Internet dio života - kaže sud

poruka: 15
|
čitano: 3.203
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Internet dio života - kaže sud".
12 godina
neaktivan
offline
Internet dio života - kaže sud

 

Moj PC  
6 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Internet dio života - kaže sud

"Reakcija ISP-ova je da bi ovakva odluka zapravo mogla biti loša za korisnike općenito jer će utjecati na povećanje cijene Interneta kako bi se odatle isplatila naknada za ovakve eventualne tužbe."

 

Da, ali i osigurati da tehnička podrđka radi kako treba i da nikada ne ostanemo bez interneta.

 
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Internet dio života - kaže sud

Ako je tome tako, kako onda da faraonima u grobnice nisu ostavljali internet priključak za zagrobni život. Ovi su nešto pobrkali. Pojma nemaju.

 
0 22 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Internet dio života - kaže sud
Cognitor kaže...

Ako je tome tako, kako onda da faraonima u grobnice nisu ostavljali internet priključak za zagrobni život. Ovi su nešto pobrkali. Pojma nemaju.

...tražiti nadoknadu zbog nedostatka veze s Internetom jer je on postao sastavni dio života.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Internet dio života - kaže sud
zoki.zlikowski kaže...

"Reakcija ISP-ova je da bi ovakva odluka zapravo mogla biti loša za korisnike općenito jer će utjecati na povećanje cijene Interneta kako bi se odatle isplatila naknada za ovakve eventualne tužbe."

 

Da, ali i osigurati da tehnička podrđka radi kako treba i da nikada ne ostanemo bez interneta.

zelis da bude jos skuplje? cuj, nije to sastavni dio cijene... {#}

14 godina
odjavljen
offline
Internet dio života - kaže sud

Ne vidim razloga zašto ne, samo me zanima kako bi takav slučaj prošao u RH. Konkretno, koristim pristup internetu jednog malog alternativnog providera, koji od mene ne zahtijeva korištenje postojeće telefonske infrastrukture, no kvaliteta usluge u zadnjih par dana je katastrofa. Od slabog nivoa WiFi signala u kući, do čestih pucanja veze jer se antena ne autorizira sa odašiljačem, a svakim prekidom mi se ometa normalni rad, gubim vrijeme, a naposljetku i novac.

 
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Internet dio života - kaže sud

Živjelo njemačko pravosuđe.

 

Sve bi ja to rođo, šmajserom!
Moj PC  
16 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Internet dio života - kaže sud

hahaahahha

sad svi "imaju život" 

Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Internet dio života - kaže sud

Ne znam što se čudite, jer je Finska postala prva zemlja u svijetu koja je pristup brzom internetu proglasila temeljnim ljudskim pravom. U Švedskoj je internet postao normalni dio infrastrukture, ka šta je u nas struja i voda.

AWESOME .. AMAZING .... PREDOOBROO
Moj PC  
10 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Internet dio života - kaže sud

Jesam li ja lud ili bug stvarno kasni 3 dana s vijestima?

Moj PC  
1 4 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Internet dio života - kaže sud
Cognitor kaže...

Ako je tome tako, kako onda da faraonima u grobnice nisu ostavljali internet priključak za zagrobni život. Ovi su nešto pobrkali. Pojma nemaju.

Zato što je Internet postao sastavni dio ŽIVOTA, a faraoni su, očigledno, mrtvi. {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Internet dio života - kaže sud
'ladno_pivo kaže...
Cognitor kaže...

Ako je tome tako, kako onda da faraonima u grobnice nisu ostavljali internet priključak za zagrobni život. Ovi su nešto pobrkali. Pojma nemaju.

Zato što je Internet postao sastavni dio ŽIVOTA, a faraoni su, očigledno, mrtvi. {#}

Faraoni su se pokapali sa blagom i sličnim stvarima kako bi to imali i u drugom, zagrobnom životu. Da je tada postojao internet, vjerojatno bi im proveli optiku do piramidu.

Vi neznate tko sam ja, ja neznam tko ste vi i ne zanima me.
14 godina
neaktivan
offline
Internet dio života - kaže sud

Ovo je skroz ok odluka, 95% nas mladih je ovisno o internetu, ali nema tu ništa lošeg, tj ima puno više dobrog neko lošeg :) , dakle skroz normalno

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Internet dio života - kaže sud
ovo je skroz nebitno u prici sta je to "sastavni dio zivota". covjek placa pretplatu na net kojega nema 2 mjeseca i onda da neocekuje obestecenje? wtf? iako se slazem doduse da u hrv nebi dobio nikakvo obestecenje ali to ne znaci da nemas pravo. ti potpisujes ugovor da ces placati pretplatu a oni da ce usluga biti dostupna. kraj price. to je ugovor to nije proizvoljno tumacenje prava na internet.
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Internet dio života - kaže sud
miki150 kaže...

Jesam li ja lud ili bug stvarno kasni 3 dana s vijestima?

 

Naravno da nisi, ali i ti malo kasno pališ ... to ti je na ovom portalu uobičajena praksa.

AWESOME .. AMAZING .... PREDOOBROO
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice