App Store prema rekordu

poruka: 5
|
čitano: 2.379
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "App Store prema rekordu".
16 godina
offline
App Store prema rekordu

Sada će se opet javiti pametni iphone mrzitelji, pa reći da ih je 90% beskorisno. Po toj logici svaka igra je beskorisna. Ja imam oko 145 aplikacija i mogu rećida u njih barem 120 istinski uživam, što zbog njihove korisnosti, što zbog razonode i zabave koju mi pružaju!

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.10.2009 17:50 (ivaninho).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: App Store prema rekordu
ivaninho kaže...

Sada će se opet javiti pametni iphone mrzitelji, pa reći da ih je 90% beskorisno. Po toj logici svaka igra je beskorisna. Ja imam oko 145 aplikacija i mogu rećida u njih barem 120 istinski uživam, što zbog njihove korisnosti, što zbog razonode i zabave koju mi pružaju!

Znači da ih 10 000 korisno!

14 godina
offline
RE: App Store prema rekordu
ivaninho kaže...

Sada će se opet javiti pametni iphone mrzitelji, pa reći da ih je 90% beskorisno. Po toj logici svaka igra je beskorisna. Ja imam oko 145 aplikacija i mogu rećida u njih barem 120 istinski uživam, što zbog njihove korisnosti, što zbog razonode i zabave koju mi pružaju!

Fala bogu da si ti tak pametan pa se javil da ga braniš.Kaj me boli kifla kolko ti imaš aplikacija.Sad si ti našel branit ga, a nitko ga nije ni krenul napadat.

15 godina
protjeran
offline
RE: App Store prema rekordu
ivaninho kaže...

Sada će se opet javiti pametni iphone mrzitelji, pa reći da ih je 90% beskorisno. Po toj logici svaka igra je beskorisna. Ja imam oko 145 aplikacija i mogu rećida u njih barem 120 istinski uživam, što zbog njihove korisnosti, što zbog razonode i zabave koju mi pružaju!

glavno da apple fanboysi brane apple kad ih ni nitko ne napada...

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
15 godina
protjeran
offline
App Store prema rekordu

Koga uopće više briga za iPhone..

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice