 

Krasno je da si ti zadovoljan konzolom, ali umjesto 70-100 mil. koliko se obično

u životnom ciklusu proda konzola, Wii U će biti prodan u svega 15-tak mil.

primjeraka, a to je nedovoljna baza za zaradu i Nintendu će se nažalost

dogoditi Sega Dreamcast slučaj.

 

15 godina
offline
Re: Nintendo umanjio očekivanja
Trickortreat kaže...

Konzola je sama po sebi dobra. Nije potreban nikakav ultra napredan hardware da pogoni sasvim kvalitetne naslove. Ali ta touchscreenizacija svega i svačega. To je katastrofa. Ne znam što je njima u Nintendu lupilo u glavu. Cijeloj toj postavi koja je tako nešto osmislila - otkaz!! Biti originalan je ok, al ovo im je bio totalan promašaj.

Ne znam, ali touch je više nego dobar, i funkcionira.. ne razumijem kako je to loše?

https://www.g2a.com/r/mnik987
15 godina
offline
Re: Nintendo umanjio očekivanja
xvx kaže...
toxic kaže...

koga briga za BF3 i slične igra na nintendu? pa mi koji ga imamo nismo ga kupili da igramo razno razne fpsove na njemu nego zbog određenih igara...

Pa očito one koji ga zbog toga nisu kupili, a takvih je očito puno.

 

Krasno je da si ti zadovoljan konzolom, ali umjesto 70-100 mil. koliko se obično

u životnom ciklusu proda konzola, Wii U će biti prodan u svega 15-tak mil.

primjeraka, a to je nedovoljna baza za zaradu i Nintendu će se nažalost

dogoditi Sega Dreamcast slučaj.

 

Jesi siguran u ovu tvrdnju? A što je sa 3dsom? koji je najprodavaniji od svega živoga i neživoga.. jbte nintedno ko da samo ima wii u..

 

Vidjet ces pomamu za konzolom sada kada cijena bude jos niza i kada izade modifikacija

https://www.g2a.com/r/mnik987
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo umanjio očekivanja
toxic kaže...
xvx kaže...
toxic kaže...

koga briga za BF3 i slične igra na nintendu? pa mi koji ga imamo nismo ga kupili da igramo razno razne fpsove na njemu nego zbog određenih igara...

Pa očito one koji ga zbog toga nisu kupili, a takvih je očito puno.

 

Krasno je da si ti zadovoljan konzolom, ali umjesto 70-100 mil. koliko se obično

u životnom ciklusu proda konzola, Wii U će biti prodan u svega 15-tak mil.

primjeraka, a to je nedovoljna baza za zaradu i Nintendu će se nažalost

dogoditi Sega Dreamcast slučaj.

 

Jesi siguran u ovu tvrdnju? A što je sa 3dsom? koji je najprodavaniji od svega živoga i neživoga.. jbte nintedno ko da samo ima wii u..

 

Vidjet ces pomamu za konzolom sada kada cijena bude jos niza i kada izade modifikacija

WiiU je nedavno spušten za 50$ od  kojih je 50$ izravni gubitak Nintendu, a nije imalo ama baš nikakvog utjecaja na prodaju jer ju je i PS4 u mjesec dana dana premašio po prodaji, konzolu nitko ne želi jer nema hit igara kojih ima na svim ostalim platformama.Touchscreen je nezgrapan nasprem tipki a i onako ne želim gledati u igru na ekranćiću u rukama kad imam full hd tv pred nosom.

Ma koliki ti govorio da hardware nije bitan - je, inače bi sa ja prvi igrao na svojoj A1200 .

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.1.2014 12:09 (Branimir82).
15 godina
offline
Re: Nintendo umanjio očekivanja
Branimir82 kaže...
toxic kaže...
xvx kaže...
toxic kaže...

koga briga za BF3 i slične igra na nintendu? pa mi koji ga imamo nismo ga kupili da igramo razno razne fpsove na njemu nego zbog određenih igara...

Pa očito one koji ga zbog toga nisu kupili, a takvih je očito puno.

 

Krasno je da si ti zadovoljan konzolom, ali umjesto 70-100 mil. koliko se obično

u životnom ciklusu proda konzola, Wii U će biti prodan u svega 15-tak mil.

primjeraka, a to je nedovoljna baza za zaradu i Nintendu će se nažalost

dogoditi Sega Dreamcast slučaj.

 

Jesi siguran u ovu tvrdnju? A što je sa 3dsom? koji je najprodavaniji od svega živoga i neživoga.. jbte nintedno ko da samo ima wii u..

 

Vidjet ces pomamu za konzolom sada kada cijena bude jos niza i kada izade modifikacija

WiiU je nedavno spušten za 50$ od  kojih je 50$ izravni gubitak Nintendu, a nije imalo ama baš nikakvog utjecaja na prodaju jer ju je i PS4 u mjesec dana dana premašio po prodaji, konzolu nitko ne želi jer nema hit igara kojih ima na svim ostalim platformama.Touchscreen je nezgrapan nasprem tipki a i onako ne želim gledati u igru na ekranćiću u rukama kad imam full hd tv pred nosom.

Ma koliki ti govorio da hardware nije bitan - je, inače bi sa ja prvi igrao na svojoj A1200 .

Ne znam...http://www.forbes.com/sites/erikkain/2013/12/31/wii-u-outsells-xbox-one-the-week-before-christmas-according-to-vgchartz/

 

Ne kužiš touchscreen je samo opcija. ti imaš gumbove također. Ekran ti dobro dođe kada želiš igrat ali ti žena ili netko drugi gleda na tvu možeš na gampeadu i to u sasvim drugoj sobi..

 

Ja sam igrao 3 sata u komadu i nisam imao bolove u zglobovima i prstima :) fakat ne kužim to sranje po gamepadu..

 

HW nije bitan ako sve igre koje su namijenjene za konzolu rade.. Amen, ne želimo BF4 na nintendu :)

 

ok?

 

lp,

 

 

https://www.g2a.com/r/mnik987
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.1.2014 12:26 (toxic).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo umanjio očekivanja
toxic kaže...
Trickortreat kaže...

Konzola je sama po sebi dobra. Nije potreban nikakav ultra napredan hardware da pogoni sasvim kvalitetne naslove. Ali ta touchscreenizacija svega i svačega. To je katastrofa. Ne znam što je njima u Nintendu lupilo u glavu. Cijeloj toj postavi koja je tako nešto osmislila - otkaz!! Biti originalan je ok, al ovo im je bio totalan promašaj.

Ne znam, ali touch je više nego dobar, i funkcionira.. ne razumijem kako je to loše?

 

To jmoje osobno misljenje, a i znam disto misljenje dijeli podosta ljudi. Nije nis protiv nintenda, dapace, imam prvi wii i odlican mi je, ali foriranje tog izopacenog kontrolera za najbolje naslove mi nikako me lezi. Htio sam kupit wii u, isprobao i ostao. Igrat cu se na starom wii i nadat se da dobri ljudi iz nintenda nece radit slicne kerefeke na slijedecoj konzoli. Dobro je bit inovativan, kao sto su sa wii jedinicom napravili, ali ovo je bas bljak :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo umanjio očekivanja

 

Ne kužiš touchscreen je samo opcija. ti imaš gumbove također. Ekran ti dobro dođe kada želiš igrat ali ti žena ili netko drugi gleda na tvu možeš na gampeadu i to u sasvim drugoj sobi..

 

 

 

 

Na odredenim igrama nije opcija :/

15 godina
offline
Re: Nintendo umanjio očekivanja
Trickortreat kaže...

 

Ne kužiš touchscreen je samo opcija. ti imaš gumbove također. Ekran ti dobro dođe kada želiš igrat ali ti žena ili netko drugi gleda na tvu možeš na gampeadu i to u sasvim drugoj sobi..

 

 

 

 

Na odredenim igrama nije opcija :/

Taj gamepad je samo opcija jer postoji kontroler kojeg sam navio gore.. ne morate igrat na ovom gamepadu ako ne želite jel..

 

btw sto se tice grafike.. pa sto je ova bayoneta tolko graficki loša a vrti se na wii u??

 

http://www.vg247.com/2014/01/10/bayonetta-2-wii-u-gameplay-footage-shows-insane-city-battle/

 

http://www.gamersyde.com/stream_bayonetta_2_e3_showfloor_full_gameplay-30289_en.html

https://www.g2a.com/r/mnik987
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.1.2014 13:24 (toxic).
10 godina
protjeran
offline
Nintendo umanjio očekivanja

Nece biti prave konzole dok se atari ne vrati u igru.

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nintendo umanjio očekivanja
toxic kaže...
xvx kaže...
toxic kaže...

koga briga za BF3 i slične igra na nintendu? pa mi koji ga imamo nismo ga kupili da igramo razno razne fpsove na njemu nego zbog određenih igara...

Pa očito one koji ga zbog toga nisu kupili, a takvih je očito puno.

 

Krasno je da si ti zadovoljan konzolom, ali umjesto 70-100 mil. koliko se obično

u životnom ciklusu proda konzola, Wii U će biti prodan u svega 15-tak mil.

primjeraka, a to je nedovoljna baza za zaradu i Nintendu će se nažalost

dogoditi Sega Dreamcast slučaj.

 

Jesi siguran u ovu tvrdnju? A što je sa 3dsom? koji je najprodavaniji od svega živoga i neživoga.. jbte nintedno ko da samo ima wii u..

 

Vidjet ces pomamu za konzolom sada kada cijena bude jos niza i kada izade modifikacija

3ds se još dobro prodaje, ali i ta je prodaja bitno lošija od DS-a (cca 13 mil naprema 25 milijuna primjeraka DS-a godišnje u najboljim danima). Njega istina ubijaju mobiteli, a ne hardverski jača, ali bitno nezgrapnija i nepraktičnija Vita.

 

Istina, nije sve u grafici, za obiteljske zabave nitko ne može zamijeniti Wii sa 4 kontrolera, ali Wii U nema tu draž (ustalom 2013 se više prodalo onim mini Wii-a od Wii U) i Nintendo mora izbaciti novu konzolu ako ne želi postati samo proizvođać softwarea.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice