120. epizoda BugTV-a

poruka: 8
|
čitano: 1.877
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "120. epizoda BugTV-a".
12 godina
offline
120. epizoda BugTV-a
Pa zar nije ova epizoda dostupna već više od tjedan dana na YouTube,kad sam ju i pogledao?!
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: 120. epizoda BugTV-a
Točno! Ali nije bilo još i objave na webu. :) Kao što i piše u ovom tekstu - savjetujemo i pretplatu na naš YouTube kanal!
...
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
120. epizoda BugTV-a

Dečki, kao i uvijek pogledam epizodu od početka do kraja, ali mi se nekako čini da je atmosfera pretužna!

Dajte malo više smjeha, zajebancije. Predlažem da s obzirom na dolazak proljeća/ljeta počnete snimati i izvan redakcije - na otvorenom (uz gajbu pive i roštilj  )

 

I svakako pozdravljam što za nagradu dijelite i nešto što nije "informatičko".

Ulaznice za bazen su odlične. Mogli bi i u svakom broju BUG-a uz glavnu nagradu s kodom, dati i takve 2-3 ulaznice za bazen ili kino, možda čak i posjet muzeju! A mislim da bi bila fora i razni kuponi za restorane, kafiće.... :)

Petric je tu poznati gastronom, pa siguran sam da ima neki ugovor s pojedinim restoranima! 

 

Još jedna od ideja je da ugostite u epizodama nekog forumaša. Recimo izvlačite slučajnim odabirom nekog i pozovete na snimanje - tako da i čitatelji sudjeluju u komentiranju i snimanju!

 

Eto, toliko od mene....

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.5.2016 8:31 (zeba).
Moj PC  
6 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: 120. epizoda BugTV-a
Ova epizoda je puno zanimljivija i bolja od prethodne :)
...barem što se mene tiče...
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
120. epizoda BugTV-a

Vrijeme je da se produkcija digne na malo veci nivo, treba vam drugi set gdje cete vi biti u prvom planu, a ne bi bilo na odmet da opiturate zidove bode u oci. Osvjetljenje nije idelano (pretamno je), a trebalo bi i Dragana malo nasminkati. 

Prilozi sa hardwerom trebali bi biti odvojeno odradjeni, jer ovako izgleda amaterski i rad kamera je nestabilan ( trese se, fokus na hardware je los).

Takodjer gledajte da se malo bolje obucete. Jedino je Denis ok, a Davor je najneozbiljniji sa tuticom plus nepocesljan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
120. epizoda BugTV-a

Takoder, pogledao sam emisiju prije vise od tjedan dana, kasnite sa objavom, cak i na vlastite vijesti :)

 

Za emisije svaka pohvala, teme su dobre, fine rasprave i objasnjenja, pogotovo od Davora i Denisa, stvarno se potrude objasniti sve (vidi se tko je mlada ekipa).

 

Mogli ste i koju igru ubaciti u pricu.

 

I da, one "neupadljive" sexi postapalice, nisu tako neupadljive :D

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
120. epizoda BugTV-a

komentar II (uzvraća udarac) [prvi je pod videom]:

 

majstorskim vođenjem radnje, uz odabir vrhunske glumačke postave, redatelj nam je dočarao sve finese međuljudskih odnosa u jednom našem izdavačkom poduzeću, koje se usput (uz propagandu) bavi i testiranjem hardvera. iznimno slojeviti likovi, uz dijaloge koji su očito nastali iz pera izvrsnog poznavatelja suvremenog IT millieura, vješto su gradili prividne tenzije u srazu mišljenja i stavova, vodeći nas unešto predvidivoj no neumitnoj kulminaciji sa sretnim raspletom. nedužan promatrač, koji bi se pretjerano uživio u zbivanja, mogao je progristi nokte do kostiju od uzbuđenja kad se napokon doznalo da je Davorova mama diskretna sjena sinu, ne dopuštajući mu ni korak bez njezina znanja, iz čega se naziru buduće razmirice između nje i potencijalne (u prijašnjim epizodama navedene no nikad uprizorene) snahe. duboko svjestan ozbiljnosti trenutka u kojem životarimo, Denis je pun empatije ostao mrtvački ozbiljan i pribran, ne dajući se omesti uprkos vrckavim pošalicama i nesmiljenim provokacijama njegovih kolega, koji su pak duboko svjesni neozbiljnosti vremena i tema koje preživljavamo u IT-u ali i šire i uže. gustoća dijaloga po hektaru nije dopustila odabir prikladne glazbe no ne možemo im to zamjeriti, ako ni zbog čega drugog, a ono tek tako. sve u svemu, jedna iznimno uzbudljiva epizoda s neočekivanim naglim obratima i zamjenom likova. nadajmo se kako ni jedan od protagonista u sljedećem nastavku neće nastradati od visokog ili niskog napona te termalne paste ili posjekotine na ambažni karton prezentiranog hardvera. iznimna preporuka svim ljubiteljima kvalitetnih ekološko-socijalnih drama s elementima komedije. 3 od 5 zvjezdica. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: 120. epizoda BugTV-a
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice