Netflix blokira koristenje VPN-a, alternative?

poruka: 6
|
čitano: 1.976
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Netflix blokira koristenje VPN-a, alternative?

http://www.bbc.com/news/technology-35320436

uglavnom, dali postoji alternativa? jer kod nas nemaju nikakve licence i onda se netflix stvarno ne isplati, do sad samo koristim americki ip i dobro je, ako to blokiraju dali ce SOCK 5 raditi?

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Netflix blokira koristenje VPN-a, alternative?

Jbte ovi hrvati oce sve dabe...ali im nije problem placati onih 80kn za tv pretplatu

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Netflix blokira koristenje VPN-a, alternative?

Proxyi su poprilično "vidljivi". Čak i da riješiš probleme sa proxyem, uvijek postoji mogućnost da te odaju browser ili player.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix blokira koristenje VPN-a, alternative?

Nije problem platiti, ali za sad je to poluproizvod (slaba ponuda i nema titlova, što je meni još bitnije). Dok to ne riješe, ne zanima me. Što se tiče pretplate, mnogi je ne žele plaćat ali su prisiljeni (tj neznaju kako se riješit toga).

14 godina
neaktivan
offline
Netflix blokira koristenje VPN-a, alternative?

ne prodajem plutonij, nece me "otkriti", samo blokiraju pristup ako imas vpn, pa pitam za alternativu dali ce funkcionirati

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Netflix blokira koristenje VPN-a, alternative?
1337Code_breaker kaže...

ne prodajem plutonij, nece me "otkriti", samo blokiraju pristup ako imas vpn, pa pitam za alternativu dali ce funkcionirati

- neće (ako ne ostave 'slučajno' takvu mogućnost..). Vrlo jednostavno se iskontrolira, + os ima lokator, + modem ima lokator, + time zona + ..itd itd.

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice