Dani gaminga u Lumini centru

poruka: 9
|
čitano: 2.691
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dani gaminga u Lumini centru".
15 godina
offline
Dani gaminga u Lumini centru

ako nema jahanja na patkici i/ili flipera 8 ball deluhe, ostajem doma duriti se. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Dani gaminga u Lumini centru

Battlefield 4 war, 32 na 32! {#}

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dani gaminga u Lumini centru

Bože sačuvaj nas od ovakvih racing simulatora. Ljudi imaju profesionalna sjedala koja se gibaju, profesionalne upravljače, papučice, sve do jaja i onda totalno razjebu stvar krivim FOV postavkama.

 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dani gaminga u Lumini centru
Toplo mi nekako oko srca kad citam ovakve vijesti.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
15 godina
offline
Re: Dani gaminga u Lumini centru
DenMark kaže...

Bože sačuvaj nas od ovakvih racing simulatora. Ljudi imaju profesionalna sjedala koja se gibaju, profesionalne upravljače, papučice, sve do jaja i onda totalno razjebu stvar krivim FOV postavkama.

Je, to je grozno, to bi trebalo nekako zakonski regulirati.

12 godina
offline
Re: Dani gaminga u Lumini centru
rjakopec kaže...
DenMark kaže...

Bože sačuvaj nas od ovakvih racing simulatora. Ljudi imaju profesionalna sjedala koja se gibaju, profesionalne upravljače, papučice, sve do jaja i onda totalno razjebu stvar krivim FOV postavkama.

Je, to je grozno, to bi trebalo nekako zakonski regulirati.

Sad tek vidim da je FOV krivo podesen!

Odma mogu otkazati dane gaminga da se ne sramote.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dani gaminga u Lumini centru
CyberDemonVZ kaže...
rjakopec kaže...
DenMark kaže...

Bože sačuvaj nas od ovakvih racing simulatora. Ljudi imaju profesionalna sjedala koja se gibaju, profesionalne upravljače, papučice, sve do jaja i onda totalno razjebu stvar krivim FOV postavkama.

Je, to je grozno, to bi trebalo nekako zakonski regulirati.

Sad tek vidim da je FOV krivo podesen!

Odma mogu otkazati dane gaminga da se ne sramote.

Uložiti novac, vrijeme i znanje u ovako kvalitetan simulator i onda smanjiti doživljaj za 80% zato što netko ne zna ući u postavke?

12 godina
offline
Re: Dani gaminga u Lumini centru
DenMark kaže...
CyberDemonVZ kaže...
Sad tek vidim da je FOV krivo podesen!

Odma mogu otkazati dane gaminga da se ne sramote.

Uložiti novac, vrijeme i znanje u ovako kvalitetan simulator i onda smanjiti doživljaj za 80% zato što netko ne zna ući u postavke?

A nisi ti pomislio da oni ZNAJU uci u postavke, i ovo si je netko namjerno podesio? :)

 

Ja sam 5 ljudi pitao koji postavke FOV-a koriste u Battlefieldu 4. Dobio sam 4 razlicita odgovora (ova dva ista su imali defaultne).

Izgleda da svakome pasu DRUGACIJE postavke.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dani gaminga u Lumini centru
CyberDemonVZ kaže...
DenMark kaže...
CyberDemonVZ kaže...
Sad tek vidim da je FOV krivo podesen!

Odma mogu otkazati dane gaminga da se ne sramote.

Uložiti novac, vrijeme i znanje u ovako kvalitetan simulator i onda smanjiti doživljaj za 80% zato što netko ne zna ući u postavke?

A nisi ti pomislio da oni ZNAJU uci u postavke, i ovo si je netko namjerno podesio? :)

 

Ja sam 5 ljudi pitao koji postavke FOV-a koriste u Battlefieldu 4. Dobio sam 4 razlicita odgovora (ova dva ista su imali defaultne).

Izgleda da svakome pasu DRUGACIJE postavke.

To može proći u BF i za po doma. U ovakvim SIMULATORIMA se simulira realan FOV gdje je svaki objekt u sceni realne veličine (FOV koji pokrivaju monitori = in-game FOV).

Sve drugo kod SIMULATORA je žešća debilana nekoga tko ne zna bolje.

 

Fotografije: vidiš gdje su na ekranu pozicionirane gume? Tamo gdje bi i trebale biti da bi vozač dobio osjećaj simulacije.

DA DA
DA DA
NE NE
NE NE
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.10.2014 20:02 (DenMark).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice