Logitech Harmony Touch

poruka: 9
|
čitano: 3.156
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Logitech Harmony Touch".
16 godina
offline
Logitech Harmony Touch

bezveze.. slično ko i kod mobitela.. nekad si u džepu mogao natipkati cijeli sms sa 160 znakova sa eventualno par grešaka.. sa touchom nikako..

isto i ovaj daljinski, prsti već po navici znaju di trebaju ići dok ovdje baš i ne..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Logitech Harmony Touch

Vidis, meni ovo apsolutno nema smisla. Idealni daljinski, bar meni, je onaj koji ima sto manje tipki! Recimo samsungovi daljinski za TV imaju 3 (da, slovima: tri) MENU gumba! Koji vrag??? Pa dovoljan ti je jedan i onda neka se grana koliko hoces! A o LCD-u na daljinskom, da ne pricam, pa kada sam zadnji puta gledao u daljinski, sada bi i to morao... Ocu ga primit u sapu i stisnut gumb koji mi treba, a u 99% slucajeva je to VOL+- i CH+-.

 
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Logitech Harmony Touch

Ja koritim neki njihov univerzalni daljinac već 6-7 godina. Stvar je jednostavna kad ti samo treba CH+/- i Vol+/-, a što kad u jednadžbi imaš npr. televizor, AV receiver, sat. receiver, dvd/blu-ray player i možda još ponešto ? E onda da vidiš problema bez puno tipaka i puno daljinaca. Ovi harmony daljinci su fakat nešto najbolje po pitanju problematike šume daljinaca što postoji. E sad. Touchscreen ili ne. Ja bih više volio puno tipaka, pa da sve po aktivnostima podefiniram direktno po tipkama, jer ovako s ekranom moram buljiti u njega. Ako već stavljaju ekrane bilo bi dobro da softverski srede da se na isti ekran može natrpati što više funkcija da se opet ne treba otvarati nove stranice s funkcijama. A onda i cijena. Ja sam svoj platio ispod 500 kn prije masu godina i ima više tipaka nego valjda svi poslije njega. A sad pošeni model nemožeš dobiti ispod soma i pol {#} .

Deckard
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Logitech Harmony Touch

Uštedi se vrijeme sa ovim daljincima, pogotovo prilikom uključivanja i gašenja. Recimo... Na mom harmonyu sa jednom "activity" tipkom se sve pouključuje po potrebi i sve se naštima kako treba (av x ili hdmi x, receiver, izvori...) Jedino je tlaka ipak koristiti univerzalni za neke specifične funkcije na receiveru recimo. Tu je još uvijek bolje koristiti originalni daljinski.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Logitech Harmony Touch

Gle, bolje bi bilo fino koristiti HDMI-CEC koji je tu od 1.1 standarda, ali naravno da nemas ni jednu graficku koja to podrzava, a i malo drugih uredjaja. Zasto kupovati rijesenje kada je to sve u standardu, samo treba znati podesiti.

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Logitech Harmony Touch

Kao vlasnik Harmony-a moram reć da stvarno spašava dan (stara je ludila na šumu daljinskih), sad klikne jednu tipku i sve joj se upali kaj treba. Nakon toga većina radnji je vol+- i ch+-, eventualno play i rewind tipke. Zato smatram da je ovo dobro rješenje jer realno sve standardne funkcije koje svakodnevno koristiš možeš svesti na par tipki, a napredne su uvijek tu na touchu. 

Ono što zamjeram je mekoća nekih tipki. Većina ima ok osjećaj, odnosno osjetiš klik, no baš one kojih na ovom touchu nema - brojke i boje su na mojem otprilike kao da stišćeš haribo medeke, a još su uz to sitne. Ne koristi se često ali kad treba neš natipkati... Software je zato fantastičan i sve se u detalje da narihtati.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Logitech Harmony Touch

fakat perverzija sa tim touchscreenom

i to što dobiješ dock za punjenje znači da baterija drži ko mobitel

 

meni traje baterija po 3-6 mjeseci u 450-tici

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Logitech Harmony Touch
Leryan kaže...

Gle, bolje bi bilo fino koristiti HDMI-CEC koji je tu od 1.1 standarda, ali naravno da nemas ni jednu graficku koja to podrzava, a i malo drugih uredjaja. Zasto kupovati rijesenje kada je to sve u standardu, samo treba znati podesiti.

Imaš adapter za hdmi-cec

ne znam koje sve programe podržava, ja ga koristim sa xbmc-om

Jakovp thumbdown subscriber
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.10.2012 17:59 (Ezio).
16 godina
offline
Re: Logitech Harmony Touch
kakva je novost touchscreen kad ga harmony one već godinama ima. jedino me kod logitecha nervira latencija. kad kliknes tipku potrebno je oko desetinka sekunde da reagira.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice