Jdownloader i CryptLoad ne pokrecu skidanje linka

poruka: 14
|
čitano: 7.448
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Jdownloader i CryptLoad ne pokrecu skidanje linka

Kada skidam nesto sa rapidshare linkova oko podne, pise mi Currently a lot of users are downloading files. Please try again in 2 minutes or become a premium member... Uopce ne dozvoljava download nakon 2 min niti poslije par sati, ista stvar ponovo pise... Ne pomaze niti da prekinem konekciju, izbrisem cookiese i sl.

 

Skinuo sam Jdownloader i Cryptload kako bi bez ikakavih problema mogao skidati sa rapdishare linkova, ali i ovdje postoje smetnje... Na Jdownloader uopce ne mogu skinuti nista, kao i na Cryptload, pise There are no more download slots available for free users

 

Postoji li neki drugi dobar program osim Jdownload, Cryptload i Flashget ili neki drugi nacin kako da skidam sa rapidshare?

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Jdownloader i CryptLoad ne pokrecu skidanje linka

To ti je normalno u poslednje vreme.Preko dana recino od 14 do 20h a pogotovo vikendom nemozes skidati ako se ne pretplatis.

Sto se tice programa ja koristim JDownloader i radi mi bez problema, kad hocu nesto da skinem ostavim ga preko noci i on do ujutru skine, druge programe nisam koristio.

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.1.2010 17:09 (Lord Vader).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Jdownloader i CryptLoad ne pokrecu skidanje linka

e ovako ja nemam problem sa skidanjem linkova nego problem sa mijenjanjem ip adrese problem je kad iskljucim trazenje ip adrese onda mi skida sve kaj hocu brzina skidanja mi u prosijeku 270-320kbs-a znaci jako dobra ali je problem u onoj pauzi izmedju skidanja pauza mi traje i do 40 min. sto je normalno 20 sekundi preko normalnog kucnog interneta, e da zaboravio sam rec da koristim Web´n´walk stick pa je moje pitanje na kraju sta moram napravit da ne cekam tako dugo da pauza prodje? Hvala unaprijed na odgovoruSmijeh

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Jdownloader i CryptLoad ne pokrecu skidanje linka

Uopće ti nije stvar u programu, nego to što nemaš premium! Probaj ili jako kasno navečer ili s izmjenjivanjem IP adrese u Jdownloaderu ili kupi premium! Namigiva

www.val.hr
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Jdownloader i CryptLoad ne pokrecu skidanje li

probao sam sinoc sa mijenjanjem ip adrese ali onda nemogu nikako skidat nista a premium ne zelim placat jer nema smisla prijatelj do mene dvije kuce dalje nema premium a skine igru za xbox u roku 4-5 sati a meni treba skoro tri dana neznam sad preko cega drugih stranica skidaju ali mi skidamo preko speedlounge.in ,ddl-warez.,serienjunkies i tak i preko njih netreba premium placat pa bi ja opet molio ako bi mogli nesto vise saznat o tome jer ja vise neznam di bih trazio pomoc vi ste mi zadnja nada hehe!! hvala jos jednomSmijeh

16 godina
neaktivan
offline
RE: Jdownloader i CryptLoad ne pokrecu skidanje li

Nemoj nabrajat warez stranice i pričat o ilegalnom nabavljanju raznih sadržaja. Za riješavanje problema nije bitno navest što se skida dovoljno je reći file i svi sretni i zadovoljni. A što se tiče čekanja na slobodno mjesto za free usere to je jednostavno tako i ovisi koliko usera trenutno skida. tako je sredinom dana i vikendom lutrija skinut nesto sa Rapidsharea dok ujutro i navecer isprve krene download. To je zato jer je Rapidshare jednostavno ograničio skidanje free userima kad je velika gužva da brzine i kvaliteta usluga premium usera ne bi patile. Vjerojatno ipak bi se moglo malo bolje to izvest nevjerujem da bas toliko ljudi skida, ali ovako igraju na to da se nekom ne da cekat pa ce kupit account Namigiva

 

Tako da nikakvo refreshanje ip adrese i slicno ti tu ne pomaze. Jedino sta s tim dobijes je da nemoras cekat te 2 min do sljedece provjere za slobodno mjesto.

Ubacis linkove u jDownloader i on sam nakon 2 min provjeri tako da samo pustis i cim ulovi slobodno mjesto ce skinut

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2010 10:55 (mdax).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Jdownloader i CryptLoad ne pokrecu skidanje li

ok hvala necu vise nabrajat stranice friski sam u tome pa jos neznam kaj smijem a kaj ne sorryCool

 

14 godina
offline
Jdownloader i CryptLoad ne pokrecu skidanje linka

kako da u jdownlaoderu kad skinem film u dijelovima spojim u jedan

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Jdownloader i CryptLoad ne pokrecu skidanje linka

šta da napravim ima 13 dijelova a trazi 14.??????????????

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Jdownloader i CryptLoad ne pokrecu skidanje li
maxy0 kaže...

kako da u jdownlaoderu kad skinem film u dijelovima spojim u jedan

  pa ako je u .rar ili nekim drugim arhivama, samo pokreni extraktiranje brojčano prve arhive

Dajem demonoid pozivnicu na pm
14 godina
offline
RE: Jdownloader i CryptLoad ne pokrecu skidanje li
mind_challenge kaže...
maxy0 kaže...

kako da u jdownlaoderu kad skinem film u dijelovima spojim u jedan

  pa ako je u .rar ili nekim drugim arhivama, samo pokreni extraktiranje brojčano prve arhive

pa pokrenem ali ekstraktira 13 i onda krene po 14 imas na slici

13 godina
neaktivan
offline
JDownloader - kako da stavim link da se skida?

Ja sam tek pocetnik...Danas sam skinula JDownloader i neznam kako da stavim link na skidanje. Ako je link npr. www.rapidshare...bla bla bla, stavim u add Urls onda pritisnem Continue with all, onda me prebaci na ikonicu Download, i onda nastaju problemi pojavljuje se crveni minusi, a linkovi su ispravni. Neznam sta da radim...ccc Trebam pomoc...Hvala

Dreams girl
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: JDownloader - kako da stavim link da se skida?
Dreams girl kaže...

Ja sam tek pocetnik...Danas sam skinula JDownloader i neznam kako da stavim link na skidanje. Ako je link npr. www.rapidshare...bla bla bla, stavim u add Urls onda pritisnem Continue with all, onda me prebaci na ikonicu Download, i onda nastaju problemi pojavljuje se crveni minusi, a linkovi su ispravni. Neznam sta da radim...ccc Trebam pomoc...Hvala

Možda su linkovi offline tj. više ih nema i neispravni su.

World Championships: 7, GP started: 259, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,403
13 godina
neaktivan
offline
RE: JDownloader - kako da stavim link da se skida?

Ali skinula sam program koji mi pokazuje da li su linkovi ispravni ili ne ispravni, i pokazuje zelenom kvacicom da su ispravni...Sta sad????Sramim se

Upitnik...??? Trebam pomoc...:) HVALA Upitnik...??? Trebam pomoc...:) HVALA
Dreams girl
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice