Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...

poruka: 45
|
čitano: 13.165
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...".
16 godina
offline
Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...

Tužno je da će unatoč takvom očitom pogodovanju samo jednom ponuđaču, dakle ciljanoj zloupotrebi sustava i povjerenja građana, Bandić opet dobiti izbore jer mu niti konkurencija nije ništa vjerodostojnija.

Stoga se*em se ja na takvu oligarhijsku "demokraciju" i uopće neću izlaziti više na ikakve izbore

 
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...
4mal kaže...

Iskreno do svih debila iz politike banditos mi je cak najsipaticnij :)

Pa ko bi nas zabavljao. On krade, radi i zabavlja nas, ostali samo kradu.

 

Btw ova mreza bi pokrila CIJELI GRAD. Ne Wi Fi hot spotovi nego Mesh

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
16 godina
offline
Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...

Znate tko je prije ~10 godina rekao da će sprovesti nacionalnu WiFi mrežu preko cijelog Zagreba?

 

https://groups.google.com/forum/?fromgroups#!topic/hr.comp.mreze.bezicne/tAWHY3zUK9k

 

{#}{#}{#}{#}

 

to je isti lik koji je "postao" regionalni direktor Bayarmont Venturesa koji su htjeli kupiti Metronet..

 

živi bili i vidjeli s Bandićem nakon 1 desetljeća

 

 

 

 

 

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...
Svrzic kaže...
Nemogu vjerovat da svi misle da je to zbog izbora, pogledajte malo sta radi cijelu godinu, lajkajte mu face stranicu pa cete vidjet sta covjek radi. Ovaj projekt se razvlaci vec nekoliko godina, a ne da je to bas sad iskrsnulo prije izbora.

Daj nemoj biti naivan, molim te. {#}

TheName07 kaže...

Eto Msan-u novog lijepog posla. Neuništivi su. Kad već nema dr. Ive da gura posao, bude onda Banditić.

Mislim da nije za njih.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...

 

Nema Boga da će ovo pokrit cijeli grad, a onaj tko u to vjeruje je malo žešće naivan. Predizborna muljanja Banditosa. 

Umjesto da ulažu u ovakve nonsense projekte bilo bi im pametnije da moderniziraju ZET. Lijepo stave na sva stajališta i u sve tramvaje wi-fi pristup i svi sretni. 

 

In the end there will be only ( c )haoss ...
16 godina
offline
Re: Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...
Leglo kaže...

 

Ubilo bi im pametnije da moderniziraju ZET. Lijepo stave na sva stajališta i u sve tramvaje wi-fi pristup i svi sretni. 

 

Reci da se šališ?

 

Prvo pogledaj koliko košta gradski usrani prijevoz (karta), onda pogledaj koliko stajališta uopće nema nadstrešnicu i ti bi Wi-Fi u tramvaju? a obični metal s pleksijem ne mogu postaviti....

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...

 

Sve to ulazi u jedan oblik modernizacije. Sve se može kad ljudi koji vode grad imaju volje. Mislim da bi građani i turisti bili puno zadovoljniji sa tom tzv. "modernizacijom ZET-a", nego sa ovim kvazi projektom besplatnog interneta koji nikada neće ugledat svjetlo dana. 

In the end there will be only ( c )haoss ...
15 godina
offline
Re: Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...

A i modernizacija ZETa je napravljena tako da nekome treba šamar odavaliti. Niskopodni tramvaji u kojima ima upola manje mjesta i za sjediti i za stajati nego u starima. Ali nema veze, ima klima i izgledaju "cool".

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
16 godina
offline
Re: Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...
Bukva kaže...

Niskopodni tramvaji u kojima ima upola manje mjesta i za sjediti i za stajati nego u starima. Ali nema veze, ima klima i izgledaju "cool".

TMK2000 ima 46 sjedaćih mjesta i 156 stajaćih, moderni je tramvaj, klimatiziran. Veći je vozni park shodno time veći je protok putnika i ne stvara se čep s dvostrukim sjedalima kao u starim tramvajima.

TMK201 kad je vukao 2 prikolice imao je jako puno mjesta, no kad si zadnji put vidio operativne 2 prikolice u Zagrebu?

 

http://img526.imageshack.us/img526/5541/img8160cv2.jpg

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2013 12:57 (Ziga).
16 godina
offline
Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...

Cijeli ovaj natjecaj je smijesan. 

Ista stvar se da napravit za puno manje novaca, takodjer u MESH-u (wooow, kao da je MESH nesto spektakularno, pa to podrzava svaki normalani proizvodjac wifi opreme). 

14 mjeseci testiranja. LOL... A sto se to testira godinu i dva mjeseca? 

Rvat katolik!
 
2 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...
tnakir kaže...

LOL... A sto se to testira godinu i dva mjeseca? 

''Kako oprati lovu'' iz proračuna ,na još jedan novi i ''revolucionarni'' način. (by Banditić)

 

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2013 14:11 (kizo2703).
13 godina
neaktivan
offline
Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...

A zašto se onda još uvijek veli da Zagrepčani vole Bandića?Da nebu zabune i ja sam Zagrepčan zadnjih godinu dvije.

Čak vidim da je i po anketama opet popularan...Šta nema nikog boljeg od njega za gradonačelnika Zagreba?

 

I da ne mislite da sam iz hercegovine...jer mi je cijela rodbina unatrag nekoliko generacija iz prigorja.

 

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2013 14:56 (g12356).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...

Tesko da ikome mozes zamjeriti sto hoce CISCO opremu.

I nije bas prikladna usporedba s natjecajima za limuzinu: limuzine (od kojeg god proizvodjaca) su nepotrebne, samo sluze da se netko pravi vazan i da koristi auto u privatne svrhe, cisti hir. Dakle nije problem s natjecajem za limuzinu sto favorizira nekog proizvodjaca, problem je sto na te aute ne treba uopce trositi novce. Natjecaj za WiFi je OK a isto tako i CISCO.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...

A po cemu je to Cisco limuzina?

Rvat katolik!
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...

"Da to doznamo ne bi trebali dugo čekati - rok za dostavu ponuda istječe 14.2.2013. u 9h..."

 

Kakav je to rok? Zavrsio pred 4 mjeseca?

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice